Riwiera Makarska: hotele z opiniami, znaleziono 581 hoteli

Informacje dotyczące weryfikacji opinii
Sortuj według

Apartmány Ivana Ocena: 2/5 Chorwacja, Riwiera Makarska, Gradac

Apartmány Ivana opinie

Nie oceniony (oceniony przez 2 osób)

Ivona B.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Apartmány Vesna Ocena: 2/5 Chorwacja, Riwiera Makarska

Apartmány Vesna opinie

Nie oceniony (oceniony przez 16 osób)

Věra H.

Ocena 4,3 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Ładne

Ładne

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Plaże zatłoczone, ale znaleźliśmy miejsce, gdzie mieliśmy trochę prywatności. Morze czyste.

Wyżywienie

zakwaterowanie bez wyżywienia, ale w restauracjach w okolicy dobrze się najedliśmy

Zakwaterowanie

Okna wychodzą na ruchliwą ulicę z koszami na śmieci, ale wszystko rekompensuje piękny taras na dachu pensjonatu z widokiem na morze

Usługi

bez usług

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Veronika Šudková

Ocena 4,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

To były moje pierwsze wakacje, na które pojechałam sama i świetnie się bawiłam. Gradac to piękna lokalizacja, plaże bez zarzutu, sklepy, lekarze, restauracje, zakwaterowanie zaparło mi dech w piersiach, piękne, czyste, przytulne. Klimatyzacja i wszystko, czego człowiek potrzebuje. Plaża tuż obok, sklep również, niczego nie brakuje.

To były moje pierwsze wakacje, na które pojechałam sama i świetnie się bawiłam. Gradac to piękna lokalizacja, plaże bez zarzutu, sklepy, lekarze, restauracje, zakwaterowanie zaparło mi dech w piersiach, piękne, czyste, przytulne. Klimatyzacja i wszystko, czego człowiek potrzebuje. Plaża tuż obok, sklep również, niczego nie brakuje.

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Plaże w Gradacu są piękne, czyste, dostępne. Kto nie boi się spaceru, znajdzie też prywatność, a także dostępna jest plaża dla nudystów.

Wyżywienie

Miałam własne wyżywienie, więc nie mogę ocenić. Zaraz pod zakwaterowaniem sklep, restauracja na każdym rogu, w zakwaterowaniu kuchnia, lodówka. Zadowolenie.

Zakwaterowanie

Jakość doskonała, przyjemne, czyste, wygodne, urządzone. W porównaniu z ceną, luksus.

Usługi

Pani delegatka bardzo miła, udzieliła potrzebnych informacji, nie korzystałam z innych usług.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Lovor Ocena: 2/5 Chorwacja, Riwiera Makarska

Lovor opinie

Nie oceniony (oceniony przez 63 osób)

Jiří Doležal

Ocena 4,8 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Zadowolenie

Zadowolenie

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zdeněk P.

Ocena 3,6 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Ładne wakacje, z wyjątkiem problemów z zakwaterowaniem, zameldowanie od 19 do 20 wieczorem, biuro podróży się pomyliło i zamiast dwóch pokoi wpisało do vouchera tylko jeden, mieliśmy szczęście, że personel to zrozumiał i pomógł nam, a miejsce się znalazło, inaczej nie wiem.

Ładne wakacje, z wyjątkiem problemów z zakwaterowaniem, zameldowanie od 19 do 20 wieczorem, biuro podróży się pomyliło i zamiast dwóch pokoi wpisało do vouchera tylko jeden, mieliśmy szczęście, że personel to zrozumiał i pomógł nam, a miejsce się znalazło, inaczej nie wiem.

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Plaża

Czysta woda też dość zatłoczona, ale można przejść kawałek dalej od hotelu i jest lepiej, chociaż denerwowały mnie karimaty i zajmowanie miejsca zaraz rano, a potem ludzie wcale nie przychodzili. Albo dopiero po południu. Rozwiązanie: zrobiłem sobie miejsce.

Wyżywienie

Wyżywienie dobre, półpełne wyżywienie z wyjątkiem kolacji bez napojów, w przeciwnym razie wybór około 3 dań, ile kto chce + owoce, deser, poza tym czysto, obsługa dobra. Polecam chodzić na kolację godzinę później, w przeciwnym razie duże kolejki, przy 4 osobach trzeba czekać lub szukać miejsca bez wyboru, lepiej siedzieć na zewnątrz na tarasie.

Zakwaterowanie

Starsze pokoje bez lodówki i klimatyzacji

Usługi

Personel w recepcji uprzejmy, dziękuję za pomoc

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Hrvatska Ocena: 2/5 Chorwacja, Riwiera Makarska

Hrvatska opinie

Nie oceniony (oceniony przez 313 osób)

Anonym

Ocena 3,4 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Zakwaterowanie odpowiadało cenie, ale warto podnieść standard, jest przestarzałe, w łazience woda nie odpływa.

Zakwaterowanie odpowiadało cenie, ale warto podnieść standard, jest przestarzałe, w łazience woda nie odpływa.

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Daniel U.

Ocena 2,3 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Hotel urządzony w stylu lat 70. Wyżywienie poniżej średniej. Z drugiej strony stosunek ceny do jakości jest zrównoważony.

Hotel urządzony w stylu lat 70. Wyżywienie poniżej średniej. Z drugiej strony stosunek ceny do jakości jest zrównoważony.

Wyżywienie 1,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Uranija apartmány Ocena: 2/5 Chorwacja, Riwiera Makarska

Uranija apartmány opinie

Nie oceniony (oceniony przez 7 osób)

Jana Novotná

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Bardzo podobały nam się wakacje

Bardzo podobały nam się wakacje

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

wszystko w porządku, jedyne, co mi się nie podobało, to prysznic za opłatą, czego jeszcze nigdzie nie doświadczyłem.

Wyżywienie

Jedzenie bardzo smaczne, tylko brakowało nam kawy, która była dostępna tylko rano, oraz tego, że nie było napojów przez cały dzień, poza tym naprawdę wszystko super, obsługa również perfekcyjna.

Zakwaterowanie

apartamenty wystarczające, sprzątanie codziennie, super.

Usługi

i na recepcji wszystko w porządku.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Adriana Balaštíková

Ocena 4,9 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Bardzo podobały nam się wakacje. Bardzo nam się podobało. Morze było czyste, dostęp był dobry, plaża była czysta. Dla niewymagających super wakacje.

Bardzo podobały nam się wakacje. Bardzo nam się podobało. Morze było czyste, dostęp był dobry, plaża była czysta. Dla niewymagających super wakacje.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Štúdiá Mirna Ocena: 2/5 Chorwacja, Riwiera Makarska

Štúdiá Mirna opinie

Nie oceniony (oceniony przez 9 osób)

Darina K.

Ocena 4,6 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Jesteśmy maksymalnie zadowoleni z wakacji i dziękujemy biuru podróży Invia za usługi.

Jesteśmy maksymalnie zadowoleni z wakacji i dziękujemy biuru podróży Invia za usługi.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Hotel znajduje się zaledwie kilka metrów od plaży, która jest kamienista. Do wody należy zabrać gumowe obuwie. Plaża jest wąska i długa, kto nie preferuje bezpośredniego słońca, znajdzie cień pod koronami sosen, które sięgają nad plażę. Zwyczaj w tej okolicy jest taki, że rano na plażę przynosi się koce, aby zająć miejsce w cieniu. Po południu na całej plaży jest słońce. O czystość plaży dbają pracownicy miasta od wczesnych godzin porannych. Woda jest krystalicznie czysta.

Wyżywienie

Jedliśmy w restauracji Irena, która wcześniej nazywała się 31. W tym roku restaurację przejęła pani Irena, a jedzenie oraz podejście do gości były ponadprzeciętne. Smaczne, różnorodne jedzenie, odpowiednie porcje, owoce/deser były częścią codziennej kolacji. Śniadania były kontynentalne z dodatkową ofertą pięciu ciepłych dań (parówki, omlety, jajka z szynką, ...) kawa, mleko, herbata, sok. Jedzenie podawano na zadaszonym tarasie z widokiem na morze. Personel był bardzo przyjazny.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie w studio miało drobne niedociągnięcia: uszkodzony mechanizm żaluzji, niestabilna szafa. Ogólne wrażenie z zakwaterowania było dobre.

Usługi

Usługi hotelowe nie były dostępne, ani ich nie oczekiwaliśmy, ponieważ mieszkaliśmy w studiu

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Peter H.

Ocena 4,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Bardzo przeciętne zakwaterowanie z wieloma błędami, których nie chcieli naprawiać, ale mi to wcale nie przeszkadzało, przecież każdy jedzie do Chorwacji chyba dla morza, a nie dla pokoju. Nie potrafię sobie wyobrazić lepszego jedzenia niż to, które dostaliśmy.

Bardzo przeciętne zakwaterowanie z wieloma błędami, których nie chcieli naprawiać, ale mi to wcale nie przeszkadzało, przecież każdy jedzie do Chorwacji chyba dla morza, a nie dla pokoju. Nie potrafię sobie wyobrazić lepszego jedzenia niż to, które dostaliśmy.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Plaża jest dość wąska, ale rozległa, rano wszyscy przychodzą tam z ręcznikami, aby zarezerwować miejsca, a na plażę przychodzą o jedenastej, tego za bardzo nie rozumiałem :)
Zdobycie cienia pod drzewami to trudniejsza część, polecam przynieść parasol przeciwsłoneczny

Wyżywienie

Wyśmienite jedzenie w restauracji należącej do Pensjonatu 31, na śniadanie przygotują dla Ciebie z oferty, co tylko wybierzesz, na kolację oferują 3 dania z zupą na przystawkę, daniem głównym i deserem po kolacji. Do żadnego z dań nie mam zastrzeżeń.

Zakwaterowanie

Bardzo przeciętne zakwaterowanie z wieloma błędami, których nie chcieli naprawiać, ale wcale mi to nie przeszkadzało, przecież każdy jedzie do Chorwacji chyba dla morza, a nie dla pokoju

Usługi

Hotel zapewniał bardzo dobre usługi na nocleg :) Kuchnia oferuje wszystko, aby przygotować sobie posiłki, ale na przykład tylko jeden garnek i po 2 sztuki każdego rodzaju sztućców, co nie przeszkadzało.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Mirna/ Ocena: 2/5 Chorwacja, Riwiera Makarska, Gradac

Mirna/ opinie

Nie oceniony (oceniony przez 2 osób)

Lenka Horváthová

Ocena 4,4 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Anna R.

Ocena 4,2 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Apartmány Natália Ocena: 2/5 Chorwacja, Riwiera Makarska, Promajna

Apartmány Natália opinie

Nie oceniony (oceniony przez 3 osób)

Martin L.

Ocena 1,9 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wakacje kupiliśmy około tydzień przed wyjazdem i nie mogliśmy się nadziwić. Nikt się o Was nie zatroszczy, ale z drugiej strony, jak sobie to zorganizujecie, tak będzie. Jeśli jedziecie za słońcem i czystym morzem, to TAK, jeśli oczekujecie, że za opłacony wyjazd otrzymacie odpowiednie usługi, to NIE.

Wakacje kupiliśmy około tydzień przed wyjazdem i nie mogliśmy się nadziwić. Nikt się o Was nie zatroszczy, ale z drugiej strony, jak sobie to zorganizujecie, tak będzie. Jeśli jedziecie za słońcem i czystym morzem, to TAK, jeśli oczekujecie, że za opłacony wyjazd otrzymacie odpowiednie usługi, to NIE.

Zakwaterowanie 1,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Plaża

Czysta, pełna ludzi (w końcu główny sezon). Orzeźwiające morze.

Wyżywienie

Mieliśmy własne wyżywienie.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie było proste, wyposażenie apartamentu nie odpowiadało ofercie, np. telewizor, taras lub balkon, w łazience brak lustra, łóżko stare na 50 lat, odpadające kafelki itp. - po prostu urządzone i zniszczone.

Usługi

Tutaj brakuje nam całkowitego braku usług, chyba chyba, że nie widzieliśmy delegata, nie odbierał telefonu, a na końcu dowiedzieliśmy się, że w tym kurorcie nigdy nie był i nie wiedział, gdzie w ogóle zakwaterowuje klientów. W zasadzie czujesz się jak zwierzę na pastwisku, ponieważ przy przyjeździe i wyjeździe zostawiono nas bez opieki przy Konzumie lub przy magistrali na trawie na co najmniej 2 godziny, aby potem przenieść się do Baška Voda, gdzie kontynuujesz oczekiwanie na autobus do Czech.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Lucie H.

Ocena 3,2 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pavilony Rivijera II Ocena: 2/5 Chorwacja, Riwiera Makarska, Makarska

Pavilony Rivijera II opinie

Nie oceniony (oceniony przez 11 osób)

Antonín K.

Ocena 4,7 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Bardzo nam się tu podobało. Zwłaszcza dla dzieci to świetne miejsce. Rozważamy powrót w przyszłym roku w to samo miejsce :)

Bardzo nam się tu podobało. Zwłaszcza dla dzieci to świetne miejsce. Rozważamy powrót w przyszłym roku w to samo miejsce :)

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Byliśmy na przełomie lipca i sierpnia, więc było dużo ludzi, ale na to byliśmy przygotowani. Plaże ładne. Morze przepiękne.

Wyżywienie

Byliśmy bardzo zadowoleni z jedzenia. Każdy znajdzie coś dla siebie. Na śniadanie jajecznica, jajka sadzone, jajka na twardo, boczek, kiełbaski, kilka rodzajów salami, szynka, sery, pasztet, dżemy, miody, jogurty, mleko, płatki owsiane, naleśniki... krótko mówiąc bogaty wybór. Na kolację wybór spośród pięciu do sześciu dań oraz ponownie bogaty bufet.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie jest wprawdzie starsze, bez luksusów. Ale do przespanie się i wzięcia prysznica w zupełności wystarczy. W pokojach codziennie sprzątają i jest czysto.

Usługi

Wszystko bez problemu.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Jana M.

Ocena 4,6 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Super, piękne morze i pogoda

Super, piękne morze i pogoda

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Od plaży zakwaterowanie było trochę dalej, ale to nie przeszkadzało, plaża kamienista. Bardziej cudowna.

Wyżywienie

Doskonała

Zakwaterowanie

Pasowało mi

Usługi

Wszystko, czego potrzebowałam, to.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Dalmacija Resort Komplex Ocena: 2/5 Chorwacja, Riwiera Makarska, Zaostrog

Dalmacija Resort Komplex opinie

Nie oceniony (oceniony przez 2 osób)

Petr Holub

Ocena 2,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wakacje się udały, morze, plaża, bezbłędny obszar, trochę gorsze wyżywienie, zakwaterowanie.

Wakacje się udały, morze, plaża, bezbłędny obszar, trochę gorsze wyżywienie, zakwaterowanie.

Wyżywienie 2,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Plaża

Morze czyste, odległość do 100 metrów, plaża posprzątana.

Wyżywienie

Śniadanie: wybór ciągle ten sam, nie można mówić o zdrowym odżywianiu, wszystko w najtańszej wersji, pieczywo tylko biały chleb, parówki, kiełbaski, jajka, ser, salami. Kolacja: małe porcje, frytki niedosmażone, jedzenie czasem niedoprawione, zupa zawsze tylko instant bulion.

Zakwaterowanie

Pokój miał trzy pomieszczenia, niezbyt czysty dywan, 2x WC, 1x wannę, 1 klimatyzację na 3 pokoje - w środkowym pokoju było > 20°C, w pozostałych 27°C. Miniaturowa lodówka, okiennice na skraju upadku, niektóre lepiej zdjąć, ogólnie nawet okna trudno było otwierać/zamykać.

Usługi

Apartamenty nie są sprzątane, nie ma wymiany ręczników, uzupełniania papieru toaletowego itp. Przy przyjeździe umówiliśmy się na przekazanie o 12:00, co się nie udało, ale nie było gotowe nawet o 14:00, dopiero po 15:00 mogliśmy się wprowadzić. Pracownica recepcji mówi tylko po chorwacku, gdy nie chce zrozumieć, to nie rozumie, ewentualnie powie wam, żebyście nie rozmawiali.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Alena P.

Ocena 4,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2021 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Dependance pensionu Belmondo Ocena: 2/5 Chorwacja, Riwiera Makarska

Dependance pensionu Belmondo opinie

Nie oceniony (oceniony przez 2 osób)

Blanka Zemanová

Ocena 4,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2010 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Miejsce, które odwiedzaliśmy, było ładne, ale w naszym terminie było pełne. Jednak to wynika z lokalizacji, tego nie da się zmienić.

Wyżywienie

Śniadania w formie bufetu mogły być bardziej urozmaicone, jedzenia było pod dostatkiem. Kolacje dla kobiet były wystarczające, ale mężczyźni odchodzili z półpustym żołądkiem. Problemem były napoje, które do kolacji nie były podawane, dopiero po interwencji. Napoje były wymienione w umowach jako część kolacji.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie było bezpośrednio w pensjonacie Belmondo. Pokoje były skromnie, ale wystarczająco wyposażone, wszędzie było czysto i przyjemnie.

Usługi

Nie korzystaliśmy z nich, więc nie można ich ocenić. Tylko parkowanie samochodu - parkowanie na prawie wysypisku za 4 euro za dzień jest dość drogie.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Hotel a depandence Laguna Ocena: 2/5 Chorwacja, Riwiera Makarska

Hotel a depandence Laguna opinie

Nie oceniony (oceniony przez 6 osób)

Alena R.

Ocena 4,4 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wakacje były bardzo udane, ponieważ prognozy pogody były bardzo złe, a było znacznie lepiej, niż się spodziewałyśmy. Częściowo wiedziałam, jak to tam wygląda, byłam tam z mężem w 2013 roku.

Wakacje były bardzo udane, ponieważ prognozy pogody były bardzo złe, a było znacznie lepiej, niż się spodziewałyśmy. Częściowo wiedziałam, jak to tam wygląda, byłam tam z mężem w 2013 roku.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Kocham Morze Adriatyckie, ciągle tam wracamy. Odwiedzamy też inne morza, ale do Adriatyku wracamy co roku. Teraz zamiast męża, który był w szpitalu, była ze mną córka i była bardzo zadowolona. Rano sprzątano plaże, morze było czyste.

Wyżywienie

Jedzenie jest całkiem dobre, urozmaicone. Tylko śniadania są uboższe w porównaniu z innymi hotelami. Ponieważ byliśmy w tym roku z mężem w lipcu, na przykład w Crikvenicy, był tam znacznie większy wybór pieczywa. Mówiło o tym więcej gości, ciągle do wyboru była tylko biała bułka, ciemne pieczywo dodali do koszy tylko jedno, więc niewielu się na nie zdecydowało. A żadnej bułki nie udało mi się złapać przez cały tydzień ani razu. A chodziliśmy z córką na śniadanie rano, więc chyba nic innego nie było. Kolacje naprawdę świetne, wybór warzyw, ciastka, owoce... Ale śniadania wymagają uzupełnienia pieczywa i zdecydowanie ekspresów do kawy. Na kawę woleliśmy chodzić do restauracji.

Zakwaterowanie

Pokój był czysty, przyjemny, z córką chętnie obserwowałyśmy wschód i zachód słońca. Dobrze jest to, że prawie wszystkie pokoje są usytuowane tak, aby każdy mógł zobaczyć przynajmniej częściowo morze. Meble w pokojach są stare, ale można ich używać, wszystko to odpowiada również kategorii gwiazdek.

Usługi

Nie mogę narzekać na usługi, codziennie dostarczano papier toaletowy i opróżniano kosze na śmieci, dawano nam czyste ręczniki w razie potrzeby. Może mogliby odkurzać raz w tygodniu, ponieważ są tam dywany. Nie da się zapobiec przynoszeniu piasku do pokoju. Ale da się to przeżyć.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Ota Fejfar

Ocena 3,4 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Relaksujące wakacje

Relaksujące wakacje

Wyżywienie 2,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Hotel 20 m od plaży, nie można było się do czego przyczepić

Wyżywienie

Jedzenie zdecydowanie mogłoby być bardziej urozmaicone

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Pensjonat Posejdon Ocena: 2/5 Chorwacja, Riwiera Makarska, Gradac

Pensjonat Posejdon opinie

Nie oceniony (oceniony przez 89 osób)

Miroslav M.

Ocena 1,1 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2020 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Ogólne podsumowanie?? Naprawdę nie życzę Wam tego doświadczyć. Właściciel hotelu to stary, zgorzkniały dziadek. Kiedy narzekałem na zakwaterowanie i jedzenie, odesłał mnie do diabła, już teraz żałuję pani, która sprzedała nam wycieczkę, bo na pewno nie będzie z tego zadowolona. Jedyną rzeczą, która interesuje właściciela, jest to, czy zapłaciliście podatek turystyczny i za parking. Nie dajcie się zwieść, że parking będzie strzeżony. Po samochodzie będą biegać miejscowe dzikie koty, więc zabierzcie ze sobą plandekę na auto. Na balkon wygodnie zmieści się jedna osoba, jeśli pozostanie stojąca i nie wpadnie na taki nonsens, żeby usiąść. Nie będzie na to miejsca, a do tego widok na ulicę nie jest przyjemny. Morze czyste, jak w całej Dalmacji. I przede wszystkim okolica pełna restauracji, do których będziecie chodzić zamiast korzystać z wykupionych posiłków. Pozytywne jest to, że restauracje są naprawdę dobrej jakości i tanie.

Ogólne podsumowanie?? Naprawdę nie życzę Wam tego doświadczyć. Właściciel hotelu to stary, zgorzkniały dziadek. Kiedy narzekałem na zakwaterowanie i jedzenie, odesłał mnie do diabła, już teraz żałuję pani, która sprzedała nam wycieczkę, bo na pewno nie będzie z tego zadowolona. Jedyną rzeczą, która interesuje właściciela, jest to, czy zapłaciliście podatek turystyczny i za parking. Nie dajcie się zwieść, że parking będzie strzeżony. Po samochodzie będą biegać miejscowe dzikie koty, więc zabierzcie ze sobą plandekę na auto. Na balkon wygodnie zmieści się jedna osoba, jeśli pozostanie stojąca i nie wpadnie na taki nonsens, żeby usiąść. Nie będzie na to miejsca, a do tego widok na ulicę nie jest przyjemny. Morze czyste, jak w całej Dalmacji. I przede wszystkim okolica pełna restauracji, do których będziecie chodzić zamiast korzystać z wykupionych posiłków. Pozytywne jest to, że restauracje są naprawdę dobrej jakości i tanie.

Wyżywienie 1,0 / 5

Zakwaterowanie 1,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Plaża

Ładna

Wyżywienie

Śniadanie - gothaj, eidam, gothaj, eidam, gothaj, eidam. W kółko to samo przez cały tydzień. Ewentualnie jajko w jakiejś okropnej formie (na twardo są zielone, omlet ma białko i żółtko), na obiad masz do wyboru jedno danie, a „bar sałatkowy” to pokrojona misa pomidorów. Byliśmy tam tylko raz i wystarczyło. Śmierdząca wieprzowina i różnokolorowe ziemniaki (od białych po ciemnobrązowe). Biuro podróży obiecuje wybór między winem a sokiem. Chodzi o to, że „sok” w formie instantowego kwaśnego proszku jest zawsze za darmo, a masz do wyboru między białym a czerwonym winem kartonowym. Dzieci innych gości nie lubiły „soczku”, ale na szczęście zawsze była pod ręką niegazowana woda. Biuro podróży obiecywało kolację z wyborem spośród 4 dań. Niestety nie. Masz do wyboru 2, i to nie codziennie. Przez kilka dni jesteś zdany całkowicie na kreatywność miejscowego kucharza. Ale nie martw się, i tak nie wybierzesz. Poza tym w przegrzanej, przepełnionej jadalni jest ustalony porządek siedzenia. To bardzo dobrze przemyślane, bo do stołu dla 4 osób potrafi się zmieścić nawet 6 - nogi masz w tym czasie, kiedy jesz, zanim trzeba ustąpić miejsca kolejnym, całkiem nieprzyjemne. Kawa na śniadanie - rozpuszczalna z automatu. Nie, nie będę tu pisać ironicznie. Kiedy byłem w szpitalu, wyglądało to dokładnie tak samo. A to cię rozbawi :D wiesz, jak wygląda deser w Posejdonie? Jednego dnia jedno jabłko, następnego trzy śliwki, kolejnego kilka kulek winogron, następnego trójkąt arbuza. Ale gdybyś widział, z jaką elegancją miejscowy kelner niesie ci to jabłko :)

Zakwaterowanie

Balkon nie da się zamknąć, prysznice są spleśniałe, brak miejsca do przechowywania, absolutnie okropne łóżka. Jeśli chcielibyście mieszkać w pokoju we troje, to szczere kondolencje. Reklamacja dotycząca zakwaterowania w biurze podróży została rozwiązana w ten sposób, że zaproponowano nam zmianę pokoju. Ale także zmianę hotelu i miasta. Zaproponowano nam zakwaterowanie około 100 km dalej, że możemy się przeprowadzić, jeśli nam to nie odpowiada.

Usługi

Możecie korzystać ze wszystkich usług, na przykład z wewnętrznego basenu. Nikt nie wspomniał, że ma on około 2x3 m i jest głęboki około pół metra. Wymiana ręczników odbywa się 2 razy w tygodniu, a mieliśmy nawet wrażenie, że wymieniają je między pokojami. Poza nieusuwalną pleśnią w łazience i nieumytym, lepkim podłogą jest stosunkowo czysto.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Josef Dostál

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2020 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Całkowita satysfakcja

Całkowita satysfakcja

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

plaża doskonale dostępna, czystość wody doskonała - bez zastrzeżeń

Wyżywienie

doskonałe i całkowicie wystarczające, lokalne specjały w restauracjach bezpośrednio na plaży - super

Zakwaterowanie

zakwaterowanie bez najmniejszych zastrzeżeń - spełniło wszystkie oczekiwania

Usługi

nie korzystaliśmy z usług pensjonatu

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Bungalovy Uranija Ocena: 2/5 Chorwacja, Riwiera Makarska

Bungalovy Uranija opinie

Nie oceniony (oceniony przez 6 osób)

Ivan F.

Ocena 4,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Cena wycieczki odpowiadała jakości zakwaterowania i wyżywienia.

Cena wycieczki odpowiadała jakości zakwaterowania i wyżywienia.

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Plaża tuż pod hotelem była w porządku, ludzi w sam raz.

Wyżywienie

Jedzenie odpowiadało dwóm gwiazdkom. Ryby i różne rodzaje mięsa: wieprzowe, wołowe, drobiowe w stylu kuchni czeskiej i słowackiej. Mieliśmy all inclusive light - napoje bezalkoholowe głównie rozcieńczone syropy, alkohol: dobrze schłodzone piwo, wino białe i czerwone, przeważnie ciepłe.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie starsze, ale czyste. Mieliśmy pokój bez klimatyzacji i bez lodówki. Na przyszłość wolałbym dopłacić za to. Wymiana ręczników codziennie.

Usługi

Animacje dla dzieci były OK

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Mária V.

Ocena 2,9 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 2,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Vila Granič Ocena: 2/5 Chorwacja, Riwiera Makarska, Promajna

Vila Granič opinie

Nie oceniony (oceniony przez 1 osobę)

Lucie O.

Ocena 3,6 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Spędziliśmy spokojne wakacje poza sezonem. Tylko pogoda była trochę jak w prima aprilis. Zakwaterowanie nas rozczarowało, ponieważ było zupełnie gdzie indziej niż pierwotnie podano. Jedzenie doskonałe, wybór spośród trzech dań.

Spędziliśmy spokojne wakacje poza sezonem. Tylko pogoda była trochę jak w prima aprilis. Zakwaterowanie nas rozczarowało, ponieważ było zupełnie gdzie indziej niż pierwotnie podano. Jedzenie doskonałe, wybór spośród trzech dań.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Ponieważ byliśmy już po głównym sezonie, plaże były półpuste. Wejście do morza łagodne, woda czysta i przyjemnie ciepła.

Wyżywienie

Nie możemy narzekać. Jedzenie było podawane w pensjonacie oddalonym o 100 m. Śniadanie było serwowane w pojedynczych porcjach (szynka, salami, ser, pasta, parówka...) i na stole zawsze był wybór słodkich potraw - kilka rodzajów dżemów, miód, nutella, masło, płatki, kawa, mleko, herbata... Kolację wybieraliśmy dzień wcześniej spośród trzech dań, plus domowa zupa. Półpensja w zupełności nam wystarczyła. Kilka razy poszliśmy na ryby. Zdecydowanie możemy polecić restaurację Azimut, którą znajdziecie za Promajną na ścieżce w kierunku Baška Voda nad małym portem. Ogromne porcje w dobrej cenie. Jedzenie wyśmienite, smaczne i cieszące oko.

Zakwaterowanie

Nie byliśmy zakwaterowani bezpośrednio w Willi Helena ***, ale w pensjonacie w większej odległości od plaży, niż pierwotnie podano. Łącznie 4 pokoje ze wspólnym małym holem, przez który musieliśmy przechodzić do łazienki, gdzie podczas kąpieli lała się rzeka przez całą łazienkę, ponieważ kabina prysznicowa przeciekała. Wszystkie drzwi skrzypiały i zgrzytały, więc jeśli ktoś musiał w nocy kilka razy skorzystać z toalety, budził wszystkich gości. Trzy z pokoi miały balkon, nasz tylko drzwi na wspólny taras, gdzie z powodu ogromnej ławki i stołu nie dało się nawet obrócić, a dodatkowo był tam też wejście do wspólnej kuchni, więc ciągle ktoś przechodził obok naszych drzwi, które oczywiście mieliśmy otwarte, a nasz pokój był jak na dłoni. Mówiąc krótko: absolutnie brak prywatności. Dodatkowo pan i pani gospodarze (starsze małżeństwo) mieli wyobrażenie, że najpóźniej o 22:00 wszyscy będą w swoich pokojach spać, a pensjonat zostanie zamknięty. Jeśli tak nie było, następnego dnia byli nieprzyjemni, nie odpowiadali na pozdrowienia i wytykali, że się nie wyspali. Nakazany wieczorny spoczynek przeżyliśmy ostatnio na obozie pionierskim!!!! O tym nie było ani słowa w informacjach o wyjeździe. Ten pensjonat jest bardziej odpowiedni dla starszych gości, ale nie dla młodych i myślę, że także nie dla rodziców z dziećmi.

Usługi

Jeśli chodzi o usługi wymienione w ofercie biura podróży, to w pensjonacie Granic, w którym nas zakwaterowano – żadnych! O ręczniki musiałem prosić, a gospodyni po prostu zostawiła je porozrzucane dla wszystkich na stole w holu. Nie było Wi-Fi. Telewizor był tylko w wspólnym holu. Mieliśmy już obawy, że nie będzie nawet końcowego sprzątania i że sami będziemy musieli ścierać kurz, odkurzać i zmieniać pościel.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate