Apartmány Ivana Ocena: 2/5 Chorwacja, Riwiera Makarska, Gradac
Ivona B.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
Ivona B.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Věra H.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ładne
Ładne
Plaże zatłoczone, ale znaleźliśmy miejsce, gdzie mieliśmy trochę prywatności. Morze czyste.
Wyżywieniezakwaterowanie bez wyżywienia, ale w restauracjach w okolicy dobrze się najedliśmy
ZakwaterowanieOkna wychodzą na ruchliwą ulicę z koszami na śmieci, ale wszystko rekompensuje piękny taras na dachu pensjonatu z widokiem na morze
Usługibez usług
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Veronika Šudková
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
To były moje pierwsze wakacje, na które pojechałam sama i świetnie się bawiłam. Gradac to piękna lokalizacja, plaże bez zarzutu, sklepy, lekarze, restauracje, zakwaterowanie zaparło mi dech w piersiach, piękne, czyste, przytulne. Klimatyzacja i wszystko, czego człowiek potrzebuje. Plaża tuż obok, sklep również, niczego nie brakuje.
To były moje pierwsze wakacje, na które pojechałam sama i świetnie się bawiłam. Gradac to piękna lokalizacja, plaże bez zarzutu, sklepy, lekarze, restauracje, zakwaterowanie zaparło mi dech w piersiach, piękne, czyste, przytulne. Klimatyzacja i wszystko, czego człowiek potrzebuje. Plaża tuż obok, sklep również, niczego nie brakuje.
Plaże w Gradacu są piękne, czyste, dostępne. Kto nie boi się spaceru, znajdzie też prywatność, a także dostępna jest plaża dla nudystów.
WyżywienieMiałam własne wyżywienie, więc nie mogę ocenić. Zaraz pod zakwaterowaniem sklep, restauracja na każdym rogu, w zakwaterowaniu kuchnia, lodówka. Zadowolenie.
ZakwaterowanieJakość doskonała, przyjemne, czyste, wygodne, urządzone. W porównaniu z ceną, luksus.
UsługiPani delegatka bardzo miła, udzieliła potrzebnych informacji, nie korzystałam z innych usług.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Jiří Doležal
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Zadowolenie
Zadowolenie
Zdeněk P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ładne wakacje, z wyjątkiem problemów z zakwaterowaniem, zameldowanie od 19 do 20 wieczorem, biuro podróży się pomyliło i zamiast dwóch pokoi wpisało do vouchera tylko jeden, mieliśmy szczęście, że personel to zrozumiał i pomógł nam, a miejsce się znalazło, inaczej nie wiem.
Ładne wakacje, z wyjątkiem problemów z zakwaterowaniem, zameldowanie od 19 do 20 wieczorem, biuro podróży się pomyliło i zamiast dwóch pokoi wpisało do vouchera tylko jeden, mieliśmy szczęście, że personel to zrozumiał i pomógł nam, a miejsce się znalazło, inaczej nie wiem.
Czysta woda też dość zatłoczona, ale można przejść kawałek dalej od hotelu i jest lepiej, chociaż denerwowały mnie karimaty i zajmowanie miejsca zaraz rano, a potem ludzie wcale nie przychodzili. Albo dopiero po południu. Rozwiązanie: zrobiłem sobie miejsce.
WyżywienieWyżywienie dobre, półpełne wyżywienie z wyjątkiem kolacji bez napojów, w przeciwnym razie wybór około 3 dań, ile kto chce + owoce, deser, poza tym czysto, obsługa dobra. Polecam chodzić na kolację godzinę później, w przeciwnym razie duże kolejki, przy 4 osobach trzeba czekać lub szukać miejsca bez wyboru, lepiej siedzieć na zewnątrz na tarasie.
ZakwaterowanieStarsze pokoje bez lodówki i klimatyzacji
UsługiPersonel w recepcji uprzejmy, dziękuję za pomoc
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Zakwaterowanie odpowiadało cenie, ale warto podnieść standard, jest przestarzałe, w łazience woda nie odpływa.
Zakwaterowanie odpowiadało cenie, ale warto podnieść standard, jest przestarzałe, w łazience woda nie odpływa.
Daniel U.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Hotel urządzony w stylu lat 70. Wyżywienie poniżej średniej. Z drugiej strony stosunek ceny do jakości jest zrównoważony.
Hotel urządzony w stylu lat 70. Wyżywienie poniżej średniej. Z drugiej strony stosunek ceny do jakości jest zrównoważony.
Jana Novotná
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Bardzo podobały nam się wakacje
Bardzo podobały nam się wakacje
wszystko w porządku, jedyne, co mi się nie podobało, to prysznic za opłatą, czego jeszcze nigdzie nie doświadczyłem.
WyżywienieJedzenie bardzo smaczne, tylko brakowało nam kawy, która była dostępna tylko rano, oraz tego, że nie było napojów przez cały dzień, poza tym naprawdę wszystko super, obsługa również perfekcyjna.
Zakwaterowanieapartamenty wystarczające, sprzątanie codziennie, super.
Usługii na recepcji wszystko w porządku.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Adriana Balaštíková
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Bardzo podobały nam się wakacje. Bardzo nam się podobało. Morze było czyste, dostęp był dobry, plaża była czysta. Dla niewymagających super wakacje.
Bardzo podobały nam się wakacje. Bardzo nam się podobało. Morze było czyste, dostęp był dobry, plaża była czysta. Dla niewymagających super wakacje.
Darina K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Jesteśmy maksymalnie zadowoleni z wakacji i dziękujemy biuru podróży Invia za usługi.
Jesteśmy maksymalnie zadowoleni z wakacji i dziękujemy biuru podróży Invia za usługi.
Hotel znajduje się zaledwie kilka metrów od plaży, która jest kamienista. Do wody należy zabrać gumowe obuwie. Plaża jest wąska i długa, kto nie preferuje bezpośredniego słońca, znajdzie cień pod koronami sosen, które sięgają nad plażę. Zwyczaj w tej okolicy jest taki, że rano na plażę przynosi się koce, aby zająć miejsce w cieniu. Po południu na całej plaży jest słońce. O czystość plaży dbają pracownicy miasta od wczesnych godzin porannych. Woda jest krystalicznie czysta.
WyżywienieJedliśmy w restauracji Irena, która wcześniej nazywała się 31. W tym roku restaurację przejęła pani Irena, a jedzenie oraz podejście do gości były ponadprzeciętne. Smaczne, różnorodne jedzenie, odpowiednie porcje, owoce/deser były częścią codziennej kolacji. Śniadania były kontynentalne z dodatkową ofertą pięciu ciepłych dań (parówki, omlety, jajka z szynką, ...) kawa, mleko, herbata, sok. Jedzenie podawano na zadaszonym tarasie z widokiem na morze. Personel był bardzo przyjazny.
ZakwaterowanieZakwaterowanie w studio miało drobne niedociągnięcia: uszkodzony mechanizm żaluzji, niestabilna szafa. Ogólne wrażenie z zakwaterowania było dobre.
UsługiUsługi hotelowe nie były dostępne, ani ich nie oczekiwaliśmy, ponieważ mieszkaliśmy w studiu
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Peter H.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Bardzo przeciętne zakwaterowanie z wieloma błędami, których nie chcieli naprawiać, ale mi to wcale nie przeszkadzało, przecież każdy jedzie do Chorwacji chyba dla morza, a nie dla pokoju. Nie potrafię sobie wyobrazić lepszego jedzenia niż to, które dostaliśmy.
Bardzo przeciętne zakwaterowanie z wieloma błędami, których nie chcieli naprawiać, ale mi to wcale nie przeszkadzało, przecież każdy jedzie do Chorwacji chyba dla morza, a nie dla pokoju. Nie potrafię sobie wyobrazić lepszego jedzenia niż to, które dostaliśmy.
Plaża jest dość wąska, ale rozległa, rano wszyscy przychodzą tam z ręcznikami, aby zarezerwować miejsca, a na plażę przychodzą o jedenastej, tego za bardzo nie rozumiałem :)
Zdobycie cienia pod drzewami to trudniejsza część, polecam przynieść parasol przeciwsłoneczny
Wyśmienite jedzenie w restauracji należącej do Pensjonatu 31, na śniadanie przygotują dla Ciebie z oferty, co tylko wybierzesz, na kolację oferują 3 dania z zupą na przystawkę, daniem głównym i deserem po kolacji. Do żadnego z dań nie mam zastrzeżeń.
ZakwaterowanieBardzo przeciętne zakwaterowanie z wieloma błędami, których nie chcieli naprawiać, ale wcale mi to nie przeszkadzało, przecież każdy jedzie do Chorwacji chyba dla morza, a nie dla pokoju
UsługiHotel zapewniał bardzo dobre usługi na nocleg :) Kuchnia oferuje wszystko, aby przygotować sobie posiłki, ale na przykład tylko jeden garnek i po 2 sztuki każdego rodzaju sztućców, co nie przeszkadzało.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Lenka Horváthová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Anna R.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Martin L.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wakacje kupiliśmy około tydzień przed wyjazdem i nie mogliśmy się nadziwić. Nikt się o Was nie zatroszczy, ale z drugiej strony, jak sobie to zorganizujecie, tak będzie. Jeśli jedziecie za słońcem i czystym morzem, to TAK, jeśli oczekujecie, że za opłacony wyjazd otrzymacie odpowiednie usługi, to NIE.
Wakacje kupiliśmy około tydzień przed wyjazdem i nie mogliśmy się nadziwić. Nikt się o Was nie zatroszczy, ale z drugiej strony, jak sobie to zorganizujecie, tak będzie. Jeśli jedziecie za słońcem i czystym morzem, to TAK, jeśli oczekujecie, że za opłacony wyjazd otrzymacie odpowiednie usługi, to NIE.
Czysta, pełna ludzi (w końcu główny sezon). Orzeźwiające morze.
WyżywienieMieliśmy własne wyżywienie.
ZakwaterowanieZakwaterowanie było proste, wyposażenie apartamentu nie odpowiadało ofercie, np. telewizor, taras lub balkon, w łazience brak lustra, łóżko stare na 50 lat, odpadające kafelki itp. - po prostu urządzone i zniszczone.
UsługiTutaj brakuje nam całkowitego braku usług, chyba chyba, że nie widzieliśmy delegata, nie odbierał telefonu, a na końcu dowiedzieliśmy się, że w tym kurorcie nigdy nie był i nie wiedział, gdzie w ogóle zakwaterowuje klientów. W zasadzie czujesz się jak zwierzę na pastwisku, ponieważ przy przyjeździe i wyjeździe zostawiono nas bez opieki przy Konzumie lub przy magistrali na trawie na co najmniej 2 godziny, aby potem przenieść się do Baška Voda, gdzie kontynuujesz oczekiwanie na autobus do Czech.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Lucie H.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Antonín K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Bardzo nam się tu podobało. Zwłaszcza dla dzieci to świetne miejsce. Rozważamy powrót w przyszłym roku w to samo miejsce :)
Bardzo nam się tu podobało. Zwłaszcza dla dzieci to świetne miejsce. Rozważamy powrót w przyszłym roku w to samo miejsce :)
Byliśmy na przełomie lipca i sierpnia, więc było dużo ludzi, ale na to byliśmy przygotowani. Plaże ładne. Morze przepiękne.
WyżywienieByliśmy bardzo zadowoleni z jedzenia. Każdy znajdzie coś dla siebie. Na śniadanie jajecznica, jajka sadzone, jajka na twardo, boczek, kiełbaski, kilka rodzajów salami, szynka, sery, pasztet, dżemy, miody, jogurty, mleko, płatki owsiane, naleśniki... krótko mówiąc bogaty wybór. Na kolację wybór spośród pięciu do sześciu dań oraz ponownie bogaty bufet.
ZakwaterowanieZakwaterowanie jest wprawdzie starsze, bez luksusów. Ale do przespanie się i wzięcia prysznica w zupełności wystarczy. W pokojach codziennie sprzątają i jest czysto.
UsługiWszystko bez problemu.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Jana M.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Super, piękne morze i pogoda
Super, piękne morze i pogoda
Od plaży zakwaterowanie było trochę dalej, ale to nie przeszkadzało, plaża kamienista. Bardziej cudowna.
WyżywienieDoskonała
ZakwaterowaniePasowało mi
UsługiWszystko, czego potrzebowałam, to.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Petr Holub
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wakacje się udały, morze, plaża, bezbłędny obszar, trochę gorsze wyżywienie, zakwaterowanie.
Wakacje się udały, morze, plaża, bezbłędny obszar, trochę gorsze wyżywienie, zakwaterowanie.
Morze czyste, odległość do 100 metrów, plaża posprzątana.
WyżywienieŚniadanie: wybór ciągle ten sam, nie można mówić o zdrowym odżywianiu, wszystko w najtańszej wersji, pieczywo tylko biały chleb, parówki, kiełbaski, jajka, ser, salami. Kolacja: małe porcje, frytki niedosmażone, jedzenie czasem niedoprawione, zupa zawsze tylko instant bulion.
ZakwaterowaniePokój miał trzy pomieszczenia, niezbyt czysty dywan, 2x WC, 1x wannę, 1 klimatyzację na 3 pokoje - w środkowym pokoju było > 20°C, w pozostałych 27°C. Miniaturowa lodówka, okiennice na skraju upadku, niektóre lepiej zdjąć, ogólnie nawet okna trudno było otwierać/zamykać.
UsługiApartamenty nie są sprzątane, nie ma wymiany ręczników, uzupełniania papieru toaletowego itp. Przy przyjeździe umówiliśmy się na przekazanie o 12:00, co się nie udało, ale nie było gotowe nawet o 14:00, dopiero po 15:00 mogliśmy się wprowadzić. Pracownica recepcji mówi tylko po chorwacku, gdy nie chce zrozumieć, to nie rozumie, ewentualnie powie wam, żebyście nie rozmawiali.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Alena P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2021 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Blanka Zemanová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2010 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Miejsce, które odwiedzaliśmy, było ładne, ale w naszym terminie było pełne. Jednak to wynika z lokalizacji, tego nie da się zmienić.
WyżywienieŚniadania w formie bufetu mogły być bardziej urozmaicone, jedzenia było pod dostatkiem. Kolacje dla kobiet były wystarczające, ale mężczyźni odchodzili z półpustym żołądkiem. Problemem były napoje, które do kolacji nie były podawane, dopiero po interwencji. Napoje były wymienione w umowach jako część kolacji.
ZakwaterowanieZakwaterowanie było bezpośrednio w pensjonacie Belmondo. Pokoje były skromnie, ale wystarczająco wyposażone, wszędzie było czysto i przyjemnie.
UsługiNie korzystaliśmy z nich, więc nie można ich ocenić. Tylko parkowanie samochodu - parkowanie na prawie wysypisku za 4 euro za dzień jest dość drogie.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Alena R.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wakacje były bardzo udane, ponieważ prognozy pogody były bardzo złe, a było znacznie lepiej, niż się spodziewałyśmy. Częściowo wiedziałam, jak to tam wygląda, byłam tam z mężem w 2013 roku.
Wakacje były bardzo udane, ponieważ prognozy pogody były bardzo złe, a było znacznie lepiej, niż się spodziewałyśmy. Częściowo wiedziałam, jak to tam wygląda, byłam tam z mężem w 2013 roku.
Kocham Morze Adriatyckie, ciągle tam wracamy. Odwiedzamy też inne morza, ale do Adriatyku wracamy co roku. Teraz zamiast męża, który był w szpitalu, była ze mną córka i była bardzo zadowolona. Rano sprzątano plaże, morze było czyste.
WyżywienieJedzenie jest całkiem dobre, urozmaicone. Tylko śniadania są uboższe w porównaniu z innymi hotelami. Ponieważ byliśmy w tym roku z mężem w lipcu, na przykład w Crikvenicy, był tam znacznie większy wybór pieczywa. Mówiło o tym więcej gości, ciągle do wyboru była tylko biała bułka, ciemne pieczywo dodali do koszy tylko jedno, więc niewielu się na nie zdecydowało. A żadnej bułki nie udało mi się złapać przez cały tydzień ani razu. A chodziliśmy z córką na śniadanie rano, więc chyba nic innego nie było. Kolacje naprawdę świetne, wybór warzyw, ciastka, owoce... Ale śniadania wymagają uzupełnienia pieczywa i zdecydowanie ekspresów do kawy. Na kawę woleliśmy chodzić do restauracji.
ZakwaterowaniePokój był czysty, przyjemny, z córką chętnie obserwowałyśmy wschód i zachód słońca. Dobrze jest to, że prawie wszystkie pokoje są usytuowane tak, aby każdy mógł zobaczyć przynajmniej częściowo morze. Meble w pokojach są stare, ale można ich używać, wszystko to odpowiada również kategorii gwiazdek.
UsługiNie mogę narzekać na usługi, codziennie dostarczano papier toaletowy i opróżniano kosze na śmieci, dawano nam czyste ręczniki w razie potrzeby. Może mogliby odkurzać raz w tygodniu, ponieważ są tam dywany. Nie da się zapobiec przynoszeniu piasku do pokoju. Ale da się to przeżyć.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Ota Fejfar
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Relaksujące wakacje
Relaksujące wakacje
Hotel 20 m od plaży, nie można było się do czego przyczepić
WyżywienieJedzenie zdecydowanie mogłoby być bardziej urozmaicone
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Miroslav M.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2020 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ogólne podsumowanie?? Naprawdę nie życzę Wam tego doświadczyć. Właściciel hotelu to stary, zgorzkniały dziadek. Kiedy narzekałem na zakwaterowanie i jedzenie, odesłał mnie do diabła, już teraz żałuję pani, która sprzedała nam wycieczkę, bo na pewno nie będzie z tego zadowolona. Jedyną rzeczą, która interesuje właściciela, jest to, czy zapłaciliście podatek turystyczny i za parking. Nie dajcie się zwieść, że parking będzie strzeżony. Po samochodzie będą biegać miejscowe dzikie koty, więc zabierzcie ze sobą plandekę na auto. Na balkon wygodnie zmieści się jedna osoba, jeśli pozostanie stojąca i nie wpadnie na taki nonsens, żeby usiąść. Nie będzie na to miejsca, a do tego widok na ulicę nie jest przyjemny. Morze czyste, jak w całej Dalmacji. I przede wszystkim okolica pełna restauracji, do których będziecie chodzić zamiast korzystać z wykupionych posiłków. Pozytywne jest to, że restauracje są naprawdę dobrej jakości i tanie.
Ogólne podsumowanie?? Naprawdę nie życzę Wam tego doświadczyć. Właściciel hotelu to stary, zgorzkniały dziadek. Kiedy narzekałem na zakwaterowanie i jedzenie, odesłał mnie do diabła, już teraz żałuję pani, która sprzedała nam wycieczkę, bo na pewno nie będzie z tego zadowolona. Jedyną rzeczą, która interesuje właściciela, jest to, czy zapłaciliście podatek turystyczny i za parking. Nie dajcie się zwieść, że parking będzie strzeżony. Po samochodzie będą biegać miejscowe dzikie koty, więc zabierzcie ze sobą plandekę na auto. Na balkon wygodnie zmieści się jedna osoba, jeśli pozostanie stojąca i nie wpadnie na taki nonsens, żeby usiąść. Nie będzie na to miejsca, a do tego widok na ulicę nie jest przyjemny. Morze czyste, jak w całej Dalmacji. I przede wszystkim okolica pełna restauracji, do których będziecie chodzić zamiast korzystać z wykupionych posiłków. Pozytywne jest to, że restauracje są naprawdę dobrej jakości i tanie.
Ładna
WyżywienieŚniadanie - gothaj, eidam, gothaj, eidam, gothaj, eidam. W kółko to samo przez cały tydzień. Ewentualnie jajko w jakiejś okropnej formie (na twardo są zielone, omlet ma białko i żółtko), na obiad masz do wyboru jedno danie, a „bar sałatkowy” to pokrojona misa pomidorów. Byliśmy tam tylko raz i wystarczyło. Śmierdząca wieprzowina i różnokolorowe ziemniaki (od białych po ciemnobrązowe). Biuro podróży obiecuje wybór między winem a sokiem. Chodzi o to, że „sok” w formie instantowego kwaśnego proszku jest zawsze za darmo, a masz do wyboru między białym a czerwonym winem kartonowym. Dzieci innych gości nie lubiły „soczku”, ale na szczęście zawsze była pod ręką niegazowana woda. Biuro podróży obiecywało kolację z wyborem spośród 4 dań. Niestety nie. Masz do wyboru 2, i to nie codziennie. Przez kilka dni jesteś zdany całkowicie na kreatywność miejscowego kucharza. Ale nie martw się, i tak nie wybierzesz. Poza tym w przegrzanej, przepełnionej jadalni jest ustalony porządek siedzenia. To bardzo dobrze przemyślane, bo do stołu dla 4 osób potrafi się zmieścić nawet 6 - nogi masz w tym czasie, kiedy jesz, zanim trzeba ustąpić miejsca kolejnym, całkiem nieprzyjemne. Kawa na śniadanie - rozpuszczalna z automatu. Nie, nie będę tu pisać ironicznie. Kiedy byłem w szpitalu, wyglądało to dokładnie tak samo. A to cię rozbawi :D wiesz, jak wygląda deser w Posejdonie? Jednego dnia jedno jabłko, następnego trzy śliwki, kolejnego kilka kulek winogron, następnego trójkąt arbuza. Ale gdybyś widział, z jaką elegancją miejscowy kelner niesie ci to jabłko :)
ZakwaterowanieBalkon nie da się zamknąć, prysznice są spleśniałe, brak miejsca do przechowywania, absolutnie okropne łóżka. Jeśli chcielibyście mieszkać w pokoju we troje, to szczere kondolencje. Reklamacja dotycząca zakwaterowania w biurze podróży została rozwiązana w ten sposób, że zaproponowano nam zmianę pokoju. Ale także zmianę hotelu i miasta. Zaproponowano nam zakwaterowanie około 100 km dalej, że możemy się przeprowadzić, jeśli nam to nie odpowiada.
UsługiMożecie korzystać ze wszystkich usług, na przykład z wewnętrznego basenu. Nikt nie wspomniał, że ma on około 2x3 m i jest głęboki około pół metra. Wymiana ręczników odbywa się 2 razy w tygodniu, a mieliśmy nawet wrażenie, że wymieniają je między pokojami. Poza nieusuwalną pleśnią w łazience i nieumytym, lepkim podłogą jest stosunkowo czysto.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Josef Dostál
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2020 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Całkowita satysfakcja
Całkowita satysfakcja
plaża doskonale dostępna, czystość wody doskonała - bez zastrzeżeń
Wyżywieniedoskonałe i całkowicie wystarczające, lokalne specjały w restauracjach bezpośrednio na plaży - super
Zakwaterowaniezakwaterowanie bez najmniejszych zastrzeżeń - spełniło wszystkie oczekiwania
Usługinie korzystaliśmy z usług pensjonatu
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Ivan F.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Cena wycieczki odpowiadała jakości zakwaterowania i wyżywienia.
Cena wycieczki odpowiadała jakości zakwaterowania i wyżywienia.
Plaża tuż pod hotelem była w porządku, ludzi w sam raz.
WyżywienieJedzenie odpowiadało dwóm gwiazdkom. Ryby i różne rodzaje mięsa: wieprzowe, wołowe, drobiowe w stylu kuchni czeskiej i słowackiej. Mieliśmy all inclusive light - napoje bezalkoholowe głównie rozcieńczone syropy, alkohol: dobrze schłodzone piwo, wino białe i czerwone, przeważnie ciepłe.
ZakwaterowanieZakwaterowanie starsze, ale czyste. Mieliśmy pokój bez klimatyzacji i bez lodówki. Na przyszłość wolałbym dopłacić za to. Wymiana ręczników codziennie.
UsługiAnimacje dla dzieci były OK
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Mária V.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Lucie O.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Spędziliśmy spokojne wakacje poza sezonem. Tylko pogoda była trochę jak w prima aprilis. Zakwaterowanie nas rozczarowało, ponieważ było zupełnie gdzie indziej niż pierwotnie podano. Jedzenie doskonałe, wybór spośród trzech dań.
Spędziliśmy spokojne wakacje poza sezonem. Tylko pogoda była trochę jak w prima aprilis. Zakwaterowanie nas rozczarowało, ponieważ było zupełnie gdzie indziej niż pierwotnie podano. Jedzenie doskonałe, wybór spośród trzech dań.
Ponieważ byliśmy już po głównym sezonie, plaże były półpuste. Wejście do morza łagodne, woda czysta i przyjemnie ciepła.
WyżywienieNie możemy narzekać. Jedzenie było podawane w pensjonacie oddalonym o 100 m. Śniadanie było serwowane w pojedynczych porcjach (szynka, salami, ser, pasta, parówka...) i na stole zawsze był wybór słodkich potraw - kilka rodzajów dżemów, miód, nutella, masło, płatki, kawa, mleko, herbata... Kolację wybieraliśmy dzień wcześniej spośród trzech dań, plus domowa zupa. Półpensja w zupełności nam wystarczyła. Kilka razy poszliśmy na ryby. Zdecydowanie możemy polecić restaurację Azimut, którą znajdziecie za Promajną na ścieżce w kierunku Baška Voda nad małym portem. Ogromne porcje w dobrej cenie. Jedzenie wyśmienite, smaczne i cieszące oko.
ZakwaterowanieNie byliśmy zakwaterowani bezpośrednio w Willi Helena ***, ale w pensjonacie w większej odległości od plaży, niż pierwotnie podano. Łącznie 4 pokoje ze wspólnym małym holem, przez który musieliśmy przechodzić do łazienki, gdzie podczas kąpieli lała się rzeka przez całą łazienkę, ponieważ kabina prysznicowa przeciekała. Wszystkie drzwi skrzypiały i zgrzytały, więc jeśli ktoś musiał w nocy kilka razy skorzystać z toalety, budził wszystkich gości. Trzy z pokoi miały balkon, nasz tylko drzwi na wspólny taras, gdzie z powodu ogromnej ławki i stołu nie dało się nawet obrócić, a dodatkowo był tam też wejście do wspólnej kuchni, więc ciągle ktoś przechodził obok naszych drzwi, które oczywiście mieliśmy otwarte, a nasz pokój był jak na dłoni. Mówiąc krótko: absolutnie brak prywatności. Dodatkowo pan i pani gospodarze (starsze małżeństwo) mieli wyobrażenie, że najpóźniej o 22:00 wszyscy będą w swoich pokojach spać, a pensjonat zostanie zamknięty. Jeśli tak nie było, następnego dnia byli nieprzyjemni, nie odpowiadali na pozdrowienia i wytykali, że się nie wyspali. Nakazany wieczorny spoczynek przeżyliśmy ostatnio na obozie pionierskim!!!! O tym nie było ani słowa w informacjach o wyjeździe. Ten pensjonat jest bardziej odpowiedni dla starszych gości, ale nie dla młodych i myślę, że także nie dla rodziców z dziećmi.
UsługiJeśli chodzi o usługi wymienione w ofercie biura podróży, to w pensjonacie Granic, w którym nas zakwaterowano – żadnych! O ręczniki musiałem prosić, a gospodyni po prostu zostawiła je porozrzucane dla wszystkich na stole w holu. Nie było Wi-Fi. Telewizor był tylko w wspólnym holu. Mieliśmy już obawy, że nie będzie nawet końcowego sprzątania i że sami będziemy musieli ścierać kurz, odkurzać i zmieniać pościel.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate