Lenka V.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2025
Wszystko było idealne i spełniło nasze oczekiwania.
Wszystko było idealne i spełniło nasze oczekiwania.
Plaża znajdowała się tuż przy hotelu i była dostępna tylko dla gości. Nie bałam się puścić dziecka na plażę samego z hotelu. Woda była czysta, na plaży był bar, ręczniki i leżaki z parasolami. W morzu była duża, dmuchana zjeżdżalnia dla dzieci i dorosłych.
WyżywienieRestauracja oferowała szeroki wybór wszelkiego rodzaju potraw. Obsługa kuchni chętnie przygotowywała coś innego niż to, co było w ofercie. Dużo świeżych warzyw i owoców. Różnorodność kuchni. Jedliśmy też na przykład gnocchi lub sznycel.
ZakwaterowanieZakwaterowanie było świetne. W ciągu dnia dostaliśmy nawet wodę butelkowaną w pokoju.
UsługiDużym plusem było to, że osoby spoza hotelu nie mogły dostać się na piętro, na którym mieszkaliśmy. Winda im na to nie pozwalała. Toalety były zawsze czyste. Kelnerzy byli bardzo uprzejmi.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)











