Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Kwiecień 2023 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Doskonała lokalizacja - metro, dworzec, centrum handlowe w pobliżu. Hotel jest dobrze wyposażony, śniadania wyśmienite, z restauracji można korzystać przez cały dzień.
Doskonała lokalizacja - metro, dworzec, centrum handlowe w pobliżu. Hotel jest dobrze wyposażony, śniadania wyśmienite, z restauracji można korzystać przez cały dzień.
Świetne śniadania do 10:30, w weekendy do 11:00.
ZakwaterowaniePokój czysty dobrze wyposażony
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)







