Art Hotel Vienna Ocena: 3/5 Austria, Wiedeń
Jiří V.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
Jiří V.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Oravcová Helena
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Listopad 2011 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Bufet śniadaniowy - ograniczony wybór jedzenia i napojów złej jakości.
ZakwaterowanieMniejsze pokoje z widokiem albo na wąską, niezbyt czystą uliczkę, albo na podwórze.
UsługiNiechętna obsługa recepcji. Możliwość parkowania przy hotelu za 12 euro/dzień.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Michal Volák
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2020 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
od 1 828 zł za os.
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Monika V.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Listopad 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
standardowy
ok. 500 - 10000 m do miasta i głównych zabytków
standardowy
ok. 500 - 10000 m do miasta i głównych zabytków
w niedzielę muzyka na żywo podczas śniadania - wiedeńskie walce w wykonaniu skrzypcowym
szampan na śniadanie :-)
standardowy pokój na poddaszu bez możliwości widoku
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Romana Vitoušová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Hotel ładny, tylko duży hałas z ulicy - duży ruch samochodów nawet w nocy, nocny bar naprzeciwko i całonocne zakłócanie przez pijaków. Z powodu braku klimatyzacji i konieczności otwartych okien był to spory problem.
Hotel ładny, tylko duży hałas z ulicy - duży ruch samochodów nawet w nocy, nocny bar naprzeciwko i całonocne zakłócanie przez pijaków. Z powodu braku klimatyzacji i konieczności otwartych okien był to spory problem.
-
WyżywienieŚniadanie różnorodne, bogate
ZakwaterowaniePokój i usługi w porządku, bez problemu.
Usługijak powyżej
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 1 737 zł za os.
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Dana K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Petr Kašpar
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Miłego pobytu w Wiedniu. Hotel nie bardzo.
Miłego pobytu w Wiedniu. Hotel nie bardzo.
Totalne rozczarowanie. Chociaż mieliśmy opłacony nocleg ze śniadaniem w cenie ponad 100 EUR/dzień, nie pozwolono nam zjeść śniadania. Powodem było to, że nie mamy pełnego szczepienia przeciwko Covid-19 (brak 3. dawki lub nie mieliśmy Covida w ciągu ostatnich 6 miesięcy) i „przepisy” nie pozwalają nam zjeść śniadania w hotelu ( świeży test PCR nie był wystarczający zgodnie z „zasadami”). Wszystko to zrozumiałem i zaakceptowałem z pełnym zrozumieniem i szacunkiem („zasady to zasady”). Zszokowało mnie jednak to, że personel nadal odmawiał nam nawet minimalnego pakietu śniadaniowego (na przykład jabłka) do pokoju lub zjedzenia go na ulicy na zewnątrz. Pracownicy najwyraźniej nie martwili się Covidem, chętnie i obszernie „wyjaśnili”, że nie przysługuje nam śniadanie ani w hotelu, ani w pokoju, ani na zewnątrz. Fakt, że zapłaciliśmy, nie uprawniał nas do pakietu śniadaniowego. . .
ZakwaterowanieHotel nas rozczarował. Nie tak wyobrażam sobie obsługę klienta.
UsługiW mojej subiektywnej ocenie, jednym słowem - źle. Niechęć i brak elastyczności personelu do rozwiązania czegokolwiek i dostosowania się do klienta.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Petr Vrba
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Super !!!
Super !!!
od 1 698 zł za os.
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ze względu na cenę doskonała lokalizacja w centrum miasta, uprzejmy personel oraz ogólnie odpowiadający poziom wyposażenia i usług
Ze względu na cenę doskonała lokalizacja w centrum miasta, uprzejmy personel oraz ogólnie odpowiadający poziom wyposażenia i usług
Dla osób niepalących zalecam prosić o pokój poza 5. piętrem, które jest dla palących - po stwierdzeniu, że otrzymaliśmy pokój dla palących, hotel chętnie nam pomógł i przeniósł nas na piętro dla niepalących.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
od 635 zł za os.
Jana V.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Listopad 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Hotel Ibis Mariahilf położony jest w bardzo dobrej lokalizacji z dostępem do komunikacji miejskiej oraz blisko atrakcji Wiednia. Nasz pokój i łazienka były mniejsze, ale wystarczające. Sprzątane codziennie, czyste ręczniki. Mieliśmy śniadanie wliczone w cenę noclegu, które miało bogaty wybór dań. Jako mały zarzut wymieniłbym przestrzeń.Byliśmy w pełni zadowoleni z hotelu.
Hotel Ibis Mariahilf położony jest w bardzo dobrej lokalizacji z dostępem do komunikacji miejskiej oraz blisko atrakcji Wiednia. Nasz pokój i łazienka były mniejsze, ale wystarczające. Sprzątane codziennie, czyste ręczniki. Mieliśmy śniadanie wliczone w cenę noclegu, które miało bogaty wybór dań. Jako mały zarzut wymieniłbym przestrzeń.Byliśmy w pełni zadowoleni z hotelu.
To nie były wakacje na plaży.
WyżywienieBogaty wybór na śniadaniu, satysfakcja.
ZakwaterowanieDobry, choć mniejszy pokój i bardzo mała łazienka, ale wszystko schludne i czyste.
UsługiNie używaliśmy go.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 736 zł za os.
Eva K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wakacje udały się dokładnie tak, jak miałyśmy nadzieję. Absolutnie świetnie. Zakwaterowanie było takie, jak oczekiwałyśmy, do centrum Wiednia dotarłyśmy w dziesięć minut, a śniadania były wyśmienite. Dlatego dla tych, którzy nie mają wygórowanych wymagań, to świetny hotel. Gorąco polecam. :)
Wakacje udały się dokładnie tak, jak miałyśmy nadzieję. Absolutnie świetnie. Zakwaterowanie było takie, jak oczekiwałyśmy, do centrum Wiednia dotarłyśmy w dziesięć minut, a śniadania były wyśmienite. Dlatego dla tych, którzy nie mają wygórowanych wymagań, to świetny hotel. Gorąco polecam. :)
Miałyśmy opłacone śniadania w formie bufetu szwedzkiego. Było tam wszystko, na co mogłyście mieć ochotę. Całkowita satysfakcja. :)
ZakwaterowanieChociaż trafić do pokoju było całkiem wyzwaniem, pokój był czysty, posprzątany i całkiem ładnie wyposażony. Nie brakowało też ręczników. Jedyną rzeczą, którą bym zarzucił, był niesprawny suszarka do włosów, ale to naprawdę drobiazg.
UsługiPodejście pracowników było odpowiednie i uprzejme. Nawet mówili po czesku, więc nie było problemu z załatwieniem czegokolwiek. Do tego dodaj darmowe wifi. Nie można nic zarzucić.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Jiří K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Kwiecień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Szczególnie pozytywnie oceniamy lokalizację, w której znajduje się hotel. Usługi biura podróży oceniamy dobrze. Pracownica biura CK, pani Milátová, była pomocna i zawsze dotrzymywała słowa.
Szczególnie pozytywnie oceniamy lokalizację, w której znajduje się hotel. Usługi biura podróży oceniamy dobrze. Pracownica biura CK, pani Milátová, była pomocna i zawsze dotrzymywała słowa.
Byliśmy zakwaterowani w hotelu miejskim. Dobra dostępność do centrum miasta.
WyżywienieMieliśmy zapewnione śniadanie. Jedzenie nam smakowało, oferta wystarczająca. Bardzo dobre pieczywo.
ZakwaterowaniePokój i jego wyposażenie były na przeciętnym poziomie.
UsługiUsługi w hotelu standardowe. Nie wymagaliśmy żadnych nadzwyczajnych usług.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Ivana S.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Kwiecień 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Mario D.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Irena Ž.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wspaniałe wakacje, bardzo się nimi cieszyliśmy.
Wspaniałe wakacje, bardzo się nimi cieszyliśmy.
Jedzenie doskonałe; bogate, każdy znajdzie coś dla siebie według swojego gustu.
ZakwaterowanieZakwaterowanie świetne, hotel w doskonałej lokalizacji, w zasięgu spaceru do centrum i blisko dworca kolejowego.
UsługiUsługi hotelowe doskonałe, miła i pomocna obsługa.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Jan J.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Inne miejscowości w regionie