Romana Vitoušová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Hotel ładny, tylko duży hałas z ulicy - duży ruch samochodów nawet w nocy, nocny bar naprzeciwko i całonocne zakłócanie przez pijaków. Z powodu braku klimatyzacji i konieczności otwartych okien był to spory problem.
Hotel ładny, tylko duży hałas z ulicy - duży ruch samochodów nawet w nocy, nocny bar naprzeciwko i całonocne zakłócanie przez pijaków. Z powodu braku klimatyzacji i konieczności otwartych okien był to spory problem.
-
WyżywienieŚniadanie różnorodne, bogate
ZakwaterowaniePokój i usługi w porządku, bez problemu.
Usługijak powyżej
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (11) (0)




