Almresort Sonnenalpe Ocena: 4/5 Austria, Nassfeld
Kateřina Š.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2024
od 613 zł za os.
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
Kateřina Š.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2024
od 613 zł za os.
Eva P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2025
Piękne zakwaterowanie, maksymalna satysfakcja dla naszych czworonożnych przyjaciół, piękny widok, przestronne zakwaterowanie i duży taras.
Piękne zakwaterowanie, maksymalna satysfakcja dla naszych czworonożnych przyjaciół, piękny widok, przestronne zakwaterowanie i duży taras.
własna dieta
ZakwaterowanieDuże pokoje, w pełni wyposażona łazienka i kuchnia, przestronny taras.
Usługimili właściciele, o wszystko co było potrzebne zadbano od razu, idealne miejsce dla psów.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Petra B.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Zarezerwowane domki były fantastyczne. Duża przestrzeń, wystarczająco dużo miejsca do siedzenia i spania.
Zarezerwowane domki były fantastyczne. Duża przestrzeń, wystarczająco dużo miejsca do siedzenia i spania.
Jedzenie było nasze własne. Wyposażenie kuchni było czyste. Wszystko, czego potrzebowaliśmy, było tam.
ZakwaterowanieDomek był czysty. Pokoje i łóżka były czyste. Wyposażenie było wystarczające. Wyposażona i czysta kuchnia, ręczniki w łazience i czysta pościel.
UsługiPani opiekująca się domkami i gośćmi była bardzo bardzo bardzo miła i miła.
SportDo Nassfeld pojechaliśmy samochodem. Mieliśmy piękną pogodę i jazda na nartach była dla nas radością. Ośrodek jest duży i nowoczesny. Jedzenie na stoku było również świetne. Możemy tylko polecić.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Ladislav B.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2026
Byliśmy tu już drugi raz.
Byliśmy tu już drugi raz.
półpensjonat + zadowalający
Zakwaterowaniemiło, dobra lokalizacja
Usługidobre zaplecze do jazdy na nartach
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Listopad 2023
Hotel był pięknie urządzony, świetna obsługa.
Hotel był pięknie urządzony, świetna obsługa.
od 1 709 zł za os.
Jana L.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2025
Przyjemnie spędzony urlop w pięknym otoczeniu austriackich Alp.
Przyjemnie spędzony urlop w pięknym otoczeniu austriackich Alp.
Jezioro Pressegger See znajduje się około 25 km od hotelu. Za opłatą jest duża, przestronna plaża, piękna, czysta woda, która na początku lipca miała 26 stopni.
WyżywienieJedzenie all inclusive, idealne. Duże i różnorodne menu, w tym posiłki dla dzieci.
ZakwaterowanieOd kilku lat jeździmy na wakacje w Alpy, ale zakwaterowanie w tym hotelu było absolutnie wspaniałe.
UsługiUsługi na poziomie ponadstandardowym, miła i pomocna obsługa.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Jana J.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2025
Polecam pobyt w tym hotelu. Chcielibyśmy tu wrócić.
Polecam pobyt w tym hotelu. Chcielibyśmy tu wrócić.
Absolutnie pyszne śniadania, obiady i przede wszystkim kolacje. Obsługa na wysokim poziomie.
UsługiByliśmy bardzo zaskoczeni, gdy przy płaceniu za nasze wydatki w hotelu dowiedzieliśmy się, że automatycznie pobierany jest napiwek w wysokości 10 euro za każdy dzień pobytu. Ostrzegano nas jednak, że istnieje możliwość odmowy.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 3 899 zł za os.
Pavel S.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2025
Hotel znajduje się tuż przy kolejce linowej, dostęp do wyciągu narciarskiego bezpośrednio z pokoju, wszystko jest przemyślane. Przechowalnia sprzętu narciarskiego obok pokoju jest w zupełności wystarczająca.
Hotel znajduje się tuż przy kolejce linowej, dostęp do wyciągu narciarskiego bezpośrednio z pokoju, wszystko jest przemyślane. Przechowalnia sprzętu narciarskiego obok pokoju jest w zupełności wystarczająca.
Śniadania, obiadokolacje, stoły w formie bufetu, duży wybór, wszystko pyszne.
ZakwaterowaniePokój jest minimalistyczny, narożnik z umywalką bezpośrednio w pokoju, nie wydzielony, osobna toaleta na korytarzu z pokojem lodowym.
UsługiWszystko w porządku.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Martin S.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2025
Bardzo nam się tam podobało, byliśmy tam już drugi raz i na pewno nie ostatni :)
Bardzo nam się tam podobało, byliśmy tam już drugi raz i na pewno nie ostatni :)
Bardzo smaczne, duży wybór dań
ZakwaterowanieWysoka jakość i czystość, wygodne łóżka
UsługiBardzo pomocna obsługa,
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 931 zł za os.
Lucie L.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2025
Świetna lokalizacja tuż przy stoku narciarskim, pyszne, obfite śniadanie, dobra, czterodaniowa kolacja. Pokój starszy, ale czysty i przestronny. Stosunek jakości do ceny NAJLEPSZY!
Świetna lokalizacja tuż przy stoku narciarskim, pyszne, obfite śniadanie, dobra, czterodaniowa kolacja. Pokój starszy, ale czysty i przestronny. Stosunek jakości do ceny NAJLEPSZY!
Jiří K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2024
Hotel położony jest w dobrej lokalizacji, tuż przy stoku narciarskim. Jeśli nie jesteś zainteresowany i masz ochotę na spacer po mieście, zwłaszcza w sezonie zimowym, hotel jest w pełni zadowalający. Byłem trochę rozczarowany wyposażeniem hotelu. Mimo, że pokój był większy niż oczekiwano i czysty, łazienka i toalety (w których nie działało odsysanie) były dość przestarzałe. Myślę, że było tak dlatego, że mieszkaliśmy w starszej lub jeszcze nie odnowionej części hotelu. Pierwszy raz byłem tam cztery lata temu, byliśmy w nowszej części hotelu i było to widać. Dlatego zdecydowałam się jeszcze raz odwiedzić ten hotel i spędzić w nim Święta Bożego Narodzenia.
Hotel położony jest w dobrej lokalizacji, tuż przy stoku narciarskim. Jeśli nie jesteś zainteresowany i masz ochotę na spacer po mieście, zwłaszcza w sezonie zimowym, hotel jest w pełni zadowalający. Byłem trochę rozczarowany wyposażeniem hotelu. Mimo, że pokój był większy niż oczekiwano i czysty, łazienka i toalety (w których nie działało odsysanie) były dość przestarzałe. Myślę, że było tak dlatego, że mieszkaliśmy w starszej lub jeszcze nie odnowionej części hotelu. Pierwszy raz byłem tam cztery lata temu, byliśmy w nowszej części hotelu i było to widać. Dlatego zdecydowałam się jeszcze raz odwiedzić ten hotel i spędzić w nim Święta Bożego Narodzenia.
Jedzenie jest doskonałe.
UsługiUsługi hotelowe bez uwag
SportWypełnienie niestandardowe.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 624 zł za os.
Světlana N.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2026
Starszy obiekt, doskonałe jedzenie i miła obsługa. Niedaleko stacji kolejki linowej.
Starszy obiekt, doskonałe jedzenie i miła obsługa. Niedaleko stacji kolejki linowej.
Doskonałe, wystarczające.
ZakwaterowaniePokój był bardzo stary, łóżko skrzypiało, nie było odpływu ścieków, a Wi-Fi było słabe.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Michal J.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2025
Bardzo podobało nam się zakwaterowanie. Hotel jest starszy, ale dobrze wyposażony i ma świetną kuchnię. Najbardziej doceniliśmy bliskość stoku narciarskiego, około 50 metrów od hotelu.
Bardzo podobało nam się zakwaterowanie. Hotel jest starszy, ale dobrze wyposażony i ma świetną kuchnię. Najbardziej doceniliśmy bliskość stoku narciarskiego, około 50 metrów od hotelu.
od 1 012 zł za os.
Martin K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Świetna
Świetna
Świetnie
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Marek Matz
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Piękne otoczenie z fantastyczną przyrodą, niestety trochę brakowało nam więcej atrakcji w miejscu zakwaterowania. Tylko jedna AquaArena z sauną, za którą musieliśmy dodatkowo zapłacić. I mało miejsc na spacery na łonie natury ;-)
Piękne otoczenie z fantastyczną przyrodą, niestety trochę brakowało nam więcej atrakcji w miejscu zakwaterowania. Tylko jedna AquaArena z sauną, za którą musieliśmy dodatkowo zapłacić. I mało miejsc na spacery na łonie natury ;-)
Jedzenie fantastyczne, bardzo smaczne. Przy śniadaniu trochę ograniczony wybór (brakowało słodkich rzeczy i parówek :-)
ZakwaterowanieHotel bardzo gustowny, czysty. Z parkowaniem żadnych problemów.
UsługiMiła obsługa, chętna do pomocy w każdej sprawie. Codziennie sprzątany pokój (pościelone łóżka, zmieniona pościel, czyste ręczniki)
SportDo lepszych tras zjazdowych musieliśmy dojechać około 30 km i więcej, w miejscu zakwaterowania była tylko jedna, i to raczej dla początkujących i średnio zaawansowanych. Poza tym na trasach zjazdowych nie tworzyły się kolejki, jak jesteśmy do tego przyzwyczajeni w Czechach.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Jakub S.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Piękny hotel z doskonałą kuchnią i świetnym wyposażeniem dla najmłodszych. Karyntia i Nassfeld to wspaniałe miejsce z pięknymi górami i jeziorami. Wszędzie są piękne place zabaw dla dzieci, a z kartą, którą otrzymujesz przy zakwaterowaniu, masz wiele atrakcji za darmo.
Piękny hotel z doskonałą kuchnią i świetnym wyposażeniem dla najmłodszych. Karyntia i Nassfeld to wspaniałe miejsce z pięknymi górami i jeziorami. Wszędzie są piękne place zabaw dla dzieci, a z kartą, którą otrzymujesz przy zakwaterowaniu, masz wiele atrakcji za darmo.
Jan K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2023 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Doskonałe zakwaterowanie
Doskonałe zakwaterowanie
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Super
Super
Doskonałe
UsługiW porządku
SportSuper
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Petra Ptáčková
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Oceniam świetną przestronność apartamentów, to naprawdę super. Jednak wyposażenie mnie rozczarowało, biorąc pod uwagę, że podajecie je jako komfortowo wyposażone apartamenty. Brakowało mi mikrofalówki, czajnika, szklanki do picia wyglądały, jakby były zebrane od poprzednich gości, gdziekolwiek je znaleźli. Lodówka bez zamrażarki. I okropnie skrzypiące rozkładane łóżko podwójne.
A jeszcze prezentowana odległość do stoków narciarskich jest dwukrotnie większa, niż podawana, ale nam to nie przeszkadzało.
Oceniam świetną przestronność apartamentów, to naprawdę super. Jednak wyposażenie mnie rozczarowało, biorąc pod uwagę, że podajecie je jako komfortowo wyposażone apartamenty. Brakowało mi mikrofalówki, czajnika, szklanki do picia wyglądały, jakby były zebrane od poprzednich gości, gdziekolwiek je znaleźli. Lodówka bez zamrażarki. I okropnie skrzypiące rozkładane łóżko podwójne.
A jeszcze prezentowana odległość do stoków narciarskich jest dwukrotnie większa, niż podawana, ale nam to nie przeszkadzało.
Mamy własne wyżywienie ze względu na dziecko mające specjalną dietę, dlatego potrzebuję jak najlepszego wyposażenia. Co uważam, że akurat mikrofalówka i czajnik to raczej standard niż komfort.
ZakwaterowanieWłaściciel miły pan.
UsługiOgólnie to nie jest źle, ale następnym razem chyba spróbuję poszukać lepszego wyposażenia. Biorąc pod uwagę, że nie mamy szans z naszym ograniczeniem dietetycznym gdzieś się najeść, jest to dla mnie dość istotna sprawa. Wam jako biuru podróży poleciłabym, abyście dokładnie sprawdzili wyposażenie. Co niestety jest problemem większości biur podróży.
SportŚwietnie, doskonale.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Václav P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Spokojny pensjonat rodzinny. Apartamenty starsze, ale ładnie wyposażone, czyste i przytulne. Dla rodziny lub grupy przyjaciół, którzy nie pragną zgiełku na zewnątrz, doskonały wybór. Niedaleko wyciągu (15 minut samochodem). Wada - nie było otwartej żadnej restauracji ani piwiarni, to zbyt mała wioska.
Spokojny pensjonat rodzinny. Apartamenty starsze, ale ładnie wyposażone, czyste i przytulne. Dla rodziny lub grupy przyjaciół, którzy nie pragną zgiełku na zewnątrz, doskonały wybór. Niedaleko wyciągu (15 minut samochodem). Wada - nie było otwartej żadnej restauracji ani piwiarni, to zbyt mała wioska.
Ivona Masopustová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Obszar narciarski raczej dla bardziej doświadczonych narciarzy. W dniu naszego przyjazdu mocno padał śnieg, więc stoki były nieprzygotowane, miejscami wręcz nieprzejezdne. Niestety tak wyglądały również następnego dnia, kiedy już nie padało i była piękna pogoda. Jednak to, co nas zdenerwowało, to fakt, że w umowie z biurem podróży było napisane, że w dniu przyjazdu i wyjazdu bagaże zostaną przewiezione do apartamentu, a każda kolejna podróż kosztuje 5 euro. Recepcjonistka hotelu jednak poinformowała nas, że ten apartament już nie należy do ich hotelu i za wniesienie rzeczy do apartamentu (tylko na górę) pobierają opłatę 20 euro.
Obszar narciarski raczej dla bardziej doświadczonych narciarzy. W dniu naszego przyjazdu mocno padał śnieg, więc stoki były nieprzygotowane, miejscami wręcz nieprzejezdne. Niestety tak wyglądały również następnego dnia, kiedy już nie padało i była piękna pogoda. Jednak to, co nas zdenerwowało, to fakt, że w umowie z biurem podróży było napisane, że w dniu przyjazdu i wyjazdu bagaże zostaną przewiezione do apartamentu, a każda kolejna podróż kosztuje 5 euro. Recepcjonistka hotelu jednak poinformowała nas, że ten apartament już nie należy do ich hotelu i za wniesienie rzeczy do apartamentu (tylko na górę) pobierają opłatę 20 euro.
Wyżywienie było własne.
ZakwaterowanieDość skromnie urządzone chaty na zboczu, do każdej prowadzi droga dojazdowa. Apartament był czysty, było ciepło, więc wszystko, czego potrzebowaliśmy. Położenie rzeczywiście przy stoku narciarskim.
SportTrasy narciarskie dla bardziej wymagających narciarzy, w czasie naszego pobytu nieprzygotowane. Główne wyciągi były w ruchu. Niektóre mniejsze wyciągi nie działały, a trasa przy nich nie widziała ratraka od otwarcia ośrodka.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Simona R.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ogólnie bardzo nam się podobało na wakacjach, pogoda była piękna, stok narciarski naprawdę blisko, przyjemne gospody na stoku i przede wszystkim możliwość jazdy na nartach także we Włoszech. Byliśmy tam z dziećmi i trochę brakowało nam niebieskich tras. To raczej miejsce dla bardziej doświadczonych narciarzy, a stoki są bardziej strome. Otoczenie przepiękne, gospoda U Slováka bardzo przyjemna, mówią tam po czesku i słowacku:-).
Ogólnie bardzo nam się podobało na wakacjach, pogoda była piękna, stok narciarski naprawdę blisko, przyjemne gospody na stoku i przede wszystkim możliwość jazdy na nartach także we Włoszech. Byliśmy tam z dziećmi i trochę brakowało nam niebieskich tras. To raczej miejsce dla bardziej doświadczonych narciarzy, a stoki są bardziej strome. Otoczenie przepiękne, gospoda U Slováka bardzo przyjemna, mówią tam po czesku i słowacku:-).
Jedzenie w okolicy w restauracjach droższe, ale przynosiliśmy swoje i czasami chodziliśmy na pizzę i piwo i dało się.
ZakwaterowanieZakwaterowanie spełniło nasze oczekiwania, czyste, ładne, przytulne, każdy miał swoje prywatne miejsce, kaflowe piece i taras jako bonus.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Zdeněk Hnízdil
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
super
super
doskonały
Usługidoskonały
Sportświetny
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Pavel Loprais
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Najlepsze zakwaterowanie, jakie kiedykolwiek miałem
Najlepsze zakwaterowanie, jakie kiedykolwiek miałem
Piękne, czyste, duże, wszędzie ciepło... miła pani...
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Poza pogodą, rewelacja
Poza pogodą, rewelacja
Mieliśmy własne, wyposażenie kuchni apartamentu ponadstandardowe
ZakwaterowanieZakwaterowanie doskonałe, komunikacja z recepcjonistką doskonała
UsługiKorzystaliśmy z wizyty na lokalnym basenie
SportWspaniałe narciarstwo, stoki pięknie przygotowane
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
świetne zakwaterowanie, super pogoda,
świetne zakwaterowanie, super pogoda,
Lucie M.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Nassfeld polecamy, pensjonat zdecydowanie wart rozważenia /szczególnie dla tych, którym nie przeszkadza miękkie łóżko :-) / Personel bardzo miły, jedzenie wyśmienite. Już tutaj czuć wpływy bliskich Włoch.
Nassfeld polecamy, pensjonat zdecydowanie wart rozważenia /szczególnie dla tych, którym nie przeszkadza miękkie łóżko :-) / Personel bardzo miły, jedzenie wyśmienite. Już tutaj czuć wpływy bliskich Włoch.
Nie miała żadnych błędów. Doskonała! W opcji półpensjonatu przy kolacji wliczony jest wybór z pełnego menu, można wybrać 4-5 dań.
ZakwaterowanieWyżywienie było bez zarzutu. Jedynym minusem mogła być mała wielkość pokoju, ale to byłoby do przeżycia. Najgorszym doświadczeniem była niestety materac łóżka. Nasze plecy przypominają nam o jej jakości do dziś.
UsługiPersonel bardzo uprzejmy i miły.
SportJeden z najlepszych ośrodków w Austrii
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Tomáš Š.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Starszy, ale czysty rodzinny pensjonat + nowszy hotel z doskonałą restauracją.
Starszy, ale czysty rodzinny pensjonat + nowszy hotel z doskonałą restauracją.
Doskonałe jedzenie pod względem jakości i ilości - miłośnicy kuchni będą zachwyceni...
ZakwaterowaniePensjonat starszy, ale bardzo czysty i zadbany, codzienne sprzątanie. Źle umieszczony grzejnik w łazience - 5 cm od toalety - niepraktyczne, niefortunne. Dobre Wi-Fi.
UsługiBardzo miła obsługa, panuje tu wysoki poziom zaufania do klienta... przyjemnie. Gorąco polecam również dla rodzin z dziećmi zimą i latem. Mniejsze kąpielisko z dobrymi saunami w zasięgu około 500 m od hotelu - to cieszy.
SportOśrodek Nassfeld około 15 km lokalną drogą - skibus z hotelu, ale lepiej samochodem. Lokalny ośrodek około 500 m od hotelu, jest to raczej odpowiednie dla początkujących.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 701 zł za os.
Inne miejscowości w regionie