• Wszyscy obywatele Polski podróżujący do Albanii, są zwolnieni z obowiązku okazywania negatywnego testu COVID-19 oraz certyfikatu szczepień.
  • Powrót do Polski
   • Od 28.03.2022 został zniesiony obowiązek odbycia kwarantanny po przekroczeniu polskiej granicy, co oznacza że po powrocie z wakacji nie ma już obowiązku: legitymowania się podczas przekraczania granicy certyfikatami szczepienia, wykonywania testów w kierunku COVID-19 oraz odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.
   • Warunki te mogą ulec zmianie. Przed podróżą sprawdź aktualne przepisy rządowe na stronie www.gov.pl

Hotel Henry Resort

Albania, Durrës, Durrës

Więcej o hotelu

od 2 799 za os.

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Prognozowane ceny w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 199 130

ATUTY

Nowoczesny hotel

Leżaki i parasole na plaży bezpłatne

Niedaleko plaży

Aquapark otwarty w sezonie 2022

NASZYM ZDANIEM

Hotel otwarty w 2020 roku, bardzo nowocześnie urządzony. Obiekt będzie doskonałym miejscem na wakacje w Albanii zarówno dla par, jak i dla rodzin z dziećmi. Położony niedaleko plaży z bezpłatnym serwisem plażowym. Dodatkowym atutem jest nowo wybudowany aquapark, który został otwarty latem 2022.

POŁOŻENIE

ok. 100 m do centrum Mali Robit

ok. 150 m do plaży

ok. 1,5 km do przystanku autobusowego

ok. 1,5 km do centrum Golem

ok. 45 km do lotniska w Tiranie

PLAŻA

Piaszczysta plaża oddalona o ok. 150 m od hotelu, leżaki i parasole bezpłatne.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI

Bezpłatnie: plac zabaw, Wi-Fi, leżaki i parasole, recepcja, restauracja główna, bar przy basenie, parking 

Dodatkowo płatne: restauracja a'la carte, lobby bar czynny do godz. 24:00

POKOJE

Pokoje dwuosobowe z możliwością dostawki 2+1. Wyposażenie: łazienka (prysznic, WC, suszarka), centralna klimatyzacja (włączana sezonowo), TV, minibar (płatny), sejf, Wi-Fi, telefon (połączenia poza hotel platne), balkon. Pokoje z widokiem na ogród.

UDOGODNIENIA

Aquapark

Basen

Wi-Fi

Recepcja

Restauracja główna

Bar przy basenie

Plac zabaw

Restauracja a'la carte (płatna)

Lobby bar czynny do godz. 24.00 (płatny)

Masaże (płatne)

Jacuzzi (płatne)

Centrum SPA (basen, jacuzzi, pokój solny, sauna fińska, sauna parowa, bio sauna, emocjonalny prysznic, hammam, masaże) - płatne

ANIMACJE REGOMELI

Animacje Rego Meli w lipcu i sierpniu dla dzieci

DLA DZIECI

Aquapark otwarty na sezon 2022

Brodzik

Plac zabaw

WYŻYWIENIE

All inclusive: śniadanie 08:00-10:00, obiad 13:00-15:00, przekąski 16:30-17:30, kolacja 19:00-21:00 w formie bufetu. 

Lokalne napoje alkoholowe (wino, piwo, cognac) i bezalkoholowe 10:30 - 22:30  w barze przy basenie. Hotel zastrzega sobie prawo do zmiany godzin posiłków. Dokładne informacje zostaną podane po przyjeździe na miejsce.

OBOWIĄZKOWE OPŁATY

SAMOLOT: Taksa klimatyczna + Opłata meldunkowa 10 EUR/os. płatne obowiązkowo raz na pobyt u rezydenta

DOJAZD WŁASNY: Taksa klimatyczna + Opłata meldunkowa 15 EUR/os. płatne obowiązkowo raz na pobyt u rezydentaNie dotyczy wycieczek objazdowych, które mają indywidualnie ustalone opłaty na miejscu.

CENA ZAWIERA

- Nocleg oraz wyżywienie zgodnie z wykupioną ofertą,
- Transport do miejsca docelowego (nie dotyczy ofert z dojazdem własnym).
- Bagaż
- Opiekę rezydenta podczas pobytu (nie dotyczy oferty z dojazdem własnym)
- Opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny,
- Opłatę na Turystyczny Fundusz Pomocowy,
- Podatek Vat,
- Ubezpieczenie KL 30 000, NNW 3 000, bagaż 200, CPiN, ochrona 24 h od momentu wyjścia z domu i 24 h, do momentu powrotu do domu w zakresie NNW (nie dotyczy ofert z dojazdem własnym)

W przypadku lotów czarterowych liniami LOT Charters bagaż podręczny (5 kg) oraz rejestrowany (20 kg) jest w cenie.

CENA NIE ZAWIERA

- Opłat klimatyczno-meldunkowych,
- Wycieczek fakultatywnych,
- Świadczeń nieprzewidzianych w ofercie,

DLA DOJAZDU WŁASNEGO
- Transportu
- Ubezpieczenia (możliwość dokupienia w datach pobytu)

WAŻNE INFORMACJE

Zawarte w Serwisie informacje dotyczące imprez turystycznych REGO-BIS Sp. z o.o. Sp. Komandytowa nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz są zaproszeniem do zawarcia umowy, o którym mowa w art. 71 Kodeksu cywilnego.

Prosimy o zapoznanie się z przepisami wjazdowymi dotyczącymi danego kraju.

INFORMACJA DLA PODRÓŻUJĄCYCH Z DZIEĆMI

Informacja dla podróżujących z dziećmi do 18 lat - Pisemna zgoda na podróż osoby małoletniej jest potrzebna. Dokument taki powinien zawierać termin pobytu dziecka na terenie danego kraju, dane osobowe i numer paszportu dziecka oraz dane osobowe i numer paszportu osoby, pod której opieką znajduje się dziecko na wycieczce. Taki sam dokument powinien mieć ze sobą jeden z rodziców, jeżeli drugi rodzic nie bierze udziału w podróży. Dokument powinien być w języku angielskim. (Za polakzagranica.msz.gov.pl)

DODATKOWE UBEZPIECZENIE NA WYPADEK KWARANTANNY LUB IZOLACJI

Pomoc w przypadku izolacji

W przypadku nałożenia na Ubezpieczonego konieczności poddania się izolacji z powodu nagłego zachorowania na Covid-19 podczas pobytu za granicą zgodnie z przepisami kraju, w którym Ubezpieczony przebywa, Centrum Alarmowe zorganizuje i pokryje dodatkowe koszty związane z obowiązkową izolacją, jeżeli izolacja nie może się odbyć w dotychczasowym miejscu zakwaterowania Ubezpieczonego lub czas jej trwania przekracza zaplanowany czas pobytu w ramach imprezy turystycznej. W takim przypadku Centrum Alarmowe zorganizuje i pokryje dodatkowe koszty zakwaterowania i wyżywienia w standardzie nie wyższym niż wcześniej przewidziany umową związaną z podróżą, z wyłączeniem napojów alkoholowych, maksymalnie do limitu 1.000 euro na osobę. Ubezpieczenie dostępne jest po opłaceniu dodatkowej składki.

Pomoc w przypadku kwarantanny

W przypadku nałożenia na Ubezpieczonego przez lokalne służby sanitarne konieczności poddania się kwarantannie w związku z Covid-19 podczas pobytu za granicą, zgodnie z przepisami kraju, w którym Ubezpieczony przebywa, Centrum Alarmowe zorganizuje i pokryje dodatkowe koszty związane z obowiązkową kwarantanną, jeżeli kwarantanna nie może się odbyć w dotychczasowym miejscu zakwaterowania Ubezpieczonego lub czas jej trwania przekracza zaplanowany czas pobytu w ramach imprezy turystycznej. W takim przypadku Centrum Alarmowe zorganizuje i pokryje dodatkowe koszty zakwaterowania i wyżywienia w standardzie nie wyższym niż wcześniej przewidziany umową związaną z podróżą, z wyłączeniem napojów alkoholowych oraz koszty transportu powrotnego do Polski lub kraju rezydencji jeżeli przekraczają pierwotnie przewidziany czas podróży, maksymalnie do limitu 1.000 euro na osobę. Ubezpieczenie dostępne jest po opłaceniu dodatkowej składki.

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży Plaża 150 m
 • Odległość od centrum miasta Centrum miasta 5 km
 • Odległość od lotniska Lotnisko 43 km
 • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole na plaży Leżaki i parasole na plaży tak
 • TV TV tak
 • Lódowka Lódowka tak
 • Plac zabaw Plac zabaw tak
 • Zjeżdżalnie Zjeżdżalnie tak
 • Fitness Fitness tak
 • Bar Bar tak
 • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
 • Wifi Wifi tak

Opinie o hotelu

Ocena 3,0 / 5
Travelplanet

Dobry (Na podstawie 10 opinii)

Zakwaterowanie 3,6 / 5

Wyżywienie 2,6 / 5

Okolica 2,2 / 5

Cena 2,9 / 5

Informacje dotyczące weryfikacji opinii

74. najwyższa ocena z 559 hoteli w Albania

Bartosz L.

Ocena 3,1 / 5

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Data pobytu 3.9. - 10.9.2023 Oceniono: Wrzesień 2023

Henry Resort Albania, Durrës

HOTEL W DOBRYM STANDARDZIE I BARDZO ŁADNE POKOJE

HOTEL W DOBRYM STANDARDZIE I BARDZO ŁADNE POKOJE

Zakwaterowanie 4,8 / 5

Wyżywienie 1,5 / 5

Okolica 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Zakwaterowanie
BARDZO WYGODNE ŁÓŻKO I SERWIS SPRZĄTAJĄCY TEŻ NA DOBRYM POZIOMIE

Wyżywienie
WYŻYWIENIE BYŁO DOBRE ALE MONOTONNE BRAK UROZMAICENIA

ZUPA TA SAMA PRZEZ CAŁY TYDZIEŃ

Obsługa w hotelu
OBSŁUGA HOTELOWA MIŁA I POMOCNA

Plaża
PLAŻA W DOBRYM STANIE ALE NIESTETY LEŻAKI ZNAJDUJĄCE SIĘ NA PLAŻY POZOSTAWIAJĄ WIELE DO ŻYCZENIA ZWAŻYWSZY ŻE W INNYCH HOTELACH BYŁY CZYSTE I NOWE

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Angelika B.

Ocena 0,6 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.sk) Data pobytu 18.8. - 25.8.2023 Oceniono: Sierpień 2023

Henry Resort Albania, Durrës

Nigdy nie spodziewaliśmy się niczego lepszego za te pieniądze, a tak niekompetentnej osoby ze strony delegata nigdy nie spotkałem.... W hotelu podczas naszego pobytu pokój nie był sprzątany, a po pobycie wynajęto ucieczki do pokoju gościnnego plaża za opłatą, która nie została zwrócona. Obsługa przy barze nie różniła się od gościa, drinki mieszane, nie znali ich składu, delegata odpowiedziała, gdy to zwróciliśmy, powiedziała, że chcemy oczywiście studentów.... Gad jest nieoznaczone, gdzie są same leżaki, bałagan, plastik, szpaki. Jedzenie było codziennie takie samo, śniadanie było takie samo i było niesezonowane, a czasami nie dało się zjeść.

Nigdy nie spodziewaliśmy się niczego lepszego za te pieniądze, a tak niekompetentnej osoby ze strony delegata nigdy nie spotkałem.... W hotelu podczas naszego pobytu pokój nie był sprzątany, a po pobycie wynajęto ucieczki do pokoju gościnnego plaża za opłatą, która nie została zwrócona. Obsługa przy barze nie różniła się od gościa, drinki mieszane, nie znali ich składu, delegata odpowiedziała, gdy to zwróciliśmy, powiedziała, że chcemy oczywiście studentów.... Gad jest nieoznaczone, gdzie są same leżaki, bałagan, plastik, szpaki. Jedzenie było codziennie takie samo, śniadanie było takie samo i było niesezonowane, a czasami nie dało się zjeść.

Zakwaterowanie 0,8 / 5

Wyżywienie 0,5 / 5

Okolica 0,5 / 5

Cena 0,5 / 5

Zakwaterowanie
Pokój wygląda jak hotel 5*, w łazience pajęczyny, zimna woda pali tylko przez kilka dni, szuflada jest szczelna, kable ocierają się o podłogę, ręczniki zmieniane są dopiero po pościeleniu łóżka i posprzątaniu pokoju.

Wyżywienie
Codziennie ten sam niesezonowany, bardzo mały wybór

Plaża
Nieoznaczone, wszędzie brudne, plastik, papier... wszystko inne, co było oznaczone, było czyste i piękne

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Filtruj opinie

Bartosz L.

Ocena 3,1 / 5

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Data pobytu 3.9. - 10.9.2023 Oceniono: Wrzesień 2023

Henry Resort Albania, Durrës

HOTEL W DOBRYM STANDARDZIE I BARDZO ŁADNE POKOJE

HOTEL W DOBRYM STANDARDZIE I BARDZO ŁADNE POKOJE

Zakwaterowanie 4,8 / 5

Wyżywienie 1,5 / 5

Okolica 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Zakwaterowanie
BARDZO WYGODNE ŁÓŻKO I SERWIS SPRZĄTAJĄCY TEŻ NA DOBRYM POZIOMIE

Wyżywienie
WYŻYWIENIE BYŁO DOBRE ALE MONOTONNE BRAK UROZMAICENIA

ZUPA TA SAMA PRZEZ CAŁY TYDZIEŃ

Obsługa w hotelu
OBSŁUGA HOTELOWA MIŁA I POMOCNA

Plaża
PLAŻA W DOBRYM STANIE ALE NIESTETY LEŻAKI ZNAJDUJĄCE SIĘ NA PLAŻY POZOSTAWIAJĄ WIELE DO ŻYCZENIA ZWAŻYWSZY ŻE W INNYCH HOTELACH BYŁY CZYSTE I NOWE

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Angelika B.

Ocena 0,6 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.sk) Data pobytu 18.8. - 25.8.2023 Oceniono: Sierpień 2023

Henry Resort Albania, Durrës

Nigdy nie spodziewaliśmy się niczego lepszego za te pieniądze, a tak niekompetentnej osoby ze strony delegata nigdy nie spotkałem.... W hotelu podczas naszego pobytu pokój nie był sprzątany, a po pobycie wynajęto ucieczki do pokoju gościnnego plaża za opłatą, która nie została zwrócona. Obsługa przy barze nie różniła się od gościa, drinki mieszane, nie znali ich składu, delegata odpowiedziała, gdy to zwróciliśmy, powiedziała, że chcemy oczywiście studentów.... Gad jest nieoznaczone, gdzie są same leżaki, bałagan, plastik, szpaki. Jedzenie było codziennie takie samo, śniadanie było takie samo i było niesezonowane, a czasami nie dało się zjeść.

Nigdy nie spodziewaliśmy się niczego lepszego za te pieniądze, a tak niekompetentnej osoby ze strony delegata nigdy nie spotkałem.... W hotelu podczas naszego pobytu pokój nie był sprzątany, a po pobycie wynajęto ucieczki do pokoju gościnnego plaża za opłatą, która nie została zwrócona. Obsługa przy barze nie różniła się od gościa, drinki mieszane, nie znali ich składu, delegata odpowiedziała, gdy to zwróciliśmy, powiedziała, że chcemy oczywiście studentów.... Gad jest nieoznaczone, gdzie są same leżaki, bałagan, plastik, szpaki. Jedzenie było codziennie takie samo, śniadanie było takie samo i było niesezonowane, a czasami nie dało się zjeść.

Zakwaterowanie 0,8 / 5

Wyżywienie 0,5 / 5

Okolica 0,5 / 5

Cena 0,5 / 5

Zakwaterowanie
Pokój wygląda jak hotel 5*, w łazience pajęczyny, zimna woda pali tylko przez kilka dni, szuflada jest szczelna, kable ocierają się o podłogę, ręczniki zmieniane są dopiero po pościeleniu łóżka i posprzątaniu pokoju.

Wyżywienie
Codziennie ten sam niesezonowany, bardzo mały wybór

Plaża
Nieoznaczone, wszędzie brudne, plastik, papier... wszystko inne, co było oznaczone, było czyste i piękne

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Klient chciał pozostać anonimowy

Ocena 3,7 / 5

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Data pobytu 6.8. - 13.8.2023 Oceniono: Sierpień 2023

Henry Resort Albania, Durrës

Wrażenie ogólnie oceniam bardzo dobrze hotel i basen bardzo ładny jednak otoczenie koło hotelu zostawia wiele do poprawy

Wrażenie ogólnie oceniam bardzo dobrze hotel i basen bardzo ładny jednak otoczenie koło hotelu zostawia wiele do poprawy

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Wyżywienie 3,5 / 5

Okolica 3,5 / 5

Cena 3,5 / 5

Zakwaterowanie
Jakość zakwaterowania dobra pokój jak za tą cenę powinien być bardziej komfortowy

Wyżywienie
Posiłki to najsłabszy punkt tego hotelu.Wielokrotnie zimne i powtarzające się.

Obsługa w hotelu
Usługi oceniam na plus i oceniam je bardzo dobrze

Plaża
Dostępność do plaży dobra jednak leżaki i parasole stan swojej świetności mają już za sobą.

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (2)

Klient chciał pozostać anonimowy

Ocena 3,8 / 5

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Data pobytu 16.7. - 23.7.2023 Oceniono: Lipiec 2023

Henry Resort Albania, Durrës

Hotel oraz obsługa super.

Hotel oraz obsługa super.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 3,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Zakwaterowanie
Pokój czysty ładny, przestronny

Wyżywienie
Jedzenie monotonne., maly wybór. Co lepsze szybko się kończyło. Smaczne.

Plaża
Płaza i leżaki do najczystszych nie należą

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Dušan B.

Ocena 3,4 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.sk) Data pobytu 7.7. - 14.7.2023 Oceniono: Lipiec 2023

Henry Resort Albania, Durrës

Zakwaterowanie super, jedzenie dobre, przez cały pobyt ta sama zupa

Zakwaterowanie super, jedzenie dobre, przez cały pobyt ta sama zupa

Zakwaterowanie 4,5 / 5

Wyżywienie 4,0 / 5

Okolica 2,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Zakwaterowanie
Zakwaterowanie na bardzo dobrym poziomie

Wyżywienie
ogólnie dobrze, przez cały pobyt ta sama zupa, mało ryb

Obsługa w hotelu
na bardzo dobrym poziomie

Plaża
Piaszczysta plaża, brudne morze, brudne miasto, mnóstwo śmieci i niedopałków na plaży. Występowanie meduz

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 21 °C temperatura w nocy 11 °C

 • Temperatura wody 14 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 17 °C temperatura w nocy 11 °C

 • Sobota 18 °C temperatura w nocy 10 °C

 • Niedziela 19 °C temperatura w nocy 8 °C

 • Poniedziałek 11 °C temperatura w nocy 6 °C

Najlepsze miesiące na wakacje w tym miejscu

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień

Więcej hoteli, które mogą Cię zainteresować