Dürres - najlepiej ocenione hotele

Dürres - Najczęściej kupowane hotele

Opinie o hotelach

Alina Lipiec 2019

Data pobytu: 6.7. - 13.7.2019

Ocena 5,0/5
Spędziliśmy w hotelu wspaniały 7 dniowy urlop, pokój w dobrym stanie, odpowiada ****, przepyszne jedzenie, przemiła obsługa, pomocna, uśmiechnięta, jak...
Całkowita ocena

Spędziliśmy w hotelu wspaniały 7 dniowy urlop, pokój w dobrym stanie, odpowiada ****, przepyszne jedzenie, przemiła obsługa, pomocna, uśmiechnięta, jak do tej pory najlepsza z którą mieliśmy przyjemność się spotkać. Im się należą szczególne podziękowania za tak wspaniały urlop. Blisko prywatnej plaży z lezakami i parasolem. Hotel i miejscowość dla osób lubiących rozrywkę, imprezy, zabawę i nocne życie. Polecamy serdecznie!!!!

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Anonim Lipiec 2018

Data pobytu: 16.7. - 23.7.2018

Ocena 5,0/5
brak opinii opisowej
Całkowita ocena

brak opinii opisowej

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Cena 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Ewa Barącz Sierpień 2020

Data pobytu: 4.7. - 11.7.2020

Ocena 4,4/5
Byłam w tym hotelu w lipcu 2020r. z Rainbow Tour. Pokój superior z widokiem na morze wspaniały( koniecznie trzeba dopłacić do tej opcji) położenie tuż przy piaszczystej plaży, bez tłoku, zawsze wolne leżaki bezpłatne. Największe zastrzeżenia mam do posiłków, miałam wykupioną opcję all inclusive z bufetem 3x dziennie, a posiłki poza śniadaniem ( bardzo skromnym , codziennie to samo i suchy chleb) były...
Całkowita ocena

Byłam w tym hotelu w lipcu 2020r. z Rainbow Tour. Pokój superior z widokiem na morze wspaniały( koniecznie trzeba dopłacić do tej opcji) położenie tuż przy piaszczystej plaży, bez tłoku, zawsze wolne leżaki bezpłatne. Największe zastrzeżenia mam do posiłków, miałam wykupioną opcję all inclusive z bufetem 3x dziennie, a posiłki poza śniadaniem ( bardzo skromnym , codziennie to samo i suchy chleb) były serwowane do stołu, wprawdzie dosyć smaczne, ale bez możliwości wyboru dań, czasami musiałam zrezygnować z posiłku ( nie jadam owoców morza). Z alkoholi tylko wino i rakija, żadnych drinków, kawa z automatu fatalna, zamiast mleka leciała woda. W Hotelu brak basenu i rozrywek dla dorosłych i dzieci, można było posiedzieć w restauracji przy winie lub rakiji ( bez muzyki). Hotel dla osób, które marzą o wylegiwaniu się na plaży i kąpielach morskich.Dodatkowo brak atrakcyjnych wycieczek fakultatywnych z Rainbow, niektóre nie doszły do skutku, inne z okrojonym programem.

Zakwaterowanie 4,7/5

Wyżywienie 3,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Carola Październik 2019

Data pobytu: 3.8. - 10.8.2019

Ocena 4,2/5
Hotel godny polecenia , blisko do plaży ,smacznie jedzenie ,sympatyczna i bardzo pomocna obsługa . Jedyny problem to zajmowanie leżaków w pierwszym rzędzie na plaży i po koleżeńsku ,było poniżej krytyki ale to jakby nie wina samego hotelu tylko głupich Polaków. Bardzo jesteśmy zadowoleni z rezydenta biura Rego Bis , dostępny, pomocny i z dużą wiedzą o danym rejonie. Widać ,że Hotel się zmienia z...
Całkowita ocena

Hotel godny polecenia , blisko do plaży ,smacznie jedzenie ,sympatyczna i bardzo pomocna obsługa .

Jedyny problem to zajmowanie leżaków w pierwszym rzędzie na plaży i po koleżeńsku ,było poniżej krytyki ale to jakby nie wina samego hotelu tylko głupich Polaków.

Bardzo jesteśmy zadowoleni z rezydenta biura Rego Bis , dostępny, pomocny i z dużą wiedzą o danym rejonie. Widać ,że Hotel się zmienia z miesiąca na miesiąc więc naprawdę zasługuje na 4 gwiazdki.

Zakwaterowanie 4,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 4,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Andrzej Wrzesień 2019

Data pobytu: 7.9. - 14.9.2019

Ocena 3,4/5
Dobrze położony, blisko morza z piękną zielenią i plażą. Miła obsługa, w miarę czysto, obszerne pokoje, monotonne posiłki, kiepski dostęp do napojów, kawy i alkoholi w części restauracyjnej, plastikowe kubki w barkach poza obiektem. Słaby wybór i jakość soków, mała pojemność filiżanek, niezbyt czysto w barkach i ich otoczeniu. Wielkim minusem hotelu jest bardzo bliskie sąsiedztwo hotelu Bonita, a w...
Całkowita ocena

Dobrze położony, blisko morza z piękną zielenią i plażą. Miła obsługa, w miarę czysto, obszerne pokoje, monotonne posiłki, kiepski dostęp do napojów, kawy i alkoholi w części restauracyjnej, plastikowe kubki w barkach poza obiektem. Słaby wybór i jakość soków, mała pojemność filiżanek, niezbyt czysto w barkach i ich otoczeniu. Wielkim minusem hotelu jest bardzo bliskie sąsiedztwo hotelu Bonita, a w szczególności niesamowity hałas wywoływany przez zdziczałą i nie wychowaną młodzież z Kosowa ! Po zakończonej w godzinach 21.00-24.00 aktywności dwóch dyskotek ( Bonita i Dolce Vita ) na zewnątrz tuż przy obydwu hotelach emitujących hałas o sile 80 decybeli, a mierzony na balkonie pokoju hotelowego 55-60 decybeli przy normie 35-40 decybeli, zakłócał spokój i sen przez 12 nocy ! Do tego wycie, klaskanie, gwizdanie, nawoływanie się , wyraźnie pobudzonej młodzieży kosowskiej od godziny 24.00 do godziny 4.30 nie pozwoliły nam i wielu innym gościom hotelowym spać. To była katastrofa !!! Prośby o interwencję kierowane do rezydentów i recepcji hotelowej nie odniosły najmniejszych efektów. Wystarczyłoby interweniować u opiekunów tej ponad 200 osobowej grupy dzikusów lub u kierownictwa hotelu Bonita, aby wyegzekwować normalne, cywilizowane zachowanie tych młodych ludzi ! Efektem tych zaniedbań było to, że zamiast wypoczynku, przeżywaliśmy codziennie, wielki i bardzo trudny do zniesienia horror ! Hotele stoją w odległości ok. 8-10 metrów. Dzięki trzęsieniu ziemi zyskaliśmy jedną spokojną noc, kiedy to ewakuowano tą kosowską bandę. 12 bezsennych nocy na trwałe zniechęciło nas do tego hotelu i dlatego nie polecamy go nikomu !!! Omijajcie Dolce Vita z daleka !

Zakwaterowanie 3,4/5

Wyżywienie 3,0/5

Okolica 4,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Andrzej Wrzesień 2019

Data pobytu: 7.9. - 14.9.2019

Ocena 3,8/5
Hotel generalnie do przyjęcia , miła obsługa, w miarę czysto, wygodne przestronne pokoje i łazienka, piękna i dobrze utrzymana zieleń, blisko plaża, położony blisko przy deptaku, trochę monotonne posiłki, plastikowe kubki w barkach, kiepskie zimne napoje, brak dobrych drinków. Minusem było sąsiedztwo hotelu Bonita, który przez cały czas naszego pobytu gościł głośną, nie wychowaną młodzież z Kosowa...
Całkowita ocena

Hotel generalnie do przyjęcia , miła obsługa, w miarę czysto, wygodne przestronne pokoje i łazienka, piękna i dobrze utrzymana zieleń, blisko plaża, położony blisko przy deptaku, trochę monotonne posiłki, plastikowe kubki w barkach, kiepskie zimne napoje, brak dobrych drinków. Minusem było sąsiedztwo hotelu Bonita, który przez cały czas naszego pobytu gościł głośną, nie wychowaną młodzież z Kosowa dal której cisza nocna, to pojęcie nie znane ! " Dzięki " nim nie przespaliśmy 11 nocy ze względu na ich wyjątkowo głośne i prostackie zachowanie. Jedyna spokojna noc, to noc po trzęsieniu ziemi kiedy to kosowską bandę ewakuowano. Niestety po jednym dniu błogiego spokoju , wrócili i zachowywali się tylko gorzej. W pobliżu hotelu 40 metrów od okien działały dwie dyskoteki ( hotelu Bonita i Dolce Vita ) obie emitowały hałas o sile 60-80 decybeli ( mierzonych poprzez aplikację w smartfonie ). Hałas mierzony na naszym balkonie, to 50-65 decybeli ! Norma dla pokoju hotelowego to 35-40 decybeli !!! Zgłaszałem u dwóch rezydentów i w recepcji trzykrotnie skargę na nieustający hałas w nocy, niestety bez efektów.

Zakwaterowanie 3,7/5

Wyżywienie 3,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

All Inclusive 11 Dni Wrzesień 2019

Data pobytu: 7.9. - 14.9.2019

Ocena 3,6/5
Lokalizacja dobra na wypoczynek, jednak daleko od jakichkolwiek atrakcji. Dosłownie na krańcu miasta. Pokój w porządku, jednak pościel nie była zmieniona ani razu przez 11 dni. Łazienka jakby nie wykończona, mimo tego jest schludna. Posiłki są dobre, jednak niemal codziennie jest to samo jedzenie do wyboru - po 11 dniach już nic nie chciało się tam jeść. Bardzo ograniczona lista napojów darmowych,...
Całkowita ocena

Lokalizacja dobra na wypoczynek, jednak daleko od jakichkolwiek atrakcji. Dosłownie na krańcu miasta.

Pokój w porządku, jednak pościel nie była zmieniona ani razu przez 11 dni. Łazienka jakby nie wykończona, mimo tego jest schludna.

Posiłki są dobre, jednak niemal codziennie jest to samo jedzenie do wyboru - po 11 dniach już nic nie chciało się tam jeść. Bardzo ograniczona lista napojów darmowych, w dodatku niezbyt smaczne alkohole. Inne godziny posiłków niż w opisie.

Basen byłby super gdyby nie fakt, że jest w nim wiecznie lodowata woda, a gąbki na leżakach w okół wciąż mokre.

Ręczniki były zmieniane przynajmniej raz dziennie.

Uboga i droga lista wycieczek fakultatywnych - opisy przejaskrawione.

Plaża jest ok, jednak wydzielona część z leżakami tego hotelu znajduje się pomiędzy molo i punktem z motorówkami itp. przez co do wody można wejść na szerokości około 10 metrów.

W dodatku w połowie wizyty pomiędzy leżakami została odkopana rura z której wylewane były ścieki - prawdopodobnie były wylewane tylko w nocy, jednak wyglądało to niesmacznie.

Obsługa to bardzo sympatyczni ludzie.

Zakwaterowanie 3,7/5

Wyżywienie 3,0/5

Okolica 4,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Krzysztof Wrzesień 2019

Data pobytu: 7.9. - 14.9.2019

Ocena 4,2/5
Mielismy pokój superior i był on fantastyczny. Jeżeli mielibysmy raz jeszcze tam pojechać to tylko i wyłacznie taki pokój! Widok na morze - fantastyczny!
Całkowita ocena

Mielismy pokój superior i był on fantastyczny. Jeżeli mielibysmy raz jeszcze tam pojechać to tylko i wyłacznie taki pokój! Widok na morze - fantastyczny!

Zakwaterowanie 4,4/5

Wyżywienie 4,0/5

Okolica 4,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Dürres - Ostatnio kupione hotele

Najlepszy miesiąc na wakacje

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień

Pogoda teraz

 • Temperatura 17 °C w nocy 4 °C

 • Temperatura wody 14 °C

Temperatura w kolejnych dniach

 • Śr 17 °C w nocy 5 °C

 • Czw 17 °C w nocy 6 °C

 • Pt 16 °C w nocy 5 °C

 • Sob 16 °C w nocy 7 °C

Pogoda

 • Styczeń Sty 11 °C woda 14 °C

 • Luty Lut 12 °C woda 14 °C

 • Marzec Mar 15 °C woda 14 °C

 • Kwiecień Kwi 18 °C woda 15 °C

 • Maj Maj 23 °C woda 18 °C

 • Czerwiec Cze 28 °C woda 22 °C

 • Lipiec Lip 30 °C woda 24 °C

 • Sierpień Sie 30 °C woda 25 °C

 • Wrzesień Wrz 26 °C woda 23 °C

 • Październik Paź 22 °C woda 21 °C

 • Listopad Lis 17 °C woda 18 °C

 • Grudzień Gru 12 °C woda 15 °C

Przydatne informacje