Aktualne do Albanii

Hotel FAFA Mel Holiday

Ocena: 4/5

Albania, Durrës, Golem

Klienci nie ocenili jeszcze tego hotelu Hotel nie został oceniony

Wyświetl wszystkie recenzje

Umiejscowiony tuż przy piaszczystej plaży Nowoczesne wnętrza i komfortowe pokoje Duży i zadbany basen zewnętrzny Bliskość sklepów, barów i restauracji

Więcej o hotelu

od 2 629 za os.

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży

Wybierz termin

Opis hotelu

Położenie

4-gwiazdkowy hotel położony jest w turystycznej dzielnicy Mali Robit tuż przy licznych sklepach, barach a także przy plaży Golem Beach. Do centrum miejscowości Golem jest ok. 5 km. Port lotniczy w Tiranie znajduje się ok. 40 km od hotelu, zaś najbliższy przystanek autobusowy oddalony jest o 2 km.

Wyposażenie

Hotel Meli Holiday został zbudowany w 2015 roku i składa się z jednego pięciopiętrowego budynku. Obiekt ten idealny jest dla gości ceniących sobie spokojny wypoczynek i odrobinę lenistwa. Na pytania gości odpowie obsługa w całodobowej recepcji, w przestronnym lobby można skorzystać z bezpłatnego Wi-Fi. Na terenie obiektu znajduje się również z sala konferencyjna, która pomieści 100 osób. Ośrodek wczasowy posiada basen z wydzieloną częścią dla dzieci.

Zakwaterowanie

89 pokoi znajduje się w 5 piętrowym budynku głównym. Pokoje Standard o powierzchni ok. 25m2 są urządzone nowocześnie. Posiadają klimatyzację, telewizję, lodówkę oraz sejf (opcja płatna). W łazience znajduje się wanna lub prysznic, wc oraz suszarka do włosów. Niektóre z pokoi posiadają balkon ze stolikiem i krzesłami. Hotel oferuje również apartamenty Junior Suite o powierzchni ok. 35 m2, które idealne są dla 4 os. Pokoje Junior Suite wyposażone są tak samo jak Pokoje Stanardowe oraz mają dwa osobne pomieszczenia.

Wyżywienie

Program All Inclusive obejmuje śniadania (7.30-10.00), obiady(13.00-15.00), przekąski (16.30-17.30), oraz kolacje (19.00-21.00) w formie bufetu gdzie można spróbować dań kuchni albańskiej i międzynarodowej. W restauracji dostępne są foteliki dla dzieci. Na terenie obiektu znajdują się również dwa bary (na plaży i przy basenie), gdzie w godzinach 10:00-22:00 serwowane są lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe. Podczas pobytu obiwązuje noszenie opasek All Inclusive.

Usługi

Dla dzieci i dorosłych hotel oferuje liczne animacje. Do relaksu zachęca słoneczny taras z pięknym widokiem na morze, a także piękna piaszczysta plaża.

Usługi płatne

Sejf, widok z pokojem na morze, ręczniki kąpielowe przy basenie i na plaży.

Plaża

Publiczna piaszczysta plaża z wydzieloną częścią hotelową znajduje się tuż przy hotelu. Bezpłatne: leżaki i parasole; płatne: ręczniki.

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Opis hotelu

Informacje o hotelu

  • Odległość od plaży Plaża 0 m
  • Odległość od centrum miasta Centrum miasta 1.5 km
  • Odległość od lotniska Lotnisko 40 km
  • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
  • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
  • Bezpłatne leżaki i parasole przy basenie, Bezpłatne leżaki i parasole na plaży Bezpłatne leżaki i parasole przy basenie tak
  • TV TV tak
  • Lódowka Lódowka tak
  • Bar Bar tak
  • Basen dla dzieci Basen dla dzieci tak
  • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
  • Wifi Wifi tak

Opinie o hotelu

Dobry (Na podstawie 153 opinii)

Zablokowane opinie: 15

Ocena 3,8 / 5

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 3,6 / 5

Usługi 3,8 / 5

Cena 3,8 / 5

Sprawdź, jak weryfikujemy opinie

64. najwyższa ocena z 151 hoteli w Albania

Wiesław M.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2026

Pozytywnie zaskoczony.

Pozytywnie zaskoczony.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Czysta i zadbana.

Wyżywienie

Super, duży wybór.

Zakwaterowanie

Rewelacja

Usługi

Bez zastrzeżeń.

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Sylwia K.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2026

Urlop spędzony w Albanii uważam za bardzo udany. Około 3 tygodnie przed wyjazdem zmieniono nam hotel z Fafa Mel Holiday na Fafa Resort - Aqua Palace i nie wiem jak wygląda hotel Mel Holiday, ale Fafa Resort - Aqua Palace jest nowym pięknym hotelem z pysznym jedzeniem w ogromnej ilości i różnorodności. Przemiła obsługa starająca się używać polskich zwrotów grzecznościowych, duży basen i duża ilość leżaków przy basenie jak i na plaży. Barmani w barach świetnie spełniają swoją rolę. Pokoje hotelowe czyste zadbane. Chętnie bym wróciła do tego hotelu.

Urlop spędzony w Albanii uważam za bardzo udany. Około 3 tygodnie przed wyjazdem zmieniono nam hotel z Fafa Mel Holiday na Fafa Resort - Aqua Palace i nie wiem jak wygląda hotel Mel Holiday, ale Fafa Resort - Aqua Palace jest nowym pięknym hotelem z pysznym jedzeniem w ogromnej ilości i różnorodności. Przemiła obsługa starająca się używać polskich zwrotów grzecznościowych, duży basen i duża ilość leżaków przy basenie jak i na plaży. Barmani w barach świetnie spełniają swoją rolę. Pokoje hotelowe czyste zadbane. Chętnie bym wróciła do tego hotelu.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Plaża bardzo blisko, cały Resort Fafa leży przy plaży. Na plaży bar serwujący piwo, kawę mrożoną i napoje. Obsługa plaży pilnuje porządku i czystości. Parasole i leżaki bezpłatne co tez jest dużym plusem. Atrakcje wodne do zakupienia takie jak banan, kanapa czy skutery. Codziennie rano da się zauważyć, że plaża przygotowana do kolejnego dnia plażowania

Wyżywienie

Jeżeli chodzi o posiłki w hotelu to na bardzo DUŻY PLUS - różnorodne, pyszne, ogromna ilość od początku do końca nic nie brakuje. Mięsa grillowne, pizze, naleśniki, pankejki, frytki, makarony robione na bieżąco. Chyba nikt nie może powiedzieć, że nie znajdzie coś dla siebie. Jak krótko mogę ocenić posiłki to powiem 10/10.

Zakwaterowanie

Na początku dostaliśmy malutki rogowy pokój bez balkonu, ale po prośbie o jego zmianę otrzymaliśmy 2 pokojowy piękny apartament z dwoma balkonami jeden mniejszy, ale drugi na tyle duży, że dwa krzesła i stolik wchodzi więc można posiedzieć. My w sumie mało korzystaliśmy z balkonu ( tylko wcześnie rano, a potem zdecydowanie plaża). Panie sprzątające bardzo miłe i grzeczne dbają o czystość. Jednym małym minusem to wydobywający się nieprzyjemny zapach z kratki ściekowej w łazience ( nie było to cały czas, ale były takie momenty). Ręczniki wymieniane na prośbę.

Usługi

Hotelowe animacje dla dzieci, muzyczne wieczory z różnymi wykonawcami, którzy na koniec swoich występów rozbawiali nas polską muzyką Disco polo.

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Filtruj opinie

Wiesław M.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2026

Pozytywnie zaskoczony.

Pozytywnie zaskoczony.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Czysta i zadbana.

Wyżywienie

Super, duży wybór.

Zakwaterowanie

Rewelacja

Usługi

Bez zastrzeżeń.

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Sylwia K.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2026

Urlop spędzony w Albanii uważam za bardzo udany. Około 3 tygodnie przed wyjazdem zmieniono nam hotel z Fafa Mel Holiday na Fafa Resort - Aqua Palace i nie wiem jak wygląda hotel Mel Holiday, ale Fafa Resort - Aqua Palace jest nowym pięknym hotelem z pysznym jedzeniem w ogromnej ilości i różnorodności. Przemiła obsługa starająca się używać polskich zwrotów grzecznościowych, duży basen i duża ilość leżaków przy basenie jak i na plaży. Barmani w barach świetnie spełniają swoją rolę. Pokoje hotelowe czyste zadbane. Chętnie bym wróciła do tego hotelu.

Urlop spędzony w Albanii uważam za bardzo udany. Około 3 tygodnie przed wyjazdem zmieniono nam hotel z Fafa Mel Holiday na Fafa Resort - Aqua Palace i nie wiem jak wygląda hotel Mel Holiday, ale Fafa Resort - Aqua Palace jest nowym pięknym hotelem z pysznym jedzeniem w ogromnej ilości i różnorodności. Przemiła obsługa starająca się używać polskich zwrotów grzecznościowych, duży basen i duża ilość leżaków przy basenie jak i na plaży. Barmani w barach świetnie spełniają swoją rolę. Pokoje hotelowe czyste zadbane. Chętnie bym wróciła do tego hotelu.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Plaża bardzo blisko, cały Resort Fafa leży przy plaży. Na plaży bar serwujący piwo, kawę mrożoną i napoje. Obsługa plaży pilnuje porządku i czystości. Parasole i leżaki bezpłatne co tez jest dużym plusem. Atrakcje wodne do zakupienia takie jak banan, kanapa czy skutery. Codziennie rano da się zauważyć, że plaża przygotowana do kolejnego dnia plażowania

Wyżywienie

Jeżeli chodzi o posiłki w hotelu to na bardzo DUŻY PLUS - różnorodne, pyszne, ogromna ilość od początku do końca nic nie brakuje. Mięsa grillowne, pizze, naleśniki, pankejki, frytki, makarony robione na bieżąco. Chyba nikt nie może powiedzieć, że nie znajdzie coś dla siebie. Jak krótko mogę ocenić posiłki to powiem 10/10.

Zakwaterowanie

Na początku dostaliśmy malutki rogowy pokój bez balkonu, ale po prośbie o jego zmianę otrzymaliśmy 2 pokojowy piękny apartament z dwoma balkonami jeden mniejszy, ale drugi na tyle duży, że dwa krzesła i stolik wchodzi więc można posiedzieć. My w sumie mało korzystaliśmy z balkonu ( tylko wcześnie rano, a potem zdecydowanie plaża). Panie sprzątające bardzo miłe i grzeczne dbają o czystość. Jednym małym minusem to wydobywający się nieprzyjemny zapach z kratki ściekowej w łazience ( nie było to cały czas, ale były takie momenty). Ręczniki wymieniane na prośbę.

Usługi

Hotelowe animacje dla dzieci, muzyczne wieczory z różnymi wykonawcami, którzy na koniec swoich występów rozbawiali nas polską muzyką Disco polo.

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Jana O.

Ocena 1,9 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2025

Dość słaba ocena wycieczki.

Dość słaba ocena wycieczki.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 1,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Plaża

Jeśli chodzi o plażę, to była katastrofa. Przez całe wakacje nikt nie sprzątał plaży, wszędzie pełno niedopałków, papierów, kubków, brudu... jakby w naszym hotelu nie było miotły, szufelki i kosza na śmieci. Przyjrzeliśmy się też innym hotelom... panował tam porządek. Poza tym wiele parasoli i leżaków pamiętało lepsze czasy.

Wyżywienie

Jedzenie było różnorodne i bardzo smaczne...tylko czasami chłodniejsze, bo nie było przykryte, co jest częste w innych miejscach.

Zakwaterowanie

Pokój był w porządku.

Usługi

Niestety, byliśmy rozczarowani obsługą hotelu. Na śniadanie regularnie brakowało kubków do kawy i łyżeczek, a na niektórych stolikach brakowało karafek do wody. Jeśli chodzi o bar, były tam alkohole bez etykiet, brakowało drinków, a wybór był bardzo ograniczony. A jeśli ktoś chciał drinki, musiał za nie zapłacić… nawet kawę… bo kawa była tylko z zabytkowego automatu. Obsługa w restauracji mogłaby być naprawdę bardzo dobra – obsługa nie była w ogóle skoordynowana i czasami sprzątanie naczyń zajmowało im dużo czasu, zwłaszcza na tarasie… mimo że nie było pośpiechu.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Zdeněk K.

Ocena 3,1 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2025

Częściowa satysfakcja.

Częściowa satysfakcja.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 2,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Radka A.

Ocena 2,7 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2025

Wakacje nie zrobiły na nas wrażenia. To były pierwsze wakacje, z których z niecierpliwością czekaliśmy na powrót do domu. Byliśmy bardzo zaskoczeni bałaganem panującym wszędzie, łącznie z plażą, nie wspominając już o pływających w morzu śmieciach. Basen w hotelu był prawie cały dzień w cieniu i bardzo zimny. Brak zjeżdżalni dla dzieci, brak programu animacyjnego dla dzieci (tylko około 20-minutowy wieczorny taniec jednej z pań do piosenek dla dzieci), program wieczorny dla dorosłych był w porządku. Nie byliśmy zadowoleni. Nie polecam.

Wakacje nie zrobiły na nas wrażenia. To były pierwsze wakacje, z których z niecierpliwością czekaliśmy na powrót do domu. Byliśmy bardzo zaskoczeni bałaganem panującym wszędzie, łącznie z plażą, nie wspominając już o pływających w morzu śmieciach. Basen w hotelu był prawie cały dzień w cieniu i bardzo zimny. Brak zjeżdżalni dla dzieci, brak programu animacyjnego dla dzieci (tylko około 20-minutowy wieczorny taniec jednej z pań do piosenek dla dzieci), program wieczorny dla dorosłych był w porządku. Nie byliśmy zadowoleni. Nie polecam.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 1,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Plaża

Na plaży panuje bałagan, wszędzie leżą kubki, a w piasku pełno jest kamyków.

Wyżywienie

Doskonałe jedzenie, każdy znajdzie coś dla siebie, sałatki warzywne, dodatki, różne rodzaje mięs

Zakwaterowanie

Hotel jest całkiem dobry, pokoje sprzątane codziennie, czyste ręczniki i ręczniki kąpielowe

Usługi

Raczej dobrze

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Więcej hoteli, które mogą Cię zainteresować