Wiesław M.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2026
Pozytywnie zaskoczony.
Pozytywnie zaskoczony.
Czysta i zadbana.
WyżywienieSuper, duży wybór.
ZakwaterowanieRewelacja
UsługiBez zastrzeżeń.
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 2 629 zł za os.
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Dobry (Na podstawie 153 opinii)
Zablokowane opinie: 15
64. najwyższa ocena z 151 hoteli w Albania
Wiesław M.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2026
Pozytywnie zaskoczony.
Pozytywnie zaskoczony.
Czysta i zadbana.
WyżywienieSuper, duży wybór.
ZakwaterowanieRewelacja
UsługiBez zastrzeżeń.
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)
Sylwia K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2026
Urlop spędzony w Albanii uważam za bardzo udany. Około 3 tygodnie przed wyjazdem zmieniono nam hotel z Fafa Mel Holiday na Fafa Resort - Aqua Palace i nie wiem jak wygląda hotel Mel Holiday, ale Fafa Resort - Aqua Palace jest nowym pięknym hotelem z pysznym jedzeniem w ogromnej ilości i różnorodności. Przemiła obsługa starająca się używać polskich zwrotów grzecznościowych, duży basen i duża ilość leżaków przy basenie jak i na plaży. Barmani w barach świetnie spełniają swoją rolę. Pokoje hotelowe czyste zadbane. Chętnie bym wróciła do tego hotelu.
Urlop spędzony w Albanii uważam za bardzo udany. Około 3 tygodnie przed wyjazdem zmieniono nam hotel z Fafa Mel Holiday na Fafa Resort - Aqua Palace i nie wiem jak wygląda hotel Mel Holiday, ale Fafa Resort - Aqua Palace jest nowym pięknym hotelem z pysznym jedzeniem w ogromnej ilości i różnorodności. Przemiła obsługa starająca się używać polskich zwrotów grzecznościowych, duży basen i duża ilość leżaków przy basenie jak i na plaży. Barmani w barach świetnie spełniają swoją rolę. Pokoje hotelowe czyste zadbane. Chętnie bym wróciła do tego hotelu.
Plaża bardzo blisko, cały Resort Fafa leży przy plaży. Na plaży bar serwujący piwo, kawę mrożoną i napoje. Obsługa plaży pilnuje porządku i czystości. Parasole i leżaki bezpłatne co tez jest dużym plusem. Atrakcje wodne do zakupienia takie jak banan, kanapa czy skutery. Codziennie rano da się zauważyć, że plaża przygotowana do kolejnego dnia plażowania
WyżywienieJeżeli chodzi o posiłki w hotelu to na bardzo DUŻY PLUS - różnorodne, pyszne, ogromna ilość od początku do końca nic nie brakuje. Mięsa grillowne, pizze, naleśniki, pankejki, frytki, makarony robione na bieżąco. Chyba nikt nie może powiedzieć, że nie znajdzie coś dla siebie. Jak krótko mogę ocenić posiłki to powiem 10/10.
ZakwaterowanieNa początku dostaliśmy malutki rogowy pokój bez balkonu, ale po prośbie o jego zmianę otrzymaliśmy 2 pokojowy piękny apartament z dwoma balkonami jeden mniejszy, ale drugi na tyle duży, że dwa krzesła i stolik wchodzi więc można posiedzieć. My w sumie mało korzystaliśmy z balkonu ( tylko wcześnie rano, a potem zdecydowanie plaża). Panie sprzątające bardzo miłe i grzeczne dbają o czystość. Jednym małym minusem to wydobywający się nieprzyjemny zapach z kratki ściekowej w łazience ( nie było to cały czas, ale były takie momenty). Ręczniki wymieniane na prośbę.
UsługiHotelowe animacje dla dzieci, muzyczne wieczory z różnymi wykonawcami, którzy na koniec swoich występów rozbawiali nas polską muzyką Disco polo.
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)
Filtruj opinie
Wiesław M.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2026
Pozytywnie zaskoczony.
Pozytywnie zaskoczony.
Czysta i zadbana.
WyżywienieSuper, duży wybór.
ZakwaterowanieRewelacja
UsługiBez zastrzeżeń.
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)
Sylwia K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2026
Urlop spędzony w Albanii uważam za bardzo udany. Około 3 tygodnie przed wyjazdem zmieniono nam hotel z Fafa Mel Holiday na Fafa Resort - Aqua Palace i nie wiem jak wygląda hotel Mel Holiday, ale Fafa Resort - Aqua Palace jest nowym pięknym hotelem z pysznym jedzeniem w ogromnej ilości i różnorodności. Przemiła obsługa starająca się używać polskich zwrotów grzecznościowych, duży basen i duża ilość leżaków przy basenie jak i na plaży. Barmani w barach świetnie spełniają swoją rolę. Pokoje hotelowe czyste zadbane. Chętnie bym wróciła do tego hotelu.
Urlop spędzony w Albanii uważam za bardzo udany. Około 3 tygodnie przed wyjazdem zmieniono nam hotel z Fafa Mel Holiday na Fafa Resort - Aqua Palace i nie wiem jak wygląda hotel Mel Holiday, ale Fafa Resort - Aqua Palace jest nowym pięknym hotelem z pysznym jedzeniem w ogromnej ilości i różnorodności. Przemiła obsługa starająca się używać polskich zwrotów grzecznościowych, duży basen i duża ilość leżaków przy basenie jak i na plaży. Barmani w barach świetnie spełniają swoją rolę. Pokoje hotelowe czyste zadbane. Chętnie bym wróciła do tego hotelu.
Plaża bardzo blisko, cały Resort Fafa leży przy plaży. Na plaży bar serwujący piwo, kawę mrożoną i napoje. Obsługa plaży pilnuje porządku i czystości. Parasole i leżaki bezpłatne co tez jest dużym plusem. Atrakcje wodne do zakupienia takie jak banan, kanapa czy skutery. Codziennie rano da się zauważyć, że plaża przygotowana do kolejnego dnia plażowania
WyżywienieJeżeli chodzi o posiłki w hotelu to na bardzo DUŻY PLUS - różnorodne, pyszne, ogromna ilość od początku do końca nic nie brakuje. Mięsa grillowne, pizze, naleśniki, pankejki, frytki, makarony robione na bieżąco. Chyba nikt nie może powiedzieć, że nie znajdzie coś dla siebie. Jak krótko mogę ocenić posiłki to powiem 10/10.
ZakwaterowanieNa początku dostaliśmy malutki rogowy pokój bez balkonu, ale po prośbie o jego zmianę otrzymaliśmy 2 pokojowy piękny apartament z dwoma balkonami jeden mniejszy, ale drugi na tyle duży, że dwa krzesła i stolik wchodzi więc można posiedzieć. My w sumie mało korzystaliśmy z balkonu ( tylko wcześnie rano, a potem zdecydowanie plaża). Panie sprzątające bardzo miłe i grzeczne dbają o czystość. Jednym małym minusem to wydobywający się nieprzyjemny zapach z kratki ściekowej w łazience ( nie było to cały czas, ale były takie momenty). Ręczniki wymieniane na prośbę.
UsługiHotelowe animacje dla dzieci, muzyczne wieczory z różnymi wykonawcami, którzy na koniec swoich występów rozbawiali nas polską muzyką Disco polo.
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)
Jana O.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2025
Dość słaba ocena wycieczki.
Dość słaba ocena wycieczki.
Jeśli chodzi o plażę, to była katastrofa. Przez całe wakacje nikt nie sprzątał plaży, wszędzie pełno niedopałków, papierów, kubków, brudu... jakby w naszym hotelu nie było miotły, szufelki i kosza na śmieci. Przyjrzeliśmy się też innym hotelom... panował tam porządek. Poza tym wiele parasoli i leżaków pamiętało lepsze czasy.
WyżywienieJedzenie było różnorodne i bardzo smaczne...tylko czasami chłodniejsze, bo nie było przykryte, co jest częste w innych miejscach.
ZakwaterowaniePokój był w porządku.
UsługiNiestety, byliśmy rozczarowani obsługą hotelu. Na śniadanie regularnie brakowało kubków do kawy i łyżeczek, a na niektórych stolikach brakowało karafek do wody. Jeśli chodzi o bar, były tam alkohole bez etykiet, brakowało drinków, a wybór był bardzo ograniczony. A jeśli ktoś chciał drinki, musiał za nie zapłacić… nawet kawę… bo kawa była tylko z zabytkowego automatu. Obsługa w restauracji mogłaby być naprawdę bardzo dobra – obsługa nie była w ogóle skoordynowana i czasami sprzątanie naczyń zajmowało im dużo czasu, zwłaszcza na tarasie… mimo że nie było pośpiechu.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Zdeněk K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2025
Częściowa satysfakcja.
Częściowa satysfakcja.
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Radka A.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2025
Wakacje nie zrobiły na nas wrażenia. To były pierwsze wakacje, z których z niecierpliwością czekaliśmy na powrót do domu. Byliśmy bardzo zaskoczeni bałaganem panującym wszędzie, łącznie z plażą, nie wspominając już o pływających w morzu śmieciach. Basen w hotelu był prawie cały dzień w cieniu i bardzo zimny. Brak zjeżdżalni dla dzieci, brak programu animacyjnego dla dzieci (tylko około 20-minutowy wieczorny taniec jednej z pań do piosenek dla dzieci), program wieczorny dla dorosłych był w porządku. Nie byliśmy zadowoleni. Nie polecam.
Wakacje nie zrobiły na nas wrażenia. To były pierwsze wakacje, z których z niecierpliwością czekaliśmy na powrót do domu. Byliśmy bardzo zaskoczeni bałaganem panującym wszędzie, łącznie z plażą, nie wspominając już o pływających w morzu śmieciach. Basen w hotelu był prawie cały dzień w cieniu i bardzo zimny. Brak zjeżdżalni dla dzieci, brak programu animacyjnego dla dzieci (tylko około 20-minutowy wieczorny taniec jednej z pań do piosenek dla dzieci), program wieczorny dla dorosłych był w porządku. Nie byliśmy zadowoleni. Nie polecam.
Na plaży panuje bałagan, wszędzie leżą kubki, a w piasku pełno jest kamyków.
WyżywienieDoskonałe jedzenie, każdy znajdzie coś dla siebie, sałatki warzywne, dodatki, różne rodzaje mięs
ZakwaterowanieHotel jest całkiem dobry, pokoje sprzątane codziennie, czyste ręczniki i ręczniki kąpielowe
UsługiRaczej dobrze
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)
Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!
Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.
Ładowanie położenia hotelu i opisu...