Józsefné K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2026
Wszystko było super, otrzymaliśmy obiecane zakwaterowanie i wyżywienie. Plaża była oddalona o 50 metrów. Hotel ma wspaniałą okolicę, piękne palmy, oleandry, jest schludny.
Wszystko było super, otrzymaliśmy obiecane zakwaterowanie i wyżywienie. Plaża była oddalona o 50 metrów. Hotel ma wspaniałą okolicę, piękne palmy, oleandry, jest schludny.
Do plaży można dojść pieszo w 10 minut. Plaża jest codziennie sprzątana. Leżaki i parasole są bezpłatne dla wszystkich, należą do hotelu. Morze jest złocisto-piaszczyste i powoli się pogłębia. Super
WyżywienieRestauracja jest ładna i schludna, dbają o czystość i obsługę gości. Jedzenie było świetne, różnorodne i pyszne. Szczególnie podobał mi się widok na kuchnię: grillowany kurczak i ryba były przygotowywane na naszych oczach. Frytki były pieczone na naszych oczach itd. Do wyboru mieliśmy około 10 różnych dań. Wybór serów wynosił około 50 rodzajów, były bardzo smaczne. Warzywa, sałatki i owoce były różnorodne i różnorodne. Ciasta były bardzo różnorodne, pyszne i smakowite.
ZakwaterowanieJakość zakwaterowania jest doskonała, ludzie tam pracujący są mili
UsługiWybór napojów bezalkoholowych, wina i piwa w ciągu dnia jest doskonały.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)







