• Wiza nie jest wymagana dla obywateli UE. Można przebywać do 90 dni bez wizy.
  • Możesz podróżować z dowodem osobistym lub paszportem.
  • Brak szczególnych wymagań dotyczących szczepień.
[data: 10.04.2024]
Przed wykupieniem wycieczki polecamy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie rządowej.
https://www.gov.pl/web/wlochy/idp

Wenecja - last minute

Pływające gondole, niesamowity urok o każdej porze roku, mnóstwo atrakcji nie tylko dla zakochanych - wakacje w Wenecji potrafią zachwycić każdego. To tutaj odbywają się huczne karnawały oraz festiwale filmowe, a jednocześnie nie trzeba wybierać się tu specjalnie po to, bowiem na co dzień w tym magicznym mieście również uda się znaleźć ogrom atrakcji. Wakacje last minute w Wenecji to okazja do tego, by podziwiać zachody i wschody słońca, nieśpiesznie spacerować po krętych uliczkach i cieszyć się wyjątkową atmosferą tej części świata.

Wenecja oferty last minute

Wspaniałe oferty last minute do Wenecji można odnaleźć na Travelplanet.pl. Przez wzgląd na ogrom atrakcji warto rozważyć przyjazd na dłużej, by móc rzeczywiście zatopić się w klimat tego miasta. 5 dni w Wenecji dla jednej osoby poza sezonem bez wyżywienia z wylotem z Polski to koszt od około 1 200 zł. Oczywiście wszystko zależy od dokładnych dat, wybranego ośrodka, poszczególnych udogodnień oraz rodzaju oferty.

Wenecja w ofertach last minute

Hotele w Wenecji są bardzo różnorodne. Można wybrać miejsce bliżej centrum z pięknym widokiem lub też zdecydować się na coś nieco dalej. Jednakże warto zatrzymać się w tym niesamowitym mieście na dłużej, by móc cieszyć się jego pięknem także wieczorami, gdy tłumy turystów znikają (najczęściej przyjeżdżają bowiem na parę godzin), czy też wczesnym rankiem. Oferty all inclusive do Wenecji to idealna opcja dla osób, które pragną odpocząć bez martwienia się o cokolwiek. Jednocześnie nie wyklucza to odkrywania nowych miejsc - także tych kulinarnych.

Jaką dzielnicę Wenecji wybrać na wakacje last minute?

Wenecja to miasto wyspiarskie, które posiada ogrom miejsc wartych tego, by to właśnie w nich się zatrzymać. Wśród dzielnic, które dobrze jest wziąć pod uwagę, zwłaszcza jeśli jest się tutaj na wakacjach po raz pierwszy, są: San Polo, San Marco, Dorsoduro oraz Cannaregio. San Polo to jest rejonem przyjaznym dla rodzin z dziećmi i posiada mnóstwo urokliwych uliczek, w których można spacerować bez końca. San Marco natomiast stanowi doskonałą lokalizację do zwiedzania perełek Wenecji. To najbardziej znana i lubiana dzielnica tego miasta. Dorsoduro zaś kusi muzeami oraz malowniczą architekturą, a Cannaregio to miejsce najbardziej lokalne, pełne kameralnych kawiarenek i restauracji. Oczywiście zakątków do polecenia na wczasy w tym niesamowitym mieście jest znacznie więcej. Wakacje w Wenecji to okazja, by wybrać dla siebie to, co rzeczywiście sprawia, że czas płynie inaczej.

Wenecja - oferty last minute i all inclusive - wakacje w Travelplanet.pl

Przejdź do... | Przejdź do głównego menu

Czekaj! Masz pytanie lub potrzebujesz pomocy przy wyborze wakacji?

Zadzwoń, to najszybszy sposób na uzyskanie odpowiedzi. Nasi doświadczeni eksperci doradzą Ci przy wyborze destynacji, hotelu, a także pomogą Ci zorganizować wymarzone wakacje.
Nie chcesz dzwonić? Napisz pytanie na czacie - nasi specjaliści chętnie pomogą.
Skontaktuj się z nami i zarezerwuj wycieczkę z gwarancją najniższej ceny Travelplanet.pl!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

Zwrot różnicy i 1000 zł jeśli znajdziesz tańszą wycieczkę!

Więcej szczegółów