• Wizę turystyczną (ESTA) należy uzyskać przed wyjazdem, jeśli planujesz pobyt do 90 dni.
  • Paszport musi być ważny co najmniej 6 miesięcy od daty wjazdu.
  • Brak szczególnych wymagań dotyczących szczepień.
[data: 10.04.2024]
Przed wykupieniem wycieczki polecamy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie rządowej.
https://www.gov.pl/web/usa/idp

Stany Zjednoczone - last minute

Przejechanie Stanów Zjednoczonych wzdłuż i wszerz to marzenie wielu osób. Co ważne, zrealizowanie wyprawy do USA nie musi oznaczać wielotygodniowych przygotowań! Można dać się porwać spontaniczności i zarezerwować wycieczkę last minute. Waszyngton, Floryda, a może Las Vegas i Los Angeles? W programie wycieczki do USA może znaleźć się kilka stanów, co pozwoli turystom na zobaczenie jak największej liczby ciekawych miejsc i ich atrakcji.

Wycieczka do USA – Last Minute

Last minute do USA oznacza, że turysta musi szybko podjąć decyzję, czy jechać na wakacje do Stanów Zjednoczonych. Wylot może odbywać się nawet następnego dnia po dokonaniu rezerwacji. Obecnie Polacy nie muszą mieć już wizy do USA, więc czasochłonna procedura uzyskania jej ich nie obowiązuje. Dlatego mógł nastąpić rozkwit ofert wycieczek do USA last minute. Wystarczy pod względem formalnym, że turyści w takim wypadku uzyskają zezwolenie wjazdu w Elektronicznym Systemie Autoryzacji Podróży.

Wycieczka do USA – Last Minute

Wyjazdy lotnicze do USA last minute mogą być organizowane do różnych miast w Stanach. Koszt wycieczki na 8 dni na Florydę, do hotelu 3-gwiazdkowego do słonecznego Miami, bez wyżywienia w styczniu, wynosi od około 15 000 zł od osoby. Pobyt na 8 dni w Nowym Jorku, w 4-gwiazdkowym hotelu bez wyżywienia na początku stycznia to wydatek nieco ponad 15 300 zł od osoby.

Uwaga: podane ceny są orientacyjne.

Pod uwagę warto brać te oferty last minute, które pozwalają zobaczyć miejsca na mapie Stanów Zjednoczonych, jakie najbardziej interesują turystę. Trzeba sprawdzić wszystkie koszty dodatkowe, z jakimi może być związana wybrana opcja wycieczki.

Wszystkie koszty biletów wstępu do zwiedzanych obiektów również pozostają poza ceną imprezy turystycznej.

Gdzie na wakacje?

Wybierz kierunek

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 55

Mapa

Przydatne informacje