Aruba - last minute

Kiedy w Polsce jest zimno, mokro, pada deszcz lub śnieg, a z samego rana samochody wymagają skrobania szyb ze szronu, można uciec od chłodu i wybrać się w spontaniczną podróż w tropiki. Jedną z możliwości wyjazdu są wakacje na Arubie, niewielkiej karaibskiej wyspie, której wizytówką są różowe flamingi, piaszczyste plaże z drobnym białym piaskiem i egzotyczna roślinność. Można tu spędzić urlop nawet w środku polskiej zimy i znaleźć się w ciągu kilkunastu godzin w iście tropikalnym raju. Takie możliwości stwarzają oferty last minute na Arubę. Wybór wyjazdu na ostatnią chwilę spowoduje, że można znaleźć bardzo dobre oferty cenowe, z wyjazdem w ciągu kilku czy kilkunastu dni od dokonanej rezerwacji.

Aruba – wycieczki last minute

Chcąc jechać na tę niewielką wyspę, można zdecydować się na wybór wycieczki last minute. To idealne miejsce na wczasy dla osób ceniących sobie leniwy wypoczynek na plaży, ale i uprawianie sportów wodnych czy podziwianie cudów natury i ciekawych zabytków. Warto przed wyjazdem sięgnąć po nasz przewodnik po Arubie, by dowiedzieć się nieco więcej o tej wyspie.

Jedną z możliwości wyjazdów last minute na Arubę jest zdecydowanie się na wylot z Berlina na 7 dni już po nieco ponad dwóch tygodniach od rezerwacji. W cenie jest hotel zapewniający śniadanie, a oferta kosztuje od około 8200 zł od osoby. Wiele hoteli na Arubie ma w cenie już jakąś opcję wyżywienia.

Za wypoczynek 8-dniowy w luksusowych warunkach 5-gwiazdkowego hotelu Renaissance Wind Creek Aruba Resort, gdzie wylot organizowany jest po ponad 3 tygodniach od rezerwacji, z Berlina, ze śniadaniem w cenie, trzeba zapłacić od około 13 200 zł od osoby. Termin wyjazdu jest na tyle atrakcyjny, że daje wiele czasu na przygotowania.  

Uwaga: podane ceny są orientacyjne.

Gdzie na wakacje?

Wybierz kierunek

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 55

Mapa

Przydatne informacje