Kos - najlepiej ocenione hotele

Kos - Najczęściej kupowane hotele

Opinie o hotelach

Anonim Listopad 2019

Data pobytu: 16.8. - 23.8.2019

Ocena 5,0/5
brak opinii opisowej
Całkowita ocena

brak opinii opisowej

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Cena 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Anonim Lipiec 2019

Data pobytu: 21.6. - 28.6.2019

Ocena 5,0/5
brak opinii opisowej
Całkowita ocena

brak opinii opisowej

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Cena 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Anonim Listopad 2019

Data pobytu: 16.8. - 23.8.2019

Ocena 5,0/5
brak opinii opisowej
Całkowita ocena

brak opinii opisowej

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Cena 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Kamila Wrzesień 2019

Data pobytu: 7.9. - 14.9.2019

Ocena 2,2/5
Hotel dokładnie taki jak pisali poprzednicy. Byliśmy bardzo pozytywnie nastawieni i przy tej cenie mieliśmy minimalne wymagania, a nawet ich nie spełniono. Myślę, że w okolicy można znaleźć hotele w podobnej cenie gdzie gratis jest miła obsługa. Do hotelu dotarliśmy w godzinach porannych, więc nie spodziewaliśmy sie gotowego pokoju, jednak jedynym miejscem gdzie można było zostawić bagaże byl środek...
Całkowita ocena

Hotel dokładnie taki jak pisali poprzednicy. Byliśmy bardzo pozytywnie nastawieni i przy tej cenie mieliśmy minimalne wymagania, a nawet ich nie spełniono. Myślę, że w okolicy można znaleźć hotele w podobnej cenie gdzie gratis jest miła obsługa.

Do hotelu dotarliśmy w godzinach porannych, więc nie spodziewaliśmy sie gotowego pokoju, jednak jedynym miejscem gdzie można było zostawić bagaże byl środek holu. Doba hotelowa zaczynała sie o godzinie 14. O 14poinformowano nas, że pokoje są niegotowe i mamy czekać. Pół godziny później od niechcenia i z wielką laska zaczęto wydawać pokoje. O 15 dostaliśmy klucz, jak sie okazało nieprzygotowanego pokoju. Zglosilismy właścicielce że pokój nie był posprzątany, to zarzucono nam, co to dla nas znaczy nie posprzątany (??!! Nie zmieniona posciel, ręczniki na podłodze). Poczekalismy więc kolejne pół godziny na sprzatniecie na szybko pokoju. Jedyna osoba która nas przeprosiła była Pani sprzątająca. Udało nam się w końcu o 15.30 wbić do pokoju. Ręczników nie było, musieliśmy o nie prosić kilka razy, aby pod koniec dnia dostać jeszcze mokre. Balkon wychodził na wewnętrzna część budynku, co na swoje nieszczęście miało plus, bo nie było głośno od strony ulicy, ale każdy kto wchodził do swojego pokoju na piętrze mijał nasz balkon... Pokoje były sprzątanie codziennie i to jedyny plus. Posciel zmieniana codziennie, ale często było czuć stechlizne. Ręczniki szaro-brudne, na spłuczkę w toalecie mieliśmy metodę, a prysznic zalewal całą łazienkę... Wisienką na torcie były sniadania, nigdy nie spotkałam sie z tak biedna forma bufetu... Brak czegokolwiek na ciepło, jedyne co zawsze było, to czerstwy chleb, gotowane jajka, dżemy i margaryna. Rarytasy jak sucharki, babka, bułki, ogórek czy pomidor, donoszone raz na godzinę po.kilka sztuk. Obsługa interesowała sie tylko tym, czy już skończyliśmy jeść. Większość gości schodziła na sniadania z własnymi produktami.

Czy poleciłabym komuś ten hotel? Nie. Właścicieli witaliśmy każdego wieczora wracając do pokoju i.nigdy nie usłyszeliśmy odpowiedzi. Zero życzliwości w hotelu, w przeciwieństwie do tego, jak wiele oferował jej grecy na Kos.

Zakwaterowanie 2,0/5

Wyżywienie 1,0/5

Okolica 4,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Andrzej Wrzesień 2019

Data pobytu: 7.9. - 14.9.2019

Ocena 3,4/5
Oprócz śniadań, które nie spełniają żadnych norm, obsługa miła i nienachalna. Śniadania, mimo bardzo taniej wycieczki, nie do przyjęcia - bardzo mały wybór, bez warzyw, brakujące sztućce i filiżanki. Gorzej niż w roku 2018!
Całkowita ocena

Oprócz śniadań, które nie spełniają żadnych norm, obsługa miła i nienachalna.

Śniadania, mimo bardzo taniej wycieczki, nie do przyjęcia - bardzo mały wybór, bez warzyw, brakujące sztućce i filiżanki.

Gorzej niż w roku 2018!

Zakwaterowanie 4,0/5

Wyżywienie 1,0/5

Okolica 4,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Anna Wrzesień 2019

Data pobytu: 7.9. - 14.9.2019

Ocena 3,0/5
Hotel położony w doskonałej lokalizacji. Blsko do centrum, restauracji, plaży i portu. Pokoje sprzątane, panie sprzątające bardzo miłe. Z negatywów? Zimna woda rano więc trzeba było zaciskać zęby podczas prysznica. Klimatyzacja działała ale tak śmierdziała pleśnią, że szybko z niej zrezygnowaliśmy. W nocy mieliśmy otwarte drzwi na balkon aby się nie ugotować. Niestety balkon wychodził na ulicę, którą...
Całkowita ocena

Hotel położony w doskonałej lokalizacji. Blsko do centrum, restauracji, plaży i portu. Pokoje sprzątane, panie sprzątające bardzo miłe. Z negatywów? Zimna woda rano więc trzeba było zaciskać zęby podczas prysznica. Klimatyzacja działała ale tak śmierdziała pleśnią, że szybko z niej zrezygnowaliśmy. W nocy mieliśmy otwarte drzwi na balkon aby się nie ugotować. Niestety balkon wychodził na ulicę, którą 24 na dobrę jeździły skutery, autokary, ciężarówki przez co nie dało się spać. Największym skandalem były śniadania. Na miejscu Pani właścicielki (wiecznie obrażonej) byłoby mi wstyd podawać takie jedzenie komukolwiek! Jak pierwszy raz to zobaczyłam to byłam w szoku. Czesrtwy, a często spleśniały chleb (raz musiałam wypluć). Kilka plasterków mortadelli i sera żółtego. Mała miseczka fety (często zepsutej), mała miseczka pomidorów, czasem jakiś jogurt grecki. Były też płatki z mlekiem ale nie było w czym ani czym ich zjeść. Osobiście "śniadanie" jadłam może 2 razy i składało się ono z sucharów i dżemu z pudełeczka plastikowego. To miejsce ma ogromny potencjał ale póki właściciele nie włożą w nie więcej serca i nie przestaną traktować gości jak intruzów to będzie coraz gorzej. Pani właścicielce życzę uśmiechu i rozwiązania wszystkich problemów, bo widać, że jest bardzo nieszczęśliwą kobietą.

Zakwaterowanie 3,0/5

Wyżywienie 1,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Ten_Typ Wrzesień 2019

Data pobytu: 7.9. - 14.9.2019

Ocena 2,4/5
Na początku zacznę od pozytywów, czyli od tego że Kos jest wspaniałym i urokliwym miasteczkiem. Jest tu mnóstwo atrakcji, wypożyczalni samochodów, skuterów, quadów, buggy, rowerów. Wiele jest tawern, sklepików, biur turystycznych u których możemy zamówić różne wycieczki. Wychodzą o wiele taniej niż w Polskich biurach. Więc powracając do hotelu jeśli ktoś wybiera się z myślą, że będzie to baza wypadowa...
Całkowita ocena

Na początku zacznę od pozytywów, czyli od tego że Kos jest wspaniałym i urokliwym miasteczkiem. Jest tu mnóstwo atrakcji, wypożyczalni samochodów, skuterów, quadów, buggy, rowerów. Wiele jest tawern, sklepików, biur turystycznych u których możemy zamówić różne wycieczki. Wychodzą o wiele taniej niż w Polskich biurach. Więc powracając do hotelu jeśli ktoś wybiera się z myślą, że będzie to baza wypadowa to ok. Odnośnie pierwszego wrażenia, obsługa hotelowa pracuje tu tak jakby za karę. Jeśli chodzi o pokoje to jest to wczesny PRL, łazienki z lusterkiem malutkim, brak w niej gwiazdka. Odnośnie porządków to wywiązują się dobrze, wymiana ręczników co ok 2 dni, ładnie poukładane w kokardki. Raz zdarzyło się, że hotel nie miał ręczników na wymianę, nie wiem czemu, pralnia jest pod spodem. 2 razy nie było prądu po ok godzinie. Niestety w pokoju naszym były mrówki i nie mogliśmy sobie z nimi poradzić przez cały wyjazd. Odradzam zostawiania jedzenia luzem, ponieważ mrówki się nim z pewnością zainteresują. Brak możliwości regulacji klimatyzacji. I na koniec zostawiam opis śniadania które jest dla mnie wielkim nieporozumieniem. Składa się ono niezmiennie z czerstwego chleba, kilku plasterków najtańszej wędliny chyba marmolada, paru plasterków sera żółtego, jajka gotowane, ale dużo wcześniej bo były zimne jakby były wyjęte z lodówki. w kilku pękniętych widziana była pleśń. Ser feta też czasami spleśniały. Płatki kukurydziane i czekoladowe ale też najgorszej jakości.Brzoskwinie w syropie oczywiście z puszki, kilka plasterków ogórka i pomidor który był chyba krojony widelcem. Masło i marmolada w kostkach standardowo. Miód w nalewakach z których nie można nic wylać. Mleko rozrabiane z wodą (tak to nie żart!), sok z automatu; ananasowy, pomarańczowy i woda - da się wypić. I na koniec ekspres z którego leci kawa rozpuszczalna, po naciśnięciu raz jest na jeden łyk i oczywiście jest karta z napisem po angielsku żeby przyciskać tylko raz. Po dwóch dniach takich śniadań przynosiliśmy swoje jedzenie, a w ostatni dzień poszliśmy do tawerny na śniadanie, bo tego poprostu nie da się jeść. Więc podsumowując, jeśli chodzi o lokalizację hotelu to jest na ok, ponieważ wszędzie jest blisko, ale jeśli ktoś przyjeżdża na wypoczynek w tym hotelu to zdecydowanie odradzam.

Zakwaterowanie 2,0/5

Wyżywienie 1,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Renata S. Wrzesień 2019

Data pobytu: 6.9. - 13.9.2019

Ocena 4,8/5
brak opinii opisowej
Całkowita ocena

brak opinii opisowej

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Cena 4,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Kos - Ostatnio kupione hotele

Najlepszy miesiąc na wakacje

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień

Pogoda teraz

 • Temperatura 17 °C w nocy 11 °C

 • Temperatura wody 16 °C

Temperatura w kolejnych dniach

 • Pon 14 °C w nocy 9 °C

 • Wt 13 °C w nocy 8 °C

 • Śr 13 °C w nocy 8 °C

 • Czw 17 °C w nocy 10 °C

Pogoda

 • Styczeń Sty 15 °C woda 17 °C

 • Luty Lut 15 °C woda 16 °C

 • Marzec Mar 17 °C woda 16 °C

 • Kwiecień Kwi 21 °C woda 17 °C

 • Maj Maj 26 °C woda 19 °C

 • Czerwiec Cze 30 °C woda 22 °C

 • Lipiec Lip 34 °C woda 24 °C

 • Sierpień Sie 33 °C woda 26 °C

 • Wrzesień Wrz 31 °C woda 25 °C

 • Październik Paź 25 °C woda 23 °C

 • Listopad Lis 19 °C woda 20 °C

 • Grudzień Gru 16 °C woda 18 °C

Przydatne informacje