Wybrzeże Północne - Przewodnik

<p>Zdjecia z <a href="https://www.travelplanet.pl/wczasy/oferty/mauritius/" target="_blank"><strong>wyspy Mauritius</strong></a> przywodza na mysl reklamowe foldery, ale kiedy przyjezdza sie na wyspe, widac, ze grafik niewiele mial do zrobienia w przypadku takich fotografii. Mauritius jest istnym rajem na ziemi, gdzie mozna spedzic w przepieknych okolicznosciach przyrody swoje wakacje w zycia. To miejsce, gdzie czas plynie wolniej, a czlowiek moze rozkoszowac sie wszystkim, co oferuje to wyspiarskie panstwo polozone na Oceanie Indyjskim. W szczególnosci warto odwiedzic <strong><a href="https://www.travelplanet.pl/wczasy/oferty/mauritius/wybrzeze-polnocne/" target="_blank">region Wybrzeza Pólnocnego</a></strong>.

Pogoda na Wybrzeżu Północnym

Dzisiaj, 21.10 25°C

Zdjecia z wyspy Mauritius przywodza na mysl reklamowe foldery, ale kiedy przyjezdza sie na wyspe, widac, ze grafik niewiele mial do zrobienia w przypadku takich fotografii. Mauritius jest istnym rajem na ziemi, gdzie mozna spedzic w przepieknych okolicznosciach przyrody swoje wakacje w zycia. To miejsce, gdzie czas plynie wolniej, a czlowiek moze rozkoszowac sie wszystkim, co oferuje to wyspiarskie panstwo polozone na Oceanie Indyjskim. W szczególnosci warto odwiedzic region Wybrzeza Pólnocnego.

Pólnocne krance wyspy
Rajska wyspa Mauritius ma do zaoferowania turystom wiele, ale jej Wybrzeze Pólnocne w szczególnosci. To istny cud natury, który po prostu trzeba zobaczyc na wlasne oczy. Czesto turysci przybywaja wlasnie do tego regionu Mauritiusa, który ma dobrze rozwinieta infrastrukture turystyczna.
Valmarin Apartments

Valmarin Apartments

Cena za 1 osobę:
4 078 zł
Na pólnocy znajduja sie najpiekniejsze plaze - piaszczyste, laczace sie z niewiarygodnie czysta, krystaliczna woda. Kapiele w niej to prawdziwa przyjemnosc, zwlaszcza ze w niewielkiej odleglosci od brzegu mozna podziwiac rafy koralowe. Wybrzeze Pólnocne z jednej strony bedzie doskonalym wyborem dla milosników nurkowania i odkrywania podwodnego swiata, jak i dla tych, którzy chca po prostu zakosztowac odpoczynku na malowniczych plazach.

Na pólnocy Mauritiusu miesci sie stolica wyspy - Port Louis. Jego zabudowa stanowi polaczenie nowoczesnej architektury i kolonialnych korzeni. Stolica otoczona jest lancuchem górskim, który zapewnia niezapomniane widoki.
Sous Le Badamier

Sous Le Badamier

Cena za 1 osobę:
4 098 zł
Cuda natury na pólnocy Mauritiusu
Pólnocna czesc wyspy Mauritius ma nizinne uksztaltowanie terenu, choc wzdluz samego wybrzeza ciagna sie malownicze, skaliste góry. Nie nalezy zapominac o cudnej, egzotycznej roslinnosci. Mozna ja do woli podziwiac w Ogrodzie Botanicznym Seewoosagur Ramgoolam, znajdujacym sie w sasiedztwie miasta Pamplemousses. Ogród porastaja gigantyczne lilie wodne. Wystepuje tu wiele gatunków tropikalnych roslin, których na prózno mozna szukac w Europie.

Najpiekniejsze plaze
Wybrzeze Pólnocne Mauritiusu zacheca do odpoczynku na pieknych plazach. W regionie Riviere du Rempart znajduje sie m.in. Przyladek Nieszczescia, gdzie w miejscowosci Cap Malheureux mozna odpoczywac na piaszczystych plazach i podziwiac w poblizu wraki statków. W poszukiwaniu najpiekniejszych plaz warto wybrac sie do kurortu Grand Baie i wioski rybackiej Grand Gaube.
Spokoju i ciszy zakosztujemy na wysepkach polozonych w niedalekiej odleglosci od Wybrzeza Pólnocnego Mauritiusu. Wsród nich wymienia sie: Île Plate, Île Ronde, Ilot Gabriel, Coin de MIre, Île aux Serpents.


Okazje Last Minute: Wybrzeże Północne

8 dni 26.11 - 04.12 Inne terminy Warszawa RO - Bez wyżywienia Yobboo
4 078 zł/os.
cena za 2 os.: 8 156 zł
8 dni 09.12 - 17.12 Inne terminy Warszawa BB - Śniadania Yobboo
4 098 zł/os.
cena za 2 os.: 8 196 zł
7 dni 29.01 - 05.02 Inne terminy Warszawa HB - Dwa posiłki Best Reisen
5 589 zł/os.
4 807 zł/os.
cena za 2 os.: 9 420 zł
8 dni 30.06 - 08.07 Inne terminy Warszawa BB - Śniadania Best Reisen Dobry wybór

Wyróżniliśmy hotel ze względu na:

  • Piaszczystą plażę łagodnie opadającą do oceanu
  • Egzotyczny ogród idealny na romantyczny wypoczynek
  • Bliskość tętniącego życiem Grand Baie
  • Komfortowe pokoje w nowoczesnej stylistyce
5 762 zł/os.
4 726 zł/os.
cena za 2 os.: 9 452 zł
8 dni 09.06 - 17.06 Inne terminy Warszawa HB - Dwa posiłki Best Reisen
5 214 zł/os.
4 786 zł/os.
cena za 2 os.: 9 572 zł

Mauritius na skróty

Miejsca: