Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

Hotel Neptune Pwani Beach Resort & Spa

Zanzibar, Kiwengwa, Kiwengwa

Cudowna plaża z białym piaskiem Największy basen na Zanzibarze Niska zabudowa w tradycyjnym stylu Bogata infrastruktura sportowo-rekreacyjna

Więcej o hotelu

od 5 079 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 66 605

POŁOŻENIE

Znajduje się na północno-wschodnim wybrzeżu Zanzibaru, na linii brzegowej Kiwengwa, około 45 km od międzynarodowego lotniska i stolicy Stone Town.

PLAŻA

Piaszczysta plaża przy hotelu. Leżaki i parasole bezpłatne. 

HOTEL

Resort został starannie przygotowany, naśladując tradycyjny styl Zanzibaru według najlepszego lokalnego wzornictwa wnętrz i wyposażenia, jednocześnie spełniając najwyższe międzynarodowe standardy. Przyjazny i przestronny jest idealnym wyborem dla gości szukających spokoju, oferując ten "specjalny akcent" w połączeniu z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI

Recepcja, 1 restauracja główna, 4 restauracje a'la carte, 1 snack bar, 2 bary, 1 bar kokosowy na plaży, butik Spherique, sala konferencyjna z wyposażeniem, parking, sejf. doktor (na życzenie)

INTERNET

Bezpłątne Wi-Fi

SPORT, REKREACJA I ROZRYWKA

Bezpłatnie: 2 baseny, leżaki, parasole i ręczniki przy basenie, tenis stołowy, darty, pooltable, siatkówka plażowa, aquagym, animacje
Płatnie: Spa, sporty wodne na plaży 

DLA DZIECI

basen, łóżeczko (na życzenie), opiekunka (na życzenie)

ZAKWATEROWANIE

Deluxe Garden Side Ocean View - dwuosobowe z możliwością 1 dostawki, o powierzchni 55 m2. Wyposażenie: łazienka (WC, prysznic, suszarka) klimatyzacja, moskitiera, TV Sat, mini bar, sejf, zestaw do parzenia kawy i herbaty, Wi-Fi, balkon/taras z częściowym widokiem na ocean. 
Deluxe Seaside Ocean View - takie same jak DLX Garden Side OV. Znajdują się w pobliży plaży i basenów. 
Master Suite Seaside Ocean View - dwuosobowe z możliwością 1 dostawki, o powierzchni 100m2.  Prywatne domki w stylu afrykańskim wyposażone w:  łazienkę (WC, prysznic, suszarka, jacuzzi) klimatyzację, moskitierę, TV Sat, mini bar, sejf, zestaw do parzenia kawy i herbaty, Wi-Fi, balkon/taras. 

WYŻYWIENIE

All Inclusive: śniadanie (07:00 - 09:30), obiad (12:30 - 14:30), kolacja (19:00 - 21:30). Przekąski (10:00 - 18:00), lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe w wzynaczonych barach (10:00 - 24:00) 

INFORMACJE DODATKOWE

https://www.neptunehotels.com/pl/hotele/neptune-pwani-beach-resort-spa

CENA

OFERTA Z PRZELOTEM:
Cena zawiera
Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung KL, NNW, bagażu, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej. Składka na TFP jest bezzwrotna nawet w przypadku rezygnacji Klienta z imprezy turystycznej), VAT, usługę anglojęzycznego rezydenta. 
Cena nie zawiera
Opłaty za wizę (50 USD), wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji.
Wszyscy goście hotelowi muszą zapłacić tzw Infrastructure Tax w wysokości 1 USD za osobę za noc (opłata obowiązuje od 1 lipca 2015 r.)  Opłata ta jest pobierana bezpośrednio w hotelu na recepcji. 

OFERTA NA DOJAZD WŁASNY:
Cena zawiera
Zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung KL, NNW, bagażu, VAT, usługę anglojęzycznego rezydenta. 
Cena nie zawiera
Opłaty za wizę (50 USD), wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji, biletu lotniczego, transferu lotnisko-hotel-lotnisko,
Wszyscy goście hotelowi muszą zapłacić tzw Infrastructure Tax w wysokości 1 USD za osobę za noc (opłata obowiązuje od 1 lipca 2015 r.)  Opłata ta jest pobierana bezpośrednio w hotelu na recepcji. 

COVID-19

Podejmując decyzję o wyjeździe należy liczyć się z możliwymi trudnościami w powrocie do kraju, ograniczeniami w ruchu lotniczym, obowiązkiem poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych.
W związku z powyższym prosimy o bieżące śledzenie warunków wjazdowych do krajów odwiedzanych : https://www.gov.pl/web/dyplomacja/tanzania
jak również obostrzeń na polskiej granicy przy powrocie z wakacji: https://www.strazgraniczna.pl/. 
Aktualne warunki wjazdowe na stronie https://www.gov.pl/web/dyplomacja/tanzania

Pasażerowie, którzy są w pełni zaszczepieni, muszą przedstawić wydrukowaną kopię karty szczepienia wraz z kodem QR do weryfikacji po przybyciu. Pasażerowie, którzy nie zostali w pełni zaszczepieni, nadal będą musieli przedstawić negatywny wynik testu PCR uzyskany na 72 godziny przed odlotem.
Uwaga: każdy podróżujący do Zjednoczonej Republiki Tanzanii zobowiązany jest wypełnić 24 godziny przed wjazdem do tego kraju formularz (tzw. Travelers Surveillance Form) online: https://afyamsafiri.moh.go.tz/. Po wypełnieniu formularza podróżny otrzyma stosowne potwierdzenie. Powiadomienie będzie zawierało unikalny kod (Unique Health Code - UHC), który należy okazać lokalnym służbom imigracyjnym po przybyciu do Tanzanii.Dla ułatwienia, przygotowaliśmy instrukcję w języku polskim.Podczas lotu powrotnego, obsługa samolotu poprosi także o wypełnienie deklaracji zdrowia.
Czyste formularze będą dostępne na pokładzie samolotu, zalecamy jednak wydrukowanie i wypełnienie ich wcześniej.

WARUNKI WJAZDOWE

Wizy
Od obywateli RP wymagana jest wiza. Można ją nabyć na lotniskach (ważna 90 dni). Należy okazać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy (muszą być w nim dwie puste strony) oraz bilet powrotny. Na lotnisku należy wypełnić formularz wizowy, zostaną pobrane odciski palców oraz zrobione zdjęcie. Wiza jest ważna na całym terytorium państwa. Cudzoziemców obowiązuje jednak lokalna kontrola paszportowa (bez opłat) i celna przy wjeździe i przy opuszczaniu wysp Zanzibaru. Opłata wizowa wynosi 50 USD.
Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Szczepienia
Przy wjeździe na teren Zanzibaru nie są wymagane szczepienia. Jednak WHO zaleca szczepienia przeciwko żółtej febrze, durowi brzusznemu oraz WZW A. Sugerujemy profilaktykę antymalaryczną. Należy zaopatrzyć się w środki przeciw komarom. Szczepienie przeciwko żółtej febrze wymagane od osób przybywających bezpośrednio z regionów zagrożonych chorobą.
Przepisy prawne
Posiadanie narkotyków i handel nimi są surowo karane.
Homoseksualizm jest nielegalny. Akty seksualne między osobami tej samej płci są zagrożone karami pozbawienia wolności, z dożywotnim pozbawieniem wolności włącznie.

KIEDY WARTO JECHAĆ - POGODA I KLIMAT

Wyspa Zanzibar leży w strefie podrównikowej charakteryzującej się klimatem gorącym i bardzo wilgotnym.
Temperatury często przekraczają 30 stopni, a temperatura wody wynosi zazwyczaj co najmniej 25 stopni.
W grudniu i styczniu na wyspie wieje monsun kaskazi z północy, natomiast w czerwcu - z południa.Na Zanzibarze można wyróżnić dwie pory suche oraz dwie pory deszczowe.
Długa pora sucha występuje od czerwca do października. Temperatury w tym czasie sięgają 28 stopni (średnia temperatura to ok. 25°C) i odnotowuje się niewielkie w skali roku opady deszczu. Jest to szczególnie dobra pora na wyjazd dla osób nie przepadających za upałami, dodatkowo komfort powietrza poprawia niska wilgotność i łagodna morska bryza. To właśnie wtedy na Zanzibarze panuje szczyt sezonu turystycznego.
Krótka pora sucha przypada na styczeń i luty. Jest to okres upalny - temperatury powietrza w ciągu dnia osiągają nawet 35°C, dodatkowo powietrze jest bardzo wilgotne, przez co odczuwalna temperatura może być wyższa.Długa pora deszczowa występuje od marca do końca maja. W tym czasie na wyspie występują długotrwałe i obfite opady deszczu, trwające nieprzerwanie nawet kilka dni. Ze względu na ulewy niektóre hotele na Zanzibarze są w tych miesiącach nieczynne i np. przeprowadzają prace renowacyjne.
Krótka pora deszczowa trwa od połowy listopada do końca grudnia. Występujące w tym okresie deszcze nie powinny być zbyt uciążliwe - zazwyczaj są to krótkie, ale intensywne ulewy, o których pogoda poprawia się, a chwilowy deszcz przyjemnie oczyszcza powietrze.Najbezpieczniej jest wybrać się na Zanzibar w porze suchej, wtedy mamy niemal gwarancję dobrej, słonecznej pogody. Jeśli jednak nie odstrasza nas myśl o deszczu, to spokojnie można zaplanować podróż w czasie niskiego sezonu, wtedy też cena wyjazdu jest dużo niższa.
NAJLEPSZA PORA NA ODBYCIE SAFARI W TANZANII:
Safari w parkach, które proponujemy w ofercie może odbyć się przez cały rok.Najlepszy okres: styczeń-luty(gnu), czerwiec-wrzesień to generalnie dobry okres do obejrzenia wszystkiego, szczególnie migracje gnu przez rzekę Grumeti (czerwiec, lipiec) oraz rzekę Mara (wrzesień), październik-grudzień to miesiące poza ścisłym sezonem - ceny są niższe, a warunki na safari bardzo dobre
Wysoki sezon: przez większość roku, szczególnie od lipca do marca
Niski sezon: kwiecień i maj
Najlepsza pogoda: najmniej deszczu od czerwca do połowy listopada
Najgorsza pogoda: marzec i kwiecień

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży 0 m
 • Odległość od lotniska 45 km
 • Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie tak
 • TV tak
 • Minibar, Bar tak
 • Lódowka tak
 • Kącik dziecięcy, Basen dla dzieci tak
 • Tenis, Siatkówka tak
 • Surfing tak
 • Centrum nurkowania tak
 • Spokojna okolica tak
 • Fitness tak
 • Hotelowa restauracja tak

Opinie o hotelu

Ocena 4,6/5
Travelplanet

Znakomity (44 ocena hotelu)

Zakwaterowanie 4,6/5

Wyżywienie 4,6/5

Okolica 4,7/5

Cena 4,4/5

14. najwyższa ocena z 246 hoteli w Zanzibar

Anna

Ocena 5,0/5
Hotel na bardzo wysokim poziomie jeżeli chodzi o obsługę i czystość. Ładne pokoje w stylu afrykańskim. Piękny, rozległy ogród. Malownicza plaża. Duży,
Całkowita ocena

Hotel na bardzo wysokim poziomie jeżeli chodzi o obsługę i czystość. Ładne pokoje w stylu afrykańskim. Piękny, rozległy ogród. Malownicza plaża. Duży, bardzo czysty base. Pyszne jedzenie. Przemiła, pomocna obsługa. Nie było nic na minus. Cudowne miejsce.

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Rafał

Ocena 5,0/5
Moim zdaniem hotel rewelacja. Miła i życzliwa obsługa, świetne jedzenie. Super lokalizacja, brak tłumu ludzi.
Całkowita ocena

Moim zdaniem hotel rewelacja. Miła i życzliwa obsługa, świetne jedzenie.

Super lokalizacja, brak tłumu ludzi.

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Anna

Ocena 5,0/5
Hotel na bardzo wysokim poziomie jeżeli chodzi o obsługę i czystość. Ładne pokoje w stylu afrykańskim. Piękny, rozległy ogród. Malownicza plaża. Duży, bardzo czysty base. Pyszne jedzenie. Przemiła, pomocna obsługa. Nie było nic na minus. Cudowne miejsce.
Całkowita ocena

Hotel na bardzo wysokim poziomie jeżeli chodzi o obsługę i czystość. Ładne pokoje w stylu afrykańskim. Piękny, rozległy ogród. Malownicza plaża. Duży, bardzo czysty base. Pyszne jedzenie. Przemiła, pomocna obsługa. Nie było nic na minus. Cudowne miejsce.

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Rafał

Ocena 5,0/5
Moim zdaniem hotel rewelacja. Miła i życzliwa obsługa, świetne jedzenie. Super lokalizacja, brak tłumu ludzi.
Całkowita ocena

Moim zdaniem hotel rewelacja. Miła i życzliwa obsługa, świetne jedzenie.

Super lokalizacja, brak tłumu ludzi.

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Karolina J

Ocena 5,0/5
Z wizyty w hotelu najbardziej zapamiętałam meble. Może to i dziwne, ale jest to jedna z rzeczy która wyróżnia ten obiekt. Piękne, bogato zdobione, rzeźbione meble z ciemnego egzotycznego drewna dodają temu miejscu niesamowitego uroku i sprawiają, że pokoje są bardzo przytulne. Kolejną rzeczą jest bardzo rozbudowana strefa Earth & Rain Spa, gdzie z ziemi i deszczu czerpane jest to co najcenniej
Całkowita ocena

Z wizyty w hotelu najbardziej zapamiętałam meble. Może to i dziwne, ale jest to jedna z rzeczy która wyróżnia ten obiekt. Piękne, bogato zdobione, rzeźbione meble z ciemnego egzotycznego drewna dodają temu miejscu niesamowitego uroku i sprawiają, że pokoje są bardzo przytulne. Kolejną rzeczą jest bardzo rozbudowana strefa Earth & Rain Spa, gdzie z ziemi i deszczu czerpane jest to co najcenniejsze by oczyścić nasze ciało i duszę. Tu bez wątpienia można uciec od codzienności i odzyskać utracone siły. Ogromne wrażenie robi cudna biała plaża, na której godzinami można wpatrywać się w hipnotyzujące fale Oceanu Indyjskiego. O formę na wakacjach zadbać można w bardzo dobrze wyposażonej siłowni, która o dziwo nie znajduje się jak zwykle w najciemniejszym kącie gdzieś na tyłach hotelu, ale przy samej plaży w budynku z dużym przeszkleniem dzięki czemu biegnąc na bieżni również można spoglądać w stronę oceanu. Ważnym elementem pobytu w hotelu jest również kuchnia. W Neptunie nie zawodzi. Polecam spróbować dyni w mleku kokosowym – smak pamiętam do dziś! Pyszności!

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (2) (0)

Karolina J

Ocena 5,0/5
Z wizyty w hotelu najbardziej zapamiętałam meble. Może to i dziwne, ale jest to jedna z rzeczy która wyróżnia ten obiekt. Piękne, bogato zdobione, rzeźbione meble z ciemnego egzotycznego drewna dodają temu miejscu niesamowitego uroku i sprawiają, że pokoje są bardzo przytulne. Kolejną rzeczą jest bardzo rozbudowana strefa Earth & Rain Spa, gdzie z ziemi i deszczu czerpane jest to co najcenniej
Całkowita ocena

Z wizyty w hotelu najbardziej zapamiętałam meble. Może to i dziwne, ale jest to jedna z rzeczy która wyróżnia ten obiekt. Piękne, bogato zdobione, rzeźbione meble z ciemnego egzotycznego drewna dodają temu miejscu niesamowitego uroku i sprawiają, że pokoje są bardzo przytulne. Kolejną rzeczą jest bardzo rozbudowana strefa Earth & Rain Spa, gdzie z ziemi i deszczu czerpane jest to co najcenniejsze by oczyścić nasze ciało i duszę. Tu bez wątpienia można uciec od codzienności i odzyskać utracone siły. Ogromne wrażenie robi cudna biała plaża, na której godzinami można wpatrywać się w hipnotyzujące fale Oceanu Indyjskiego. O formę na wakacjach zadbać można w bardzo dobrze wyposażonej siłowni, która o dziwo nie znajduje się jak zwykle w najciemniejszym kącie gdzieś na tyłach hotelu, ale przy samej plaży w budynku z dużym przeszkleniem dzięki czemu biegnąc na bieżni również można spoglądać w stronę oceanu. Ważnym elementem pobytu w hotelu jest również kuchnia. W Neptunie nie zawodzi. Polecam spróbować dyni w mleku kokosowym – smak pamiętam do dziś! Pyszności!

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Eugeniusz

Ocena 4,8/5
przyjazność i uczynność personelu jest fantastyczna,miejsce do wypoczynku urocze,mogła być przy basenie przebieralnia a tak utrudnia trochę pobyt
Całkowita ocena

przyjazność i uczynność personelu jest fantastyczna,miejsce do wypoczynku urocze,mogła być przy basenie przebieralnia a tak utrudnia trochę pobyt

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 4,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura wody 26 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień