Marie V.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2026
Mały, przyjemny hotel z rodzinną atmosferą. Wszyscy są pomocni i życzliwi.
Mały, przyjemny hotel z rodzinną atmosferą. Wszyscy są pomocni i życzliwi.
Plaża znajduje się w odległości około 10-15 minut spacerem, czysta, leżaki pod płóciennym baldachimem, bar na plaży, wszystko jest świetne.
WyżywienieJedzenie było zróżnicowane, zawsze można było wybrać spośród 4 rodzajów dań + dodatki. Owoce, warzywa, desery, napoje.
ZakwaterowaniePokój był piękny, duży. Łazienka była świetna.
UsługiCodzienne sprzątanie. Bar.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)







