Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

od 398 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 25 103

Naszym zdaniem

Przestronne, przytulne i wyposażone apartamenty w znanym i lubianym kurorcie Playa de las Américas. Podgrzewany basen, sympatyczna atmosfera, bliskość różnych atrakcji. Znakomita oferta dla oszczędnych gości, którzy nie wymagają luksusów.  

Położenie

W Costa Adeje, 500 m od plaży (leżaki i parasole płatne), w pobliżu sklepów, barów, przystanku autobusowego, 20 km od lotniska. Ok. 600 m od hotelu znajduje się słynny park wodny Siam Park. 

Wyposażenie

Recepcja (24 h), room-service, snack bar przy basenie, restauracja, wypożyczalnia samochodów, bankomat, kantor wymiany walut, przechowalnia bagażu, pralnia samoobsługowa. 

Pokoje

Studio -  w pełni wyposażone o powierzchni 29 m kw.; sypialnia, aneks kuchenny z lodówką, piekarnikiem, tosterem, czajnikiem i ekspresem do kawy, łazienka z wanną lub prysznicem, TV sat, Wi-Fi (odpłatnie), sejf (odpłatnie), balkon, taras lub ogródek. Suszarkę do włosów i żelazko można wypożyczyć odpłatnie.
Apartament 1 bedroom - sypialnia i salon z wyposażoną kuchnią (lodówka, toster, ekspres do kawy, czajnik, zastawa stołowa), z rozkładaną sofą, telewizją satelitarną, sejfem (odpłatnie), Wi-Fi (odpłatnie), łazienka (wanna, możliwość odpłatnego wypożyczenia suszarki do włosów), balkon, taras lub ogródek. Powierzchnia - ok. 45 m kw. 
Apartament 2 bedroom - 2 niezależne sypialnie (jedna z łóżkiem podwójnym i druga z 2 łóżkami pojedynczymi), łazienka z wanną (suszarka do włosów odpłatnie), salon z rozkładaną sofą, wyposażona kuchnia, balkon, taras lub ogród, telewizja satelitarna, sejf (odpłatnie), Wi-Fi (odpłatnie). Powierzchnia - ok. 52 m kw. 

Wyżywienie

Bez wyżywienia
BB- śniadania w formie bufetów
HB - śniadania i kolacje (bufety), napoje do kolacji płatne
HB plus - śniadania i kolacje (bufety), wybrane napoje do kolacji bezpłatne (napój lub woda lub wino stołowe lub lokalne piwo)

Sport i rozrywka

Basen (podgrzewany) z tarasem słonecznym (bezpłatne parasole i leżaki), bilard, tenis stołowy, wypożyczalnia rowerów, sporty wodne oferowane przez lokalne agencje przy plaży.

Dla dzieci

Brodzik, plac zabaw.

Uwagi

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
Obywateli polskich nie obowiązują wizy. Należy mieć paszport (ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu) lub dowód osobisty. Dokument tożsamości muszą posiadać także dzieci.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, telefoniczną anglojęzyczną obsługę, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera

wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Aktualizacje COVID-19

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej.Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych

KOD QR -formularz sanitarny

Wszyscy pasażerowie są  zobowiązani do wypełnienia formularza sanitarnego (dostępny na stronie www.spth.gob.es lub poprzez bezpłatną aplikację SPAIN TRAVEL HEALTH-SpTH). Formularz generuje kod QR, który należy okazać na granicy.
Uwaga! Od 1 lipca wszyscy podróżni przybywający do Hiszpanii drogą powietrzną lub morską będą musieli poddać się kontroli zdrowotnej, która może obejmować mierzenie temperatury, sprawdzanie dokumentów oraz ocenę ogólną (wizualną) stanu zdrowia.
Mierzenie temperatury będzie się odbywało w sposób rutynowy, poprzez kamery termowizyjne lub termometry bezkontaktowe. Za gorączkę będzie uznawana temperatura 37,5 °C oraz wyższa.  
W przypadku stwierdzenia gorączki lub podejrzeń o wykazywanie objawów COVID-19, pasażer zostanie poddany kolejnej kontroli (powtórne mierzenie temperatury, badanie lekarskie). Jeśli podejrzenia okażą się uzasadnione zostanie uruchomiony alert sanitarny (wg protokołów przygotowanych wspólnie przez władze centralne i regionalne), a pasażer zostanie skierowany do odpowiedniego centrum medycznego.

Informacje o lotach liniami Wizzair, Ryanair, EasyJet

Wizzair:
jedna sztuka bagażu podręcznego, nie większa niż 40 x 30 x 20 cm, maks. 10 kg (domyślnie w cenie).
Bagaż główny za dopłatą:
- 20 kg w cenie 480/520/600 PLN sztuka z wylotem z Warszawy, 350/480 PLN sztuka z wylotem z Katowic, ostateczne cena zostanie podana przed potwierdzeniem rezerwacji.
WIZZ Priority
Jeśli wykupisz usługę WIZZ Priority (lub masz do niej prawo na podstawie pakietu WIZZ Privilege Pass, WIZZ GO lub WIZZ Plus), będziesz mieć prawo do wniesienia na pokład jednej sztuki bezpłatnego bagażu podręcznego (maks. wymiary: 40 x 30 x 20 cm) i dodatkowej sztuki bagażu podręcznego na kółkach (maks. wymiary: 55 x 40 x 23 cm). Gwarantujemy, że możesz zabrać obie sztuki bagażu ze sobą do kabiny, chyba że będzie to niemożliwe ze względu na ograniczenia operacyjne. Koszt usługi Wizz Priority to 240 PLN/os. za lot w dwie strony.
Wybór miejsca (za opłatą)
Możesz wybrać miejsca za opłatą podczas rezerwacji. Jeśli nie chcesz rezerwować miejsca, przydzielimy Ci losowe miejsce podczas odprawy, na 48 godzin przed odlotem. W tym wypadku nie możemy zagwarantować, że osoby na tej samej rezerwacji będą siedziały obok siebie.
//
Ryanair:
Do kabiny można wnieść jeden bagaż podręczny (max 40cm x 20cm x 25cm), który musi zostać umieszczony pod poprzedzającym fotelem. W przypadku chęci zabrania dodatkowego bagażu za dodatkową opłatą dostępne są opcje:
- pierwszeństwo wejścia na pokład - Pasażerowie, którzy zakupią usługę mogą zabrać 1 dodatkową 10 kg torbę, która musi zmieścić się w koszu do mierzenia bagażu (nie przekraczająca 10 kg i o wymiarach 55 cm x 40 cm x 20 cm); cena 250 PLN/os.
- bagaż rejestrowany 20kg; cena 450 PLN/sztuka
Dodanie ww usług już po założeniu rezerwacji  będzie wiązało się z wyższymi ich cenami.
Podczas odprawy on-line miejsca w samolocie przydzielane automatycznie przez system. Nie możemy zagwarantować, że osoby z jednej rezerwacji będzą siedziały obok siebie. Istnieje jednak możliwość rezerwacji konkretnych miejsc za dodatkową opłatą dzięki której klienci będą mieli gwarancję miejsc obok siebie.
Easy Jet:
Przelot liniami typu Low Cost
Od 10/02/2021 r. wprowadzone zostaną zmiany dotyczące bagażu podręcznego :
Wszyscy klienci podróżujący od tego dnia mogą zabrać na pokład 1 x mały bagaż podręczny (maks. 45 x 36 x 20 cm) bez limitu wagi , który musi zmieścić się pod siedzeniem znajdującym się z przodu. Ta sama opcja przysługuje klientom, którzy zakupili miejsca standardowe. Klienci, którzy zakupili miejsce Up front lub Extra Legroom będą mogli zabrać na pokład dodatkowo 1 x  duży bagaż podręczny (maks. 56 x 45 x 25 cm), który musi mieścić się w schowku nad głową.Loty do 09/02/2021: W cenie podstawowej zawarty jest 1 x bagaż podręczny o wymiarach maksymalnych do 56x45x25 cm (z uchwytami i kółkami), który musi zostać umieszczony pod poprzedzającym fotelem bądź w schowku nad głową.
Bagaż główny za dopłatą:
- 15 kg w cenie 320/390/420 PLN/sztuka - ostateczna cena zależy od terminu. 
- 23 kg w cenie 360/440/500 PLN/sztuka - ostateczna cena zależy od terminu
Uwaga! Jeżeli bagaż zostanie dodany po potwierdzeniu rezerwacji jego cena może być wyższa.
Wybór miejsca (za opłatą)
Podczas odprawy on-line miejsca w samolocie przydzielane automatycznie przez system. Nie możemy zagwarantować, że osoby z jednej rezerwacji będą siedziały obok siebie. Istnieje jednak możliwość rezerwacji konkretnych miejsc za dodatkową opłatą dzięki której klienci będą mieli gwarancję miejsc obok siebie (wycena na podstawie dostępności miejsc i oferty linii lotniczej).

Warunki wjazdowe do kraju

Aktualizacja z dnia 25.01.2021
W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 22.01.2021 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii z dnia 21.12.2020 r. informujemy, iż podróżujący, wracający do Polski, są zobowiązani do odbycia 10-dniowej kwarantanny (licząc od dnia następującego po przekroczeniu granicy).
Z obowiązku tego zwolnione są osoby, którym wystawiono zaświadczenie o wykonaniu szczepienia ochronnego przeciwko COVID-19 oraz osoby posiadające negatywny wynik testu diagnostycznego na SARS-CoV-2 wykonanego, przed przekroczeniem granicy, w okresie 48 godzin, licząc od momentu wyniku tego testu. (Akceptowane testy PCR i antygenowe). Zorganizowanie oraz koszt testu są po stronie podróżujących.Koszt testu PCR (Teneryfa i Gran Canaria)  wynosi ok. 165 eur i mozna go zrobic w szpitalu w godzinach 09:00 - 11:00,
Koszt testu PCR (Fuerteventura) ok. 130 Eur.
Koszt testu anytgenowego wynosi ok. 35 eur
Aktualnie obostrzenia na Wyspach Kanaryjskich można znaleźć na stronie https://www.hellocanaryislands.com/coronavirus/  
-----------------------------------
Decyzją rządu Wysp Kanaryjskich turyści odwiedzający archipelag będą musieli okazać na lotnisku test PCR na koronawirusa z wynikiem negatywnym wykonany nie wcześniej niż 72 godziny przed przylotem. Wynik testu powinien być w języku angielskim bądź hiszpańskim.
Wszyscy pasażerowie są  zobowiązani do wypełnienia formularza sanitarnego (dostępny na stronie www.spth.gob.es lub poprzez bezpłatną aplikację SPAIN TRAVEL HEALTH-SpTH). Formularz generuje kod QR, który należy okazać na granicy.
Uwaga! Od 1 lipca wszyscy podróżni przybywający do Hiszpanii drogą powietrzną lub morską będą musieli poddać się kontroli zdrowotnej, która może obejmować mierzenie temperatury, sprawdzanie dokumentów oraz ocenę ogólną (wizualną) stanu zdrowia.
Mierzenie temperatury będzie się odbywało w sposób rutynowy, poprzez kamery termowizyjne lub termometry bezkontaktowe. Za gorączkę będzie uznawana temperatura 37,5 °C oraz wyższa. 
W przypadku stwierdzenia gorączki lub podejrzeń o wykazywanie objawów COVID-19, pasażer zostanie poddany kolejnej kontroli (powtórne mierzenie temperatury, badanie lekarskie). Jeśli podejrzenia okażą się uzasadnione zostanie uruchomiony alert sanitarny (wg protokołów przygotowanych wspólnie przez władze centralne i regionalne), a pasażer zostanie skierowany do odpowiedniego centrum medycznego.
Światowa Organizacja Zdrowia uznała epidemię wywołaną wirusem SARS-CoV-2 za pandemię.
Podejmując decyzję o wyjeździe należy liczyć się z możliwymi trudnościami w powrocie do kraju, ograniczeniami w ruchu lotniczym, obowiązkiem poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych.
Zachęcamy do śledzenie bieżących doniesień nt. zagrożenia epidemiologicznego koronawirusem przed wyjazdem za granicę. Aktualne komunikaty oraz wytyczne można znaleźć na stronach Głównego Inspektoratu Sanitarnego, Światowej Organizacji Zdrowia oraz Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży 400 m
 • Odległość od centrum miasta 4 km
 • Basen zewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie tak
 • TV tak
 • Lódowka tak
 • Plac zabaw, Basen dla dzieci tak
 • Golf tak
 • Surfing tak
 • Spokojna okolica tak
 • Programy animacyjne tak
 • Bar tak
 • Hotelowa restauracja tak
 • Recepcja 24h tak
 • Aneks kuchnny tak

Opinie o hotelu

Ocena 4,4/5
Travelplanet

Znakomity (18 ocena hotelu)

Zakwaterowanie 4,4/5

Wyżywienie 4,4/5

Okolica 4,6/5

Cena 4,1/5

82. najwyższa ocena z 753 hoteli w Teneryfa

Aleksandra Grudzień 2016

Data pobytu: 3.12. - 10.12.2016

Ocena 4,5/5
Paraiso del Sol Apartments posiada bardzo dobra lokalizacje, znajduje się przy ulicy, niedaleko ścisłego centrum kurortu Playa de las Americas. Nieopo
Całkowita ocena

Paraiso del Sol Apartments posiada bardzo dobra lokalizacje, znajduje się przy ulicy, niedaleko ścisłego centrum kurortu Playa de las Americas. Nieopodal znajduje się malutki gaj palmowy. Hotel jest niewielki lecz dobrze wyposażony, posiada odnowioną recepcje z bezpłatnym Wi-fi, restaurację, w której można sobie za niedużą kwotę dokupić posiłek jeśli zamówiło się opcje bez wyżywienia lub z samymi śniadaniami. Jest również niewielkich rozmiarów basen z barem i leżakami. Apartamenty Paraiso del Sol to świetna propozycja dla osób chcących korzystać głównie z atrakcji kurortu.

Zakwaterowanie 4,3/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Anna Wrzesień 2015

Data pobytu: 5.9. - 12.9.2015

Ocena 4,5/5
Wakacje spędziłam we wrześniu 2015. Szukałam hotelu bez wyżywienia, więc nie mogę ocenić, ale z komentarzy osób, które miały opcje z wyżywieniem - jed
Całkowita ocena

Wakacje spędziłam we wrześniu 2015. Szukałam hotelu bez wyżywienia, więc nie mogę ocenić, ale z komentarzy osób, które miały opcje z wyżywieniem - jedzenie było bardzo dobre! Dla mnie hotel jest w porządku, mimo,że naczytałam się wielu złych komentarzy. Żadnych karaluchów nie widziałam, mrówek także. Było czysto, ręczniki zmieniane codziennie oprócz poniedziałku i środy, ale była informacja. Wszędzie blisko, praktycznie w centrum, ale nie było głośno. Obsługa świetna, miałam mały problem z sejfem, ale w ciągu minuty był już Pan i wziął się za naprawę. Jeżeli ktoś jest świadomy, że jest to hotel ** mam nadzieję, że będzie zadowolony. Ale jeżeli ktoś po hotelu ** oczekuje standardu hotelu **** to może się rozczarować. Trzeba być realistą ;-) Niestety nie mogę ocenić basenu bo zazwyczaj nie korzystam, wolę plażę. Plaża blisko z możliwością wypożyczenia leżaków -10 Euro/dzień. Łagodne zejście do oceanu i uwaga na gorący piasek ;-)

Zakwaterowanie 4,4/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Aleksandra Grudzień 2016

Data pobytu: 3.12. - 10.12.2016

Ocena 4,5/5
Paraiso del Sol Apartments posiada bardzo dobra lokalizacje, znajduje się przy ulicy, niedaleko ścisłego centrum kurortu Playa de las Americas. Nieopodal znajduje się malutki gaj palmowy. Hotel jest niewielki lecz dobrze wyposażony, posiada odnowioną recepcje z bezpłatnym Wi-fi, restaurację, w której można sobie za niedużą kwotę dokupić posiłek jeśli zamówiło się opcje bez wyżywienia lub z samymi
Całkowita ocena

Paraiso del Sol Apartments posiada bardzo dobra lokalizacje, znajduje się przy ulicy, niedaleko ścisłego centrum kurortu Playa de las Americas. Nieopodal znajduje się malutki gaj palmowy. Hotel jest niewielki lecz dobrze wyposażony, posiada odnowioną recepcje z bezpłatnym Wi-fi, restaurację, w której można sobie za niedużą kwotę dokupić posiłek jeśli zamówiło się opcje bez wyżywienia lub z samymi śniadaniami. Jest również niewielkich rozmiarów basen z barem i leżakami. Apartamenty Paraiso del Sol to świetna propozycja dla osób chcących korzystać głównie z atrakcji kurortu.

Zakwaterowanie 4,3/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Anna Wrzesień 2015

Data pobytu: 5.9. - 12.9.2015

Ocena 4,5/5
Wakacje spędziłam we wrześniu 2015. Szukałam hotelu bez wyżywienia, więc nie mogę ocenić, ale z komentarzy osób, które miały opcje z wyżywieniem - jedzenie było bardzo dobre! Dla mnie hotel jest w porządku, mimo,że naczytałam się wielu złych komentarzy. Żadnych karaluchów nie widziałam, mrówek także. Było czysto, ręczniki zmieniane codziennie oprócz poniedziałku i środy, ale była informacja. Wszęd
Całkowita ocena

Wakacje spędziłam we wrześniu 2015. Szukałam hotelu bez wyżywienia, więc nie mogę ocenić, ale z komentarzy osób, które miały opcje z wyżywieniem - jedzenie było bardzo dobre! Dla mnie hotel jest w porządku, mimo,że naczytałam się wielu złych komentarzy. Żadnych karaluchów nie widziałam, mrówek także. Było czysto, ręczniki zmieniane codziennie oprócz poniedziałku i środy, ale była informacja. Wszędzie blisko, praktycznie w centrum, ale nie było głośno. Obsługa świetna, miałam mały problem z sejfem, ale w ciągu minuty był już Pan i wziął się za naprawę. Jeżeli ktoś jest świadomy, że jest to hotel ** mam nadzieję, że będzie zadowolony. Ale jeżeli ktoś po hotelu ** oczekuje standardu hotelu **** to może się rozczarować. Trzeba być realistą ;-) Niestety nie mogę ocenić basenu bo zazwyczaj nie korzystam, wolę plażę. Plaża blisko z możliwością wypożyczenia leżaków -10 Euro/dzień. Łagodne zejście do oceanu i uwaga na gorący piasek ;-)

Zakwaterowanie 4,4/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Ewa Sierpień 2015

Data pobytu: 4.7. - 11.7.2015

Ocena 3,5/5
Położenie i jedzenie super. Obsługa bardzo miła. Ale klient powinien byc poinformowany że w pokoju nie ma klimy. Pomimo że pokoje są sprzatane to są karaluchy i mrówki. Łazienka kiepska. jak nabrali standard cena jest za wysoka.
Całkowita ocena

Położenie i jedzenie super. Obsługa bardzo miła. Ale klient powinien byc poinformowany że w pokoju nie ma klimy. Pomimo że pokoje są sprzatane to są karaluchy i mrówki. Łazienka kiepska. jak nabrali standard cena jest za wysoka.

Zakwaterowanie 3,2/5

Wyżywienie 4,0/5

Okolica 4,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Izabela Wrzesień 2008

Data pobytu: 5.4. - 12.4.2008

Ocena 3,5/5
fajne warunki za nie wielka cene, Super położenie - tylko kilka minut i jestesmy na plazy i przy głównej promenadzie,
Całkowita ocena

fajne warunki za nie wielka cene,

Super położenie - tylko kilka minut i jestesmy na plazy i przy głównej promenadzie,

Zakwaterowanie 3,5/5

Wyżywienie 3,0/5

Okolica 4,0/5

Zakwaterowanie
czysto codziennie sprzatane wymieniane ręczniki, schludnie, nowe meble, dobre wyposażenie kuchni, może łazienka wymagałaby jeszcze remontu

Wyżywienie
wybraliśmy opcje śniadań - dobre ale oczywiście codziennie to samo :)

Usługi hoteli
mały basen w jednej części hotelu i drugi po drugiej stronie - raczej chodzi sie na plaże bo na terenie hotelu nie ma co robić

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Daniel85Irl Marzec 2008

Data pobytu: 1.3. - 8.3.2008

Ocena 4,4/5
przytulny cichy z ladnym widoczkiem za oknem
Całkowita ocena

przytulny cichy z ladnym widoczkiem za oknem

Zakwaterowanie 4,4/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 27 °C temperatura w nocy 18 °C

 • Temperatura wody 20 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 27 °C temperatura w nocy 18 °C

 • Wt 28 °C temperatura w nocy 18 °C

 • Śr 26 °C temperatura w nocy 18 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień