Położenie
Hotel czterogwiazdkowy położony jest w miejscowości Corralejo na Fuerteventurze, zaledwie około 50 metrów od niewielkiej zatokowej plaży oraz około 1 km od szerokiej plaży, na którą zapewniany jest bezpłatny transfer hotelowym busem kursującym w określonych godzinach. W bliskim sąsiedztwie znajdują się Park Naturalny Dunas de Corralejo, park wodny oraz sklepy i przystanek komunikacji miejskiej (około 300 m od hotelu). Odległość do lotniska w Puerto del Rosario wynosi około 40 km.
Wyposażenie
Obiekt został wybudowany w 1989 roku i przeszedł generalny remont w 2018 roku. Składa się z 383 pokoi i oferuje bogate zaplecze rekreacyjne oraz liczne udogodnienia. Goście mają do dyspozycji całodobową recepcję z lobby, bezpłatny internet Wi-Fi na terenie całego hotelu, ogród, mini market, sklepy z pamiątkami oraz parking. Na terenie obiektu znajduje się osiem basenów ze słodką wodą (część z nich podgrzewana; dwa przeznaczone wyłącznie dla gości Premium Club 16+), tarasy słoneczne z leżakami i parasolami, ręczniki basenowe dostępne za depozytem oraz liczne restauracje, bary (w tym snack bar, bar przy basenie, bar w lobby oraz bary Premium Club 16+) i kawiarnia. Hotel oferuje pralnię, bus hotelowy na plażę (bezpłatny), wypożyczalnię samochodów, motorów i rowerów, klub nocny, dyskotekę oraz dostęp do miejsc parkingowych (bezpłatnie). Obiekt przystosowany jest dla osób z niepełnosprawnościami. Zwierzęta nie są akceptowane.
Zakwaterowanie
Hotel oferuje przestronne pokoje typu Standard junior suite (ok. 42 m², jedno pomieszczenie, klimatyzacja, TV SAT, telefon, minibar/lodówka, bezpłatne Wi-Fi, sejf – płatny, łazienka z wanną/prysznicem, suszarka do włosów, balkon/taras, zestaw do parzenia kawy/herbaty), Premium junior suite (42 m², dostępna dla gości Premium Club 16+, dodatkowo wiatrak sufitowy, szlafrok i kapcie) oraz pokoje suita (ok. 45 m², oddzielna sypialnia, pokój dzienny, wyposażenie jak w standard junior suite; także pokoje z dwiema sypialniami – ok. 53 m² za dopłatą).
Wyżywienie
Goście mogą korzystać z oferty All Inclusive, obejmującej śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu oraz wybrane lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe serwowane w wyznaczonych godzinach. Na terenie obiektu do dyspozycji jest 5 restauracji (w tym dwie dla gości Premium Club 16+) oraz bary: lobby bar, bar przy basenie, snack bar, kawiarnia i dodatkowo 2 bary Premium Club (dla klientów 16+).
Usługi
Na miejscu działa rozbudowany program animacyjny i sportowy dla dorosłych, muzyka na żywo, klub dla dzieci (4-6 lat) z programem animacji dla najmłodszych oraz młodzieży, brodzik, plac zabaw i wysokie krzesełka w restauracji. Dostępna jest opiekunka do dzieci (za opłatą). Atrakcje sportowe obejmują 8 basenów (w tym podgrzewane), saunę, siłownię, rzutki, tenis stołowy, aerobik w wodzie i boisko multisportowe. Za dodatkową opłatą można skorzystać ze SPA, zabiegów kosmetycznych, masaży, kortu tenisowego, bilarda oraz sportów wodnych na plaży. Na terenie obiektu działa dyskoteka oraz klub nocny. Pole golfowe oddalone jest o około 35 km.
Plaża
Z hotelu jest około 50 m do małej zatokowej plaży o piaszczysto-skalistym charakterze, a około 1 km do szerokiej publicznej plaży (dojazd bezpłatnym busem hotelowym). Na obu plażach znajdują się leżaki i parasole (za opłatą), a ręczniki plażowe dostępne są bezpłatnie po wpłacie depozytu. Plaże zapewniają relaks zarówno miłośnikom kąpieli słonecznych, jak i sportów wodnych.