Aktualne do Włoch

Hotel Italia & Wellness Villa Monica

Ocena: 3/5

Włochy, Val di Fiemme/Obereggen, Molina di Fiemme

Klienci nie ocenili jeszcze tego hotelu Hotel nie został oceniony

Wyświetl wszystkie recenzje

Bliskość wyciągów narciarskich Alpe Cermis Pyszne wyżywienie Centrum wellness z basenem Dogodne połączenie z tętniącym życiem Cavalese

Więcej o hotelu

Nie ma żadnych ofert dla tego hotelu

Wybierz inny hotel

Pokaż podobne hotele w tej lokalizacji

Prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży

Wybierz termin

Opis hotelu

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Opis hotelu

Informacje o hotelu

  • Odległość od centrum miasta Centrum miasta 0 m
  • Odległość od stoku narciarskiego Nachylenie 3 km
  • Basen wewnętrzny Basen wewnętrzny tak
  • TV TV tak
  • Kącik dziecięcy Kącik dziecięcy tak
  • Przystanek autobusowy Przystanek autobusowy tak
  • Bar Bar tak
  • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
  • Kawiarnia Kawiarnia tak
  • Wifi Wifi tak

Opinie o hotelu

Doskonały (Na podstawie 11 opinii)

Informacje dotyczące weryfikacji opinii

Ocena 4,9 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

4. najwyższa ocena z 84 hoteli w Val di Fiemme/Obereggen

Vlasta M.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2025

Super.

Super.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Wyżywienie

Świetny.

Zakwaterowanie

Świetnie, gdyby nie niskie sufity.

Usługi

Świetnie.

Sport

Wszystko jest wspaniale.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Martina M.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2024

Drodzy właściciele hotelu, wszędzie czysto, ładny, duży pokój. Doskonałe śniadania i kolacje, łącznie z menu wielkanocnym. Dziękujemy, chętnie kiedyś tu wrócimy.

Drodzy właściciele hotelu, wszędzie czysto, ładny, duży pokój. Doskonałe śniadania i kolacje, łącznie z menu wielkanocnym. Dziękujemy, chętnie kiedyś tu wrócimy.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Sport

Jeździliśmy na nartach indywidualnie. Małe wellness w hotelu działało, ale nie korzystaliśmy z niego.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Vlasta M.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2025

Super.

Super.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Wyżywienie

Świetny.

Zakwaterowanie

Świetnie, gdyby nie niskie sufity.

Usługi

Świetnie.

Sport

Wszystko jest wspaniale.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Martina M.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2024

Drodzy właściciele hotelu, wszędzie czysto, ładny, duży pokój. Doskonałe śniadania i kolacje, łącznie z menu wielkanocnym. Dziękujemy, chętnie kiedyś tu wrócimy.

Drodzy właściciele hotelu, wszędzie czysto, ładny, duży pokój. Doskonałe śniadania i kolacje, łącznie z menu wielkanocnym. Dziękujemy, chętnie kiedyś tu wrócimy.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Sport

Jeździliśmy na nartach indywidualnie. Małe wellness w hotelu działało, ale nie korzystaliśmy z niego.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Ivo P.

Ocena 4,3 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2020 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Idealne warunki śniegowe, nigdzie lodowe płyty. Większe ośrodki jak Sella Ronda, duża frekwencja. Pogoda idealna między 0 a -5, na słońcu +15, takie wiosenne narciarstwo. Dojazd na stoki autobusem firmy przewozowej.

Dojazd: był okropny, autokar wycieczkowy dla 70 osób, chyba zrobiony dla Chińczyków, tak strasznie ciasna przestrzeń jeszcze nie doświadczyliśmy, przy moim wzroście 188 cm miałem kolana wbite w siedzenie przede mną, wszyscy chodzili bokiem po przejściu, a schodki w dół to już nie wspomnę. Brak poczęstunku, przy awarii lub korkach przydałoby się, trzeba myśleć o własnych zapasach.

Kierowcy super, maksymalna uprzejmość.

Idealne warunki śniegowe, nigdzie lodowe płyty. Większe ośrodki jak Sella Ronda, duża frekwencja. Pogoda idealna między 0 a -5, na słońcu +15, takie wiosenne narciarstwo. Dojazd na stoki autobusem firmy przewozowej.

Dojazd: był okropny, autokar wycieczkowy dla 70 osób, chyba zrobiony dla Chińczyków, tak strasznie ciasna przestrzeń jeszcze nie doświadczyliśmy, przy moim wzroście 188 cm miałem kolana wbite w siedzenie przede mną, wszyscy chodzili bokiem po przejściu, a schodki w dół to już nie wspomnę. Brak poczęstunku, przy awarii lub korkach przydałoby się, trzeba myśleć o własnych zapasach.

Kierowcy super, maksymalna uprzejmość.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Małe miasteczko, kościół, piekarnia, sklep spożywczy i kilka gospod, skibus (luksusowy autobus wycieczkowy) za hotelem około 100 m. Dla narciarzy biegowych około 100 m od hotelu kilometry przygotowanych tras, latem ścieżki rowerowe.

Wyżywienie

Wyjątkowe, nie da się tego opisać, same specjały, obsługa super jak w restauracji 5*. Śniadania w formie szwedzkiego stołu. Kolacje wybór z menu + bufet sałatkowy, bez napojów, tylko przy śniadaniu. Litr wina 12 euro, piwo chyba 6,5 euro.

Zakwaterowanie

Hotel bardzo ładny, czysty. Pokoje standardowe + łazienka + bidet + TV, większość ma balkon. Bez zastrzeżeń. W pokoju nie ma lodówki (mi jej nie brakuje).

Usługi

Skiarnia + suszarki do butów. Opłata miejscowa obejmuje korzystanie z skibusa. Wellness w cenie hotelu, basen, sucha i parowa sauna, maksymalny relaks. Bar, pomieszczenia społeczne.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Aristotelis Jakovidis

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Piękne wakacje z piękną pogodą

Piękne wakacje z piękną pogodą

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Wyżywienie

doskonały

Zakwaterowanie

Bardzo ładny hotel rodzinny, wszystko czyste, personel bardzo uprzejmy

Usługi

nic nie było problemem.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Milan T.

Ocena 4,8 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wrażenia z wakacji są doskonałe, to zakwaterowanie poleciłbym.

Wrażenia z wakacji są doskonałe, to zakwaterowanie poleciłbym.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Sport 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Wyżywienie

Śniadanie w formie bufetu, każdy wybiera według własnego życzenia. Kolacja - najpierw bufet warzywny, następnie 2 dania (wybór zawsze na dzień wcześniej spośród trzech opcji) i deser. Jedzenie było naprawdę wyśmienite. W ofercie wycieczki był reklamowany drink powitalny, który się nie odbył. Więc chyba nie powinno się go reklamować.

Zakwaterowanie

Pokój miał rozsądną wielkość, był czysty, panował spokój, łóżka były wygodne. Może tylko w łazience przydałby się drabinka do suszenia ręczników i ubrań po sporcie lub wellness, albo po prostu sznurek na pranie. Musieliśmy improwizować.

Usługi

Personel bez zarzutu, uprzejmy i bardzo miły. Naprawdę cieszyliśmy się tutaj wakacjami.
Wellness było również dostępne - tylko znajdowało się poza budynkiem hotelu, więc trzeba było przejść przez ulicę. Sauna parowa o rozsądnych rozmiarach. Po saunie doceniłbym możliwość ochłodzenia się lodem, jak w innych hotelach. Niemniej jednak był tam basen, więc można było się tam ochłodzić.

Sport

Trasy narciarskie w zasięgu 20 minut jazdy samochodem.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...