Lagorai (Cavalese) Ocena: 4/5
od 1 439 zł za osobę
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 1 439 zł za osobę
od 1 137 zł za osobę
od 4 379 zł za osobę
od 1 351 zł za osobę
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Doskonały (Na podstawie 11 opinii)
4. najwyższa ocena z 84 hoteli w Val di Fiemme/Obereggen
Vlasta M.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2025
Super.
Super.
Świetny.
ZakwaterowanieŚwietnie, gdyby nie niskie sufity.
UsługiŚwietnie.
SportWszystko jest wspaniale.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Martina M.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2024
Drodzy właściciele hotelu, wszędzie czysto, ładny, duży pokój. Doskonałe śniadania i kolacje, łącznie z menu wielkanocnym. Dziękujemy, chętnie kiedyś tu wrócimy.
Drodzy właściciele hotelu, wszędzie czysto, ładny, duży pokój. Doskonałe śniadania i kolacje, łącznie z menu wielkanocnym. Dziękujemy, chętnie kiedyś tu wrócimy.
Jeździliśmy na nartach indywidualnie. Małe wellness w hotelu działało, ale nie korzystaliśmy z niego.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Filtruj opinie
Vlasta M.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2025
Super.
Super.
Świetny.
ZakwaterowanieŚwietnie, gdyby nie niskie sufity.
UsługiŚwietnie.
SportWszystko jest wspaniale.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Martina M.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2024
Drodzy właściciele hotelu, wszędzie czysto, ładny, duży pokój. Doskonałe śniadania i kolacje, łącznie z menu wielkanocnym. Dziękujemy, chętnie kiedyś tu wrócimy.
Drodzy właściciele hotelu, wszędzie czysto, ładny, duży pokój. Doskonałe śniadania i kolacje, łącznie z menu wielkanocnym. Dziękujemy, chętnie kiedyś tu wrócimy.
Jeździliśmy na nartach indywidualnie. Małe wellness w hotelu działało, ale nie korzystaliśmy z niego.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Ivo P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2020 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Idealne warunki śniegowe, nigdzie lodowe płyty. Większe ośrodki jak Sella Ronda, duża frekwencja. Pogoda idealna między 0 a -5, na słońcu +15, takie wiosenne narciarstwo. Dojazd na stoki autobusem firmy przewozowej.
Dojazd: był okropny, autokar wycieczkowy dla 70 osób, chyba zrobiony dla Chińczyków, tak strasznie ciasna przestrzeń jeszcze nie doświadczyliśmy, przy moim wzroście 188 cm miałem kolana wbite w siedzenie przede mną, wszyscy chodzili bokiem po przejściu, a schodki w dół to już nie wspomnę. Brak poczęstunku, przy awarii lub korkach przydałoby się, trzeba myśleć o własnych zapasach.
Kierowcy super, maksymalna uprzejmość.
Idealne warunki śniegowe, nigdzie lodowe płyty. Większe ośrodki jak Sella Ronda, duża frekwencja. Pogoda idealna między 0 a -5, na słońcu +15, takie wiosenne narciarstwo. Dojazd na stoki autobusem firmy przewozowej.
Dojazd: był okropny, autokar wycieczkowy dla 70 osób, chyba zrobiony dla Chińczyków, tak strasznie ciasna przestrzeń jeszcze nie doświadczyliśmy, przy moim wzroście 188 cm miałem kolana wbite w siedzenie przede mną, wszyscy chodzili bokiem po przejściu, a schodki w dół to już nie wspomnę. Brak poczęstunku, przy awarii lub korkach przydałoby się, trzeba myśleć o własnych zapasach.
Kierowcy super, maksymalna uprzejmość.
Małe miasteczko, kościół, piekarnia, sklep spożywczy i kilka gospod, skibus (luksusowy autobus wycieczkowy) za hotelem około 100 m. Dla narciarzy biegowych około 100 m od hotelu kilometry przygotowanych tras, latem ścieżki rowerowe.
WyżywienieWyjątkowe, nie da się tego opisać, same specjały, obsługa super jak w restauracji 5*. Śniadania w formie szwedzkiego stołu. Kolacje wybór z menu + bufet sałatkowy, bez napojów, tylko przy śniadaniu. Litr wina 12 euro, piwo chyba 6,5 euro.
ZakwaterowanieHotel bardzo ładny, czysty. Pokoje standardowe + łazienka + bidet + TV, większość ma balkon. Bez zastrzeżeń. W pokoju nie ma lodówki (mi jej nie brakuje).
UsługiSkiarnia + suszarki do butów. Opłata miejscowa obejmuje korzystanie z skibusa. Wellness w cenie hotelu, basen, sucha i parowa sauna, maksymalny relaks. Bar, pomieszczenia społeczne.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Aristotelis Jakovidis
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Piękne wakacje z piękną pogodą
Piękne wakacje z piękną pogodą
doskonały
ZakwaterowanieBardzo ładny hotel rodzinny, wszystko czyste, personel bardzo uprzejmy
Usługinic nie było problemem.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Milan T.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wrażenia z wakacji są doskonałe, to zakwaterowanie poleciłbym.
Wrażenia z wakacji są doskonałe, to zakwaterowanie poleciłbym.
Śniadanie w formie bufetu, każdy wybiera według własnego życzenia. Kolacja - najpierw bufet warzywny, następnie 2 dania (wybór zawsze na dzień wcześniej spośród trzech opcji) i deser. Jedzenie było naprawdę wyśmienite. W ofercie wycieczki był reklamowany drink powitalny, który się nie odbył. Więc chyba nie powinno się go reklamować.
ZakwaterowaniePokój miał rozsądną wielkość, był czysty, panował spokój, łóżka były wygodne. Może tylko w łazience przydałby się drabinka do suszenia ręczników i ubrań po sporcie lub wellness, albo po prostu sznurek na pranie. Musieliśmy improwizować.
UsługiPersonel bez zarzutu, uprzejmy i bardzo miły. Naprawdę cieszyliśmy się tutaj wakacjami.
Wellness było również dostępne - tylko znajdowało się poza budynkiem hotelu, więc trzeba było przejść przez ulicę. Sauna parowa o rozsądnych rozmiarach. Po saunie doceniłbym możliwość ochłodzenia się lodem, jak w innych hotelach. Niemniej jednak był tam basen, więc można było się tam ochłodzić.
Trasy narciarskie w zasięgu 20 minut jazdy samochodem.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)
Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!
Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.
Ładowanie położenia hotelu i opisu...