Aktualne do Włoch

Hotel Canin

Ocena: 3/5

Włochy, Sella Nevea / Bovec

Klienci nie ocenili jeszcze tego hotelu Hotel nie został oceniony

Wyświetl wszystkie recenzje

Więcej o hotelu

Nie ma żadnych ofert dla tego hotelu

Wybierz inny hotel

Pokaż podobne hotele w tej lokalizacji

Prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży

Wybierz termin

Opis hotelu

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Opis hotelu

Informacje o hotelu

  • Odległość od centrum miasta Centrum miasta 150 m
  • Odległość od stoku narciarskiego Nachylenie 100 m
  • TV TV tak
  • Hotel przy ulicy Hotel przy ulicy tak
  • Spokojna okolica Spokojna okolica tak
  • Fitness Fitness tak
  • Przystanek autobusowy Przystanek autobusowy tak
  • Bar Bar tak
  • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
  • Wifi Wifi tak

Opinie o hotelu

Nie oceniony (Na podstawie 12 opinii)

Zablokowane opinie: 3

Sprawdź, jak weryfikujemy opinie

Magda T.

Ocena 4,1 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Ogólne wrażenie z wakacji jest dobre, za wadę uważam brak informacji o zamknięciu części ośrodka narciarskiego oraz drogi dojazdowej do hotelu.

Ogólne wrażenie z wakacji jest dobre, za wadę uważam brak informacji o zamknięciu części ośrodka narciarskiego oraz drogi dojazdowej do hotelu.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Sport 1,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Wyżywienie

Doskonała jakość, wszystkiego było pod dostatkiem. Obsługa szybka i miła.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie w pełni odpowiadało ***, personel był bardzo miły i komunikatywny. Nasz pies mógł z nami bez problemu przebywać. Pokoje były czyste, sprzątanie i wymiana ręczników odbywały się codziennie.

Usługi

Nie oferowano żadnych usług.

Sport

Wadą była zamknięta część tras narciarskich.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (10) (0)

Judita K.

Ocena 4,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Ogólne wrażenie jest doskonałe. Chociaż w ośrodku nie ma wielu miejsc, gdzie można pójść, to i tak nam się tam podobało.

Ogólne wrażenie jest doskonałe. Chociaż w ośrodku nie ma wielu miejsc, gdzie można pójść, to i tak nam się tam podobało.

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Sport 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Wyżywienie

Jedzenie było dobre, jedliśmy już lepiej w innych hotelach, ale z drugiej strony, smakowało nam i zawsze było wszystkiego pod dostatkiem.

Zakwaterowanie

Hotel z zewnątrz wydawał się trochę zaniedbany, przechowalnia nart była tuż przy wejściu i nie dało się jej zamknąć :-( ale w środku hotelu nam się podobało. Nie potrzebujemy żadnego luksusu !!!! Pokoje były ładne, czyste, a w łazience zawsze czysto i codziennie nowe, czyste ręczniki.

Usługi

Nie mamy żadnych uwag.

Sport

Hotel jest fantastycznie położony tuż przy stoku narciarskim. Buty narciarskie zakładasz w hotelu i do hotelu znowu wracasz na nartach!!!!! Są tutaj możliwości tuż przy hotelu dla rodziców z dziećmi oraz dla początkujących, doskonałe. Ośrodek jest mały, ma w rzeczywistości tylko jedną gondolę do przełęczy, zjazd w dół jest trudniejszy, ale piękny, długi czerwony, miejscami stromy stok narciarski. Na przełęczy jest wyciąg krzesełkowy dwuosobowy na trzy łatwe, ale ładne stoki narciarskie oraz jeszcze jedna duża gondola, która zabierze cię jeszcze do kolejnej przełęczy na ładny czerwony stok narciarski. To mały ośrodek, z pięknymi krajobrazami i przy słonecznej pogodzie pięknymi widokami na okolicę.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Filtruj opinie

Milan P.

Ocena 3,4 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wakacje były przyjemne, usługi hotelu odpowiadały cenie, a usługi delegatki i instruktora były fantastyczne, dzieci zachwycone.

Wakacje były przyjemne, usługi hotelu odpowiadały cenie, a usługi delegatki i instruktora były fantastyczne, dzieci zachwycone.

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Sport 2,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Judita K.

Ocena 4,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Ogólne wrażenie jest doskonałe. Chociaż w ośrodku nie ma wielu miejsc, gdzie można pójść, to i tak nam się tam podobało.

Ogólne wrażenie jest doskonałe. Chociaż w ośrodku nie ma wielu miejsc, gdzie można pójść, to i tak nam się tam podobało.

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Sport 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Wyżywienie

Jedzenie było dobre, jedliśmy już lepiej w innych hotelach, ale z drugiej strony, smakowało nam i zawsze było wszystkiego pod dostatkiem.

Zakwaterowanie

Hotel z zewnątrz wydawał się trochę zaniedbany, przechowalnia nart była tuż przy wejściu i nie dało się jej zamknąć :-( ale w środku hotelu nam się podobało. Nie potrzebujemy żadnego luksusu !!!! Pokoje były ładne, czyste, a w łazience zawsze czysto i codziennie nowe, czyste ręczniki.

Usługi

Nie mamy żadnych uwag.

Sport

Hotel jest fantastycznie położony tuż przy stoku narciarskim. Buty narciarskie zakładasz w hotelu i do hotelu znowu wracasz na nartach!!!!! Są tutaj możliwości tuż przy hotelu dla rodziców z dziećmi oraz dla początkujących, doskonałe. Ośrodek jest mały, ma w rzeczywistości tylko jedną gondolę do przełęczy, zjazd w dół jest trudniejszy, ale piękny, długi czerwony, miejscami stromy stok narciarski. Na przełęczy jest wyciąg krzesełkowy dwuosobowy na trzy łatwe, ale ładne stoki narciarskie oraz jeszcze jedna duża gondola, która zabierze cię jeszcze do kolejnej przełęczy na ładny czerwony stok narciarski. To mały ośrodek, z pięknymi krajobrazami i przy słonecznej pogodzie pięknymi widokami na okolicę.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Jiří M.

Ocena 3,8 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Byliśmy tu już po raz drugi, tym razem z dwójką starszych dzieci oraz czteromiesięcznym niemowlęciem. Już w zeszłym roku nam się tu podobało i ponownie spotkaliśmy się z miłą obsługą, a niemal cały czas towarzyszyła nam stabilna, ładna pogoda. Szukaliśmy prostego hotelu z półpensjonatem, który nie będzie daleko od Czech, będzie w miejscu o bardziej stabilnej pogodzie, raczej w mniejszej lokalizacji i także w rozsądnej cenie. Pogoda była niemal cały czas ładna.

Byliśmy tu już po raz drugi, tym razem z dwójką starszych dzieci oraz czteromiesięcznym niemowlęciem. Już w zeszłym roku nam się tu podobało i ponownie spotkaliśmy się z miłą obsługą, a niemal cały czas towarzyszyła nam stabilna, ładna pogoda. Szukaliśmy prostego hotelu z półpensjonatem, który nie będzie daleko od Czech, będzie w miejscu o bardziej stabilnej pogodzie, raczej w mniejszej lokalizacji i także w rozsądnej cenie. Pogoda była niemal cały czas ładna.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Sport 3,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Wyżywienie

Jakość i ilość jedzenia na śniadanie i kolację były dla nas wystarczające i smaczne.

Zakwaterowanie

Teraz mieliśmy większy pokój z łóżeczkiem, którego ostatecznie nie użyliśmy, ponieważ dziecko spało z nami. Ładna łazienka, ale w pokoju starsze meble, które miejscami się rozpadały. Podczas pobytu na nartach w pokoju nie było ogrzewania. Serwis sprzątający działał bez zarzutu. Polecam zabrać ze sobą wieszaki z powodu braku haczyków i miejsc do suszenia odzieży narciarskiej.

Usługi

Personel hotelu, z którym mieliśmy okazję się spotkać (czyli przede wszystkim w jadalni), był miły i pomocny. Usługi hotelu oferują podstawowe wyposażenie. Podczas opieki nad niemowlęciem nie ma zbyt wielu miejsc do odwiedzenia, więc osoba opiekująca się dzieckiem pozostawała głównie w hotelu lub spacerowała wokół parkingu.

Sport

Wyciągi bez oczekiwania, trasy narciarskie wolne, rano zawsze perfekcyjnie przygotowane. Później, około godziny 13 lub 14, niektóre odcinki były bardzo rozjeżdżone (temperatura sięgała nawet +7ºC) i trudne do zjazdu. Od czasu do czasu na trasie pojawiały się małe kamyczki, które porysowały ślizg. Szkoda też, że nie kursują kolejki linowe po słoweńskiej stronie.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (2)

Magda T.

Ocena 4,1 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Ogólne wrażenie z wakacji jest dobre, za wadę uważam brak informacji o zamknięciu części ośrodka narciarskiego oraz drogi dojazdowej do hotelu.

Ogólne wrażenie z wakacji jest dobre, za wadę uważam brak informacji o zamknięciu części ośrodka narciarskiego oraz drogi dojazdowej do hotelu.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Sport 1,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Wyżywienie

Doskonała jakość, wszystkiego było pod dostatkiem. Obsługa szybka i miła.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie w pełni odpowiadało ***, personel był bardzo miły i komunikatywny. Nasz pies mógł z nami bez problemu przebywać. Pokoje były czyste, sprzątanie i wymiana ręczników odbywały się codziennie.

Usługi

Nie oferowano żadnych usług.

Sport

Wadą była zamknięta część tras narciarskich.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (10) (0)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...