Baia Del Capo Ocena: 3/5
od 1 239 zł za osobę
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 1 239 zł za osobę
od 450 zł za osobę
od 1 097 zł za osobę
od 1 093 zł za osobę
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Nie oceniony (Na podstawie 12 opinii)
Zablokowane opinie: 3
Magda T.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ogólne wrażenie z wakacji jest dobre, za wadę uważam brak informacji o zamknięciu części ośrodka narciarskiego oraz drogi dojazdowej do hotelu.
Ogólne wrażenie z wakacji jest dobre, za wadę uważam brak informacji o zamknięciu części ośrodka narciarskiego oraz drogi dojazdowej do hotelu.
Doskonała jakość, wszystkiego było pod dostatkiem. Obsługa szybka i miła.
ZakwaterowanieZakwaterowanie w pełni odpowiadało ***, personel był bardzo miły i komunikatywny. Nasz pies mógł z nami bez problemu przebywać. Pokoje były czyste, sprzątanie i wymiana ręczników odbywały się codziennie.
UsługiNie oferowano żadnych usług.
SportWadą była zamknięta część tras narciarskich.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (10) (0)
Judita K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ogólne wrażenie jest doskonałe. Chociaż w ośrodku nie ma wielu miejsc, gdzie można pójść, to i tak nam się tam podobało.
Ogólne wrażenie jest doskonałe. Chociaż w ośrodku nie ma wielu miejsc, gdzie można pójść, to i tak nam się tam podobało.
Jedzenie było dobre, jedliśmy już lepiej w innych hotelach, ale z drugiej strony, smakowało nam i zawsze było wszystkiego pod dostatkiem.
ZakwaterowanieHotel z zewnątrz wydawał się trochę zaniedbany, przechowalnia nart była tuż przy wejściu i nie dało się jej zamknąć :-( ale w środku hotelu nam się podobało. Nie potrzebujemy żadnego luksusu !!!! Pokoje były ładne, czyste, a w łazience zawsze czysto i codziennie nowe, czyste ręczniki.
UsługiNie mamy żadnych uwag.
SportHotel jest fantastycznie położony tuż przy stoku narciarskim. Buty narciarskie zakładasz w hotelu i do hotelu znowu wracasz na nartach!!!!! Są tutaj możliwości tuż przy hotelu dla rodziców z dziećmi oraz dla początkujących, doskonałe. Ośrodek jest mały, ma w rzeczywistości tylko jedną gondolę do przełęczy, zjazd w dół jest trudniejszy, ale piękny, długi czerwony, miejscami stromy stok narciarski. Na przełęczy jest wyciąg krzesełkowy dwuosobowy na trzy łatwe, ale ładne stoki narciarskie oraz jeszcze jedna duża gondola, która zabierze cię jeszcze do kolejnej przełęczy na ładny czerwony stok narciarski. To mały ośrodek, z pięknymi krajobrazami i przy słonecznej pogodzie pięknymi widokami na okolicę.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)
Filtruj opinie
Milan P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wakacje były przyjemne, usługi hotelu odpowiadały cenie, a usługi delegatki i instruktora były fantastyczne, dzieci zachwycone.
Wakacje były przyjemne, usługi hotelu odpowiadały cenie, a usługi delegatki i instruktora były fantastyczne, dzieci zachwycone.
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Judita K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ogólne wrażenie jest doskonałe. Chociaż w ośrodku nie ma wielu miejsc, gdzie można pójść, to i tak nam się tam podobało.
Ogólne wrażenie jest doskonałe. Chociaż w ośrodku nie ma wielu miejsc, gdzie można pójść, to i tak nam się tam podobało.
Jedzenie było dobre, jedliśmy już lepiej w innych hotelach, ale z drugiej strony, smakowało nam i zawsze było wszystkiego pod dostatkiem.
ZakwaterowanieHotel z zewnątrz wydawał się trochę zaniedbany, przechowalnia nart była tuż przy wejściu i nie dało się jej zamknąć :-( ale w środku hotelu nam się podobało. Nie potrzebujemy żadnego luksusu !!!! Pokoje były ładne, czyste, a w łazience zawsze czysto i codziennie nowe, czyste ręczniki.
UsługiNie mamy żadnych uwag.
SportHotel jest fantastycznie położony tuż przy stoku narciarskim. Buty narciarskie zakładasz w hotelu i do hotelu znowu wracasz na nartach!!!!! Są tutaj możliwości tuż przy hotelu dla rodziców z dziećmi oraz dla początkujących, doskonałe. Ośrodek jest mały, ma w rzeczywistości tylko jedną gondolę do przełęczy, zjazd w dół jest trudniejszy, ale piękny, długi czerwony, miejscami stromy stok narciarski. Na przełęczy jest wyciąg krzesełkowy dwuosobowy na trzy łatwe, ale ładne stoki narciarskie oraz jeszcze jedna duża gondola, która zabierze cię jeszcze do kolejnej przełęczy na ładny czerwony stok narciarski. To mały ośrodek, z pięknymi krajobrazami i przy słonecznej pogodzie pięknymi widokami na okolicę.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)
Jiří M.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Byliśmy tu już po raz drugi, tym razem z dwójką starszych dzieci oraz czteromiesięcznym niemowlęciem. Już w zeszłym roku nam się tu podobało i ponownie spotkaliśmy się z miłą obsługą, a niemal cały czas towarzyszyła nam stabilna, ładna pogoda. Szukaliśmy prostego hotelu z półpensjonatem, który nie będzie daleko od Czech, będzie w miejscu o bardziej stabilnej pogodzie, raczej w mniejszej lokalizacji i także w rozsądnej cenie. Pogoda była niemal cały czas ładna.
Byliśmy tu już po raz drugi, tym razem z dwójką starszych dzieci oraz czteromiesięcznym niemowlęciem. Już w zeszłym roku nam się tu podobało i ponownie spotkaliśmy się z miłą obsługą, a niemal cały czas towarzyszyła nam stabilna, ładna pogoda. Szukaliśmy prostego hotelu z półpensjonatem, który nie będzie daleko od Czech, będzie w miejscu o bardziej stabilnej pogodzie, raczej w mniejszej lokalizacji i także w rozsądnej cenie. Pogoda była niemal cały czas ładna.
Jakość i ilość jedzenia na śniadanie i kolację były dla nas wystarczające i smaczne.
ZakwaterowanieTeraz mieliśmy większy pokój z łóżeczkiem, którego ostatecznie nie użyliśmy, ponieważ dziecko spało z nami. Ładna łazienka, ale w pokoju starsze meble, które miejscami się rozpadały. Podczas pobytu na nartach w pokoju nie było ogrzewania. Serwis sprzątający działał bez zarzutu. Polecam zabrać ze sobą wieszaki z powodu braku haczyków i miejsc do suszenia odzieży narciarskiej.
UsługiPersonel hotelu, z którym mieliśmy okazję się spotkać (czyli przede wszystkim w jadalni), był miły i pomocny. Usługi hotelu oferują podstawowe wyposażenie. Podczas opieki nad niemowlęciem nie ma zbyt wielu miejsc do odwiedzenia, więc osoba opiekująca się dzieckiem pozostawała głównie w hotelu lub spacerowała wokół parkingu.
SportWyciągi bez oczekiwania, trasy narciarskie wolne, rano zawsze perfekcyjnie przygotowane. Później, około godziny 13 lub 14, niektóre odcinki były bardzo rozjeżdżone (temperatura sięgała nawet +7ºC) i trudne do zjazdu. Od czasu do czasu na trasie pojawiały się małe kamyczki, które porysowały ślizg. Szkoda też, że nie kursują kolejki linowe po słoweńskiej stronie.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (2)
Magda T.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ogólne wrażenie z wakacji jest dobre, za wadę uważam brak informacji o zamknięciu części ośrodka narciarskiego oraz drogi dojazdowej do hotelu.
Ogólne wrażenie z wakacji jest dobre, za wadę uważam brak informacji o zamknięciu części ośrodka narciarskiego oraz drogi dojazdowej do hotelu.
Doskonała jakość, wszystkiego było pod dostatkiem. Obsługa szybka i miła.
ZakwaterowanieZakwaterowanie w pełni odpowiadało ***, personel był bardzo miły i komunikatywny. Nasz pies mógł z nami bez problemu przebywać. Pokoje były czyste, sprzątanie i wymiana ręczników odbywały się codziennie.
UsługiNie oferowano żadnych usług.
SportWadą była zamknięta część tras narciarskich.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (10) (0)
Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!
Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.
Ładowanie położenia hotelu i opisu...