Magda T.
Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu: Luty 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Canin Ocena: 3/5
Ogólne wrażenie z wakacji jest dobre, za wadę uważam brak informacji o zamknięciu części ośrodka narciarskiego oraz drogi dojazdowej do hotelu.
Ogólne wrażenie z wakacji jest dobre, za wadę uważam brak informacji o zamknięciu części ośrodka narciarskiego oraz drogi dojazdowej do hotelu.
Doskonała jakość, wszystkiego było pod dostatkiem. Obsługa szybka i miła.
ZakwaterowanieZakwaterowanie w pełni odpowiadało ***, personel był bardzo miły i komunikatywny. Nasz pies mógł z nami bez problemu przebywać. Pokoje były czyste, sprzątanie i wymiana ręczników odbywały się codziennie.
UsługiNie oferowano żadnych usług.
SportWadą była zamknięta część tras narciarskich.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (10) (0)





