Penzion Julia Ocena: 2/5 Włochy, Sella Nevea / Bovec
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2024
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2024
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Milan P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wakacje były przyjemne, usługi hotelu odpowiadały cenie, a usługi delegatki i instruktora były fantastyczne, dzieci zachwycone.
Wakacje były przyjemne, usługi hotelu odpowiadały cenie, a usługi delegatki i instruktora były fantastyczne, dzieci zachwycone.
Judita K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ogólne wrażenie jest doskonałe. Chociaż w ośrodku nie ma wielu miejsc, gdzie można pójść, to i tak nam się tam podobało.
Ogólne wrażenie jest doskonałe. Chociaż w ośrodku nie ma wielu miejsc, gdzie można pójść, to i tak nam się tam podobało.
Jedzenie było dobre, jedliśmy już lepiej w innych hotelach, ale z drugiej strony, smakowało nam i zawsze było wszystkiego pod dostatkiem.
ZakwaterowanieHotel z zewnątrz wydawał się trochę zaniedbany, przechowalnia nart była tuż przy wejściu i nie dało się jej zamknąć :-( ale w środku hotelu nam się podobało. Nie potrzebujemy żadnego luksusu !!!! Pokoje były ładne, czyste, a w łazience zawsze czysto i codziennie nowe, czyste ręczniki.
UsługiNie mamy żadnych uwag.
SportHotel jest fantastycznie położony tuż przy stoku narciarskim. Buty narciarskie zakładasz w hotelu i do hotelu znowu wracasz na nartach!!!!! Są tutaj możliwości tuż przy hotelu dla rodziców z dziećmi oraz dla początkujących, doskonałe. Ośrodek jest mały, ma w rzeczywistości tylko jedną gondolę do przełęczy, zjazd w dół jest trudniejszy, ale piękny, długi czerwony, miejscami stromy stok narciarski. Na przełęczy jest wyciąg krzesełkowy dwuosobowy na trzy łatwe, ale ładne stoki narciarskie oraz jeszcze jedna duża gondola, która zabierze cię jeszcze do kolejnej przełęczy na ładny czerwony stok narciarski. To mały ośrodek, z pięknymi krajobrazami i przy słonecznej pogodzie pięknymi widokami na okolicę.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wystarczająco dużo na schronisko górskie.
Wystarczająco dużo na schronisko górskie.
Szkoda, że słoweńska część tego obszaru nie jest otwarta.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate