Agnieszka R.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2026
Ten wyjazd sprawił że mieliśmy cudowne rajskie ferie z dziećmi! Hotel super blisko gondoli, która transportowała nas na szczyt skąd w zależności od karnetu można szusować do woli po stokach w Folgaridzie, Marillevie , Madonnie di Capmiglio oraz Pizolo!!!
Ten wyjazd sprawił że mieliśmy cudowne rajskie ferie z dziećmi! Hotel super blisko gondoli, która transportowała nas na szczyt skąd w zależności od karnetu można szusować do woli po stokach w Folgaridzie, Marillevie , Madonnie di Capmiglio oraz Pizolo!!!
Nie dotyczy
WyżywienieŚniadania i obiadokolacje wyśmienite, różnorodne i sycące! Mieliśmy mnóstwo siły do szusowania i nie potrzebowaliśmy już nic jeść na stoku ????
ZakwaterowanieŁóżka wygodne, pokoje ciepłe z płaskim TV i co dziennie czyszczone. Nasz pokój miał też balkon. Winda działała bez zarzutu!
UsługiW hotelu dostępny też był basen w którym można było się zrelaksować po szaleństwach narciarskich jak również pokój gier że stołami pingpongowymi, piłkarzykami i bilardem! Fajny bar oraz lobby z tv sprzyjało też poznawaniu innych narciarzy i pogawędką.
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)







