Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

Hotel Poggio di Tropea

Ocena: 3/5

Włochy, Kalabria, Parghelia

od 2 670 za os.

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Prognozowane ceny w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 34 494

Kategoria

***

RegionOpis oferty

 
Położenie:

Hotel położony w miejscowości Parghelia (ok. 1,5 km do centrum) na klifowym wybrzeżu La Pizzuta skąd rozciąga się imponujący widok na centrum Tropei (ok. 5 km, bus hotelowy: ok. 5 EUR/os./2 strony), gdzie znajduje się mnóstwo urokliwych uliczek oraz sklepy, kafejki i restauracje serwujące doskonałe owoce morza. Do lotniska w Lamezia di Terme ok. 60 km. Konieczność uiszczenia obowiązkowej opłaty za podatek turystyczny bezpośrednio w hotelu ok. 3 EUR/os./dzień (nie dotyczy dzieci do 16 lat).

Plaża:

Ok. 1,5 km od piaszczysto-żwirowej plaży (bezpłatny bus hotelowy kilka razy dziennie). Bezpłatny serwis plażowy: 2 leżaki i parasol/pokój. Przy hotelu znajduje się dzika plaża.

Do dyspozycji gości:

Recepcja, restauracja, bar przy basenie (09:00-19:00 i 20:00-24:00), basen z wydzielonym brodzikiem obowiązkowe czepki kąpielowe (możliwość zakupu w barze przy basenie, cena ok. 3 EUR/czepek), ręczniki (pierwszy i każdorazowa wymiana ok. 3 EUR, kaucja zwrotna ok. 10 EUR), leżaki i parasole bezpłatnie (w miarę dostępności), taras słoneczny przy basenie.

Wyżywienie:

All Inclusive light: śniadania (07:30-09:30), lunche (12:30-14:00) i obiadokolacje (19:00-21:00) w formie bufetu (przy niewielkiej ilości gości posiłki są serwowane do stolika). Napoje do lunchu i obiadokolacji: 0,25 l wina oraz 0,5 l wody na osobę w cenie. Zimne napoje bezalkoholowe dostępne w barze przy basenie (kawa i herbata dodatkowo płatne) w godz. 10:00-22:00. Napoje alkoholowe oraz napoje butelkowane dodatkowo płatne.

Program sportowy i animacyjny:

Hotel prowadzi animacje dla dzieci i dorosłych: aqua aerobik, mini klub, zumba, tańce towarzyskie w sezonie: lipiec-sierpień. Ponadto: wielofunkcyjne mini boisko do piłki nożnej i koszykówki, plac zabaw i mini klub dla dzieci w wieku 4-11 lat od połowy czerwca do połowy września (w języku włoskim).

Internet:

Bezpłatny Internet Wi-Fi w recepcji.

Kategoria lokalna:

***

Strona www:

Program


Dzień pierwszy

Wyloty z Polski. Zbiórka na 2 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na www.stronie operatora. Po przylocie spotkanie z rezydentem i transfer do hotelu.

Uwaga! Klienci przylatujący na Kalabrię późnym wieczorem nie będą mieli w tym dniu obiadokolacji.

Dni od drugiego do przedostatniego

Czas na wypoczynek, kąpiele słoneczne i morskie, udział w wycieczkach lokalnych.

Dzień ostatni

Wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko, powrót do Polski.

Uwagi do programu

"


Świadczenia


Cena obejmuje: przelot samolotem czarterowym, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, 7 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).

Cena nie obejmuje: wycieczek lokalnych, posiłków i napoi innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, podatków turystycznych płatnych bezpośrednio w hotelach: okolice Copanello ok. 14 EUR/os./tydzień i ok. 20 EUR/os./2 tygodnie, okolice Pizzo i Tropei ok. 2 EUR/os./dzień, okolice Capo Vaticano ok. 1 EUR/os./dzień, okolice Ricadi ok. 1 EUR/os./dzień oraz innych wydatków osobistych.

Uwaga!

Istnieje możliwość zakupienia usługi indywidualnego transferu z lotniska do hotelu oraz z hotelu na lotnisko zgodnie z cenami poniżej. W celu zakupu i potwierdzenia indywidualnego transferu prosimy o kontakt z opiekunem rezerwacji.

Hotele:

Falkensteiner Club Funimation Calabria (ex. Garden Resort Calabria) - cena transferów od 1 do 3 osób – ok. 50 EUR/transfer lotnisko-hotel-lotnisko, cena transferów od 4 do 8 osób – ok. 70 EUR/transfer lotnisko-hotel-lotnisko.

Hotel Orizzonte Blu, Hotel Torre Ruffa Robinson, Labranda Rocca Nettuno Tropea, Poggio di Tropea, Santa Lucia, Sciabache, Scoglio del Leone, Voi Tropea Beach Resort, Simeri Village, Voi Floriana Resort - cena transferów od 1 do 3 osób – ok. 148 EUR/transfer lotnisko-hotel-lotnisko, cena transferów od 4 do 8 osób – ok. 172 EUR/transfer lotnisko-hotel-lotnisko.

Hotel Groticelle, La Castella Baia Degli Dei Village (ex. Futura Baia degli Dei Resort), La Castella Village, Porto Kaleo Resort - cena transferów od 1 do 3 osób – ok. 173 EUR/transfer lotnisko-hotel-lotnisko, cena transferów od 4 do 8 osób – ok. 201 EUR/transfer lotnisko-hotel-lotnisko.

Estella Club, Rada Siri, San Domenico - cena transferów od 1 do 3 osób – ok. 157 EUR/transfer lotnisko-hotel-lotnisko, cena transferów od 4 do 8 osób – ok. 183 EUR/transfer lotnisko-hotel-lotnisko.


Wycieczki lokalne


Wyspy Eolskie - Stromboli Nocą

To niepowtarzalna szansa obejrzenia nocnego spektaklu aktywności wulkanicznej na Stromboli i spędzenia kilku godzin w uroczym, portowym miasteczku San Vincenzo. Stromboli to jeden z nielicznych wulkanów na świecie, i jedyny we Włoszech, będący w stanie ciągłej aktywności. Z dużą regularnością wyrzuca on lawę na wysokość od kilku do kilkudziesięciu metrów, co najlepiej widać wieczorem i nocą. Po przypłynięciu na wyspę jest sporo czasu wolnego na spacer po miasteczku do punktu widokowego, z którego można podziwiać aktywność wulkanu. Powrót do hotelu nocą. Cena ok. 55 EUR/os. + ok. 5 EUR/os. opłaty portowej.

Sycylia: Taormina

Po krótkiej przeprawie promowej na Sycylię, panoramiczną trasą poprzez Messynę dotrzemy do Taorminy. Malownicze uliczki, stare kamieniczki sprawiają, że wciąż czujemy tu charakterystyczny, średniowieczny klimat z Etną w tle. Koniecznie należy wybrać się do grecko-rzymskiego teatru będącego jednym z najsłynniejszych na świecie zabytków Sycylii. Będzie czas zarówno na zwiedzanie, jak i spacer, zakup pamiątek oraz skosztowanie sycylijskiej kuchni w porze obiadowej. Cena ok.61 EUR/os.

Wyspy Liparyjskie (Eolskie)

Jedna z największych atrakcji regionu - rejs statkiem na Wyspy Eolskie. Proponujemy wersję całodniową z postojem na trzech najbardziej znanych wyspach archipelagu: Vulcano (na której można zażywać kąpieli w ciepłych błotach siarkowych oraz kąpieli morskich, m.in. na czarnej plaży wulkanicznej), Lipari (największa z wysp, oferuje możliwość zwiedzania, spacerów, zakupów i niesamowity klimat wąziutkich uliczek, ukwieconych balkonów) i Stromboli (zarówno wyspa, jak i najbardziej aktywny wulkan Europy. Podczas rejsu często towarzyszą nam delfiny (nie zawsze). Cena ok.60 EUR/os. + ok. 5 EUR/os. opłaty portowej.

Pizzo, Tropea, Capo Vaticano - 3 perełki Wybrzeża Tyrreńskiego

Pizzo to miasteczko położone wysoko na skale przy dziedzińcu zamku, gdzie niegdyś więziony był Murat – szwagier Napoleona. W tym miejscu koniecznie trzeba spróbować lodów Tartufo. Następnie zagościmy w Tropei - samym sercu Kalabrii i ojczyźnie słynnej czerwonej cebuli z Tropei. Później przeniesiemy się na taras widokowy do Capo Vaticano, gdzie podziwiać będziemy najbardziej romantyczny widok Europy, czyli kalabryjskie lazurowe wybrzeże. Cena ok. 55 EUR/os.

Czubek włoskiego buta – Reggio di Calabria – Scilla

Wizyta w Muzeum Narodowym (dla chętnych, ok. 8 EUR/os. wstęp), w którym zobaczymy słynne posągi z brązu z Riace (przypisywane Fidiaszowi!). Indywidualny spacer po najpiękniejszym kilometrze Włoch - nadmorskiej promenadzie Reggio di Calabria i eleganckiej ulicy handlowej Corso Garibaldi. W drodze powrotnej wzdłuż przepięknego „Costa Viola” zatrzymujemy się w Scilla – mitycznym czarującym miasteczku, u wybrzeża którego sam Odyseusz walczył z mitycznym potworem Scyllą, obecnie miejsce znane z połowów miecznika. Na koniec podróży spacer po starej dzielnicy rybaków Chianalea. Cena ok. 46EUR/os.

Uwaga! Wycieczki prowadzone są w języku polskim. Ich organizatorem nie jest Rainbow, a lokalne biuro, które odpowiada za jakość serwisu. Ustala też ich program, ceny i terminy wyjazdów, dlatego ewentualne reklamacje należy kierować bezpośrednio do organizatora. Podane w katalogu opisy i ceny są jedynie orientacyjne, szczegółowe informacje otrzymacie Państwo u naszego przedstawiciela. Rezydent jest jedynie pośrednikiem w zapisie na wycieczki lokalne. Minimalna ilość uczestników to 15 osób. Przed i po sezonie niektóre wycieczki nie są organizowane. Ceny wycieczek mogą się różnić w zależności od lokalizacji hotelu.


Inne


Informacje ogólne

Waluta

EUR - Euro. Można płacić kartami kredytowymi i korzystać z bankomatów. W większości miejscowości turystycznych znajdują się placówki banków i bankomaty.

Napiwki

Przyjęte jest zostawianie drobnych sum jako napiwków. Szczególnie dotyczy to kierowców na wycieczkach lokalnych i kelnerów w restauracjach. Zdarza się, że napiwek zostaje doliczony do rachunku tzw. coperto.

Wiza

Obywatele polscy mogą podróżować do Włoch na podstawie dowodu osobistego.

Czas

Jak w Polsce.

Język urzędowy

włoski

Orientacyjne ceny

Obiad w restauracji od 10 EUR, woda 1 l - ok. 1,5 EUR, piwo w barze od 4 EUR, kawa w kawiarni od 1,5 EUR.

Poczta

Znaczek na kartkę pocztową kosztuje ok. 0,85 EUR. W wielu miejscach znajdują się skrzynki pocztowe, często również w hotelach. Poczta czynna od poniedziałku do soboty od 8:30 do 12:30.

Elektryczność

Napięcie 220 V, 50 Hz. We Włoszech używa się innych typów gniazdek niż w Polsce. Zazwyczaj występują gniazdka typu L, z trzema dziurkami w jednym rzędzie. Pasują do nich polskie cienkie wtyczki (jak od ładowarki do telefonu). Natomiast nie pasują okrągłe grube wtyczki (jak od suszarki do włosów czy zasilacza do laptopa). W takich przypadkach konieczne jest używanie adaptera (przejściówki). Dostępne są one w hotelowych recepcjach (bezpłatnie, kaucja ok. 5 EUR), można także zakupić je w Polsce w supermarketach budowlanych (ok. 20 zł) lub we Włoszech w większych supermarketach (ok. 2 EUR).

Telefony

Karty telefoniczne można kupić na poczcie, w sklepach i kioskach w pobliżu publicznych aparatów telefonicznych. Telefony komórkowe działają na terenie całych Włoch. Rozmowy lokalne są tanie, natomiast zagraniczne - dość drogie. Koszty połączeń w roamingu do polskich sieci komórkowych prosimy sprawdzać przed wyjazdem u operatora.

KALABRIA

Położona na końcu „włoskiego buta”, pełna zabytków i cudów natury, sennych miasteczek i malowniczych zatok z piaszczystymi plażami. Kalabria to nastrój włoskiego południa gdzie życie płynie powoli i czas jakby zatrzymał się w miejscu. Nie znajdzie się tu wielkomiejskiego zgiełku ani wielkich kurortów, jest natomiast piękna przyroda, słońce, smak południowego wina i owoców morza w lokalnej trattorii.

Reggio di Calabria

Jedno z bardziej znanych miast regionu, zwane miastem bergamotki, Bronzi di Riaci i Fatamorgany. To jedno z niewielu dużych miast. Promenada nadmorska (lungomare) nazwana została „najpiękniejszym kilometrem Włoch” ponieważ można z niej podziwiać Sycylię z charakterystycznym stożkiem wulkanicznym Etny. Wizyta tutaj to obowiązkowy punkt wakacji na południu Włoch.

Tropea

Ta znana i uznawana za najpiękniejszą na Kalabrii, nadmorska miejscowość jest cenionym uzdrowiskiem wznoszącym się na szczycie skalnego urwiska, które wpada do Morza Tyrreńskiego. Spacer po uliczkach tego miasta to nie tylko klimat niesamowitego południa Włoch, ale także niezapomniane widoki na morze i symbol miasta - Kościół na Wyspie (Santa Maria dell’Isola). Z tarasów widokowych w centrum można podziwiać Wyspy Liparyjskie z wulkanem Stromboli na pierwszym planie, a wieczorem- zachody słońca.

Soverato

Usytuowane przy jednej z najładniejszych i szerokich plaż nad Morzem Jońskim. Przyciąga miłą, śródziemnomorską atmosferą oraz dużą promenadą z licznymi sklepami i restauracjami. Ta „perła Morza Jońskiego” kiedyś była starożytną kolonią, dziś nowoczesnym miastem, które latem tętni życiem.

Catanzaro

Stolica Kalabrii, zbudowana na kilku wzgórzach połączonych olbrzymimi mostami. Dawne XVI-wieczne centrum produkcji jedwabiu. Obecnie to tętniącą życiem stolica z główną ulicą handlową Corso Mazzini, przy której znajdują się najważniejsze zabytki Catanzaro.


Sezonowość


Zwykle wysoki sezon turystyczny w regionie Kalabria (Włochy) trwa od połowy czerwca do połowy września.


Wizy


Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.


Wizy - informacje dla sprzedawców


Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży Plaża 100 m
 • Odległość od centrum miasta Centrum miasta 2.5 km
 • Odległość od lotniska Lotnisko 70 km
 • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie, Leżaki i parasole na plaży Leżaki i parasole przy basenie tak
 • TV TV tak
 • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci Kącik dziecięcy tak
 • Tenis, Siatkówka Tenis tak
 • Fitness Fitness tak
 • Programy animacyjne Programy animacyjne tak
 • Bar Bar tak
 • Ułatwienia dla niepełnosprawnych Ułatwienia dla niepełnosprawnych tak
 • Zwierzęta dozwolone Zwierzęta dozwolone tak
 • Transport hotelowy Transport hotelowy tak
 • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
 • Wypożyczalnia rowerów Wypożyczalnia rowerów tak
 • Wifi Wifi tak
 • Aneks kuchnny Aneks kuchnny tak

Opinie o hotelu

Ocena 4,4 / 5
Travelplanet

Bardzo Dobry (Na podstawie 8 opinii)

Zakwaterowanie 4,2 / 5

Wyżywienie 4,5 / 5

Okolica 4,7 / 5

Cena 4,4 / 5

Informacje dotyczące weryfikacji opinii

17. najwyższa ocena z 1003 hoteli w Kalabria

Alena M.

Ocena 4,7 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 4.9. - 11.9.2023 Oceniono: Wrzesień 2023

Poggio di Tropea Ocena: 3/5 Włochy, Kalabria

Tropea jest piękna, morze jest piękne. Doskonała kuchnia.

Tropea jest piękna, morze jest piękne. Doskonała kuchnia.

Zakwaterowanie 4,5 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Zakwaterowanie
Doskonałe zakwaterowanie w tej cenie, duże przestronne apartamenty.

Wyżywienie
Doskonała, doskonała obsługa

Obsługa w hotelu
Program animacyjny dla dorosłych - słaby, prawie żaden

Plaża
Piękny

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Agnieszka M.

Ocena 4,4 / 5

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Data pobytu 6.8. - 20.8.2023 Oceniono: Sierpień 2023

Poggio di Tropea Ocena: 3/5 Włochy, Kalabria

super wakacje w pięknym miejscu

super wakacje w pięknym miejscu

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 2,5 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
pokoje przestronne czyste jedynie wielkość prysznica 60 cmx60 cm :)

Wyżywienie
śniadania typowo włoskie totalny brak warzyw i owoców

Obsługa w hotelu
ok

Plaża
plaża czysta leżaki dostępne tylko zamiast dwóch łóżek jest to jeden leżak i jedno łóżko

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Filtruj opinie

Alena M.

Ocena 4,7 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 4.9. - 11.9.2023 Oceniono: Wrzesień 2023

Poggio di Tropea Ocena: 3/5 Włochy, Kalabria

Tropea jest piękna, morze jest piękne. Doskonała kuchnia.

Tropea jest piękna, morze jest piękne. Doskonała kuchnia.

Zakwaterowanie 4,5 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Zakwaterowanie
Doskonałe zakwaterowanie w tej cenie, duże przestronne apartamenty.

Wyżywienie
Doskonała, doskonała obsługa

Obsługa w hotelu
Program animacyjny dla dorosłych - słaby, prawie żaden

Plaża
Piękny

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Agnieszka M.

Ocena 4,4 / 5

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Data pobytu 6.8. - 20.8.2023 Oceniono: Sierpień 2023

Poggio di Tropea Ocena: 3/5 Włochy, Kalabria

super wakacje w pięknym miejscu

super wakacje w pięknym miejscu

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 2,5 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
pokoje przestronne czyste jedynie wielkość prysznica 60 cmx60 cm :)

Wyżywienie
śniadania typowo włoskie totalny brak warzyw i owoców

Obsługa w hotelu
ok

Plaża
plaża czysta leżaki dostępne tylko zamiast dwóch łóżek jest to jeden leżak i jedno łóżko

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Věra B.

Ocena 4,3 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 24.7. - 31.7.2023 Oceniono: Sierpień 2023

Poggio di Tropea Ocena: 3/5 Włochy, Kalabria

Bardzo podobały nam się nasze wakacje.

Bardzo podobały nam się nasze wakacje.

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Zakwaterowanie
Pokój to tak naprawdę apartament z aneksem kuchennym, oddzielną sypialnią i pokojem, w którym znajdują się 2 dodatkowe łóżka z aneksem kuchennym. Mieliśmy All inclusive, więc w kuchni nie było nawet otwieracza do puszek. Nie spodziewaliśmy się, że w ogóle coś będzie. Lodówka była w pełni sprawna. Zakwaterowanie jest ogólnie ładne, czyste, łóżko jest wygodne. Taras. Jedyną skargą byłaby prawdopodobnie zepsuta plastikowa zjeżdżalnia na ekranie prysznica, ale i tak można ją było zamknąć, po prostu się nie zamknęła. Nie wszystkie okiennice można było całkowicie otworzyć. Ale to są naprawdę szczegóły, którymi w żaden sposób się nie zajmowaliśmy. Ogólnie byliśmy bardzo zadowoleni z zakwaterowania.

Wyżywienie
Posiłek Light All inclusive jest absolutnie doskonały. Pełen wszystkiego. Smaczny. Absolutna satysfakcja.

Obsługa w hotelu
Musisz kupić ich kartę w hotelu za 5 €, którą płacisz w barze przy basenie. Nie można tam nic kupić gotówką ani własną kartą. Ponieważ w pokoju nie było nawet czajnika, np. do zrobienia kawy, chętnie poszliśmy do baru przy basenie. Restauracja serwuje wyłącznie posiłki (śniadania, obiady i kolacje). Jednak pieniądze za zakup karty i to, co na niej pozostanie, zostaną nam zwrócone przy wyjeździe. Więc nie ma problemu.

Plaża
Plaża pod hotelem jest piękna. Dochodzi się do niego schodami po stromym zboczu, więc jest to trochę siłownia. Ale nam to nie przeszkadzało. Nie podobała nam się hotelowa plaża, do której regularnie kursuje hotelowy bus. Ale jest też taka opcja i często z niej korzystały starsze osoby, które miałyby problem ze schodami na plażę pod hotelem.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Martin Spáčil

Ocena 4,7 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 16.7. - 22.7.2022 Oceniono: Lipiec 2022

Poggio di Tropea Ocena: 3/5 Włochy, Kalabria

Nasze najlepsze wakacje. Doskonały stosunek ceny do wydajności, więc zdecydowanie go polecamy.

Nasze najlepsze wakacje. Doskonały stosunek ceny do wydajności, więc zdecydowanie go polecamy.

Zakwaterowanie 4,5 / 5

Wyżywienie 4,5 / 5

Okolica 4,5 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Zakwaterowanie jest w wystarczająco dużych, czystych apartamentach. Mimo że byliśmy all inclusive, była lodówka z zamrażarką, zlewozmywak i kuchenka gazowa. W sypialni duże dwuosobowe łóżko, w drugim pokoju dwa pojedyncze łóżka. Narzekałbym na brak Wi-Fi, niewielką liczbę gniazdek elektrycznych do ładowania (telefon komórkowy, tablet, aparat, zegarek itp.), Rozpadająca się suszarka do włosów i zawodne spłukiwanie toalety. Jest sprzątany codziennie, ręczniki zmieniane są co drugi dzień. N

Wyżywienie
Śniadania w formie bufetu, dania słone i słodkie, każdy do wyboru. Doskonała kawa i kilka rodzajów soków. Lunch i kolacja w formie bufetu, więc próbowaliśmy wszystkiego, co chcieliśmy i zawsze jedliśmy do syta. Było dużo ryb i owoców morza do wyboru. W ramach all inclusive do posiłku przysługiwała nam woda i dobre wino. Przy basenie po wodę, colę i soki.

Obsługa w hotelu
Wszyscy pracownicy mili i uśmiechnięci. Zaskoczyła nas konieczność używania czepków na basenie. Na szczęście można je kupić w Tropei lub bezpośrednio w barze przy basenie. Grupa animatorów codziennie zapewniała rozrywkę.

Plaża
Najbliższa plaża znajduje się bezpośrednio pod hotelem. Prowadzi do niego 199 schodów. Jest piękny i czysty, morze nadaje się do nurkowania. Na plaży jest gruboziarnisty piasek, który niektórym osobom może sprawiać problemy, w takim przypadku polecam korzystanie z wody w wodzie. Hotel posiada również własną plażę oddaloną o ok. 1500 metrów, na którą dowiezie Państwa bezpłatny minibus. Masz prawo do parasola i dwóch leżaków na tej plaży. Dostęp do wody jest przez gruboziarnisty piasek. Nie podobała nam się ta plaża, była brudna, więc pojechaliśmy tam tylko raz.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Markéta Kvasničková

Ocena 3,4 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 19.7. - 25.7.2022 Oceniono: Lipiec 2022

Poggio di Tropea Ocena: 3/5 Włochy, Kalabria

Pierwsze wrażenie było okropne z zakwaterowania. W przeciwnym razie muszę pochwalić jedzenie, byliśmy z niego zadowoleni. Okolica, basen i morze też były w porządku. Obsługa i pracownicy byli bardzo pomocni i mili.

Pierwsze wrażenie było okropne z zakwaterowania. W przeciwnym razie muszę pochwalić jedzenie, byliśmy z niego zadowoleni. Okolica, basen i morze też były w porządku. Obsługa i pracownicy byli bardzo pomocni i mili.

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Wyżywienie 4,0 / 5

Okolica 4,5 / 5

Cena 3,0 / 5

Zakwaterowanie
Pierwsze wrażenie było okropne, bałagan z pleśnią pod prysznicem, zepsuta lodówka i zepsuty klimatyzator. Płatny widok na morze się nie zmaterializował, dostaliśmy pokój na parterze i zajrzeliśmy w krzaki.

Wyżywienie
Poprawiłbym wybór na śniadanie, w przeciwnym razie lunch i kolacja są doskonałe. I poprawić wybór napojów. na obiad i kolację była tylko woda i wino.

Obsługa w hotelu
Po naszej reklamacji byli chętni, wymienili lodówkę, przynieśli ręczniki, których dla nas nie przygotowali, posprzątali. Tylko klimatyzatora nie dało się naprawić, chociaż dmuchał, ale dostaliśmy szmatkę do wycierania kapiącej z niego wody.

Plaża
Morze jest niesamowite, dostęp do morza schodami był do opanowania. Z hotelowej plaży, na którą dowieziono nas autobusem, nie skorzystaliśmy ani razu, nie mogę jej ocenić.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (1)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Więcej hoteli, które mogą Cię zainteresować