Absolutna satysfakcja. Wszystkie usługi działały idealnie. Opis i zdjęcia opublikowane przez biuro podróży zgadzają się.
PlażaPlaża jest piaszczysta, częściowo kamienista. Do każdego pokoju przypisane są 2 leżaki i parasol, które pokaże Wam ratownik. Morze zaprezentowało się nam we wszystkich postaciach. Burzliwy z dużymi falami, coraz ciszej. Woda jest czysta, piękny lazurowy.
WyżywienieWystarczające są posiłki w formie pełnego wyżywienia plus. Śniadania w formie bufetu, do wyboru jajka, kilka rodzajów salami, sery, jogurty, słodkie ciasta i pyszne rogaliki, owoce. Lunch i kolację serwuje uśmiechnięta obsługa. Zawsze można było wybrać coś dobrego. Nawet dla tych, którzy nie jedzą ryb. I wreszcie, słynne są włoskie desery.
ZakwaterowanieNoclegi w czystych, pachnących, przytulnych pokojach z klimatyzacją. Sprzątanie i zmiana ręczników odbywa się codziennie.
UsługiKompleksowa obsługa hotelu, wszystkich pracowników i delegatów. Jeśli ktoś nocuje w górnej części kurortu (tak jak my), w każdej chwili istnieje możliwość zamówienia importu w recepcji.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate