Gusmay Ocena: 4/5
od 4 089 zł za osobę
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 4 089 zł za osobę
od 2 108 zł za osobę
od 1 333 zł za osobę
od 1 213 zł za osobę
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Nie oceniony (Na podstawie 32 opinii)
Zablokowane opinie: 7
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wszystko w porządku
Wszystko w porządku
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Hedvika H.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wszystko w zupełnym porządku, przez cały czas wakacji byliśmy doskonale zaopiekowani, wakacje były niesamowite :-)
Wszystko w zupełnym porządku, przez cały czas wakacji byliśmy doskonale zaopiekowani, wakacje były niesamowite :-)
Czy ta recenzja była pomocna? (4) (0)
Filtruj opinie
Luboš Kašpar
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wakacje spędziłem zgodnie z moimi oczekiwaniami.
Wakacje spędziłem zgodnie z moimi oczekiwaniami.
Dostępność plaży dobra, czystość przeciętna.
WyżywienieJedzenie, z jednym wyjątkiem, bardzo dobre.
ZakwaterowanieZakwaterowanie doskonałe.
UsługiDoskonała obsługa delegatki i pracowników hotelu.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Ema V.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Okolica hotelu, plaże czy wycieczki i kulturalne atrakcje super. Tylko pod koniec tygodnia było widać, że plaże nie są już zbyt często sprzątane. Ale inne rzeczy to zrekompensowały. Poza tym w hotelu Pineta jest pani Karla, która jest bardzo miła, uprzejma i pomocna. Stara się spełnić oczekiwania i w razie potrzeby stara się wszystko uporządkować i ma wielki plus. Wykonuje naprawdę świetną pracę!
Okolica hotelu, plaże czy wycieczki i kulturalne atrakcje super. Tylko pod koniec tygodnia było widać, że plaże nie są już zbyt często sprzątane. Ale inne rzeczy to zrekompensowały. Poza tym w hotelu Pineta jest pani Karla, która jest bardzo miła, uprzejma i pomocna. Stara się spełnić oczekiwania i w razie potrzeby stara się wszystko uporządkować i ma wielki plus. Wykonuje naprawdę świetną pracę!
Plaża była ładna i czysta. Jak już pisałam powyżej, pod koniec tygodnia sprzątano trochę mniej, ale nie było to aż tak straszne.
WyżywienieJeśli chodzi o wyżywienie, to zawsze najlepsze było śniadanie. Z pewnością doceniłabym, a nie tylko ja, ale także moje dwie koleżanki, gdyby deser pojawiał się częściej w tygodniu, a nie tylko 2 razy – wtedy nie musicie pisać, że kolacja składa się również z deseru. Jestem świadoma, że makaron jest charakterystyczny dla Włoch. Niemniej jednak, jeśli mam do wyboru trzy dania, to nie zawsze muszą to być makarony, ale także coś innego. Wierzę, że mają wiele innych smacznych potraw.
ZakwaterowanieOsobiście uważam, że pokój nie odpowiadał dla 3 osób, były tam dwie wąskie ścieżki i prawie się o siebie potykaliśmy. Ogólnie, jeśli chodzi o zdjęcia, wydaje mi się, że są dość mylące. Rzeczywistość była naprawdę inna. Za co nie mogę narzekać, to czystość. Wszystko było sprzątane codziennie, czyste ręczniki itp.
UsługiUsługi hotelu były w doskonałym porządku. Jeśli chodzi o personel, to super.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wszystko w porządku
Wszystko w porządku
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Jan S.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
W podanym przedziale cenowym hotel oraz wszystkie związane z nim usługi całkowicie przewyższyły oczekiwania. Personel hotelu jest uprzejmy i bardzo uważny wobec swoich gości. Hotel znajduje się około 10 minut pięknego spaceru malowniczym miastem od morza. Nie jest odpowiedni dla młodych ludzi poszukujących dyskotek, klubów i barów.
W podanym przedziale cenowym hotel oraz wszystkie związane z nim usługi całkowicie przewyższyły oczekiwania. Personel hotelu jest uprzejmy i bardzo uważny wobec swoich gości. Hotel znajduje się około 10 minut pięknego spaceru malowniczym miastem od morza. Nie jest odpowiedni dla młodych ludzi poszukujących dyskotek, klubów i barów.
Około 10 minut pieszo od morza, ponieważ odwiedziliśmy hotel dopiero po sezonie, plaże były całkowicie puste, ale jednocześnie większość sklepików plażowych była zamknięta. Wejście do morza jest bardzo łagodne, woda jednak ciepła i przede wszystkim czysta (jak na Włochy).
WyżywienieOsobiście nie odpowiadały mi chłodzone dodatki, nawet frytki, grillowane warzywa itp. Zawsze jednak była możliwość wyboru, a makaron nigdy nie zawodził.
ZakwaterowaniePiękny hotel z basenem i wspaniałą obsługą, codzienne sprzątanie, basen.
UsługiCałkowita satysfakcja.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (3) (0)
Oto H.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Dobre, ładna lokalizacja, spokojne otoczenie
Dobre, ładna lokalizacja, spokojne otoczenie
Wszystko w porządku, oprócz uciążliwych sprzedawców na plaży, ale to prawie wszędzie.
WyżywienieWyżywienie w hotelu poniżej średniej, śniadania bez jakiejkolwiek różnorodności, obiady i kolacje o bardzo zmiennej jakości, czasami przypominające stołówkę szkolną. Wyżywienie w restauracjach w Peschici i Vieste doskonałe i niedrogie
ZakwaterowanieŁadny, odnowiony hotel
UsługiRecepcjonistki, sprzątaczki i kelnerzy bez zarzutu. Chętni i przyjaźni, swoje obowiązki wypełniali na 110%
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)
Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!
Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.
Ładowanie położenia hotelu i opisu...