Villaggio Julia Ocena: 3/5 Włochy, Gargano, Peschici
Kateřina K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2024
Zakwaterowanie z pewnością odpowiada cenie. Rezydencja jest ładna, nastawienie personelu jest w porządku, chociaż bardzo niewiele osób mówi po angielsku, dogadujemy się.
Zakwaterowanie z pewnością odpowiada cenie. Rezydencja jest ładna, nastawienie personelu jest w porządku, chociaż bardzo niewiele osób mówi po angielsku, dogadujemy się.
Plaża była fantastyczna, bardzo wygodna i wcale nie zatłoczona. Piasek, małże tylko kilka. Mieliśmy własny sprzęt plażowy (parasol) i było też gdzie go postawić.
WyżywieniePosiłki mieliśmy własne, na terenie obiektu znajduje się bardzo dobrze zaopatrzony targ z warzywami i owocami. Znajdziesz tu także bary i restauracje.
ZakwaterowanieSprzęt trilo 6 był ładny, trochę retro, niestety nie wszystkie naczynia w kuchni były czyste. Łóżka naprawdę wakacyjne, można było spać. Za klimatyzację zapłaciliśmy dodatkowo, ale tylko w kuchni/salonie, gdy włączała się na noc, zostawialiśmy drzwi do pozostałych pomieszczeń otwarte, żeby powietrze też mogło się tam dostać. Zdecydowanie polecam płacić za klimatyzację, bo kiedy wychodzi na zewnątrz z plaży, robi to dużą różnicę.
UsługiProgramy animacyjne były naprawdę świetne! Bardzo zabawne, mimo że były po włosku.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Čálek Jiří
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
ogólnie dobre wrażenie dzięki niedalekiemu miasteczku Pischina, dostępności sklepów i restauracji, możliwości parkowania oraz atmosferze wieczornej dzięki zachowaniu historycznego charakteru. Destynacja jest dość daleko od Czech, podróż prawie cała autostradami (winieta, opłaty drogowe).
ogólnie dobre wrażenie dzięki niedalekiemu miasteczku Pischina, dostępności sklepów i restauracji, możliwości parkowania oraz atmosferze wieczornej dzięki zachowaniu historycznego charakteru. Destynacja jest dość daleko od Czech, podróż prawie cała autostradami (winieta, opłaty drogowe).
Ze względu na koniec sezonu plaża nie była zatłoczona, zaletą było to, że opłata za wynajem leżaków była wliczona w cenę zakwaterowania, komplet przypisany do konkretnego numeru, więc nie musieliśmy się martwić, że będzie zajęte, w sezonie kosztował komplet 10 euro, ale w drugim tygodniu to nie obowiązywało, leżaki były znacznie ograniczone, ale miejsce zawsze się znalazło. Plaża i morze czyste, łagodne wejście do morza - odpowiednie dla dzieci.
Wyżywieniewłasne wyżywienie, nie przeszkadzałoby lepsze wyposażenie aneksu kuchennego
Zakwaterowanieodpowiadający cenie
Usługiwłaściwie żadnych nie zapewniał, usługi peryferyjne takie jak restauracje, sklepy były złe. W drugim tygodniu mieliśmy wrażenie, że chcą się nas pozbyć, wszystko było zamykane
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate









