Daniela Włochy, Bormio, Bormio
Kristýna Jehličková
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Bardzo ładne i czyste zakwaterowanie, miła obsługa hotelu, półpensja spełniała wszystkie oczekiwania (śniadanie w formie bufetu szwedzkiego, kolacja czterodaniowa). Wybór ośrodka po rekomendacji nie zawiódł, stoki narciarskie były przygotowane i niezatłoczone. Możliwość wycieczek po okolicy, termalne kąpieliska itp...
Bardzo ładne i czyste zakwaterowanie, miła obsługa hotelu, półpensja spełniała wszystkie oczekiwania (śniadanie w formie bufetu szwedzkiego, kolacja czterodaniowa). Wybór ośrodka po rekomendacji nie zawiódł, stoki narciarskie były przygotowane i niezatłoczone. Możliwość wycieczek po okolicy, termalne kąpieliska itp...
Hotelowe jedzenie zrobiło bardzo dobre wrażenie, mieliśmy możliwość spróbowania obiadów również poza hotelem i również bez zastrzeżeń.
ZakwaterowanieBardzo ładne i czyste.
Sporttrasy narciarskie przygotowane, wyciągi i koleje linowe w dobrym stanie, prawdopodobnie jest to stosunkowo nowe lub odnowione centrum narciarskie
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Zdeněk K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wakacje nam się podobały. Świetna pogoda, piękne i zadbane stoki narciarskie
Wakacje nam się podobały. Świetna pogoda, piękne i zadbane stoki narciarskie
Śniadania były smaczne i różnorodne, jednak brakowało świeżych warzyw. Nie było ani pomidorów, ogórków, papryki. Godziny podawania śniadań były dobre: 7:30 - 10:00.
Obiady składały się z 3 dań, były dobre i wystarczające. Ponownie brakowało świeżych warzyw lub tradycyjnych włoskich potraw, były tylko konserwowane marynowane warzywa.
Godzina podawania obiadu o 19:30 jest dość późna, zarówno ze względu na trawienie, jak i ograniczała nas w dalszym pobycie i poruszaniu się po ośrodku wypoczynkowym. Koniec obiadu był około 20:45, co nie sprzyjało ani chęci, ani możliwości na spacer itp. Bardziej odpowiednia byłaby godzina 18:00.
Przytulny hotel, wyposażenie wystarczające, ale znacznie zniszczone, skrzypiące łóżka, rozpadające się stoliki nocne, skrzypiące drzwi szafy, której nie dało się zamknąć. Parking przed hotelem.
UsługiPersonel hotelu był miły, uprzejmy, pomocny.
SportTrasy narciarskie dobrze i starannie przygotowane, różnorodne typy tras odpowiednie dla każdego narciarza w zależności od poziomu umiejętności. Wszystkie wyciągi i kolejki gondolowe są w ruchu.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 1 337 zł za os.



