cena wycieczki była podejrzanie niska, jeśli oceniam stosunek ceny do świadczonych usług, muszę powiedzieć, że wakacje przewyższyły nasze oczekiwania pod każdym względem i chętnie wybierzemy się ponownie w przyszłym roku.
Plaża0
WyżywienieTrudno ocenić, w hotelu zajęte były tylko 3-4 pokoje, więc obsługa działała sprawnie i z naszej strony jesteśmy zadowoleni, mniejsza liczba gości prawdopodobnie skutkowała mniej urozmaiconym wyborem jedzenia na śniadanie, ale dało się coś wybrać. Co mi trochę przeszkadzało, to zimne jajka na śniadanie (brakowało podgrzewaczy, wszystko na talerzu), kuchnia upiekła jedną omletę, położyła na talerzu, pokroiła na kawałki i dopóki nie zostały zjedzone, leżały na tym zimnym talerzu....
Druga rzecz, która mi przeszkadzała, to brudny obrus. Kolacja była serwowana w ten sposób, że jedzenie przynoszono na stalowej tacy i przy stole przekładano na talerz, każdego wieczoru przynajmniej w jednym miejscu w ten sposób zabrudzono nasz obrus i zostawiono nas z nim „żyć” przez cały tydzień.
Dalej - rozumiem, że większość ludzi jedzie do Włoch, aby konsumować lokalne specjały, ale ja mam alergię na gluten, o co nikt mnie nie pytał (ani w biurze podróży, ani na miejscu), więc jeśli np. oba przystawki zawierały gluten, po prostu miałam pecha.
Zakwaterowanieplusy: pokoje małe, ale przytulne i wystarczające, wyposażenie hotelu w przyjemnym drewnianym stylu, w hotelu jest ponadstandardowo czysto, sprzątanie codziennie + generalne sprzątanie raz w tygodniu. minusy: ogrzewanie działa nieregularnie, wszystkie okna się zaparowują, woda spływa na dywan, czasami było nam zimno, ale pokój ma wystarczającą liczbę dodatkowych koców.
Usługiprzyjazne ceny i personel, trochę się obawiam, że stylem serwowania kolacji nie mają szans obsłużyć pełnego hotelu.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate