Aktualne do Włoch

Hotel I Rododendri (San Antonio)

Ocena: 2/5

Włochy, Bormio, Bormio

Klienci nie ocenili jeszcze tego hotelu Hotel nie został oceniony

Wyświetl wszystkie recenzje

Więcej o hotelu

Nie ma żadnych ofert dla tego hotelu

Wybierz inny hotel

Pokaż podobne hotele w tej lokalizacji

Prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży

Wybierz termin

Opis hotelu

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Opis hotelu

Informacje o hotelu

  • Odległość od centrum miasta Centrum miasta 400 m
  • Odległość od stoku narciarskiego Nachylenie 3 km
  • TV TV tak
  • Hotel przy ulicy Hotel przy ulicy tak
  • Spokojna okolica Spokojna okolica tak
  • Przystanek autobusowy Przystanek autobusowy tak
  • Bar Bar tak
  • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
  • Wifi Wifi tak

Opinie o hotelu

Nie oceniony (Na podstawie 27 opinii)

Zablokowane opinie: 7

Sprawdź, jak weryfikujemy opinie

Karel Vích

Ocena 4,9 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

najlepszy możliwy

najlepszy możliwy

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Wyżywienie

bardzo smaczne

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie bardzo dobre

Usługi

najlepsze możliwe

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Markéta G.

Ocena 4,9 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Bardzo podobały nam się wakacje. W Bormio i Santa Caterina doskonałe warunki do jazdy na nartach! Polecam również odwiedzić Termalne Spa Bormio, to świetny relaks!

Bardzo podobały nam się wakacje. W Bormio i Santa Caterina doskonałe warunki do jazdy na nartach! Polecam również odwiedzić Termalne Spa Bormio, to świetny relaks!

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Sport 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie

Hotel przyjemny, ładny, przytulny, nie jest tuż przy drodze, więc nie było żadnego hałasu. Każdy pokój ma własny balkon, niesamowite. Parking przy hotelu. Na kolację zawsze dzień wcześniej wybór spośród dwóch dań, trzydaniowe menu, więc naprawdę można się dobrze najeść. Śniadanie w formie bufetu szwedzkiego, niczego nie brakowało. Miła obsługa. Hotel znajduje się między ośrodkiem narciarskim Bormio a Santa Caterina, do obu autem jest kilka minut. Oba warte odwiedzenia!

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Martin Pospíšil

Ocena 1,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2023 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Bardzo małe zakwaterowanie, zimne wieczory, okropne jedzenie, personel był bardzo przyjazny.

Bardzo małe zakwaterowanie, zimne wieczory, okropne jedzenie, personel był bardzo przyjazny.

Wyżywienie 1,0 / 5

Zakwaterowanie 1,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (2) (0)

Denisa Doubková

Ocena 4,1 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

cena wycieczki była podejrzanie niska, jeśli oceniam stosunek ceny do świadczonych usług, muszę powiedzieć, że wakacje przewyższyły nasze oczekiwania pod każdym względem i chętnie wybierzemy się ponownie w przyszłym roku.

cena wycieczki była podejrzanie niska, jeśli oceniam stosunek ceny do świadczonych usług, muszę powiedzieć, że wakacje przewyższyły nasze oczekiwania pod każdym względem i chętnie wybierzemy się ponownie w przyszłym roku.

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

0

Wyżywienie

Trudno ocenić, w hotelu zajęte były tylko 3-4 pokoje, więc obsługa działała sprawnie i z naszej strony jesteśmy zadowoleni, mniejsza liczba gości prawdopodobnie skutkowała mniej urozmaiconym wyborem jedzenia na śniadanie, ale dało się coś wybrać. Co mi trochę przeszkadzało, to zimne jajka na śniadanie (brakowało podgrzewaczy, wszystko na talerzu), kuchnia upiekła jedną omletę, położyła na talerzu, pokroiła na kawałki i dopóki nie zostały zjedzone, leżały na tym zimnym talerzu....
Druga rzecz, która mi przeszkadzała, to brudny obrus. Kolacja była serwowana w ten sposób, że jedzenie przynoszono na stalowej tacy i przy stole przekładano na talerz, każdego wieczoru przynajmniej w jednym miejscu w ten sposób zabrudzono nasz obrus i zostawiono nas z nim „żyć” przez cały tydzień.
Dalej - rozumiem, że większość ludzi jedzie do Włoch, aby konsumować lokalne specjały, ale ja mam alergię na gluten, o co nikt mnie nie pytał (ani w biurze podróży, ani na miejscu), więc jeśli np. oba przystawki zawierały gluten, po prostu miałam pecha.

Zakwaterowanie

plusy: pokoje małe, ale przytulne i wystarczające, wyposażenie hotelu w przyjemnym drewnianym stylu, w hotelu jest ponadstandardowo czysto, sprzątanie codziennie + generalne sprzątanie raz w tygodniu. minusy: ogrzewanie działa nieregularnie, wszystkie okna się zaparowują, woda spływa na dywan, czasami było nam zimno, ale pokój ma wystarczającą liczbę dodatkowych koców.

Usługi

przyjazne ceny i personel, trochę się obawiam, że stylem serwowania kolacji nie mają szans obsłużyć pełnego hotelu.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Monika K.

Ocena 3,6 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Hotel jest bardzo ładny. Mieliśmy piękną pogodę i świetne stoki. Polecam te w San Catarinie. Bormio wydawało mi się przeludnione, a kilka stoków było zamkniętych z powodu zawodów młodzieżowych narciarzy zjazdowych. W hotelu były wyśmienite kolacje, naprawdę nam smakowały i było ich pod dostatkiem. Co mi przeszkadzało, to śniadania. Byliśmy zakwaterowani z polską wycieczką i to było coś. Wszystko zjedli, a właściciele tylko ostrożnie uzupełniali. Nie wiem, czy to dlatego, że współlokatorzy wszystko zjedli, czy to był ich standard śniadaniowy, ale dość mi to przeszkadzało.

Hotel jest bardzo ładny. Mieliśmy piękną pogodę i świetne stoki. Polecam te w San Catarinie. Bormio wydawało mi się przeludnione, a kilka stoków było zamkniętych z powodu zawodów młodzieżowych narciarzy zjazdowych. W hotelu były wyśmienite kolacje, naprawdę nam smakowały i było ich pod dostatkiem. Co mi przeszkadzało, to śniadania. Byliśmy zakwaterowani z polską wycieczką i to było coś. Wszystko zjedli, a właściciele tylko ostrożnie uzupełniali. Nie wiem, czy to dlatego, że współlokatorzy wszystko zjedli, czy to był ich standard śniadaniowy, ale dość mi to przeszkadzało.

Wyżywienie 2,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 2,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Plaża

Trasy narciarskie w San Catarina są niesamowite, nie było wielu ludzi, a na stoku są też ładne gospody.

Wyżywienie

Jak pisałam, kolacja była super, śniadanie takie sobie. Ale nie jechaliśmy tam dla jedzenia :)

Zakwaterowanie

Było ładnie, codzienne sprzątanie, w hotelu kawiarnia.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Michal M.

Ocena 4,1 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

piękny hotel, przyjazny personel, ale w okolicy bez infrastruktury

piękny hotel, przyjazny personel, ale w okolicy bez infrastruktury

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 2,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

trasy narciarskie są najbliżej w Santa Caterina - bardzo nam odpowiadają

Wyżywienie

Jedzenie bardzo smaczne i obfite. Problem polega na tym, że Włosi jedzą kolację dopiero po 19.00. Między powrotem z trasy narciarskiej a kolacją jest zbyt długa przerwa.

Zakwaterowanie

Bardzo ładne i czyste

Usługi

świetne

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Karel Vích

Ocena 4,9 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

najlepszy możliwy

najlepszy możliwy

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Wyżywienie

bardzo smaczne

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie bardzo dobre

Usługi

najlepsze możliwe

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...