od 1 216 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 233 777

Kategoria

**

Miasto

Bormio

Kraj

Włochy

Położenie

Przytulny obiekt Meubl? Sci Sport obejmuje 2-gwiazdkowy hotel i 3-gwiazdkowy budynek sąsiedni (Residence) i oddalony jest o ok. 300 m od centrum miejscowości Bormio, w której mają Państwo możliwość wybrania się na zakupy i do restauracji. Teren narciarski Bormio znajduje się w odległości ok. 500 m od obiektu. Przystanek autobusowy dla narciarzy oddalony jest o ok. 30 m.

Wyposażenie

Do wyposażenia przytulnego obiektu należy winda, Wi-Fi, pokój śniadaniowy i wypoczynkowy, a także pokój do przechowywania sprzętu narciarskiego. Bezpłatne miejsca parkingowe (ograniczona dostępność) i odpłatny garaż są do Państwa dyspozycji.

Wyżywienie

Urozmaicony bufet na śniadanie zostaje wliczony w cenę przy rezerwacji 2-osobowego pokoju/dostawka. Studia / apartamenty nie obejmują wyżywienia.

Świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoBielizna pościelowaRęcznikiSprzątanie końcowe (oprócz kuchni w apart.)SejfŁóżeczko dla dziecka (na zapytanie)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)

Opcjonalnie płatne na miejscu

Garaż (na zapytanie)

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna

Zwierzęta domowe

Nie można przywieźć zwierząt domowych.

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.
Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).
Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24 miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

Dzieci do 7 lat włącznie nie będą wyszczególnione na voucherze na karnet narciarski. Do zakupionego karnetu narciarskiego osoby dorosłej dziecko należące do wyżej wymienionej grupy wiekowej otrzyma bezpłatny karnet do korzystania z wyciągów. Jeżeli liczba dzieci w trakcie wyjazdu przewyższa liczbę dorosłych uczestników wyjazdu należy zakupić na miejscu karnet narciarski przeznaczony dla dzieci. Więcej informacji otrzymają Państwo w kasie przy wyciągu. Przy zakupie 6-dniowego i dłuższego karnetu mogą Państwo bezpłatnie skorzystać z możliwości nocnej jazdy na nartach (więcej informacji na miejscu, prawdopodobnie od stycznia).W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC, BB


pokój z podwójnym łóżkiem, dostawką, TV, telefonem i sejfem
łazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosów
Wi-Fi

Studio 2-osob. (ok. 26 m?), SC


pokój dzienno-sypialny z niszą kuchenną, 2 miejscami do spania, TV i sejfem
łazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosów
Wi-Fi

Apartament 4-osob. (ok. 36 m?), SC


pokój dzienno-sypialny z niszą kuchenną, 2 miejscami do spania, TV i sejfem
osobna sypialnia lub oddzielona od pokoju dziennego strefa sypialna z 2 miejscami do spania
łazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosów
Wi-Fi

Pokój 2-osob. prysznic/WC, BB


pokój z podwójnym łóżkiem, TV, telefonem i sejfem
łazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosów
Wi-Fi

Dojazd

Kolej

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Jeżeli przez cały okres Państwa pobytu ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w razie zamknięcia granic kraju docelowego.W takim przypadku mogą Państwo na 12 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Prawo do bezpłatnej rezygnacji nie przysługuje Państwu w razie dokonania rezerwacji na mniej niż 12 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej, jeżeli powód odwołania wyjazdu, na który się Państwo powołują, był już znany w momencie dokonywania rezerwacji.

Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem wyjazdu (do godz. 14

00).


Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W ubiegłych sezonach narciarskich 2019/20 oraz 2020/21 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów w przypadku imprez turystycznych są dodatkowo zabezpieczone przez Niemiecki Fundusz Gwarancyjny dla Podróżnych (DRSF).


Jeżeli w cenę wliczone są dodatkowe usługi, prosimy o zapoznanie się z nimi w procesie rezerwacji.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800 m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).

Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski Bormio

Maks. wysokość

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 22 °C temperatura w nocy 5 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 25 °C temperatura w nocy 8 °C

 • Wt 21 °C temperatura w nocy 9 °C

 • Śr 21 °C temperatura w nocy 9 °C

 • Czw 24 °C temperatura w nocy 7 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień