Residence Casa Martinelli Ocena: 3/5
od 1 462 zł za osobę
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 1 462 zł za osobę
od 1 536 zł za osobę
od 1 042 zł za osobę
od 1 353 zł za osobę
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Nie oceniony (Na podstawie 125 opinii)
Zablokowane opinie: 29
Ladislava Kopřivová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Pobyt był bardzo dobry, a organizacja wycieczki była wysokiej jakości
Pobyt był bardzo dobry, a organizacja wycieczki była wysokiej jakości
Dobra i wystarczająca
ZakwaterowanieOdpowiada cenie wycieczki
UsługiSolidni
SportWszystko w porządku, odpowiedni przedsezon
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Pavel W.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Całkowicie zadowolony
Całkowicie zadowolony
Zadowolony
ZakwaterowanieWedług moich wyobrażeń
UsługiParada i delegatka były fajne
SportTotalna bomba
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (2) (2)
Filtruj opinie
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Świetna lokalizacja hotelu
Świetna lokalizacja hotelu
Byliśmy na wyjeździe narciarskim
WyżywienieOdpowiednie, smaczne jedzenie
ZakwaterowaniePokój bardzo mały - pierwotnie jednoosobowy
UsługiLeniwa recepcja, reszta w porządku
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)
Martin Š.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Hotel jest dobrze położony
Hotel jest dobrze położony
Śniadania były bardzo proste (2 rodzaje salami, 1 ser, dżem, musli, 2 różne ciasta, 1 jogurt), jedzenia wystarczająco. Kolacje z wyborem kilku dań, codziennie zupa i deser. Dość duże porcje. Chętnie dokładali.
ZakwaterowaniePolecamy lepszy (zrekonstruowany) pokój, pokój standardowy jest bardziej odpowiedni dla nastolatków i szkolnych wyjazdów narciarskich. Uwaga - pokojówki przychodzą bardzo wcześnie (8:30 nie było wyjątkiem).
UsługiMiła obsługa na recepcji. Innych usług nie korzystałem.
SportOśrodek nie jest zbyt odpowiedni dla początkujących snowboardzistów i narciarzy (brak niebieskich tras zjazdowych). Dla miłośników sportów ekstremalnych brakuje czarnych tras zjazdowych. Przepustowość wyciągów jest wystarczająca, przez większość dni wyciągi były bez kolejki lub z minimalną kolejką. Dla rekreacyjnych narciarzy są tutaj świetne tereny i trasy zjazdowe.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)
Ivo S.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Doskonałe miejsce bezpośrednio na stoku, w centrum narciarskiego dnia. Zakwaterowanie słabe, podobnie jak jedzenie.
Doskonałe miejsce bezpośrednio na stoku, w centrum narciarskiego dnia. Zakwaterowanie słabe, podobnie jak jedzenie.
Trasy narciarskie super. Powiedziałbym, że czerwone są trochę bardziej wymagające. W ramach skipassu są 3 lokalizacje. Dla dzieci bardziej odpowiednia jest Cima Piazzy, choć jest trochę retro.
St. Caterina ciekawa, zwłaszcza Słoneczna Dolina.
W Bormio często zamykali wyciągi z powodu wiatru, moim zdaniem często dość przedwcześnie, ale trudno oceniać, może wiedzą, dlaczego to robią.
Najsłabsza część pobytu. Śniadanie monotonne, jak na wielkość hotelu mały wybór. Kolacja w formie dwóch zup i wyboru z około 4 dań, z których jedno lub dwa to w zasadzie makaron w sosie. Do jedzenia napój gratis, jednak tylko jedno piwo lub wino, a dla dzieci wybór z cola, fanta lub sprite. Do kolacji również zimne jedzenie do wyboru. Wybór sałatek, jednak niezbyt dobrze przyprawionych. Kolacja sylwestrowa miała 7 dań. Zaczynała się około godziny 9 i kończyła około 23:30. Niektóre dania były dobre, inne nie.
ZakwaterowanieHotel jest starszy. Na miejscu dopłaciliśmy za dwupokojowy apartament, który miał również aneks kuchenny. Ten jednak nie był w ogóle wyposażony. Apartamenty znajdują się w nowszej części hotelu, która ma osobne wejście, więc do restauracji trzeba chodzić zawsze na zewnątrz.
UsługiPersonel uprzejmy, sprzątanie w porządku. Sala zabaw dla dzieci to różne automaty i bilard. Małe dzieci na pewno się tam nie zabawią.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Renata Žáčková
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Hotel jest doskonale położony na wysokości 2000 m n.p.m., pośrodku stoków narciarskich, tzn. wychodzisz z hotelu, zakładasz narty i jedziesz.
Hotel jest doskonale położony na wysokości 2000 m n.p.m., pośrodku stoków narciarskich, tzn. wychodzisz z hotelu, zakładasz narty i jedziesz.
Trasy narciarskie przygotowane, każdy znajdzie coś dla siebie
ZakwaterowaniePokoje są małe, ale wystarczające na nocleg. Trochę problemów z ogrzewaniem, które jest sterowane całkowicie przez komputer na recepcji, trzeba uzgodnić jego ustawienia.
UsługiCałkowicie wystarczające, pełne wyżywienie w formie bufetu, również z napojem do obiadu i kolacji. Na obiad są vouchery z numerem pokoju i nie trzeba się przebierać z odzieży narciarskiej, można iść do restauracji bezpośrednio w butach narciarskich.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Ladislava Kopřivová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Pobyt był bardzo dobry, a organizacja wycieczki była wysokiej jakości
Pobyt był bardzo dobry, a organizacja wycieczki była wysokiej jakości
Dobra i wystarczająca
ZakwaterowanieOdpowiada cenie wycieczki
UsługiSolidni
SportWszystko w porządku, odpowiedni przedsezon
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!
Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.
Ładowanie położenia hotelu i opisu...