Hotel Chalet Gardenia (Isolaccia)

Włochy, Bormio, Isolaccia

Więcej o hotelu

od 1 264 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 78 282

Kategoria

**

Miasto

Bormio

Kraj

Włochy

Położenie

Przytulny, 2-gwiazdkowy Hotel Gardenia znajduje się w mieście Isolaccia, u stóp parku narodowego Stilfser Joch i oddalony jest ok. 7 km od centrum miejscowości Bormio. Odległość do kolejki górskiej (Isolaccia Pian della Motta) wynosi ok. 1 km. Przystanek autobusowy dla narciarzy, a także centrum oferujące możliwość zrobienia zakupów, są do Państwa dyspozycji w odległości około 200 m od obiektu.

Wyposażenie

Hotel wyposażony jest w recepcję, Wi-Fi (w pomieszczeniach ogólnodostępnych), restaurację, bar, pokój TV i czytelnię, a także pomieszczenie do przechowywania sprzętu narciarskiego. Przy hotelu do dyspozycji gości znajdują się ponadto bezpłatne miejsca parkingowe (ograniczona dostępność), a także płatny garaż.

Wyżywienie

Cena wyjazdu obejmuje wyżywienie HB (dwa posiłki), które składa się ze śniadania i 3-daniowego menu na kolację. Menu dla dzieci możliwe jest na zapytanie. Kolacja bożonarodzeniowa, a także menu sylwestrowe są obowiązkowe i płatne na miejscu.

Świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoMiejsca parkingowe (ograniczona dostępność)

Opcjonalnie płatne na miejscu

Łóżeczko dla dzieci (ograniczona dostępność)

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna

Zwierzęta domowe

Zwierzęta domowe na zapytanie (5,- € /dzień, bez karmy, tylko małe psy)

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.
Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).
Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24 miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

Dzieci do 7 lat włącznie nie będą wyszczególnione zostanie wystawiony voucher na karnet narciarski. Do zakupionego karnetu narciarskiego osoby dorosłej dziecko należące do wyżej wymienionej grupy wiekowej otrzyma bezpłatny karnet do korzystania z wyciągów. Jeżeli liczba dzieci w trakcie wyjazdu przewyższa liczbę dorosłych uczestników wyjazdu należy zakupić na miejscu karnet narciarski przeznaczony dla dzieci. Więcej informacji otrzymają Państwo w kasie przy wyciągu. Przy zakupie 6-dniowego i dłuższego karnetu narciarskiego mogą Państwo bezpłatnie skorzystać z możliwości nocnego biegu (więcej informacji na miejscu, prawdopodobnie od stycznia).

Pokój 2-osob. prysznic/WC, HB


pokój z podwójnym łóżkiem, TV i telefonem
łazienka z prysznicem, WC i suszarką

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC, HB


pokój z podwójnym łóżkiem i dostawką, TV i telefonem
łazienka z prysznicem, WC i suszarką

Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/WC, HB


pokój z podwójnym łóżkiem i dwoma dostawkami, TV i telefonem
łazienka z prysznicem, WC i suszarką

Dojazd

Kolej

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Jeżeli przez cały okres Państwa pobytu ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w razie zamknięcia granic kraju docelowego.W takim przypadku mogą Państwo na 12 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Prawo do bezpłatnej rezygnacji nie przysługuje Państwu w razie dokonania rezerwacji na mniej niż 12 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej, jeżeli powód odwołania wyjazdu, na który się Państwo powołują, był już znany w momencie dokonywania rezerwacji.

Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem wyjazdu (do godz. 14

00).


Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W ubiegłych sezonach narciarskich 2019/20 oraz 2020/21 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów w przypadku imprez turystycznych są dodatkowo zabezpieczone przez Niemiecki Fundusz Gwarancyjny dla Podróżnych (DRSF).


Jeżeli w cenę wliczone są dodatkowe usługi, prosimy o zapoznanie się z nimi w procesie rezerwacji.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800 m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).

Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski Bormio

Maks. wysokość

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od centrum miasta 350 m
 • Odległość od stoku narciarskiego 600 m
 • TV tak
 • Spokojna okolica tak
 • Przystanek autobusowy tak
 • Bar tak
 • Zwierzęta dozwolone tak
 • Hotelowa restauracja tak
 • Wifi tak
Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 22 °C temperatura w nocy 5 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 25 °C temperatura w nocy 8 °C

 • Wt 21 °C temperatura w nocy 9 °C

 • Śr 21 °C temperatura w nocy 9 °C

 • Czw 24 °C temperatura w nocy 7 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień