LD Plus Palm Beach Wenezuela, Isla Margarita
Paulina W.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2024
od 6 631 zł za os.
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
Paulina W.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2024
od 6 631 zł za os.
BOZENA K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2024
Bardzo dobry resort ,polecam
Bardzo dobry resort ,polecam
Czysta ,leżaki zawsze dostępne
WyżywieniePosiłki rewelacyjne ,brakuje tylko dostępu do kawy ,wydawana jest tylko w czasie posiłków
ZakwaterowanieRewelacja
UsługiBardzo dobre
Šárka V.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Po kilku niedociągnięciach ładne wakacje
Po kilku niedociągnięciach ładne wakacje
Po drugiej stronie ulicy, dużo leżaków, plaża czysta z grupą miejscowych psów, które nie przeszkadzały, woda piękna, duże fale, brak możliwości pływania, snorkelingu już w ogóle nie. Ratownicy pilnowali bezpieczeństwa skrupulatnie.
WyżywienieByło z czego wybierać mięso, twarde warzywa, makaron super
ZakwaterowanieZakwaterowanie nie odpowiadało zapłaconej cenie, dwa plus dostawka to były tylko dwa łóżka dla trzech osób
UsługiDobrze uśmiechnięci pracownicy
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Peter P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2025
od 6 503 zł za os.
MARTA W.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2025
Hotel usytuowany w spokojniej części wyspy, w pobliżu piękne plaże , wejście na latarnię morską z pięknymi widokami. Hotel czysty i sprzątany regularnie. Miła obsługa. Hotel idealny na wypoczynek i relaks, nie dla kogoś kto szuka rozrywki, animacji .
Hotel usytuowany w spokojniej części wyspy, w pobliżu piękne plaże , wejście na latarnię morską z pięknymi widokami. Hotel czysty i sprzątany regularnie. Miła obsługa. Hotel idealny na wypoczynek i relaks, nie dla kogoś kto szuka rozrywki, animacji .
Plaża piękna , zawsze czysta , z delikatnym wejściem do wody. Fale natomiast bardzo niebezpieczne aczkolwiek spacerkiem wzdłuż plaży można dojść do zatoczki ze spokojną woda gdzie spokojnie można pływać.
WyżywienieWybór jedzenia nie był wielki ale nigdy go nie brakowało. Codziennie swieże soki , owoce .
Jedyny minus to przydział wody butelkowej 0,5 na osobę na dzień, co jest zdecydowanie za mało. Inne informacje były podane przez rezydenta natomiast w recepcji wymagali 1$ opłaty za kolejną butelkę.
Pokoje przestrzenne natomiast wymagają odświeżenia, typu pomalowanie scian, nie zamykające się okna czy drzwi balkonowe, klimatyzacja pracująca bardzo głośno. Brakowało rzeczy uwzględnionych w opisie natomiast szybko zostało to załatwione
UsługiOstatniego dnia mimo przy opłacie za przedłużenie dobry hotelowej pokój nie został sprzątnięty jak i woda nie została dostarczona
Miloslav Z.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2024
od 6 282 zł za os.
František V.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2011 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Jindřich Kupka
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wszystko odpowiadało ofercie. Tylko obie podróże samolotem są męczące.
Wszystko odpowiadało ofercie. Tylko obie podróże samolotem są męczące.
Duża, przyjemna, mało ludzi. Niestety, wysokie fale na morzu. Tylko do zabawy, nie do pływania. Do pływania można korzystać z pięknych, pustych basenów.
WyżywienieWybór odpowiadał odpowiedniemu krajowi.
ZakwaterowanieStandard
UsługiStandard
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Michal P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Kwiecień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Petr S.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ludmila Vacková
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2009 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Kateřina Haincová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2009 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Igor Rychlík
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Niesamowite miejsce, piękny krajobraz. Niestety wszystko zniszczone przez miejscowych mieszkańców. Zdecydowanie nie nadaje się na rodzinne wakacje.
Niesamowite miejsce, piękny krajobraz. Niestety wszystko zniszczone przez miejscowych mieszkańców. Zdecydowanie nie nadaje się na rodzinne wakacje.
Plaża piękna na widok w kierunku morza. Za tobą bałagan jak w całej Wenezueli. Do kąpieli i nurkowania z rurką się nie nadaje, ciągle zbyt duże fale.
WyżywienieNic nadzwyczajnego. Jedzenie odpowiada lokalnej mentalności, nie przykładają do niego dużej wagi.
ZakwaterowanieHotel jest w remoncie i wygląda odpowiednio. Ludzie są ogólnie bardzo leniwi, ale to jest typowe dla Wenezueli. Trzeba się z tym liczyć.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Robert Herink
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Podróż: klasyczny transport w 737… mało miejsca, mało toalet, jedzenie i picie przeciętne, a 2 międzylądowania, łącznie 20 godzin lotu, strach podczas lądowania na Azorach = powrót do lat 90-tych - jak karosem do Hiszpanii, ale na to się liczy!
Podróż: klasyczny transport w 737… mało miejsca, mało toalet, jedzenie i picie przeciętne, a 2 międzylądowania, łącznie 20 godzin lotu, strach podczas lądowania na Azorach = powrót do lat 90-tych - jak karosem do Hiszpanii, ale na to się liczy!
Połowa na połowę… piękna plaża w katastrofalnym stanie, śmieci i rozpoczynająca się demolka wszystkiego, co znajduje się w przestrzeni między morzem a nadmorską drogą (wymyśl rządu).
WyżywienieParodia all inclusive... mały wybór przy katastrofalnym poziomie higieny... ilość niewystarczająca.
ZakwaterowaniePo przyjeździe hotel 4* okazał się zaniedbaną bursą z pokojami pełnymi pleśni, bez drzwi lub z drzwiami, których nie dało się zamknąć, bez klimatyzacji lub z klimatyzacją działającą na pełnej mocy, niesprawne i brakujące sejfy, o reklamowanych lodówkach i suszarkach do włosów nawet nie wspominam. Instalacje elektryczne zagrażające życiu. Brudny basen i teren hotelu.
UsługiRecepcja w chaosie, brak znajomości jakiegokolwiek języka poza lokalnym dialektem hiszpańskiego, konserwacja i ochrona - bezradni, niekompetentni, całkowicie zdezorientowani amatorzy.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Peter Zemančík
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Różnorodność diety odpowiadała lokalnym zwyczajom. Ogólne wrażenie dobre, personel hotelu uprzejmy, czystość w kompleksie zadowalająca, programy animacyjne super, możliwość fakultatywnych wycieczek super.
Różnorodność diety odpowiadała lokalnym zwyczajom. Ogólne wrażenie dobre, personel hotelu uprzejmy, czystość w kompleksie zadowalająca, programy animacyjne super, możliwość fakultatywnych wycieczek super.
Dostęp dobry, czystość plaży i wody dobra, więcej meduz w wodzie i niższe fale, możliwość snorkelingu i nurkowania wystarczająca, chociaż miejscowe życie podwodne nie jest porównywalne z Morzem Czerwonym.
WyżywienieJedzenie mniej kontynentalne niż w innych miejscach, wiele lokalnych specjałów, mniejsza różnorodność dań na śniadanie.
ZakwaterowanieOgólne wrażenie z zakwaterowania doskonałe. Wyposażenie i czystość hotelu na dobrym poziomie. Personel hotelu uprzejmy i pomocny.
UsługiDoskonały
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Ján H.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Kwiecień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ogólnie mogę ocenić wycieczkę jako bardzo dobrą.
Ogólnie mogę ocenić wycieczkę jako bardzo dobrą.
Plaża OK, tylko poleciłbym większą liczbę leżaków hotelowych na plaży, czasami nie było wolnego ani jednego.
WyżywienieJedzenie było OK, bardzo zadowolony.
ZakwaterowanieZakwaterowanie OK, brak zastrzeżeń.
UsługiUsługi hotelu OK.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate