Opis hotelu

*** Turcja/Riwiera Turecka

A

- położony bezpośrednio przy plaży - leżaki i parasole na plaży bezpłatne - położony w spokojnej dzielnicy - kameralny obiekt

N

Jest to kameralny, niewielki hotel położony w strefie turystycznej należącej do Side. Leży on bezpośrednio przy szerokiej piaszczystej plaży, na której można się zrelaksować lub skorzystać z szerokiej gamy dostępnych sportów wodnych. Do dyspozycji gości basen z brodzikiem, bar w lobby oraz masaże i zabiegi kosmetyczne w Centrum SPA. Hotelowy team animacyjny uatrakcyjni pobyt wszystkim gościom.

P

- bezpośrednio przy plaży - około 15 km od miasta Side - około 80 km od lotniska w Antalyi - do najbliższego przystanku komunikacji miejskiej około 500 m - odległość do najbliższego sklepu około 300 m

P

Hotel położony przy prywatnej, piaszczystej plaży. Leżaki i parasole bezpłatne, ręczniki plażowe dodatkowo płatne. Sporty wodne na plaży dodatkowo płatne.

D

Bezpłatne: Recepcja 24h, basen, brodzik, leżaki i parasole przy basenie, lobby bar, wi-fi w hotelowym lobby, animacje hotelowe. Dodatkowo płatne: łaźnia turecka, masaże, sporty wodne na plaży, restauracja A'la Carte, lekarz, pralnia.

D

Basen zewnętrzny z brodzikiem, boisko dla dzieci.

P

Zakwaterowanie - 14.00 Wykwaterowanie - 12.00 Hotel składa się z kilku budynków, w sumie posiada 54 pokoje. Standardowe wyposażone są w łazienki z WC i prysznicem, suszarkę do włosów, indywidualnie sterowaną klimatyzację, TV, telefon, mini bar (woda w dniu przyjazdu) i sejf (płatne), taras lub balkon.

W

All Inclusive: Śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu, po południu kawa, herbata i ciasto. Formuła All Inclusive zawiera lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe serwowane w godzinach 10:00-22:00.  Dodatkowo płatne: importowane napoje alkoholowe i bezalkoholowe, świeżo wyciskane soki, kawa po turecku, lody, napoje butelkowana, wszystkie koktajle, wybrane wina, restauracja A'la Carte oraz napoje i przekąski po 22:00.

K

Turcja urzeka pięknymi piaszczystymi plażami, błękitną ciepłą wodą i świetnie zachowanymi śladami antycznych kultur. Można tu spędzić leniwy urlop wśród wygód hotelu lub wybrać się na wyprawę w przeszłość, odwiedzając liczne zabytki czasów hellenistycznych i rzymskich. Turcja to kraj kolorowej, wybujałej roślinności, korzennych przypraw, gwarnych bazarów i niezwykłych krajobrazów. Turcy są gościnni i przyjaźni, chętnie częstują podróżnych herbatą lub przysmakami swej pobudzającej zmysły kuchni, przede wszystkim jednak zarażają dobrym humorem i pełnym radości podejściem do życia. Zdecydowanie warto wybrać ten kraj jako cel swojej wakacyjnej podróży.

R

Side, leżące na Riwierze Tureckiej pomiędzy Antalyą i Alanyą, jest jednym z najpopularniejszych tureckich kurortów wypoczynkowych. Szerokie piaszczyste lub piaszczysto-żwirkowe plaże to niezaprzeczalny atut dla wszystkich zwolenników spędzania wakacji na leżaku. Świetna, rozległa i dobrze zagospodarowana infrastruktura hotelowa zagwarantuje udany wypoczynek osobom w każdym wieku. W pobliżu hoteli znaleźć można sklepy z pamiątkami, wyrobami skórzanymi oraz odzieżowe butiki. Niewątpliwą atrakcją Side są również znajdujące się w centrum miasta pozostałości starożytnych kultur: hellenistycznej, rzymskiej i bizantyjskiej - antyczny teatr, świątynia Apollina, czy łaźnie rzymskie, w których obecnie mieści się muzeum.

W

Pamukkale Demre- Myra- Kekova Kolejka linowa Tahtali Akwarium Antalyi Łaźnia Turecka Jeep Safari Quad Safari Rafting/Kanioning Piknik i łowienie ryb

C

* Opłaty lotniskowe * 7 noclegów w hotelu Adora Butik Hotel *** * Wyżywienie All Inclusive * Transfer lotnisko-hotel-lotnisko w kraju docelowym * Bagaż podróżny w cenie (limit wagowy zależy od linii lotniczych) * Opiekę rezydenta podczas pobytu * Opłatę na fundusz gwarancyjny według rozporządzenia Ministerstwa Finansów (15 zł / os.) - automatycznie doliczane do rezerwacji * Ubezpieczenie KL 30 000 , NNW 3 000 , bagaż 200 * Podatek VAT

C

* Wycieczek fakultatywnych * Opłaty za wizę turecką

I

- Bezpośredni przelot Katowice - Antalya - Katowice - Limit bagażowy 20 kg osoba (suma wielkości 158 cm) + 5 kg bagaż podręczny (wymiar 56x45x25) - Zbiórka na lotnisku na 2h przed planowanym wylotem - Odprawa bezbiletowa, przelot realizowany na podstawienie ważnego dowodu osobistego lub paszportu - Przelot realizowany na podstawienie ważnego paszportu - dokument musi być ważny minimum 6 miesięcy (od daty powrotu do Polski). - Obywatele RP wjeżdżający do Turcji podlegają obowiązkowi wizowemu - elektroniczną wizę turystyczną można nabyć  przed wylotem za pośrednictwem portalu www.evisa.gov.tr. - Samolot wyposażony w bezprzewodową sieć AirFi, dostęp do multimediów na własnym urządzeniu mobilnym. - Dziecko, które nie podróżuje z obojgiem prawnych opiekunów musi posiadać notarialnie potwierdzone upoważnienie podpisane przez nieobecnego opiekuna (dziadkowie muszą mieć przy sobie upoważnienie od obojga rodziców).

W

Zawarte w Serwisie informacje dotyczące imprez turystycznych REGO-BIS Sp. z o.o. Sp. Komandytowa nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz są zaproszeniem do zawarcia umowy, o którym mowa w art. 71 Kodeksu cywilnego. Informacja dla podróżujących do KRAJU z dziećmi do 18 lat - Pisemna zgoda na podróż osoby małoletniej jest potrzebna. Dokument taki powinien zawierać termin pobytu dziecka na terenie KRAJU, dane osobowe i numer paszportu dziecka oraz dane osobowe i numer paszportu osoby, pod której opieką znajduje się dziecko na wycieczce. Taki sam dokument powinien mieć ze sobą jeden z rodziców, jeżeli drugi rodzic nie bierze udziału w podróży. (Za polakzagranica.msz.gov.pl)

Hotel w ofertach organizatorów

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu