Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

 • Wszyscy obywatele Polski podróżujący do Turcji, są zwolnieni z obowiązku okazywania negatywnego testu COVID-19 oraz certyfikatu szczepień.
 • Od 28.03.2022 został zniesiony obowiązek odbycia kwarantanny po przekroczeniu polskiej granicy, co oznacza że po powrocie z wakacji nie ma już obowiązku: legitymowania się podczas przekraczania granicy certyfikatami szczepienia, wykonywania testów w kierunku COVID-19 oraz odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.
 • Warunki te mogą ulec zmianie. Przed podróżą sprawdź aktualne przepisy rządowe na stronie www.gov.pl
 • Hotel Grand Pasa

  Turcja, Marmaris, Marmaris

  Świetne All Inclusive z wyborną kuchnią Doskonała lokalizacja w pobliżu centrum Marmaris Uwielbiane przez dzieci 3 zjeżdżalnie wodne Malownicze otoczenie lasem piniowym

  Więcej o hotelu

  od 2 443 za osobę

  Wybierz termin

  Wybraliśmy dla was

  Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

  Wybierz termin

  Nieoficjalny opis hotelu

  Numer hotelu: 25 306

  ATUTY

  - Baseny ze zjeżdżalniami
  - Blisko centrum Marmaris
  - Bezpłatny internet
  - Animacje hotelowe

  NASZYM ZDANIEM

  Pięciogwiazdkowy hotel Grand Paşa położony jest w Marmaris, miejscu styku wód Morza Egejskiego i Morza Śródziemnego. Dzięki wygodnym pokojom, odkrytym basenom, zjeżdżalniom wodnym, spa i atrakcjom spodoba się gościom w każdym wieku. Świetne miejsce na wakacje w Turcji zarówno dla lubiących błogi wypoczynek jak i gości aktywnie spędzających czas.

   

  LOKALIZACJA

  - 3 km od centrum Marmaris
  - 5 km od centrum çmeler
  - 90 km od lotniska Dalaman
  - 350 m od plaży

  PLAŻA

  Publiczna piaszczysto-żwirkowa plaża oddalona od hotelu o 350 m. Wszystkie usługi na plaży dodatkowo płatne. Możliwość wypożyczenia ręcznika na kartę hotelową (Zgubienie karty - koszt 10 Eur).

  DO DYSPOZYCJI GOŚCI

  Bezpłatnie: parasole, leżaki, ręczniki basenowe oraz plażowe - karty do wypożyczenia na recepcji, Wi-fi w lobby, animacje hotelowe, wstęp do łaźni i sauny, centrum fitness, zjeżdżalnie, baseny, 

  Dodatkowo płatne: centrum Spa, peelingi, masaże, zabiegi kosmetyczne, usługi w łaźni tureckiej i saunie, mini bar, pralnia, sejf w pokoju, TV, bilard, tenis stołowy.
  DLA DZIECI

  Basen ze zjeżdżalniami

  POKOJE

  Hotel dysponuje 280 pokojami. Standardowe mają ok. 25m2 i wyposażone są w elektroniczne zamki, łazienkę z wanną, telefon, suszarkę do włosów, TV, minibar, czajnik, klimatyzację, sejf (dodatkowo płatny), balkon.

  UDOGODNIENIA

  - Pralnia
  - Wi-fi (bezpłatne w lobby)
  - Centrum Spa
  - Klimatyzacja

  WYŻYWIENIE

  Oferta All Inclusive od 07:30-00:00 - śniadania, obiady, kolacje, przekąski, nocne zupy.
  Gin. wódka, piwo, wino (serwowane porcjami).

  Lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe serwowane są w godzinach 10:00-00:00.
  Importowane napoje alkoholowe są dodatkowo płatne.

  Hotel zastrzega sobie prawo do zmiany godzin serwowania posiłków. Wszystkie godziny potwierdzone zostana na miejscu.

  DODATKOWE INFORMACJE

  Hotel nie akceptuje zwierząt.
  Mozliwość płatności kartą Visa, Mastercard oraz Eurocard.

  CENA ZAWIERA

  LOTY CZARTEROWE:
  - Nocleg oraz wyżywienie zgodnie z wykupioną ofertą
  - Transport do miejsca docelowego
  - Bagaż podręczny 5 kg oraz rejestrowany 20 kg
  - Opiekę rezydenta podczas pobytu
  - Opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
  - Opłatę na Turystyczny Fundusz Pomocowy
  - Podatek Vat
  - Ubezpieczenie KL 30 000, NNW 3 000, bagaż 200

  CENA NIE ZAWIERA

  - Wycieczek fakultatywnych
  - Świadczeń nieprzewidzianych w ofercie

  INFORMACJE DLA PODRÓŻUJĄCYCH Z DZIEĆMI

  Informacja dla podróżujących z dziećmi do 18 lat - Pisemna zgoda na podróż osoby małoletniej jest potrzebna. Dokument taki powinien zawierać termin pobytu dziecka na terenie danego kraju, dane osobowe i numer paszportu dziecka oraz dane osobowe i numer paszportu osoby, pod której opieką znajduje się dziecko na wycieczce. Taki sam dokument powinien mieć ze sobą jeden z rodziców, jeżeli drugi rodzic nie bierze udziału w podróży. Dokument powinien być w języku angielskim. (Za polakzagranica.msz.gov.pl)

  DODATKOWE UBEZPIECZENIE NA WYPADEK KWARANTANNY LUB IZOLACJI

  Pomoc w przypadku izolacji
  W przypadku nałożenia na Ubezpieczonego konieczności poddania się izolacji z powodu nagłego zachorowania na Covid-19 podczas pobytu za granicą zgodnie z przepisami kraju, w którym Ubezpieczony przebywa, Centrum Alarmowe zorganizuje i pokryje dodatkowe koszty związane z obowiązkową izolacją, jeżeli izolacja nie może się odbyć w dotychczasowym miejscu
  zakwaterowania Ubezpieczonego lub czas jej trwania przekracza zaplanowany czas pobytu w ramach imprezy turystycznej. W takim przypadku Centrum Alarmowe zorganizuje i pokryje dodatkowe koszty zakwaterowania i wyżywienia w standardzie nie wyższym niż wcześniej przewidziany umową związaną z podróżą, z wyłączeniem napojów alkoholowych, maksymalnie do limitu 1.000 euro na osobę. Ubezpieczenie dostępne jest po opłaceniu dodatkowej składki.

  Pomoc w przypadku kwarantanny
  W przypadku nałożenia na Ubezpieczonego przez lokalne służby sanitarne konieczności poddania się kwarantannie w związku z Covid-19 podczas pobytu za granicą, zgodnie z przepisami kraju, w którym Ubezpieczony przebywa, Centrum Alrmowe zorganizuje i pokryje dodatkowe koszty związane z obowiązkową kwarantanną, jeżeli kwarantanna nie może się odbyć w dotychczasowym miejscu zakwaterowania Ubezpieczonego lub czas jej trwania przekracza zaplanowany czas pobytu w ramach imprezy turystycznej. W takim przypadku Centrum Alarmowe zorganizuje i pokryje dodatkowe koszty zakwaterowania i wyżywienia w standardzie nie wyższym niż wcześniej przewidziany umową związaną z podróżą, z wyłączeniem napojów alkoholowych oraz koszty transportu powrotnego do Polski lub kraju rezydencji jeżeli przekraczają pierwotnie przewidziany czas podróży, maksymalnie do limitu 1.000 euro na osobę. Ubezpieczenie dostępne jest po opłaceniu dodatkowej składki.

  WAŻNE INFORMACJE

  Przelot samolotem realizowany jest na podstawe ważnego paszportu lub dowodu osobistego - dokument musi być ważny mnimum 6 miesięcy od daty powrotu do Polski


  Zawarte w Serwisie informacje dotyczące imprez turystycznych REGO-BIS Sp. z o.o. Sp. Komandytowa nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz są zaproszeniem do zawarcia umowy, o którym mowa w art. 71 Kodeksu cywilnego.


  Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

  Informacje o hotelu

  • Odległość od plaży Plaża 350 m
  • Odległość od centrum miasta Centrum miasta 3 km
  • Odległość od lotniska Lotnisko 90 km
  • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
  • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
  • Basen wewnętrzny Basen wewnętrzny tak
  • Leżaki i parasole przy basenie, Leżaki i parasole na plaży Leżaki i parasole przy basenie tak
  • TV TV tak
  • Minibar, Bar Minibar tak
  • Lódowka Lódowka tak
  • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci Kącik dziecięcy tak
  • Fitness Fitness tak
  • Programy animacyjne Programy animacyjne tak
  • Ułatwienia dla niepełnosprawnych Ułatwienia dla niepełnosprawnych tak
  • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
  • Kawiarnia Kawiarnia tak
  • Recepcja 24h Recepcja 24h tak

  Opinie o hotelu

  Ocena 4,7 / 5
  Travelplanet

  Znakomity (16 ocena hotelu)

  Zakwaterowanie 4,9 / 5

  Wyżywienie 4,9 / 5

  Okolica 4,2 / 5

  Informacje dotyczące weryfikacji opinii

  19. najwyższa ocena z 561 hoteli w Marmaris

  Anna P.

  Ocena 4,8 / 5

  Niezweryfikowana opinia Data pobytu 3.5. - 10.5.2019 Oceniono: Czerwiec 2019

  Grand Pasa Turcja, Marmaris

  Jest to kolejny hotel z sieciówki do której należą również hotel Golden Rock Beach oraz Pasa Beach. W przeciwieństwie do nich hotel nie posiada plaży, natomiast dla komfortu gości organizowane są transfery na plażę hotelu Pasa Beach. Transfer jest za darmo i odbywa się dwa razy dziennie. W hotelu znajduje się ogromny basen, w którym można popływać, pograć w piłkę we wodzie lub poćwiczyć aqua aerobik. Dla miłośników zjeżdżalni udostępnione są trzy duże zjeżdżalnie, które pozwolą na wodne szaleństwa młodszym i starszym gościom. Hotelowa restauracja pomimo wielkości hotelu i ilości gości zapewnia przyjemną atmosferę podczas posiłków. Zupełnie nie czuć, że jesteśmy w tak dużym hotelu. Pomieszczenie jest przestronne, potrawy rozłożone w taki sposób, że nie ma kolejek i możemy się wspólnie z rodziną i przyjaciółmi bez nerwów cieszyć pysznymi posiłkami.

  Jest to kolejny hotel z sieciówki do której należą również hotel Golden Rock Beach oraz Pasa Beach. W przeciwieństwie do nich hotel nie posiada plaży, natomiast dla komfortu gości organizowane są transfery na plażę hotelu Pasa Beach. Transfer jest za darmo i odbywa się dwa razy dziennie. W hotelu znajduje się ogromny basen, w którym można popływać, pograć w piłkę we wodzie lub poćwiczyć aqua aerobik. Dla miłośników zjeżdżalni udostępnione są trzy duże zjeżdżalnie, które pozwolą na wodne szaleństwa młodszym i starszym gościom. Hotelowa restauracja pomimo wielkości hotelu i ilości gości zapewnia przyjemną atmosferę podczas posiłków. Zupełnie nie czuć, że jesteśmy w tak dużym hotelu. Pomieszczenie jest przestronne, potrawy rozłożone w taki sposób, że nie ma kolejek i możemy się wspólnie z rodziną i przyjaciółmi bez nerwów cieszyć pysznymi posiłkami.

  Zakwaterowanie 5,0 / 5

  Wyżywienie 5,0 / 5

  Okolica 4,0 / 5

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (1)

  Bernadetta

  Ocena 4,6 / 5

  Niezweryfikowana opinia

  Grand Pasa Turcja, Marmaris

  Bardzo urozmaicone posiłki, czysto, ładnie, bardzo miła obsługa.

  Bardzo urozmaicone posiłki, czysto, ładnie, bardzo miła obsługa.

  Zakwaterowanie 4,7 / 5

  Wyżywienie 5,0 / 5

  Okolica 4,0 / 5

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (1)

  Filtruj opinie

  Anna P.

  Ocena 4,8 / 5

  Niezweryfikowana opinia Data pobytu 3.5. - 10.5.2019 Oceniono: Czerwiec 2019

  Grand Pasa Turcja, Marmaris

  Jest to kolejny hotel z sieciówki do której należą również hotel Golden Rock Beach oraz Pasa Beach. W przeciwieństwie do nich hotel nie posiada plaży, natomiast dla komfortu gości organizowane są transfery na plażę hotelu Pasa Beach. Transfer jest za darmo i odbywa się dwa razy dziennie. W hotelu znajduje się ogromny basen, w którym można popływać, pograć w piłkę we wodzie lub poćwiczyć aqua aerobik. Dla miłośników zjeżdżalni udostępnione są trzy duże zjeżdżalnie, które pozwolą na wodne szaleństwa młodszym i starszym gościom. Hotelowa restauracja pomimo wielkości hotelu i ilości gości zapewnia przyjemną atmosferę podczas posiłków. Zupełnie nie czuć, że jesteśmy w tak dużym hotelu. Pomieszczenie jest przestronne, potrawy rozłożone w taki sposób, że nie ma kolejek i możemy się wspólnie z rodziną i przyjaciółmi bez nerwów cieszyć pysznymi posiłkami.

  Jest to kolejny hotel z sieciówki do której należą również hotel Golden Rock Beach oraz Pasa Beach. W przeciwieństwie do nich hotel nie posiada plaży, natomiast dla komfortu gości organizowane są transfery na plażę hotelu Pasa Beach. Transfer jest za darmo i odbywa się dwa razy dziennie. W hotelu znajduje się ogromny basen, w którym można popływać, pograć w piłkę we wodzie lub poćwiczyć aqua aerobik. Dla miłośników zjeżdżalni udostępnione są trzy duże zjeżdżalnie, które pozwolą na wodne szaleństwa młodszym i starszym gościom. Hotelowa restauracja pomimo wielkości hotelu i ilości gości zapewnia przyjemną atmosferę podczas posiłków. Zupełnie nie czuć, że jesteśmy w tak dużym hotelu. Pomieszczenie jest przestronne, potrawy rozłożone w taki sposób, że nie ma kolejek i możemy się wspólnie z rodziną i przyjaciółmi bez nerwów cieszyć pysznymi posiłkami.

  Zakwaterowanie 5,0 / 5

  Wyżywienie 5,0 / 5

  Okolica 4,0 / 5

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (1)

  Bernadetta

  Ocena 4,6 / 5

  Niezweryfikowana opinia

  Grand Pasa Turcja, Marmaris

  Bardzo urozmaicone posiłki, czysto, ładnie, bardzo miła obsługa.

  Bardzo urozmaicone posiłki, czysto, ładnie, bardzo miła obsługa.

  Zakwaterowanie 4,7 / 5

  Wyżywienie 5,0 / 5

  Okolica 4,0 / 5

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (1)

  Waldemar

  Ocena 4,6 / 5

  Niezweryfikowana opinia

  Grand Pasa Turcja, Marmaris

  Hotel super. W pełni zasługuje na 5 gwiazd. Wszystko dopisało.

  Hotel super. W pełni zasługuje na 5 gwiazd. Wszystko dopisało.

  Zakwaterowanie 5,0 / 5

  Wyżywienie 5,0 / 5

  Okolica 3,0 / 5

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Marco

  Ocena 4,8 / 5

  Niezweryfikowana opinia

  Grand Pasa Turcja, Marmaris

  wszystko ok

  wszystko ok

  Zakwaterowanie 5,0 / 5

  Wyżywienie 5,0 / 5

  Okolica 4,0 / 5

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Robert

  Ocena 4,8 / 5

  Niezweryfikowana opinia

  Grand Pasa Turcja, Marmaris

  Bardzo dobry hotel :-)

  Bardzo dobry hotel :-)

  Zakwaterowanie 5,0 / 5

  Wyżywienie 5,0 / 5

  Okolica 4,0 / 5

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

  Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

  Jesteśmy dostępni pn. - pt: 7:00 - 23:00, sb. - nd.: 8:00 - 22:00.

  +48 71 771 76 55

  Ładuję

  Ładowanie położenia hotelu i opisu...

  Pogoda

  Aktualna pogoda

  • Temperatura 29 °C temperatura w nocy 17 °C

  • Temperatura wody 23 °C

  Prognoza pogody na następne dni

  • Jutro 31 °C temperatura w nocy 18 °C

  • day_3 31 °C temperatura w nocy 19 °C

  • day_4 32 °C temperatura w nocy 19 °C

  • day_5 31 °C temperatura w nocy 19 °C

  Najlepsze miesiące na wakacje w tym miejscu

  • Najlepszy
  • Dobry
  • Niski sezon
  1. Styczeń
  2. Luty
  3. Marzec
  4. Kwiecień
  5. Maj
  6. Czerwiec
  7. Lipiec
  8. Sierpień
  9. Wrzesień
  10. Październik
  11. Listopad
  12. Grudzień