Himeros Beach Ocena: 4/5
od 1 465 zł za osobę
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 1 465 zł za osobę
od 1 320 zł za osobę
od 1 515 zł za osobę
od 1 741 zł za osobę
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Dobry (Na podstawie 29 opinii)
87. najwyższa ocena z 233 hoteli w Kemer
Renata L.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Super wakacje. Polecamy wszystkim, także rodzinom z dziećmi. Jeśli nie przeszkadza Ci prawie wyłącznie rosyjska klientela, to bardzo ładne wakacje. Programy animacyjne dla małych i dorosłych.
Super wakacje. Polecamy wszystkim, także rodzinom z dziećmi. Jeśli nie przeszkadza Ci prawie wyłącznie rosyjska klientela, to bardzo ładne wakacje. Programy animacyjne dla małych i dorosłych.
Plaża żwirowa, czysta, wystarczająco dużo leżaków.
WyżywienieRóżnorodne, dużo owoców i warzyw. Klimatyzowana jadalnia lub miejsce do siedzenia na zewnątrz. Każdy mógł bez problemu zabrać przekąski także na basen. Jedzenie dostępne prawie przez cały dzień... lody dla dzieci...
ZakwaterowanieŁadne, przestronne pokoje, ręczniki wymieniane codziennie, czysto.
UsługiWszystko super. Delegatka miła i pomocna. Tylko w siłowni było gorąco i nie było klimatyzacji... pozostałe usługi bez problemów. Droga do morza wygodna między hotelami. Bar na plaży wystarczający - piwo, napoje bezalkoholowe, lekkie przekąski, owoce i warzywa.....
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (14) (1)
Petra P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2024
Z pewnością nie był to nasz ostatni raz w tej okolicy, hotel czysty, obsługa pomocna i miła, możliwość WYŻYWIENIA BEZGLUTENOWEGO
Z pewnością nie był to nasz ostatni raz w tej okolicy, hotel czysty, obsługa pomocna i miła, możliwość WYŻYWIENIA BEZGLUTENOWEGO
Czy ta recenzja była pomocna? (2) (1)
Filtruj opinie
Barbora P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2025
Wakacje są takie, jakie je sobie urządzisz. Hotel miał kilka usterek, ale nic poważnego, co mogłoby nam je zepsuć – wręcz przeciwnie, bardzo nam się podobało. Chciałbym zaznaczyć, że to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. W niektórych recenzjach czytałem, że plaża jest daleko, ale to zupełnie nie odpowiada rzeczywistości – mam dzieci w wieku 2 i 4 lat i dotarliśmy tam w 4 minuty wolnym spacerem. Osobiście bardziej przeszkadzał mi bałagan dookoła. Spotkałem się też ze skargami na brak leżaków – nam się to nie przytrafiło, zawsze mieliśmy leżak. Jednak czystość na plaży nie była idealna, a obsługa niezbyt pracowita. Z drugiej strony byłem mile zaskoczony stolikami przy małym basenie, gdzie jedliśmy lunch z dziećmi – było bardzo przyjemnie i praktycznie. Program animacyjny był dobry, zwłaszcza dla dzieci – chociaż był bardzo powtarzalny i nie spodziewajcie się wieczornych pokazów, to i tak był wystarczający. Pokoje były czyste, ale trzeba przyznać, że są starsze, z lat 80. Hotel jest stary, ale wszystko działało i zawsze było czysto. Obsługa w jadalni była miła, pomocna i naprawdę się starała – daję im plusa.
Wakacje są takie, jakie je sobie urządzisz. Hotel miał kilka usterek, ale nic poważnego, co mogłoby nam je zepsuć – wręcz przeciwnie, bardzo nam się podobało. Chciałbym zaznaczyć, że to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. W niektórych recenzjach czytałem, że plaża jest daleko, ale to zupełnie nie odpowiada rzeczywistości – mam dzieci w wieku 2 i 4 lat i dotarliśmy tam w 4 minuty wolnym spacerem. Osobiście bardziej przeszkadzał mi bałagan dookoła. Spotkałem się też ze skargami na brak leżaków – nam się to nie przytrafiło, zawsze mieliśmy leżak. Jednak czystość na plaży nie była idealna, a obsługa niezbyt pracowita. Z drugiej strony byłem mile zaskoczony stolikami przy małym basenie, gdzie jedliśmy lunch z dziećmi – było bardzo przyjemnie i praktycznie. Program animacyjny był dobry, zwłaszcza dla dzieci – chociaż był bardzo powtarzalny i nie spodziewajcie się wieczornych pokazów, to i tak był wystarczający. Pokoje były czyste, ale trzeba przyznać, że są starsze, z lat 80. Hotel jest stary, ale wszystko działało i zawsze było czysto. Obsługa w jadalni była miła, pomocna i naprawdę się starała – daję im plusa.
.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2025
Nawiązując do wielu opini o tym hotelu. Hotel ten można podzielić na część główną z recepcją w którym przebywały moje dzieci oraz część willową gdzie mieszkałem z żoną. W części gdzie mieszkały dzieci wszystko było ok. Natomiast w części gdzie mieszkałem z żoną tak jak opisywali inni klienci brzydko pachniało z kratki kanalizacyjnej w prysznicu. Dzięki opiniom które przeczytałem zabrałam ze sobą matę gumowaną 20x40cm dzięki czemu po położeniu na kratkę zlikwidowałem brzydki zapach. Poza tą niedogodnością nie mam większych zastrzeżeń.
Nawiązując do wielu opini o tym hotelu. Hotel ten można podzielić na część główną z recepcją w którym przebywały moje dzieci oraz część willową gdzie mieszkałem z żoną. W części gdzie mieszkały dzieci wszystko było ok. Natomiast w części gdzie mieszkałem z żoną tak jak opisywali inni klienci brzydko pachniało z kratki kanalizacyjnej w prysznicu. Dzięki opiniom które przeczytałem zabrałam ze sobą matę gumowaną 20x40cm dzięki czemu po położeniu na kratkę zlikwidowałem brzydki zapach. Poza tą niedogodnością nie mam większych zastrzeżeń.
Plaża ok.
WyżywienieCo do wyżywienia nie mam zastrzeżeń, choć małe zastrzeżenia miał mój nastoletni syn.
ZakwaterowaniePokój ok
UsługiObsługa hotelowa bardzo miła. Z atrakcji hotelu mało korzystaliśmy. Zjeżdzalnie mogły by być lepsze. Bardzo mało muzyki polskiej
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Petra P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2024
Z pewnością nie był to nasz ostatni raz w tej okolicy, hotel czysty, obsługa pomocna i miła, możliwość WYŻYWIENIA BEZGLUTENOWEGO
Z pewnością nie był to nasz ostatni raz w tej okolicy, hotel czysty, obsługa pomocna i miła, możliwość WYŻYWIENIA BEZGLUTENOWEGO
Czy ta recenzja była pomocna? (2) (1)
eduard B.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2023
po dwudziestu latach pogorszył się o 50 procent. droga do plaży 300 m dostęp do winogron wodnych.Nigdy więcej tego hotelu.
po dwudziestu latach pogorszył się o 50 procent. droga do plaży 300 m dostęp do winogron wodnych.Nigdy więcej tego hotelu.
słaby dostęp do wody ze względu na brak drewnianych dróg
Wyżywieniespokonost
Zakwaterowanieczasami zapomina odkurzyć pokój
Usługiani razu nie zadziałał standardowy transport do wody
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (3) (3)
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2023
Ogólnie tak. Było tam miło.
Ogólnie tak. Było tam miło.
Plaża była kamienista i czysta. Mógłby być trochę większy. Zawsze znaleźliśmy leżak.
WyżywienieJedzenie było bogate w wybór. Wszystkiego zawsze było pod dostatkiem
ZakwaterowanieZakwaterowanie jest ładne, pokoje są czyste i zawsze schludne. Ogólny spokój w hotelu. Duży, czysty basen i nawet mały brodzik dla najmłodszych
UsługiJeden bar na tak duży hotel. Ale faktem jest, że gdy tylko pojawiła się kolejka po napoje, inni pracownicy natychmiast przyszli z pomocą i wszystko było w porządku.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (3) (2)
Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!
Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.
Ładowanie położenia hotelu i opisu...