Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

 • Przed przylotem do Turcji wymagany negatywny wynik testu RT-PCR (maks. 72h) lub antygenowego (maks. 48h)
 • Zwolnione z testu są osoby zaszczepione (pełna dawka co najmniej 14 dni przed przybyciem), ozdrowieńcy (pozytywny wynik testu od 28 dni do 6 miesięcy przed wylotem) oraz dzieci poniżej 12 r.ż.. Zaświadczenia należy pobrać z Internetowego Konta Pacjenta lub aplikacji mObywatel.
 • Wymagane wypełnienie elektronicznego formularza wjazdowego na stronie register.health.gov.tr w ciągu ostatnich 72 godzin przed wylotem oraz wygenerowanie kodu QR (1 uczestnik = 1 formularz i kod QR)
 • Wymagane wypełnienie deklaracji zdrowia (również dla dzieci) POBIERZ TUTAJ
 • Powrót do Polski
  • Każdy jest zobowiązany do przedstawienia negatywnego wyniku testu antygenowego lub PCR na obecność COVID-19 wykonanego nie wcześniej niż 24 godziny przed przekroczeniem granicy lub w ciągu 3 godzin od momentu przekroczenia granicy. Obowiązek nie dotyczy dzieci poniżej 5 r.ż
  • Nie okazanie negatywnego wyniku testu PCR lub antygenowego skutkuje skierowaniem na 14-dniową kwarantannę.
  • Zwolnione z kwarantanny są dzieci do lat 12, jeśli podróżują z osobą zaszczepioną lub pod opieką przedstawiciela linii lotniczej
  • Obowiązek wypełnienia Karty Lokalizacji Podróżnego www.gov.pl/web/gov/wypelnij-klp
  • Warunki te mogą ulec zmianie. Przed podróżą sprawdź aktualne przepisy rządowe na stronie www.gov.pl

  Hotel Sun City Hotel & Beach Club

  Turcja, Dalaman-Fethiye , Ölüdeniz

  Malownicze usytuowanie pośród bujnej zieleni Bliskość centrum i słynnej laguny Oludeniz Urozmaicony program animacyjny Smaczna i różnorodna kuchnia

  Więcej o hotelu

  od 2 655 za osobę

  Wybierz termin

  Wybraliśmy dla was

  Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

  Wybierz termin

  Nieoficjalny opis hotelu

  Numer hotelu: 108 718

  Kategoria

  ****

  Opis oferty

   

  Położenie

  Hotel położony w zadbanym ogrodzie w miejscowości Oludeniz, otoczonej zielonymi zboczami gór oraz błękitem Morza Śródziemnego. Do centrum miasteczka z szerokim wyborem barów, restauracji oraz sklepów ok. 200 m. Do Fethiye ok. 12 km, do lotniska w Dalamanie ok. 65 km.

  Plaża

  Ok. 350 m od piaszczysto-żwirowej, publicznej plaży, uznawanej za jedną z najpiękniejszych w Turcji, zakończonej malowniczą laguną. Serwis plażowy za opłatą (ok. 15 TL za leżak lub parasol) Ponadto hotel posiada urokliwą, prywatną, piaszczystą plażę w pobliżu Błękitnej Laguny, oddaloną o ok. 4 km od kompleksu, dokąd dowozi bezpłatny hotelowy bus. Bezpłatne ręczniki plażowe, leżaki i parasole.

  Do dyspozycji gości

  Recepcja 24 h, kantor, lobby, restauracja główna ze stolikami na tarasie, restauracja a'la carte serwująca dania kuchni włoskiej (dodatkowo płatna), 2 bary: snack bar oraz bar przy basenie. 3 baseny: główny, relaksacyjny (dla osób powyżej 16 lat) i kryty oraz brodzik dla dzieci. Bezpłatne ręczniki kąpielowe, leżaki i parasole. Za opłatą: lekarz, fryzjer, mini market, usługi opiekunki dla dzieci.

  Wyżywienie

  All Inclusive: śniadanie (07:30-10:00), późne śniadanie (10:00-10:30), lunch (12:30-14:00), obiadokolacja w formie bufetu (19:30-21:30). Przekąski w ciągu dnia (12:00-17:00), lody (16:00-18:00), wieczorna przekąska (23:00-24:00). Raz na pobyt możliwość skorzystania z restauracji a'la carte (wymagana rezerwacja, za opłatą ok. 12 EUR/os.). Lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe (10:00-24:00). Płatne dodatkowo: napoje serwowane po 24:00, importowane napoje bezalkoholowe i alkoholowe oraz świeżo wyciskane soki.

  Program sportowy i animacyjny

  Hotel organizuje dzienne i wieczorne animacje. Ponadto: siłownia, centrum SPA (sauna, łaźnia turecka), rzutki, boccia, piłkarzyki. Za depozytem: tenis, tenis stołowy, bilard. Za opłatą: sporty wodne, nurkowanie, rowerki wodne, masaże i zabiegi w SPA, oświetlenie kortu. Dla dzieci: mini klub.

  Internet

  Bezpłatny Internet Wi-Fi w częściach wspólnych hotelu.

  Kategoria lokalna

  ****

  Naszym zdaniem

  Bardzo przyjemny hotel o dobrym standardzie. Położenie w zaciszu hotelowego ogrodu, a zarazem blisko centrum Oludeniz i pięknej plaży zakończonej laguną, połączone ze starannie prowadzonymi animacjami hotelowymi oraz dobrą kuchnią sprawiają, że jest to wymarzone miejsce na wypoczynek zarówno z rodziną, jak i we dwoje.

  Strona www

  www.suncity.com.tr

  Opinie klientów


  Pokoje


  Zakwaterowanie


  Program

  Dzień 1

  Wyloty z Polski. Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbowna poszczególnych lotniskachna 2 godziny przed wylotem samolotu. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na www.stronie operatora.

  Dzień 2 - 7 (lub 14)

  Czas na wypoczynek, kąpiele słoneczne i morskie, udział w wycieczkach lokalnych itp.

  Dzień 8 (lub 15)

  Wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko, powrót do Polski.

  Uwagi do programu

  Na terenie Turcji obowiązuje wymóg noszenia maseczek w przestrzeniach ogólnodostępnych i środkach transportu (transfery, transport publiczny). W restauracjach lokalnych obowiązuje 50% obłożenia.

  "

  Świadczenia

  Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, 7, 10, 11lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).

  Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek lokalnych, posiłków i napoi innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, pozostałych wydatków osobistych oraz wizy tureckiej.

  Uprzejmie informujemy że od dnia 26.04.2019 w Turcji przestaną być honorowane banknoty o nominale 500 EUR. W związku z tym nie będzie możliwości opłacania pakietów płatnych pilotowi oraz wycieczek lokalnych banknotami o tym nominale. Prosimy o poinformowanie Klientów.

  Wycieczki lokalne

  EFEZ Jedno z najlepiej zachowanych starożytnych miast świata. Wycieczka do Efezu to prawdziwa podróż w objęcia kultury greckiej i rzymskiej oraz do korzeni chrześcijaństwa. Miasto było ośrodkiem kultu bogini Artemidy, prężnie działającym miastem portowym i centrum handlu. Za panowania Rzymian wzniesiono tu świątynie ku czci cesarzy: Domicjana, Trajana i Hadriana. Niesamowite miejsce, którego kamienie pamiętają filozofa Heraklita, a zbocza góry Pion niosą echo wystąpień Św. Pawła. Zgodnie z wierzeniami okolice Efezu to także ruiny bazyliki z grobem św. Jana Ewangelisty oraz Dom Marii - Matki Jezusa, gdzie spędziła ostatnie lata życia. Wśród najczęściej odwiedzanych zabytków i atrakcji turystycznych Turcji w 2012 r., Efez ustąpił miejsca jedynie Muzeum Hagia Sophia i Pałacowi Topkapı. Podczas wycieczki zwiedzą Państwo: antyczne miasto Efez, Meryemana (Dom Marii Matki) oraz ruiny Świątyni Artemidy. Cena ok. 64 EUR - z regionu Fethiye oraz Hisaronu, ok.60 EUR - z regionu Marmaris.

  NOC TURECKA Tradycyjny wieczór turecki w baśniowej krainie tańca i śpiewu. W tę noc dziedziniec XVI-wiecznego karawanseraju w Marmaris wypełni tłum gości, zapach tureckiej kuchni oraz dźwięki tradycyjnej muzyki. Wśród atrakcji: tańce brzucha, wirujący derwisze i inne tańce regionalne. Cenaok. 30 EUR - z regionu Marmaris.

  HAMAM To idealne miejsce dla Turystów pragnących połączyć przyjemne z pożytecznym - zrelaksować się i jednocześnie zadbać o urodę całego ciała. W czasie zabiegów w łaźni tureckiej (masaż w pianie, peeling specjalną rękawicą) można odpocząć i w pełni się odprężyć. Polecamy zwłaszcza na początku urlopu, peeling dodatkowo przyspieszy opaleniznę. Cena ok. 25 EUR - z regionu Fethiye oraz Marmaris.

  PAMUKKALE Ten turecki cud przyrody znajduje się na terenie Parku Narodowego i został umieszczony na Liście Światowego Dziedzictwa Przyrody UNESCO. Fantastyczne wapienne tarasy, wodospady i gorące źródła królują nad terenami zachodniej Anatolii. Obecny wygląd Pamukkale to efekt trwającego od 14 tysięcy lat procesu osadzania się soli wapnia wytrącanych z wód mineralnych. Nazywane są "Bawełnianym Zamkiem" - białe, kaskadowo ułożone baseny z daleka rzeczywiście wyglądają jak kłębki wełny. Cena ok.50 EUR - z regionu Fethiye oraz Marmaris.

  DALYAN Wspaniała wyprawa do Dalyanu - niezwykłego miejsca, gdzie spotykają się i mieszają ze sobą flora i fauna typowe dla wód słodkich i słonych. Wynikiem tego spotkania dwóch, zwykle odrębnych światów jest niezwykłe bogactwo, przyrodniczy raj, którego piękno przyciąga turystów wszystkich narodowości. Z autokaru przesiądziemy się na łódkę i popłyniemy do pierwszego punku naszej wycieczki jakim są kąpiele błotne i siarczanowe. Po lunchu wyruszymy w dalszy rejs, naturalnym kanałem łączącym morze z jeziorem Koycegiz. W ten sposób docieramy do miejsca, stanowiącego jeden z najbardziej rozpoznawalnych widoków Turcji - wykute w skale grobowce licyjskie. W końcu dopłyniemy do Żółwiej Plaży - miejsca, w którym zagrożone wyginięciem żółwie morskie składają jaja. Tam przerwa na pływanie i plażowanie. Cena ok. 37 EUR - z regionu Fethiye, ok.40 EUR - z regionu Marmaris.

  NURKOWANIE Współpracujemy z najlepszymi szkołami nurkowania w Turcji. Firmy te organizują nurkowania i szkolenia dla pojedynczych gości, jak i całych grup. Pozwalają zdobywać międzynarodowe certyfikaty, a doświadczonym nurkom umożliwiają wyprawy w najciekawsze miejsca w okolicy, zapewniając sprzęt i asekurację. Dla wszystkich tych, którzy jeszcze nie mieli okazji spróbować tej niezwykłej przygody proponujemy program dla początkujących. Instruktor wprowadzi wszystkich w podstawowe zasady nurkowania, zaznajomi ze sprzętem. Następnie w asyście instruktora zejdziemy pod wodę. W przerwie pomiędzy nurkowaniami lunch na pokładzie. Dołącz do ekskluzywnego klubu odkrywców głębin! Cena ok. 50 EUR - z regionu Fethiye iMarmaris.

  JEEP SAFARI Szalona wyprawa dla amatorów mocnych wrażeń. Asfaltowe drogi i wygodny autokar mogą dać namiastkę górskiej wycieczki - ale takie zwiedzanie nie zadowoli tych, którzy kochają górskie bezdroża, słońce, kurz i wiatr we włosach. To właśnie z myślą o nich przygotowaliśmy program Jeep Safari. W górach znajdziemy stylowe domki, nadzwyczajne widoki i nieprzebrane bogactwo przyrody. Zobaczymy wiejski meczet, a na lunch zabierzemy Państwa do uroczej restauracji na rzece Dimcay. Cena ok.28 EUR - z regionu Fethiye, ok. 30 EUR - z regionu Marmaris.

  RAFTING Szalony spływ pontonami po górskiej rzece Kanionu Köprülü. Aby skorzystać z tej rozrywki nie trzeba być doświadczonym sportowcem, gdyż spływ odbywa się pod czujnym okiem profesjonalnych instruktorów. Uczestnicy otrzymują wiosła, kamizelki i kaski. Trasa ma około 14 km, a sam spływ trwa ok. 2,5 godz. W trakcie wyprawy planowane są postoje, podczas których będzie można odpocząć oraz popływać w orzeźwiającej, krystalicznie czystej wodzie. Cena ok.55 EUR - z regionu Fethiye iMarmaris.

  MORSKA WYPRAWA Wakacje to tak długo oczekiwany przez wszystkich czas. Urlop wymyślono właśnie po to, aby zrelaksować się i naładować akumulatory pozytywną energią. Zapraszamy Państwa na rejs statkiem - wycieczka idealna dla wszystkich tych, którzy chcą uciec od miasta, codzienności i spędzić cudowny dzień na łonie natury. Więc koniec z wczesnym wstawaniem, stresem i pośpiechem - dzisiaj płyniemy w rejs. Słońce, delikatny szum morza oraz malownicze krajobrazy z pewnością pozwolą Państwu się zrelaksować. Podczas rejsu można popływać w krystalicznie czystych wodach, opalać się oraz podziwiać piękno urokliwych zatoczek. Cena ok. 20 EUR - z regionu Fethiye iMarmaris.

  WYSPA KLEOPATRY Niesamowity całodniowy rejs po turkusowych wodach zatoki Gökova do przepięknej Wyspy Kleopatry, słynącej z unikatowych na skalę światową plaż. Legenda głosi, że niespotykany nigdzie indziej poza Egiptem piasek został tu przewieziony statkami na polecenie Marka Antoniusza dla swojej ukochanej Kleopatry. W cenę wycieczki wliczone są: transfer z hotelu do portu i z powrotem, śniadanie, lunch oraz przerwa kawowa z przekąskami. Liczne przerwy na pływanie (warto wziąć rurkę i maskę do snorkelingu) oraz możliwość kąpieli błotnych. Cena ok. 35 EUR - z regionu Marmaris.

  PARAGLIDING Możliwość tandemowego skoku z paralotnią, w towarzystwie doświadczonego instruktora. Podczas lotu podziwiać można niesamowite widoki na okolicę z lotu ptaka - piękne plaże, zatoki oraz lazur roztaczających się wód. Cena ok. 105 EUR - z regionu Fethiye, ok. 130 EUR - z regionu Marmaris.

  RODOS - czyli Wyspa Słońca to niewątpliwie miejsce, w którym można poczuć prawdziwą, grecką atmosferę i tym samym podczas jednego urlopu zobaczyć dwa kraje. Po ok. 2,5 godzinnym rejsie zapraszamy na spacer po porcie oraz odwiedzenie miejsca, w którym znajdował się jeden z cudów starożytnego świata - Kolos Rodyjski. Zachęcamy również do obejrzenıa Pałacu Wielkich Mistrzów - jednego z najbardziej imponujących zabytków na Rodos. Na wyspie zachowały się też obiekty z okresu panowania tureckiego tj: Meczet Sulejmana Wspaniałego, łaźnie tureckie oraz biblioteka osmańska posiadająca w swoich zbiorach cenne manuskrypty islamskie. Spacerując po Rodos nie można nie ulec czarowi malowniczych, wąskich uliczek oraz tętniących życiem greckich tawern, gdzie można spróbować wyśmienitych, lokalnych przysmaków. Cena z regionu Fethiye ok. 70 EUR, z regionu Marmaris ok. 57 EUR.

  SAKLIKENT - czyli najdłuższy wąwóz w tej części Turcji liczący ok. 18 km długości oraz 300 metrów wysokości. Został on uformowany przez spływająca z gór Taurus rzekę Eşen. Podczas wycieczki zapraszamy na spacer po tym malowniczym miejscu, które zostało odkryte stosunkowo niedawno. Orzeźwiająca woda oraz niesamowite formacje skalne z pewnością sprawią, że będzie to niezapomniane przeżycie. Następnie udamy się na obiad do resturacji Yaka Park, gdzie można skosztować m.in. świeżego pstrąga. Po lunchu zapraszamy na zwiedzanie miasta Tlos - jednego z najstarszych i najważniejszych ośrodków starożytnej Licji. Zachwyca ono do dziś rzesze turystów swoim położeniem na stromym, skalnym urwisku. W Tlos możemy podziwiać bardzo dobrze zachowane ruiny antycznego miasta takie jak: teatr, stadion, termy czy grobowce licyjskie charakterystyczne dla tego regionu Turcji. Cena z regionu Fethiye ok. 37 EUR.

  Uwaga! Wycieczki prowadzone są w języku polskim. Ich organizatorem nie jest Rainbow, a lokalne biuro, które odpowiada za jakość serwisu. Ustala też ich program, ceny i terminy wyjazdów, dlatego ewentualne reklamacje należy kierować bezpośrednio do organizatora. Podane w katalogu opisy i ceny są jedynie orientacyjne, szczegółowe informacje otrzymacie Państwo u naszego przedstawiciela. Rezydent jest jedynie pośrednikiem w zapisie na wycieczki lokalne. Min. ilość uczestników to 15 osób. Przed i po sezonie niektóre wycieczki nie są organizowane. Ceny wycieczek mogą się różnić w zależności od lokalizacji hotelu.

  Inne

  TURCJAMARMARIS informacje ogólne:

  Waluta

  TL - lira turecka. Warto zabrać ze sobą Euro lub Dolary. Wymiany pieniędzy można dokonać w kantorach, na poczcie, w banku lub w recepcji hotelu (w hotelach kurs jest zazwyczaj najmniej korzystny).

  Napiwki

  Przyjęte jest zostawianie drobnych sum jako napiwki. Zarobki w Turcji są niskie i napiwki są często dużą pomocą finansową. Szczególnie dotyczy to kierowców na wycieczkach lokalnych i kelnerów w restauracjach.

  Czas + 1 godzinę w stosunku do czasu polskiego.

  Język urzędowy:

  turecki

  Orientacyjne ceny

  Pizza ok.20 TL woda 1,5l. ok. 1,5-2 TL, piwo w sklepie ok.9 TL. Poza sklepami spożywczymi warto się targować.

  Poczta

  Poczta oznaczona jest PTT (granatowy napis na żółtym tle). Na poczcie można zakupić kartki, znaczki, karty telefoniczne oraz wymienić pieniądze. W niektórych hotelach możliwość pozostawienia kartek pocztowych z przyklejonym znaczkiem w recepcji. Kupując kartki warto od razu zadbać o znaczki na pocztę lotniczą.

  Elektryczność

  Napięcie 220 V, 50 Hz. Urządzenia z polskimi wtyczkami działają bez problemów. Telefony Karty telefoniczne można kupić w sklepach i kioskach w pobliżu publicznych aparatów telefonicznych. Karta ze 100 jednostkami za ok. 5 EUR wystarcza na krótką rozmowę międzynarodową. Koszty połączeń w roamingu polskich sieci komórkowych są stosunkowo drogie, dlatego prosimy o sprawdzenie operatora stawek przed wyjazdem.

  W regionie

  Marmaris

  Jeden z najpopularniejszych kurortów egejskiego wybrzeża Turcji znany z największego, malowniczego portu jachtowego i bogatego życia nocnego. Doskonałe położenie, piękne widoki i mnóstwo zieleni czynią z Marmaris doskonałe miejsce do wypoczynku i zwiedzania. Stąd blisko do Efezu, Pamukkale czy Dalyanu, a nawet na grecką wyspę Rodos na którą katamaranem płynie się zaledwie 60 min.

  Oludeniz

  Oludeniz jest bardzo znanym i popularnym miejscem wypoczynkowym. Po pierwsze położone jest przy zdecydowanie najpiękniejszej i najczęściej fotografowanej plaży w Turcji. Po drugie uznawane jest za jedno z najlepszych miejsc na świecie do uprawiania paraglidingu. Podczas lotu paralotnią podziwiać można przepiękne widoki na lagunę oraz unikalne zatoczki.

  Fethiye

  Położone w miejscu antycznego miasta Telmessos, którego ruiny podziwiać można podczas spacerów wzdłuż wybrzeża. Obecnie jest ono jednym z najbardziej popularnych centrów turystycznych w Turcji przyciągając co roku rzesze turystów z całej Europy.

  Wyloty z: Warszawy, Katowic, Gdańskaoraz Poznania. Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na poszczególnych lotniskach na 2 godziny przed wylotem samolotu. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na stronie operatora.

  "

  Sezonowość

  Zwykle wysoki sezon turystyczny w Turcji trwa od 01.06 do 30.09.

  Wizy

  Wiza

  Do przekroczenia granicy tureckiej przez obywateli Polski niezbędny jest paszport ważny co najmniej 150 dni od daty wjazdu do Turcji.

  Obywatele Polski są zwolnieni z obowiązku wizowego w celu turystycznym do 90 dni w ciągu 180 dni od daty pierwszego wjazdu.

  Uwaga: Posiadaczy paszportów tymczasowych mogą obowiązywać inne warunki wjazdowe. Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z opiekunem rezerwacji lub agentem, u którego dokonywałeś zakupu wycieczki.

  Uwaga! Powyższe warunki podane zostały na dzień 16.08.2021 r. i mogą ulec zmianie.

  Przylatując do Turcji należy okazać jeden z poniższych testów lub dokumentów:

  - negatywny wynik testu RT PCR na COVID 19 zrobiony nie wcześniej niż 72 h przed przylotem do Turcji (w laboratoriach certyfikowanych przez odpowiednie władze krajowe i międzynarodowe oraz przetłumaczony na język angielski).

  - negatywny wynik szybkiego testu antygenowego zrobiony nie wcześniej niż 48 godzin przed przylotem do Turcji (w laboratoriach certyfikowanych przez odpowiednie władze krajowe i międzynarodowe oraz przetłumaczony na język angielski).

  Z obowiązku posiadania negatywnego wyniku testu na obecność koronawirusa zwolnieni są tzw. ozdrowieńcy tj. osoby które przeszły Covid -19 i zostały wyleczone w ciągu ostatnich 6 miesięcy od daty wylotu do Turcji, a od pierwszego pozytywnego wyniku testu na Covid-19 minęło co najmniej 28 dni przed datą wylotu do Turcji. Należy posiadać certyfikat ozdrowieńca pobrany z IKP (w języku angielskim).

  Z obowiązku posiadania negatywnego wyniku zwolnione są również osoby, które przyjęły pełną dawkę szczepienia (w zależności od producenta i ilości wymaganych dawek), a od ostatniej minęło przynajmniej 14 dni. Należy mieć zaświadczenie pobrane z IKP w formie certyfikatu szczepienia (w języku angielskim).

  Dzieci do lat 6-ciu zwolnione są z obowiązku przedstawiania wyników testów.

  Dotyczy obowiązku wypełnienia formularza zdrowotnego i posiadania kodu QR przed przylotem do Turcji:

  Przed przylotem do Turcji należy najwcześniej na 72 godziny przed wylotem z Polski ale nie później niż przed odprawą wypełnić ankietę online dostępną na: .

  Wzór wypełnienia wniosku dostępny jest u opiekunów rezerwacji.

  Powyższa regulacja obowiązuje na dzień 16.08.2021 r.

  Wizy - informacje dla sprzedawców

  Wiza

  Do przekroczenia granicy tureckiej przez obywateli Polski niezbędny jest paszport ważny co najmniej 150 dni od daty wjazdu do Turcji.

  Obywatele Polski są zwolnieni z obowiązku wizowego w celu turystycznym do 90 dni w ciągu 180 dni od daty pierwszego wjazdu.

  Uwaga: Posiadaczy paszportów tymczasowych mogą obowiązywać inne warunki wjazdowe. Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.

  Uwaga! Powyższe warunki podane zostały na dzień 16.08.2021 r. i mogą ulec zmianie.

  Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

  Informacje o hotelu

  • Odległość od plaży 350 m
  • Odległość od centrum miasta 250 m
  • Klimatyzacja tak
  • Basen zewnętrzny tak
  • Basen wewnętrzny tak
  • Leżaki i parasole przy basenie tak
  • TV tak
  • Minibar, Bar tak
  • Lódowka tak
  • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci tak
  • Tenis tak
  • Fitness tak
  • Programy animacyjne tak
  • Ułatwienia dla niepełnosprawnych tak
  • Hotelowa restauracja tak
  • Recepcja 24h tak
  • Wypożyczalnia rowerów tak

  Opinie o hotelu

  Ocena 4,9/5
  Travelplanet

  Fantastyczny (3 ocena hotelu)

  Zakwaterowanie 4,8/5

  Wyżywienie 5,0/5

  Okolica 5,0/5

  3. najwyższa ocena z 384 hoteli w Dalaman-Fethiye

  Jandor

  Ocena 4,9/5
  brak rozrywki dla starszych dzieci i mlodziezy,nie polecamy hotelowej plazy, publiczna przepiekny blekit wody.
  Całkowita ocena

  brak rozrywki dla starszych dzieci i mlodziezy,nie polecamy hotelowej plazy, publiczna przepiekny blekit wody.

  Zakwaterowanie 4,9/5

  Wyżywienie 5,0/5

  Okolica 5,0/5

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Ewanowacka

  Ocena 4,9/5
  Ogólnie: Hotel godny polecenia. Każdy znajdzie coś dla siebie Jakość/cena: Cena do najniższych nie należy, ale jeżeli szuka się pewnego miejsca na wyp
  Całkowita ocena

  Ogólnie: Hotel godny polecenia. Każdy znajdzie coś dla siebie
  Jakość/cena: Cena do najniższych nie należy, ale jeżeli szuka się pewnego miejsca na wypoczynek to na Sun City moim zdaniem zawieść się nie można
  Infrastruktura: Teren hotelu bardzo dobrze zagospodarowany. Niewysoka zabudowa (kilkupiętrowy budynek główny oraz wiele domków 1-piętrowych) oraz mnóstwo zieleni, która sprawia że sąsiedzi nie zaglądają sobie w okna. Jest gdzie pospacerować jeżeli znudzi się leżenie na leżaku. Nie ma problemu z podjeżdżaniem wózkiem np. dziecięcym. Recepcja oraz kuchnia są w oddzielnym budynku więc można uniknąć nieprzyjemnych widoków. Na terenie plac zabaw z animatorami dla dzieci, często okupowany tenis stołowy, sauna, dużo animacji - strzelanie z wiatrówki, lotki, gimnastyka, piłka wodna, wieczorem zawsze minidisco na specjalnej scenie oraz różne przedstawienia, kabarety. Jest również miejsce na oglądanie np wydarzeń spotowych oraz wygodne zacienione kanapy np. na poczytanie książki
  Pokoje: Pokoje dość duże, czyste, sprzątane codziennie, codziennie wymieniane ręczniki. Łazienka zadbana z wanną i szklaną kotarą-jak w kabinach prysznicowych. Na całą długość łazienki blat z umywalką-wygodne miejsce na kosmetyki. Duża szafa 2-dzwiowa, kilka szuflad i szafek, toaletka, duże łóżko, sofa. Dość duży balkon od strony basenu z 2 krzesłami
  Posiłki: Posiłki nie do przejedzenia i nie do znudzenia! Po 2 tyg spokojnie można zostać dłużej nadal smakować potraw. Bardzo dużo sałatek, słodyczy-szczególnie obfite i uroczyste kolacje przy doborowej muzyce. Oprócz 3 podstawowych posiłków, 2 śniadanie (hamburgery, kurczaki itp.), podwieczorek (ciastka+kawa) oraz co ciekawe zupa i przekąski ok. północy. W opcji all napoje łącznie z alkoholami do godz. 2! Nawet koktajle poza godzinami serwowania można dostać za darmo.
  Basen: Są 2 baseny. Basen główny duży (z lotu ptaka wydaje się największy w całym miasteczku) czysty. Drugi w cichym spokojnym miejscu między niskimi budynkami. Leżaków wystarczało. Ręczniki płatne więc może warto mieć swoje. Oprócz tego basen kryty, który był dużą atrakcją dla dzieci. Hotel ma swoją plażę, która nie zachwyca- mała zatoczka, spokojna woda bez fal, bezpłatny transfer z hotelu busem. Zdecydowanie ładniejsza jest plaża publiczna o płatnymi leżakami.
  Czystość i obsługa: Czysto zarówno na terenie hotelu oraz w pokojach. Obsługa rewelacyjna szczególnie w restauracji i za barem. Zawsze mili uśmiechnięci, ale nie nachalni.
  Lokalizacja: Moim zdaniem bardzo dobra, ponieważ nie ma w pobliżu dyskotek, ale jeżeli ktoś ma ochotę na taką rozrywkę wystarczy przejść się na plaże kilka-klikanaście minut np. do Crusoe na dyskotekę w pianie. Oczywiście polecam wycieczki fakultatywne ale tylko kupowane w miasteczku-gdzie jest bardzo dyżu wybór w przystępnych cenach (Np rejs statkiem po lagunie ok. 7-8 godz. z obiadem udało się kupić za 6EURO za os.) Polecam również paragliding-niesamowite wrażenia oraz podobno jedne z najlepszych warunków do tego tymu sportu.

  Zakwaterowanie 4,9/5

  Wyżywienie 5,0/5

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Filtruj opinie

  Jandor

  Ocena 4,9/5
  brak rozrywki dla starszych dzieci i mlodziezy,nie polecamy hotelowej plazy, publiczna przepiekny blekit wody.
  Całkowita ocena

  brak rozrywki dla starszych dzieci i mlodziezy,nie polecamy hotelowej plazy, publiczna przepiekny blekit wody.

  Zakwaterowanie 4,9/5

  Wyżywienie 5,0/5

  Okolica 5,0/5

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Ewanowacka

  Ocena 4,9/5
  Ogólnie: Hotel godny polecenia. Każdy znajdzie coś dla siebie Jakość/cena: Cena do najniższych nie należy, ale jeżeli szuka się pewnego miejsca na wypoczynek to na Sun City moim zdaniem zawieść się nie można Infrastruktura: Teren hotelu bardzo dobrze zagospodarowany. Niewysoka zabudowa (kilkupiętrowy budynek główny oraz wiele domków 1-piętrowych) oraz mnóstwo zieleni, która sprawia że sąsiedzi nie
  Całkowita ocena

  Ogólnie: Hotel godny polecenia. Każdy znajdzie coś dla siebie
  Jakość/cena: Cena do najniższych nie należy, ale jeżeli szuka się pewnego miejsca na wypoczynek to na Sun City moim zdaniem zawieść się nie można
  Infrastruktura: Teren hotelu bardzo dobrze zagospodarowany. Niewysoka zabudowa (kilkupiętrowy budynek główny oraz wiele domków 1-piętrowych) oraz mnóstwo zieleni, która sprawia że sąsiedzi nie zaglądają sobie w okna. Jest gdzie pospacerować jeżeli znudzi się leżenie na leżaku. Nie ma problemu z podjeżdżaniem wózkiem np. dziecięcym. Recepcja oraz kuchnia są w oddzielnym budynku więc można uniknąć nieprzyjemnych widoków. Na terenie plac zabaw z animatorami dla dzieci, często okupowany tenis stołowy, sauna, dużo animacji - strzelanie z wiatrówki, lotki, gimnastyka, piłka wodna, wieczorem zawsze minidisco na specjalnej scenie oraz różne przedstawienia, kabarety. Jest również miejsce na oglądanie np wydarzeń spotowych oraz wygodne zacienione kanapy np. na poczytanie książki
  Pokoje: Pokoje dość duże, czyste, sprzątane codziennie, codziennie wymieniane ręczniki. Łazienka zadbana z wanną i szklaną kotarą-jak w kabinach prysznicowych. Na całą długość łazienki blat z umywalką-wygodne miejsce na kosmetyki. Duża szafa 2-dzwiowa, kilka szuflad i szafek, toaletka, duże łóżko, sofa. Dość duży balkon od strony basenu z 2 krzesłami
  Posiłki: Posiłki nie do przejedzenia i nie do znudzenia! Po 2 tyg spokojnie można zostać dłużej nadal smakować potraw. Bardzo dużo sałatek, słodyczy-szczególnie obfite i uroczyste kolacje przy doborowej muzyce. Oprócz 3 podstawowych posiłków, 2 śniadanie (hamburgery, kurczaki itp.), podwieczorek (ciastka+kawa) oraz co ciekawe zupa i przekąski ok. północy. W opcji all napoje łącznie z alkoholami do godz. 2! Nawet koktajle poza godzinami serwowania można dostać za darmo.
  Basen: Są 2 baseny. Basen główny duży (z lotu ptaka wydaje się największy w całym miasteczku) czysty. Drugi w cichym spokojnym miejscu między niskimi budynkami. Leżaków wystarczało. Ręczniki płatne więc może warto mieć swoje. Oprócz tego basen kryty, który był dużą atrakcją dla dzieci. Hotel ma swoją plażę, która nie zachwyca- mała zatoczka, spokojna woda bez fal, bezpłatny transfer z hotelu busem. Zdecydowanie ładniejsza jest plaża publiczna o płatnymi leżakami.
  Czystość i obsługa: Czysto zarówno na terenie hotelu oraz w pokojach. Obsługa rewelacyjna szczególnie w restauracji i za barem. Zawsze mili uśmiechnięci, ale nie nachalni.
  Lokalizacja: Moim zdaniem bardzo dobra, ponieważ nie ma w pobliżu dyskotek, ale jeżeli ktoś ma ochotę na taką rozrywkę wystarczy przejść się na plaże kilka-klikanaście minut np. do Crusoe na dyskotekę w pianie. Oczywiście polecam wycieczki fakultatywne ale tylko kupowane w miasteczku-gdzie jest bardzo dyżu wybór w przystępnych cenach (Np rejs statkiem po lagunie ok. 7-8 godz. z obiadem udało się kupić za 6EURO za os.) Polecam również paragliding-niesamowite wrażenia oraz podobno jedne z najlepszych warunków do tego tymu sportu.

  Zakwaterowanie 4,9/5

  Wyżywienie 5,0/5

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Dorasia

  Ocena 4,8/5
  Hotel rewelacja. Ma 4* a moim zdaniem jest lepszy niż nie jeden 5 *. W ciemno można wybierać się do sieci Hoteli NOA. Nasi znajomi byli w Marmaris Palace 5*- byli zachwyceni , my objrzeliśmy sobie na miejscu Oludeniz Resort - też fajny. Podobało mi się w Sun City WSZYSTKO - zwyczajnie nie ma się do czego przyczepić. Hotel tonie w zieleni i kwiatach, wszyscy się do siebie uśmiechają, piękne okolicz
  Całkowita ocena

  Hotel rewelacja. Ma 4* a moim zdaniem jest lepszy niż nie jeden 5 *. W ciemno można wybierać się do sieci
  Hoteli NOA. Nasi znajomi byli w Marmaris Palace 5*-
  byli zachwyceni
  , my objrzeliśmy sobie na miejscu Oludeniz Resort - też fajny. Podobało mi się w Sun City WSZYSTKO - zwyczajnie nie ma się do czego przyczepić. Hotel tonie w zieleni i kwiatach, wszyscy się do siebie uśmiechają, piękne okoliczności przyrody, słońce, obsługa świetna, smacznie, bezpiecznie i wesoło. W barze przy basenie leci polska viva - straszna kicha, nigdy w życiu nie słyszałam tylu piosenek Dody, ale widać robią to, by Polakom sprawić przyjemność.

  Zakwaterowanie 4,7/5

  Wyżywienie 5,0/5

  Okolica 5,0/5

  Zakwaterowanie
  Pokoje b.eleganckie (dwuosobowe). Wiem, że są też rodzinne, z łóżkiem piętrowym dla dzieci-wtedy może być trochę ciasno. Łazienki czyste. My mieliśmy z wanną z osłoną jak przy kabinie prysznicowej. Jasna glazura i umywalka wtopina w blat dopełniały całości. Klimatyzcja sterowana indywidualnie. Balkony nieco małe, ale do wysuszenia ręczników czy wypalenia papierosa spokojnie wysarczą.

  Wyżywienie
  Jedzenie fantastyczne - nie do przejedzenia.
  Sniadania; różne płatki, sery, jogurty, owoce,dżemy, ciastka, bułeczki, chlebki, jajecznica, wędliny, jakieś naleśniki, jajka sadzone,omlety robione na życzenie... Kawa, herbary, soki...Lunch - mięsa różne, zazwyczaj coś z drobiu, jakieś ichnie kababy, z tym że tam występuje kilkanaście gatunków kebaba (nawet mielone mięso podane jak szaszłyki to też kebeb). Ryby -raz grilowane, raz smażone, raz duszone w warzwyach. Fryki, makarony, ryż, obsmażane ziemniaki...warrzywa z wody, surowe, zapiekane... jakieś sałatki...zapiekane bakłażany, nadziewane pomidory...no - cuda na kiju. Ciasta, lody i owoce. Jakieś desery budyniowe, leguminki pod Anglików. Kolacja - jeszcze więcej, bardziej elegancko. Zazwyczaj coś dodatkowo z grilla, a ciasta czy torty wielkie jak stłół - nie dość że piękne - to jeszcze pyszne. Na kolacji wieczorna volta.

  Obsługa w hotelu
  2 besny - jeden duży z animacjami, drugi rekreacyjny, dla dorosłych. ŁaĽnia turecka.
  Stół do ping-ponga, okupowany od rana do wieczora, jakieś rzutki, wyporzyczalnia rowerów. Raczej nie korzystaliśmy, gdyż poza hotelem jest dużo atrakcji; rejsy po okolicy, jeep safari czy inne wycieczki. Poza tym paragliding. POLECAM - przeżycie jedyne w swoim rodzaju!!! Hotel ma plażę prywatną na którą kursują hotelowe busy.
  Byliśmy raz. Jest zacieniona, zaciszna - ale człowiek nie czuje, że jest nad morzem.

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Ładuję

  Ładowanie położenia hotelu i opisu...

  Pogoda

  Aktualna pogoda

  • Temperatura 11 °C temperatura w nocy 1 °C

  • Temperatura wody 17 °C

  Prognoza pogody na następne dni

  • Jutro 12 °C temperatura w nocy 3 °C

  • Ndz 15 °C temperatura w nocy 6 °C

  • Pon 16 °C temperatura w nocy 6 °C

  Najlepsze miesiące na wakacje:

  • Najlepszy
  • Dobry
  • Niski sezon
  1. Styczeń
  2. Luty
  3. Marzec
  4. Kwiecień
  5. Maj
  6. Czerwiec
  7. Lipiec
  8. Sierpień
  9. Wrzesień
  10. Październik
  11. Listopad
  12. Grudzień