Aktualne do Turcji

Hotel Siam Elegance

Ocena: 5/5

Turcja, Belek, Boğazkent

Klienci nie ocenili jeszcze tego hotelu Hotel nie został oceniony

Wyświetl wszystkie recenzje

Bezpośrednio przy szerokiej plaży hotelowej Elegancki hotel w stylu dalekowschodnim Dyskoteka z barem dyskotekowym, różnymi sklepami Piękne wellness

Więcej o hotelu

od 3 268 za os.

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży

Wybierz termin

Opis hotelu

Położenie

Hotel pięciogwiazdkowy Siam Elegance znajduje się w południowej części Turcji, w samym środku tamtejszej riwiery nad Morzem Śródziemnym. Obiekt jest położony w popularnej miejscowości turystycznej Belek, w odległości 9 kilometrów od centrum, w którym zapewniono wiele różnorodnych atrakcji dla podróżnych w każdym wieku. Na terenie kurortu można znaleźć między innymi pola golfowe, lokale gastronomiczne oraz ofertę handlowo-usługową. Na zwiedzanie zabytków warto udać się do miasta Antalya. Dojazd na lotnisko trwa 45 minut.

Wyposażenie

Luksusowy hotel Siam Elegance to idealne miejsce na wakacje dla wymagających podróżnych, którym udostępniono wyposażenie klasy premium. Hotel oferuje rozmaite atrakcje i udogodnienia, takie jak między innymi program rozrywkowy i animacyjny, infrastruktura dziecięca, nowoczesne zaplecze sportowo-rekreacyjne, przestronny kompleks basenowy z tarasem słonecznym. Na terenie hotelu można znaleźć również centrum Spa & Wellness, recepcję, eleganckie lobby, pasaż usługowo-handlowy, niestrzeżony parking, lokale gastronomiczne, piękny ogród egzotyczny.

Zakwaterowanie

W hotelu Siam Elegance udostępniono gościom aż 515 apartamentów o stylowej aranżacji wnętrz i dużej powierzchni. Pokoje występują w wariancie rodzinnym/dwuosobowym i składają się z pomieszczenia dzienno-sypialnego lub dwóch indywidualnych sypialni, z łazienki z prysznicem oraz toaletą, a także balkonu z miejscami do siedzenia i (opcjonalnie) widokiem na wybrzeże. Wyposażenie apartamentów obejmuje indywidualną klimatyzację, sejf, minibar, czajnik elektryczny, internet bezprzewodowy, telewizor z satelitą, telefon stacjonarny, suszarkę do włosów.

Wyżywienie

W czasie urlopu w ośrodku warto skorzystać z wyżywienia kompleksowego dostępnego w pakiecie All Inclusive. W ramach oferty codziennie serwowane są śniadania (wczesne, późne), obiady i kolacje w postaci bufetu (o wyznaczonych porach). Poza tym w ofercie zapewniono przekąski dzienne i nocne, desery lodowe, napoje gorące, zimne i lokalne alkohole. Na miejscu czekają też cztery płatne restauracje a la carte, które specjalizują się w potrawach kuchni tajskiej, tureckiej, włoskiej, międzynarodowej. Część z nich jest czynna przez całą dobę.

Usługi

Osoby lubiące aktywność fizyczną mogą skorzystać bezpłatnie z zaplecza sportowego. Zapewniono w nim między innymi siłownię z różnego typu sprzętem do treningu, boisko do gry w siatkówkę plażową, a także minigolfa i tenisa stołowego. Po wysiłku fizycznym warto udać się do sauny fińskiej lub hammam. Dla dzieci przygotowano natomiast brodzik ze zjeżdżalniami, zewnętrzny plac zabaw, mini klub i dyskotekę. Poza tym na potrzeby gości oddano baseny rekreacyjne, taras do opalania, internet bezprzewodowy, animacje wieczorne z pokazami artystycznymi.

Usługi płatne

Dodatkowe usługi i udogodnienia udostępniono gościom za dopłatą. Mają oni do dyspozycji interesującą ofertę Spa & Wellness, w której uwzględniono rozmaite masaże (relaksacyjne) i zabiegi (kosmetyczne, pielęgnacyjne). Dla aktywnych urlopowiczów przygotowano różnorodne sporty wodne na plaży. Na potrzeby rodziców oddano usługi profesjonalnych opiekunek do dzieci. W hotelowym pasażu handlowo-usługowym można znaleźć z kolei zakład jubilerski, salon fryzjerski, butik, sklep spożywczy i z pamiątkami lokalnymi, gabinet lekarski, pralnię chemiczną.

Plaża

Hotel Siam Elegance dysponuje prywatną częścią plaży piaszczystej wydzielonej z publicznej, która położona jest bezpośrednio przy obiekcie. Na jej terenie wczasowicze mają dostęp do bezpłatnych leżaków i parasoli. Płatna oferta sportowa obejmuje z kolei windsurfing, parasailing, skutery wodne, kanu.

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Opis hotelu

Informacje o hotelu

  • Odległość od plaży Plaża 0 m
  • Odległość od centrum miasta Centrum miasta 1000 m
  • Odległość od lotniska Lotnisko 40 km
  • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
  • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
  • Basen wewnętrzny Basen wewnętrzny tak
  • Bezpłatne leżaki i parasole przy basenie, Bezpłatne leżaki i parasole na plaży Bezpłatne leżaki i parasole przy basenie tak
  • TV TV tak
  • Minibar, Bar Minibar tak
  • Lódowka Lódowka tak
  • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci Kącik dziecięcy tak
  • Tenis, Siatkówka Tenis tak
  • Golf Golf tak
  • Surfing Surfing tak
  • Zjeżdżalnie Zjeżdżalnie tak
  • Spokojna okolica Spokojna okolica tak
  • Fitness Fitness tak
  • Programy animacyjne Programy animacyjne tak
  • Bowling Bowling tak
  • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
  • Kawiarnia Kawiarnia tak
  • Recepcja 24h Recepcja 24h tak
  • Wifi Wifi tak

Opinie o hotelu

Bardzo Dobry (Na podstawie 474 opinii)

Informacje dotyczące weryfikacji opinii

Ocena 4,2 / 5

Wyżywienie 4,1 / 5

Zakwaterowanie 4,2 / 5

Okolica 4,2 / 5

Usługi 4,2 / 5

Cena 4,1 / 5

62. najwyższa ocena z 92 hoteli w Belek

Marie Soukupová

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2026

Wakacje były niesamowite, bezbłędne, zdecydowanie wybrałbym ten hotel ponownie. Wszystko było bez zarzutu. Niemieckie biuro podróży to zawsze gwarancja jakości. Znikomy odsetek Rosjan nie wie, jak się zachować.

Wakacje były niesamowite, bezbłędne, zdecydowanie wybrałbym ten hotel ponownie. Wszystko było bez zarzutu. Niemieckie biuro podróży to zawsze gwarancja jakości. Znikomy odsetek Rosjan nie wie, jak się zachować.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Tuż przy hotelu, mnóstwo leżaków wszędzie, kilka przekąsek, brak kolejek

Wyżywienie

Różnorodne, smaczne, ogromny wybór, akurat byli na wakacjach i było tego tak dużo, że nie da się wszystkiego spróbować

Zakwaterowanie

Przestronny pokój, widok na morze, chociaż za niego nie płaciłem, sprzątanie na 1 piętrze.

Usługi

Doskonała, uśmiechnięta i zawsze pomocna obsługa. Wszyscy mówili po niemiecku i angielsku, bez żadnych problemów z komunikacją.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

RENATA MARIA RUCINSKA

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Kwiecień 2026

5* i tak zostaje

5* i tak zostaje

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Blisko czystko.

Wyżywienie

Super różnorodne dla każdego same pyszności. Super czyściutko miła obsługa.

Usługi

Bardzo dobre napewno wrócimy.

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Filtruj opinie

Marie Soukupová

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2026

Wakacje były niesamowite, bezbłędne, zdecydowanie wybrałbym ten hotel ponownie. Wszystko było bez zarzutu. Niemieckie biuro podróży to zawsze gwarancja jakości. Znikomy odsetek Rosjan nie wie, jak się zachować.

Wakacje były niesamowite, bezbłędne, zdecydowanie wybrałbym ten hotel ponownie. Wszystko było bez zarzutu. Niemieckie biuro podróży to zawsze gwarancja jakości. Znikomy odsetek Rosjan nie wie, jak się zachować.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Tuż przy hotelu, mnóstwo leżaków wszędzie, kilka przekąsek, brak kolejek

Wyżywienie

Różnorodne, smaczne, ogromny wybór, akurat byli na wakacjach i było tego tak dużo, że nie da się wszystkiego spróbować

Zakwaterowanie

Przestronny pokój, widok na morze, chociaż za niego nie płaciłem, sprzątanie na 1 piętrze.

Usługi

Doskonała, uśmiechnięta i zawsze pomocna obsługa. Wszyscy mówili po niemiecku i angielsku, bez żadnych problemów z komunikacją.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

RENATA MARIA RUCINSKA

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Kwiecień 2026

5* i tak zostaje

5* i tak zostaje

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Blisko czystko.

Wyżywienie

Super różnorodne dla każdego same pyszności. Super czyściutko miła obsługa.

Usługi

Bardzo dobre napewno wrócimy.

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Kristýna Š.

Ocena 2,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Listopad 2025

Całkowity brak zainteresowania ze strony biura podróży. Brak informacji. Hotel był już poza sezonem. W związku z tym usługi nie odpowiadały opisowi.

Całkowity brak zainteresowania ze strony biura podróży. Brak informacji. Hotel był już poza sezonem. W związku z tym usługi nie odpowiadały opisowi.

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 2,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Plaża

Plaża jest ładna. Niestety, przez cały nasz pobyt na plaży stała pogłębiarka.

Wyżywienie

Min. wypłata

Zakwaterowanie

Średnio - czystość w pokoju była zawsze zapewniona

Usługi

Próbowali.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (2)

Karolina N.

Ocena 2,9 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Listopad 2025

Lokalizacja..hm dla osób lubiących spokój z pewnością super,natomiast po wyjściu z hotelu oprócz bazarku mieszczacego się jakaś minutę/dwie nie ma zupełnie nic.
Do centrum należy się udać taksówką,bądź autobusem,gdzie do przystanku trzeba się przejść spacerkiem z jakieś 10/15 minut.
Hotel wyglądający tak samo jak na recenzjach. Z pięknymi basenami.
Natomiast nie polecam jechać tam na poczatku listopada.
Cena kompletnie nie adekwatna do tego co tam było.
Baseny na zewnątrz z lodowatą wodą,w morzu była znacznie cieplejsza .Już satysfakcjonujący byłby chociaż podgrzewany basen dla dzieci.Jedyny basen podgrzewany o którym mowa w ofercie to wewnetrzny-co nie było zaznaczone i uważam to za wprowadzenie w błąd.
Jedzenie najsłabsze. Codziennie zawężane blaty, okrojone ilości plus ciągle to samo.
Susi bar, który jak się okazało jest robiony na pub,a nie na bar w którym można spróbować sushi.
W pokojach codziennie dokładane napoje i wymieniane ręczniki. Jeżeli chodzi o sprzątanie to jest ono okrojone i polegające tylko na wymianie ręczników i dokładaniu napojów ,papieru toaletowego oraz kosmetyków.
Dywan na korytarzach odkurzany chyba raz na tydzień,albo i lepiej.
Pełno piachu i plam.
Ogólnie nie jestem wymagająca osobą,jednak za taką cenę oczekuje się już czegoś więcej, a tutaj sporo rozczarowania.
Obsługa bardzo uprzejma i uśmiechnięta.
Jestem pewna,że w innym terminie byłabym bardziej zadowolona i byłoby więcej możliwości wykorzystania potencjału tego hotelu,który ogólnie jest piękny.
Teraz było sporo nie dociągnięć.
Ale nie jest to hotel,któremu bym nie dała drugi raz szansy :)
Zwyczajnie nie ten termin,bo w sezonie z pewnością się tam sporo dzieje.
Plusem kawiarnia przy basenach, codziennie świeżo wypiekane gofry,placuszki ,shaki'e i lodówka wypełniona lodami,gdzie nie trzeba stać w kolejce,żeby dostać porcję lodów.
Wybór drinków w ofercie bardzo duży i ich dostępność w kilku barach.
Super uśmiechnięci barmani.
Jednak należy pamiętać,że każdy oczekuje czegoś innego :)

Lokalizacja..hm dla osób lubiących spokój z pewnością super,natomiast po wyjściu z hotelu oprócz bazarku mieszczacego się jakaś minutę/dwie nie ma zupełnie nic.
Do centrum należy się udać taksówką,bądź autobusem,gdzie do przystanku trzeba się przejść spacerkiem z jakieś 10/15 minut.
Hotel wyglądający tak samo jak na recenzjach. Z pięknymi basenami.
Natomiast nie polecam jechać tam na poczatku listopada.
Cena kompletnie nie adekwatna do tego co tam było.
Baseny na zewnątrz z lodowatą wodą,w morzu była znacznie cieplejsza .Już satysfakcjonujący byłby chociaż podgrzewany basen dla dzieci.Jedyny basen podgrzewany o którym mowa w ofercie to wewnetrzny-co nie było zaznaczone i uważam to za wprowadzenie w błąd.
Jedzenie najsłabsze. Codziennie zawężane blaty, okrojone ilości plus ciągle to samo.
Susi bar, który jak się okazało jest robiony na pub,a nie na bar w którym można spróbować sushi.
W pokojach codziennie dokładane napoje i wymieniane ręczniki. Jeżeli chodzi o sprzątanie to jest ono okrojone i polegające tylko na wymianie ręczników i dokładaniu napojów ,papieru toaletowego oraz kosmetyków.
Dywan na korytarzach odkurzany chyba raz na tydzień,albo i lepiej.
Pełno piachu i plam.
Ogólnie nie jestem wymagająca osobą,jednak za taką cenę oczekuje się już czegoś więcej, a tutaj sporo rozczarowania.
Obsługa bardzo uprzejma i uśmiechnięta.
Jestem pewna,że w innym terminie byłabym bardziej zadowolona i byłoby więcej możliwości wykorzystania potencjału tego hotelu,który ogólnie jest piękny.
Teraz było sporo nie dociągnięć.
Ale nie jest to hotel,któremu bym nie dała drugi raz szansy :)
Zwyczajnie nie ten termin,bo w sezonie z pewnością się tam sporo dzieje.
Plusem kawiarnia przy basenach, codziennie świeżo wypiekane gofry,placuszki ,shaki'e i lodówka wypełniona lodami,gdzie nie trzeba stać w kolejce,żeby dostać porcję lodów.
Wybór drinków w ofercie bardzo duży i ich dostępność w kilku barach.
Super uśmiechnięci barmani.
Jednak należy pamiętać,że każdy oczekuje czegoś innego :)

Wyżywienie 2,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Plaża

Obowiązkowo buty do wody, sporo kamieni.
Sporo leżaków,ale pewnie dlatego że byliśmy po sezonie to nie było problemów z miejscem.

Wyżywienie

Przez pierwsze dwa dni było ok, natomiast po dwóch dniach to już było dosyć denerwujące jeść ciągle to samo.
Z dnia na dzień były zawężane blaty z jedzeniem.
Owoce ciągle te same. Wiecznie jabłko,gruszka,mango,granat od czasu do czasu winogron.
Ciasta codziennie te same,tyle że już później w okrojonych ilościach.
Masło,które było chowane i wystawiane po kilka razy dziennie i tak codziennie było już niestety niesmaczne.
Pieczywo twarde.
Frytki tylko na kolację,zimne i zleżałe.
Niestety będąc już w kilku miejscach w Turcji jedzenie w tym hotelu było najsłabsze. Mimo,że zawsze potrafię sobie skomponować posiłek,tak tutaj miałam z tym problem.

Zakwaterowanie

Jeżeli chodzi i pokoje to duże robiące dobre wrażenie.
Natomiast łóżka twarde i słabo wygodne.
Jednak dla ludzi lubiących spać na twardszych materacach będzie to zadowalające.

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (2)

Anonym

Ocena 4,6 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2025

Świetne wakacje dla rodzin z dziećmi.

Świetne wakacje dla rodzin z dziećmi.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Więcej hoteli, które mogą Cię zainteresować