Kaya Palazzo Golf Ocena: 5/5 Turcja, Belek, Belek
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2025
W hotelu byliśmy w 3 rodziny z dziećmi (łącznie 14 osób). Bardzo dobrze wspominam pobyt w hotelu. Na przywitanie otrzymaliśmy lampkę szampana. Pokoje sprzątane codziennie, ręczniki również wymieniane na świeże. Obsługa miła i pomocna.
Wkoło hotelu dużo zieleni. Ręczniki na basen można było brać w dowolnych ilościach, nie było kart na ręczniki - przez co ludzie rezerwowali leżaki i po prostu nie przychodzili, albo kiedy odchodzili to nie zabierali ze sobą ręczników, kiedy obsługa widziała że na danym leżaku długo nikogo nie ma to zabierała ręczniki. Nie było również bransoletek all inclusive.
W hotelu byliśmy w 3 rodziny z dziećmi (łącznie 14 osób). Bardzo dobrze wspominam pobyt w hotelu. Na przywitanie otrzymaliśmy lampkę szampana. Pokoje sprzątane codziennie, ręczniki również wymieniane na świeże. Obsługa miła i pomocna.
Wkoło hotelu dużo zieleni. Ręczniki na basen można było brać w dowolnych ilościach, nie było kart na ręczniki - przez co ludzie rezerwowali leżaki i po prostu nie przychodzili, albo kiedy odchodzili to nie zabierali ze sobą ręczników, kiedy obsługa widziała że na danym leżaku długo nikogo nie ma to zabierała ręczniki. Nie było również bransoletek all inclusive.
Plaża przy hotelu, dużo leżaków. Czas spędzaliśmy nad basenami, więc o plaży się nie wypowiem.
WyżywienieŚniadania, obiady i kolacje w formie bufetu szwedzkiego.
Na kolację codziennie była serwowana inna mała przystawka (tatar wołowy, carpaccio wołowe, carpaccio z ośmiornicy, pomidory przekładne mozarellą) Bardzo duży wybór jedzenia, każdy znajdzie coś dla siebie.
Koło głównego basenu był snack bar, ale dania trzeba było wybierać z karty. Była dostępna lodówka z lodami na patyku, ale również były lody tajskie i lody na kulki. Codziennie koło aquaparku były robione na świeżo placki gözleme.
Były dostępne restauracje ala carte - my akurat skorzystaliśmy ze steak house (szczerze to jadaliśmy lepsze steki)
Byliśmy zakwaterowani w pokoju duplex swim up z dostępem do basenu. Pokój był dwupiętrowy. Na dole znajdował się salon z łazienką i prysznicem. Na górze były dwa oddzielne pokoje z łazienkami. Jeden pokój miał duże łóżko dwuosobowe oraz rozkładaną kanapę, drugi pokój miał dwa oddzielne pojedyncze łóżka. Jedyny minus to mi osobiście brakowało szafek na ułożenie ubrań, były jedynie szuflady.
UsługiNa basenie głównym drinki i napoje kelnerzy rozwozili jeżdżąc na rolkach, dawali także w małych miseczkach chipsy oraz orzeszki.
Codziennie były inne animacje wieczorne. Wieczorami można było odpocząć na wygodnych kanapach, słuchając muzyki na żywo, która była codziennie inna.
Nie wypowiem się na temat animacji dla dzieci bo nie korzystaliśmy.
Dostępne są na plaży przy hotelu atrakcje wodne (skutery, parasiling, ringo) - za dodatkową opłatą.
Na terenie hotelu były sklepy z biżuterią, z okularami, z odzieżą, z zabawkami. Były także usługi fotograficzne oraz SPA.
Dóra H.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2025
Hotel wymaga remontu. Nocowaliśmy w znacznie lepszych hotelach w okolicy. Cena była pod każdym względem zawyżona.
Hotel wymaga remontu. Nocowaliśmy w znacznie lepszych hotelach w okolicy. Cena była pod każdym względem zawyżona.
To było bardzo dobre.
WyżywienieGłówna restauracja jest samoobsługowa, reszta opiera się na menu. Co jest okropne, bo trzeba było długo czekać na jedzenie. Nie ma menu. Na stole znajduje się kod QR, który można zeskanować telefonem i zamówić. Jeśli nie masz przy sobie telefonu, nie masz szans. Wróć do pokoju, żeby go odebrać.
ZakwaterowanieNasz pokój to był luksusowy apartament typu laguna, może dlatego mieliśmy szczęście. Doskonały pokój, prywatny basen jest przepiękny. Temperatura wody jest bardzo dobra, basen jest czysty, prywatne leżaki... wszystko, czego potrzeba.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 5 315 zł za os.












































