Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2026
Polecam hotel zwłaszcza dla rodzin z dziecmi
Polecam hotel zwłaszcza dla rodzin z dziecmi
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 2 038 zł za os.
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Bardzo Dobry (Na podstawie 267 opinii)
Zablokowane opinie: 19
40. najwyższa ocena z 92 hoteli w Belek
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2026
Polecam hotel zwłaszcza dla rodzin z dziecmi
Polecam hotel zwłaszcza dla rodzin z dziecmi
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Pavla R.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2026
100% satysfakcji
100% satysfakcji
Pokój w budynku głównym - piękny, czysty. Nie mam do niego żadnych zastrzeżeń.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Filtruj opinie
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2026
Hotel wydawał się świetnym wyborem dla rodziny z małymi dziećmi. Wokół basenów było mnóstwo cienia, ale woda w nich była słona. Dzieci (prawie 4 lata) bardzo polubiły aquapark. Tylko raz woda w basenie dla dzieci była bardzo zimna, ale poza tym było w porządku.
Hotel wydawał się świetnym wyborem dla rodziny z małymi dziećmi. Wokół basenów było mnóstwo cienia, ale woda w nich była słona. Dzieci (prawie 4 lata) bardzo polubiły aquapark. Tylko raz woda w basenie dla dzieci była bardzo zimna, ale poza tym było w porządku.
Z pokoju w budynku głównym musieliśmy iść na plażę przez baseny około 5 minut. Plaża jest ładna, piaszczysta z kamieniami na brzegu, można wejść do wody bez butów. Wejście jest łagodne, ale po chwili robi się dość głębokie. Okazało się, że leżaków jest wystarczająco dużo, podobnie jak przy basenie, nie było z nimi problemu, ale byliśmy poza szczytem sezonu.
WyżywienieJedzenie było dobre, można było zjeść wszystko. Dużo świeżych warzyw, owoców, duży wybór deserów. Niektóre dania były mniej smaczne, ale doceniliśmy to ze względu na dzieci. Duży wybór dań dla dzieci (ziemniaki, makaron, tosty...).
ZakwaterowanieMieliśmy mały pokój, ale z wystarczającą ilością miejsca do przechowywania. Mieliśmy dodatkowe łóżko, które nie było zbyt wygodne, co niestety jest częstym problemem w przypadku dodatkowych łóżek. Chciałbym też, żeby prysznic był częściej sprzątany. Poza tym, codzienne sprzątanie i wymiana ręczników każdego dnia, ogólnie rzecz biorąc, nie stanowi problemu.
UsługiBardzo doceniłem czystość toalet na plaży. Jak na miejsce, gdzie praktycznie walczy się z wiatrakami, były one w większości czyste, zawsze ktoś sprzątał. Ogólnie rzecz biorąc, nie mieliśmy żadnych problemów z obsługą. Program towarzyszący był w porządku, ale nie korzystaliśmy z niego zbyt często.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Dorota B.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2026
generalnie ok
generalnie ok
ok
Wyżywieniebardzo dobre
Zakwaterowaniebrak polskiego kanału tv, zgłaszałam problem, ale został bez odzewu, za to ilość niemieckich , rosyjskich i ukraińskich kanałów ogromna...
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2026
Polecam hotel zwłaszcza dla rodzin z dziecmi
Polecam hotel zwłaszcza dla rodzin z dziecmi
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Marcin C.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2026
Hotel pełen atrakcji. Wysoki standard oraz dbałość o czystość.
Hotel pełen atrakcji. Wysoki standard oraz dbałość o czystość.
Duża, piaszczysta, łagodne wejście do morza
WyżywienieUrozmaicone, smacznego, pełna dostepność
ZakwaterowanieFamily room.bardzo dużo miejsca - zapach wilgocią, który niestety często występuje w zabudowanie typu bungalow.
UsługiHotel w pełni spełniał nasze oczekiwania
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Pavla R.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2026
100% satysfakcji
100% satysfakcji
Pokój w budynku głównym - piękny, czysty. Nie mam do niego żadnych zastrzeżeń.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!
Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.
Ładowanie położenia hotelu i opisu...