Jana H.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2026
Absolutnie nie!
Absolutnie nie!
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 2 469 zł za os.
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Bardzo Dobry (Na podstawie 642 opinii)
Zablokowane opinie: 51
54. najwyższa ocena z 390 hoteli w Alanya
Jana H.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2026
Absolutnie nie!
Absolutnie nie!
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Veronika M.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2026
Wakacje były cudowne
Wakacje były cudowne
Plaża jest bardzo piękna, czysta, piękne piaszczyste morze, hotel jest blisko, bardzo zadowolony
WyżywienieJedzenie było doskonałe, zawsze było w czym wybierać, zarówno w hotelu jak i na plaży.
ZakwaterowanieJakość zakwaterowania była zgodna z naszymi oczekiwaniami, pięknie sprzątane każdego dnia, doskonała obsługa
UsługiOceniam na 10/10, miła obsługa, zawsze miło jest wejść do hotelowej jadalni, sprzątaczka jest miła
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Filtruj opinie
Jana H.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2026
Absolutnie nie!
Absolutnie nie!
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Veronika M.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2026
Wakacje były cudowne
Wakacje były cudowne
Plaża jest bardzo piękna, czysta, piękne piaszczyste morze, hotel jest blisko, bardzo zadowolony
WyżywienieJedzenie było doskonałe, zawsze było w czym wybierać, zarówno w hotelu jak i na plaży.
ZakwaterowanieJakość zakwaterowania była zgodna z naszymi oczekiwaniami, pięknie sprzątane każdego dnia, doskonała obsługa
UsługiOceniam na 10/10, miła obsługa, zawsze miło jest wejść do hotelowej jadalni, sprzątaczka jest miła
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Eva K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2026
Cieszyliśmy się z naszych wakacji, wszystko poszło dobrze. Podobały nam się animacje w ciągu dnia i wieczorem. Dyskoteki w barach były całkiem niezłe, repertuar był często powtarzany i przeznaczony dla rosyjskiej klienteli. Tak, w Turcji trzeba się tego spodziewać, ale i tak ich nieuprzejmość i arogancja doprowadzają do szału. Ale nie pozwólcie, żeby to zepsuło wam wakacje. Resort jest naprawdę niesamowity, nie musicie go nawet opuszczać, znajdziecie w nim wszystko. Wybraliśmy się na wycieczkę łodzią w Alanyi i do delfinarium, które znajduje się niedaleko resortu. Niestety, pomysł połączenia resortu Lonicera z hotelami Lonicera Premium i Lonicera West nie jest zbyt udany. W tych hotelach każdy może zwiedzić wszystko, co tylko zechce, w rezultacie czego wszyscy są w resorcie Lonicera zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorem. Odwiedzaliśmy Lonicera Premium i Lonicera West kilka razy w ciągu dnia, a wieczorem było pusto, wszyscy byli w resorcie. Resort jest już zatłoczony, nie ma gdzie odpocząć nad morzem ani przy basenach. Aquapark jest stale zatłoczony, podczas gdy w Lonicera Premium i Lonicera West zjeżdżalnie są puste przez cały dzień. Niestety, to ogromny minus tego Lonicera World Resort. Mnóstwo gości z innych hoteli. Nie wyobrażam sobie tego latem. Cieszyliśmy się z wakacji, było naprawdę wspaniale. Polecam ten ośrodek tym, którym nie przeszkadzają tłumy i hałas. Chciałbym również zwrócić uwagę na głębokość wody w Aquaparku w strefie dla dorosłych. Jest ona niewystarczająca, przy upadku można uderzyć się w plecy i zranić nogi. Woda powinna być głębsza. Bardzo niebezpieczna.
Cieszyliśmy się z naszych wakacji, wszystko poszło dobrze. Podobały nam się animacje w ciągu dnia i wieczorem. Dyskoteki w barach były całkiem niezłe, repertuar był często powtarzany i przeznaczony dla rosyjskiej klienteli. Tak, w Turcji trzeba się tego spodziewać, ale i tak ich nieuprzejmość i arogancja doprowadzają do szału. Ale nie pozwólcie, żeby to zepsuło wam wakacje. Resort jest naprawdę niesamowity, nie musicie go nawet opuszczać, znajdziecie w nim wszystko. Wybraliśmy się na wycieczkę łodzią w Alanyi i do delfinarium, które znajduje się niedaleko resortu. Niestety, pomysł połączenia resortu Lonicera z hotelami Lonicera Premium i Lonicera West nie jest zbyt udany. W tych hotelach każdy może zwiedzić wszystko, co tylko zechce, w rezultacie czego wszyscy są w resorcie Lonicera zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorem. Odwiedzaliśmy Lonicera Premium i Lonicera West kilka razy w ciągu dnia, a wieczorem było pusto, wszyscy byli w resorcie. Resort jest już zatłoczony, nie ma gdzie odpocząć nad morzem ani przy basenach. Aquapark jest stale zatłoczony, podczas gdy w Lonicera Premium i Lonicera West zjeżdżalnie są puste przez cały dzień. Niestety, to ogromny minus tego Lonicera World Resort. Mnóstwo gości z innych hoteli. Nie wyobrażam sobie tego latem. Cieszyliśmy się z wakacji, było naprawdę wspaniale. Polecam ten ośrodek tym, którym nie przeszkadzają tłumy i hałas. Chciałbym również zwrócić uwagę na głębokość wody w Aquaparku w strefie dla dorosłych. Jest ona niewystarczająca, przy upadku można uderzyć się w plecy i zranić nogi. Woda powinna być głębsza. Bardzo niebezpieczna.
Plaża w ośrodku jest piękna, ale o 10:00 rano nie ma gdzie się ubrać. Dzieje się tak, ponieważ są tu zarówno goście z Lonicera Premium (gdzie plaża jest brudna), jak i z Lonicera West (gdzie plaża jest kamienista). Ta plaża jest niewystarczająca dla pojemności 3 hoteli. Stopniowe wejście do morza, plaża odpowiednia dla dzieci. Plaża jest dość wąska, personel dowozi leżaki do morza. Ręczniki plażowe są dostępne w pokoju i można je wymienić kartą.
Jedliśmy w restauracji i na terenie ośrodka. Jedzenie było odpowiednie, trochę monotonne, ale zawsze było coś do wyboru. Nie było owoców morza. W restauracji było mnóstwo ludzi za każdym razem, gdy się przychodziło. Później, menu nie było takie samo. Uważam, że każdy powinien mieć taki sam wybór jedzenia, nawet jeśli nie pojawi się od razu. To właśnie prawdopodobnie skrytykowałbym w jedzeniu. Karta drinków w barach była świetna, doskonałe drinki, alkohol w wystarczającej ilości. Przez cały dzień można było jeść w różnych miejscach. Mnóstwo owoców, lodów, świeżo wyciskanych soków.
Dostaliśmy pokoje w budynku C, z widokiem na morze i strefę animacji. Pokoje były sprzątane codziennie, ręczniki wymieniane, barek uzupełniany. Pokój był bez zarzutu, klimatyzacja działała, łazienka była wystarczająca, czysta. Panie sprzątające były miłe i pomocne.
Obsługa hotelowa jest doskonała, goście zostaną dowiezieni bezpośrednio do budynku, a także odebrani, ponieważ ośrodek jest duży. Personel jest stale krążący, animatorzy i sprzątacze są wszędzie. Barmani są uprzejmi, choć czasami preferują rosyjskich klientów.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
URSZULA H.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2026
Miałam przyjemność zatrzymać się w tym hotelu i jestem bardzo zadowolona z pobytu. Pokoje były czyste, przestronne i komfortowo wyposażone. Obsługa wyróżniała się profesjonalizmem, życzliwością oraz gotowością do pomocy w każdej sytuacji.
Śniadania były smaczne i różnorodne, a lokalizacja hotelu okazała się bardzo dogodna zarówno do zwiedzania, jak i do odpoczynku. Cały obiekt jest zadbany i zapewnia przyjemną atmosferę.
Zdecydowanie polecam ten hotel wszystkim, którzy szukają komfortowego noclegu i wysokiej jakości obsługi. Chętnie wrócę tutaj podczas kolejnej wizyty.
Miałam przyjemność zatrzymać się w tym hotelu i jestem bardzo zadowolona z pobytu. Pokoje były czyste, przestronne i komfortowo wyposażone. Obsługa wyróżniała się profesjonalizmem, życzliwością oraz gotowością do pomocy w każdej sytuacji.
Śniadania były smaczne i różnorodne, a lokalizacja hotelu okazała się bardzo dogodna zarówno do zwiedzania, jak i do odpoczynku. Cały obiekt jest zadbany i zapewnia przyjemną atmosferę.
Zdecydowanie polecam ten hotel wszystkim, którzy szukają komfortowego noclegu i wysokiej jakości obsługi. Chętnie wrócę tutaj podczas kolejnej wizyty.
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Kateřina P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2026
Wszystko było super, podobało nam się w 100%
Wszystko było super, podobało nam się w 100%
Duży wybór, ale brakuje owoców morza, jedzenie jest często niedoprawione lub przesolone
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!
Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.
Ładowanie położenia hotelu i opisu...