• Przed wylotem wymagany negatywny wynik testu PCR (wykonany maks. 48h przed wylotem) lub antygenowy (maks. 24 h. przed wylotem). Z obowiązku zwolnione osoby zaszczepione powyżej 18 r.ż (od podania ostatniej dawki minęło więcej niż 7 dni w przypadku szczepionki dwudawkowej oraz więcej niż 28 dni w przypadku szczepionki jednodawkowej)
 • Osoby niezaszczepione muszą dodatkowo poddać się 5-dniowej samoizolacji.
 • Wymagane wypełnienie elektronicznego formularza wjazdowego na stronie app.e7mi.tn/language i posiadanie kodu QR (1 uczestnik = 1 formularz i kod QR)
 • Wymagane wypełnienie, wydrukowanie i zabranie ze sobą na lotnisko deklaracji zdrowiaPOBIERZ TUTAJ
 • Wymagane wypełnienie, wydrukowanie i zabranie ze sobą na lotnisko potwierdzenia polityki COVID-19 POBIERZ TUTAJ
 • Wymagane posiadanie na lotnisku w Polsce wydrukowanych voucherów do hotelu (ważnych przez cały okres pobytu w Tunezji) oraz biletów lotniczych
 • Powrót do Polski
  • Od 28.03.2022 został zniesiony obowiązek odbycia kwarantanny po przekroczeniu polskiej granicy, co oznacza że po powrocie z wakacji nie ma już obowiązku: legitymowania się podczas przekraczania granicy certyfikatami szczepienia, wykonywania testów w kierunku COVID-19 oraz odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.
  • Warunki te mogą ulec zmianie. Przed podróżą sprawdź aktualne przepisy rządowe na stronie www.gov.pl

od 989 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 69 959

POŁOŻENIE

Hotel położony w dzielny Skanes miejscowości Monastir, ok. 8 km od centrum, 12 km od Sousse (dojazd autobusem - przystanek przed hotelem). Z lotniska w Monastirze zaledwie 3 km. 

PLAŻA

Przy hotelu przepiękna, szeroka, biała, piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza.
Leżaki i parasole bezpłatnie. Brak ręczników plażowych.

HOTEL

Kategoria lokalna ***
Fantastyczny kompleks hotelowy otoczony rozległym ogrodem o powierzchni 27 000m.
Z lotniska w Monastirze do hotelu krótki wygodny transfer, zaledwie 10 min.
Propozycja idealna szczególnie dla rodzin z dziećmi, jak również gości lubiących aktywny wypoczynek.
Skromne zakwaterowanie rekompensuje wspaniałe zaplacze rekreacyjno - sportowe, Aquapark z 15 zjeżdżalniami; profesjonalna, wesoła grupa animacyjna. Przy hotelu imponująca, szeroka, piaszczysta, z piaskiem jak mąka plaża.
Duża restauracja, Świetna kuchnia!

DO DYSPOZYCJI GOŚCI

Recepcja, kantor, sejfy przy recepcji za opłatą, windy, restauracja główna, restauracja a'la carte El Campo, Asfar lobby bar, Skanes bar, piano bar, dyskoteka, bar przy basenie, kawiarnia mauretańska, Telegraph snack bar, bar na plaży, bar 51, taras słoneczny. Galeria handlowa, fryzjer, wypożyczalnia samochodów. Hotel akceptuje karty kredytowe Visa i Mastercard.
Na terenie hotelu znajduje się aquapark.

INTERNET

WiFi na terenie hotelu i w pokojach bezpłatne.

ZAKWATEROWANIE

Oferuje 1040 pokoi.
Pokoje Renovated Side Sea View są po całkowitym remoncie z bocznym widokiem na morze, wyposażone w telewizor, łazienkę (prysznic), internet WiFi, telefon oraz balkon.
Klimatyzacja we wszystkich rodzajach pokoi czynna w miesiącach czerwiec-wrzesień.Pokoje typu family (Connected Room Side Sea View) z możliwością zakwaterowania rodziny z trójką dzieci, składają się z dwóch pokoi połączonych drzwiami.

SPORT, REKREACJA I ROZRYWKA

Bezpłatnie 3 baseny, basen z morską wodą z wydzielonym brodzikiem, duży aquapark z 15 zjeżdżalniami, leżaki i parasole przy basenie, siatkówka plażowa, korty tenisowe, tenis stołowy, łucznictwo, aerobic, piłka wodna, boccia, rzutki, boisko, hotelowe programy animacyjnena terenie hotelu
Odpłatnie bilard, pokój gier, wypożyczalnia rowerów, siłownia, centrum Spa (hamman, masaże), sporty wodne przy plaży.

DLA DZIECI

2 brodziki, w aquaparku: 8 zjeżdżalniami dla dzieci w wieku 12, 5 zjeżdżalni dla dzieci w wieku 4-12 lat i 2 zjeżdżalnie dla dzieci do lat 4 lat, mini club dla dzieci w wieku 4-7, 7-12 oraz club dla nastolatków, wysokie krzesełka i specjalne menu w restauracji, bezpłatne łóżeczka na zamówienie przed wylotem.
 

WYŻYWIENIE

All inclusive
śniadanie, obiady i kolacje w formie bufetu. Przekąski w wybranych barach  (pizza, hamburgery, hot dogi, kanapki). Lokalne alkohole i napoje bezalkoholowe w godzinach 10.00-24.00. we wskazanych barach. Opcja all inclusive nie obejmuje napojów importowanych, soków wyciskanych ze świeżych owoców, korzystania z restauracji El Campo, baru 51, dyskoteki i kawiarni mauretańskiej.

INFORMACJE DODATKOWE

http://www.ttshotels.com.tn/saharabeach/
Hotel dysponuje udogodnieniami dla gości niepełnosprawnych - pokoje, podjazdy, windy.

Klimatyzacja na terenie hotelu czynna w miesiącach czerwiec-wrzesień.

CENA

Cena PLN zawiera bilet lotniczy, transfer lotnisko - hotel - lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, opiekę polskojęzycznego rezydenta, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung NNW, KL, bagaż, OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej. Składka na TFP jest bezzwrotna nawet w przypadku rezygnacji Klienta z imprezy turystycznej), VAT.
Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG), 
oraz od 01.01.2021 analogiczą wyskość składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP): 
15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)
13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę
10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)Cena nie zawiera obowiązkowej opłaty klimatycznej (płatna w hotelu), dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji, chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.) , wycieczek fakultatywnych.
Od sezonu 2019 zgodnie z decyzją rządu tunezyjskiego, będzie pobierany podatek turystyczny. Zapłata za podatek odbywa się podczas zakwaterowania w hotelu. Wysokość podatku  turystycznego zależy od kategorii lokalnej hotelu:
Hotele 2* - 1 TND za noc/os
Hotele 3* -  2 TND za noc/os
Hotele 4* i 5*- 3 TND  za noc/os
Opłata dotyczy tylko pierwszego tygodnia pobytu ( max 7 noclegów). Dzieci do lat 12 zwolnione są z podatku.
W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

Covid-19

Podejmując decyzję o wyjeździe należy liczyć się z możliwymi trudnościami w powrocie do kraju, ograniczeniami w ruchu lotniczym, obowiązkiem poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych.
W związku z powyższym prosimy o bieżące śledzenie warunków wjazdowych do krajów odwiedzanych  https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych , jak również obostrzeń na polskiej granicy przy powrocie z wakacji: https://www.strazgraniczna.pl/ .
Podróżując w czasie pandemi należy liczyć się z pewnymi obostrzeniami i ograniczeniami.
Część infrastruktury hotelowej (restauracje, oferta rekreacyjno - sportowa),  animacje może być ograniczona, czy też niedostępna ze względu na obostrzenia sanitarne. Osoby zaszczepione: 
Testy nie są wymagane w przypadku osób zaszczepionych (powyżej 18 roku życia). Niezbędne jest jednak przedstawienie w dniu przyjazdu certyfikatu potwierdzającego ukończenie harmonogramu szczepień przeciwko Covid-19 lub paszportu szczepień wydanego przez odpowiednie władze sanitarne kraju zamieszkania.Osoby poniżej 18 roku życia nie są już zobowiązane do przedstawienia negatywnego wyniku testu czy też certyfikatu potwierdzającego wykonanie pełnego harmonogramu szczepień przeciwko COVID-19 lub paszportu szczepień. 
Osoby niezaszczepione: 
Osoby powyżej 18 roku życia, które nie ukończyły harmonogramu szczepień, mogą wjechać do Tunezji, pod warunkiem wykonania testu RT-PCR 48H wcześniej lub testu antygenowego na 24H przed przyjazdem. Formularz zdrowotny E7mi" znajdujący się na stronie https://app.e7mi.tn zostaje zawieszony do odwołania.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Powrót do Polski z zagranicy:
UWAGA! Ze względu na dynamiczną sytuację i częstotliwość zmian dotyczących procedur podróżowania, prosimy o zapoznanie się z komunikatem na temat aktualnych informacji i wymogów dotyczących kwarantanny na stronie STRAŻY GRANICZNEJ.

WARUNKI WJAZDOWE

* wymagany paszport ważny 3 m-ce (ważność liczona od daty powrotu)
* obywatele polscy udający się do Tunezji są zwolnieni z obowiązku wizowego na okres do 90 dni
* każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.
KAŻDY Z NASZYCH KLIENTÓW ZOBLIGOWANY JEST DO POTWIERDZENIA GODZIN NA 24h PRZED WYLOTEM (DOTYCZY TO WYLOTÓW Z POLSKI JAK I POWROTÓW DO POLSKI). Odprawa lotnicza rozpo­czyna się na 2 godziny przed planowanym lotem i kończy się na 40 minut przed. Każdy klient zobligowany jest do zgłoszenia się do od­prawy we właściwym czasie przed realizowanym lotem.Uwaga przeczytaj koniecznie! http://msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/profile_krajow/tunezja

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży 0 m
 • Odległość od centrum miasta 10 km
 • Odległość od lotniska 1 km
 • Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie, Leżaki i parasole na plaży tak
 • TV tak
 • Minibar, Bar tak
 • Lódowka tak
 • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci tak
 • Tenis, Siatkówka tak
 • Golf tak
 • Surfing tak
 • Fitness tak
 • Programy animacyjne tak
 • Ułatwienia dla niepełnosprawnych tak
 • Hotelowa restauracja tak
 • Kawiarnia tak
 • Wypożyczalnia rowerów tak

Opinie o hotelu

Ocena 4,0 / 5
Travelplanet

Doskonałe (38 ocena hotelu)

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Wyżywienie 4,2 / 5

Okolica 3,6 / 5

Cena 3,9 / 5

12. najwyższa ocena z 89 hoteli w Monastir

Anonim Sierpień 2021

Data pobytu: 4.8. - 14.8.2021

Ocena 3,2 / 5
Hotel ogólnie jak na 3 gwiazdki to dość dobry, choć lata świetności ma już za sobą.
Całkowita ocena

Hotel ogólnie jak na 3 gwiazdki to dość dobry, choć lata świetności ma już za sobą.

Zakwaterowanie 3,5 / 5

Wyżywienie 2,5 / 5

Okolica 3,5 / 5

Cena 3,0 / 5

Zakwaterowanie
Części wspólne hotelu stare choć czyste. Pokój mieliśmy po remoncie, przyzwoity, sprzątany codziennie włącznie z wymianą ręczników.

Wyżywienie
Jedzenie trochę europejskie a trochę miejscowe. Kolejki do jedzenia były, ale zawsze się dostało to co się chciało /nie było takich akcji w stylu jak się skończą arbuzy, to już nie ma, zawsze po chwili donosili/. Bar z przekąskami przy basenach masakra, niby od 12.00 czynny ale o 12.00 to obsługa dopiero zaczynała przygotowywać jedzenie, min. 30 min stania w kolejce. Ogólnie z napojami było słabo, co chwilę nie było gazu do koli, jakiś automat zepsuty, wszystko dawali w takich małych kubeczkach, że trzeba po 3 brać naraz żeby się napić. Piwo takie słabe że jak 8 kubeczków wypiłem to nic nie czułem, innych alko nie próbowałem, ale pewnie też słabe.

Obsługa w hotelu
W czasie naszego pobytu 80% gości to arabowie czyli troche było głośno, trochę się wpychali do kolejek ale szło wytrzymać. Ogólnie jak ktoś nie jest wybredny i wie co to znaczy 3 gwiazdki to będzie zadowolony.

Plaża
Plaża w miarę czysta, piaszczysta, woda spoko, nie było glonów itp. tylko meduzy parzyły czasem kogoś. Baseny 3 z czego 2 dość duże, nie było problemów z leżakami nawet jak przyszliśmy o 10.00. Park wodny taki sobie, ale dzieci były zadowolone.

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Konrad

Ocena 4,8 / 5
Witam, Hotel na wejściu ogromny ale już na drugi dzień da się go ogarnąć. Byłem z żoną i 22 miesięcznym synem. Atrakcji jak dla tak małego dziecka sp
Całkowita ocena

Witam,

Hotel na wejściu ogromny ale już na drugi dzień da się go ogarnąć. Byłem z żoną i 22 miesięcznym synem. Atrakcji jak dla tak małego dziecka sporo jedyny minus to, to że nie może dziecko bawić się w mini klubie jak w ofercie.

Z cennych uwag dla jadących do Sahara to trzeba ustalać , cenę taksówki czy bryczki z koniem trzeba ustalać z góry i trzymać się tego co ustalone bo chcą naciągnąć turystów na kasę. Do miasteczka jadać bryczką zawożą pod wybrany sklep i musi człowiek do niego wejść / lepiej iść na nogach. Do miasteczka 15 min spacerkiem. Pokoje dostaliśmy na 3 piętrze z bocznym widokiem na morze i basen trochę głośno podczas animacji ale to nie wada dla osób które chcą być w dużym hotelu. Bar statek przekształcił się w bar na molo. Warto wybrać się do Monastir 5 dinarów za 5 osób w tamta stronę i 10 za powrót. A co do kantoru dobry przeliczni około 1.3 zł . w hotelu dla przykładu za 50 euro dostaje się 164 dniary a w mieście 165 wieć nie ma różnicy, pan w kantorze od razu pobiera taxe. Udanego pobytu w tym hotelu na pewno taki będzie!!!!

Zakwaterowanie 4,7 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Anonim Sierpień 2021

Data pobytu: 4.8. - 14.8.2021

Ocena 3,2 / 5
Hotel ogólnie jak na 3 gwiazdki to dość dobry, choć lata świetności ma już za sobą.
Całkowita ocena

Hotel ogólnie jak na 3 gwiazdki to dość dobry, choć lata świetności ma już za sobą.

Zakwaterowanie 3,5 / 5

Wyżywienie 2,5 / 5

Okolica 3,5 / 5

Cena 3,0 / 5

Zakwaterowanie
Części wspólne hotelu stare choć czyste. Pokój mieliśmy po remoncie, przyzwoity, sprzątany codziennie włącznie z wymianą ręczników.

Wyżywienie
Jedzenie trochę europejskie a trochę miejscowe. Kolejki do jedzenia były, ale zawsze się dostało to co się chciało /nie było takich akcji w stylu jak się skończą arbuzy, to już nie ma, zawsze po chwili donosili/. Bar z przekąskami przy basenach masakra, niby od 12.00 czynny ale o 12.00 to obsługa dopiero zaczynała przygotowywać jedzenie, min. 30 min stania w kolejce. Ogólnie z napojami było słabo, co chwilę nie było gazu do koli, jakiś automat zepsuty, wszystko dawali w takich małych kubeczkach, że trzeba po 3 brać naraz żeby się napić. Piwo takie słabe że jak 8 kubeczków wypiłem to nic nie czułem, innych alko nie próbowałem, ale pewnie też słabe.

Obsługa w hotelu
W czasie naszego pobytu 80% gości to arabowie czyli troche było głośno, trochę się wpychali do kolejek ale szło wytrzymać. Ogólnie jak ktoś nie jest wybredny i wie co to znaczy 3 gwiazdki to będzie zadowolony.

Plaża
Plaża w miarę czysta, piaszczysta, woda spoko, nie było glonów itp. tylko meduzy parzyły czasem kogoś. Baseny 3 z czego 2 dość duże, nie było problemów z leżakami nawet jak przyszliśmy o 10.00. Park wodny taki sobie, ale dzieci były zadowolone.

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Konrad

Ocena 4,8 / 5
Witam, Hotel na wejściu ogromny ale już na drugi dzień da się go ogarnąć. Byłem z żoną i 22 miesięcznym synem. Atrakcji jak dla tak małego dziecka sporo jedyny minus to, to że nie może dziecko bawić się w mini klubie jak w ofercie. Z cennych uwag dla jadących do Sahara to trzeba ustalać , cenę taksówki czy bryczki z koniem trzeba ustalać z góry i trzymać się tego co ustalone bo chcą naciągnąć tu
Całkowita ocena

Witam,

Hotel na wejściu ogromny ale już na drugi dzień da się go ogarnąć. Byłem z żoną i 22 miesięcznym synem. Atrakcji jak dla tak małego dziecka sporo jedyny minus to, to że nie może dziecko bawić się w mini klubie jak w ofercie.

Z cennych uwag dla jadących do Sahara to trzeba ustalać , cenę taksówki czy bryczki z koniem trzeba ustalać z góry i trzymać się tego co ustalone bo chcą naciągnąć turystów na kasę. Do miasteczka jadać bryczką zawożą pod wybrany sklep i musi człowiek do niego wejść / lepiej iść na nogach. Do miasteczka 15 min spacerkiem. Pokoje dostaliśmy na 3 piętrze z bocznym widokiem na morze i basen trochę głośno podczas animacji ale to nie wada dla osób które chcą być w dużym hotelu. Bar statek przekształcił się w bar na molo. Warto wybrać się do Monastir 5 dinarów za 5 osób w tamta stronę i 10 za powrót. A co do kantoru dobry przeliczni około 1.3 zł . w hotelu dla przykładu za 50 euro dostaje się 164 dniary a w mieście 165 wieć nie ma różnicy, pan w kantorze od razu pobiera taxe. Udanego pobytu w tym hotelu na pewno taki będzie!!!!

Zakwaterowanie 4,7 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Dariusz

Ocena 4,2 / 5
Hotel ok- choć zastosowano mistrzostwo marketingu- "zwidokiem na morze" . Na miejscu okazało się że wszystkie 1040 pokoi ma widok na morze pod warunkiem że spojrzymy w lewo lub prawo. Pokoje czyste sprzątane codziennie.Obsługa miła i pomocna ( nie wymuszają napiwków- choć warto kilka dinarów dać). Minusem okazała się klimatyzacja , a raczej jej brak- włączają dopiero od 15 czerwca. W pok
Całkowita ocena

Hotel ok- choć zastosowano mistrzostwo marketingu- "zwidokiem na morze" . Na miejscu okazało się że wszystkie 1040 pokoi ma widok na morze pod warunkiem że spojrzymy w lewo lub prawo. Pokoje czyste sprzątane codziennie.Obsługa miła i pomocna ( nie wymuszają napiwków- choć warto kilka dinarów dać). Minusem okazała się klimatyzacja , a raczej jej brak- włączają dopiero od 15 czerwca. W pokojach brak TV- niby nie potrzebne , ale jak coś brzęczało do snu to by było ok.Pokoje niezbyt obszerne , pamiętające Gierka , ale czyste. Obiekt dość spory i potrzeba trochęczasu aby wszystko obejrzeć i przetestować. Ogromnym plusem była ilość basenów- 4 plus dosłownie kilkanaście metrów plaża i aqua park otwarty 10-12 i 14-17. Dla dzieci frajda i to zarówno dla małych jak i większych. Choc do aqua parku mam zastrzeżenia co do jakości połączeń poszczególnych zjeżdzalni- ja sobie po kilku zjazdach poobijałem kostki i mi ochota na dalsze zjazdy przeszła, ale dzieci nie narzekały. Obiekt zadbany i widac ,ze mimo że nie jest to nowy hotel dbają o czystość i zieleń. Jedzenie- jak wszędzie - zawsze mozna coś sobie wybrać (polecam podudzia jagnięce w soli- rewelacja; natomiast pizzy nie polecam- taka nijaka). Ogromnym plusem był przydział stolików- przez cały pobyt każdy miał swój stolik - dzieci wiedziały gdzie siedzą i nie trzeba było z nimi spacerowac po całej stołówce, niebyło szukania wolnego stolika itp. Na dodatek na kilkanascie stolików był przydzielony kelner który donosił wino piwo czy wodę i na bierząco sprzątał talerze czy szklanki. Animacje wieczorne-ok. Czasem takie sobie , a czasem dość ciekawe- mozna zabić czas , a i dzieci mają na co popatrzec czy uczestniczyć w programach. Słabym punktem były firmowe drinki- mały wybór (całe trzy). Generalnie słabe i nie chcieli za bardzo robic podwójnych szotów (bar wieczorny przy recepcji) , a jak juz zrobili to jeden drink i z powrotem do kolejki. W hotelu 90 procent to turyści rosyjskojęzyczni- ale chamstwa nie widziałem. Jak ktoś zna choc troche rosyjski to dogada się z każdym .Rezydentka - pani Ola z prima holiday- pomocna , jak cos obiecuje to dotrzymuje słowa,odbiera telefony (sic!), stara się zainteresować okolicą itp.Nie jest namolna w sprzedaży wycieczek fakultatywnych choć namawia , ale taka jest jej praca.Ogólnie hotel wart swoich pieniędzy i w szczególności polecam rodzinom z dziećmi- pogoda gwarantowana, aqua park, baseny o różnej głębokości, miła obsługa, jedzenie ok i swój stolik na stołówce.

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Wyżywienie 4,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Justyna

Ocena 4,6 / 5
Hotel słynie z bogatej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej z pięknymi basenami, zjeżdżalniami oraz super animacji. Szczególnie polecam rodzinom z dziećmi. Hotel składa się z trzech budynków, plusem jest, że każdy pokój ma widok na morze, co gwarantuje piękne widoki. Jest to raj da osób lubiących spacery, zadbany ogród oraz urocza plaża na pewno umili Wasze wakacje. Świetna atmosfera, zajęcia spor
Całkowita ocena

Hotel słynie z bogatej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej z pięknymi basenami, zjeżdżalniami oraz super animacji. Szczególnie polecam rodzinom z dziećmi. Hotel składa się z trzech budynków, plusem jest, że każdy pokój ma widok na morze, co gwarantuje piękne widoki. Jest to raj da osób lubiących spacery, zadbany ogród oraz urocza plaża na pewno umili Wasze wakacje. Świetna atmosfera, zajęcia sportowe oraz programy rozrywkowe dla dzieci i dorosłych sprawią, że pobyt w hotelu będzie z pewnością niezapomniany.

Zakwaterowanie 4,7 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (1)

Magdalena

Ocena 4,7 / 5
Duży kompleks z rewelacyjnymi basenami i cudowną plażą. Na terenie hotelu znajduje się rozległy ogród z przepięknymi palmami, które dają schronienie przed słońcem. Ogromną zaletą tego hotelu są pokoje rodzinne połączone drzwiami. Każdy pokój ma oddzielną łazienkę. Atutem hotelu są sporty wodne, bezpłatne kajaki i rowery wodne, a także 9 kortów tenisowych. Hotel jest dla osób nastawionych na aktywn
Całkowita ocena

Duży kompleks z rewelacyjnymi basenami i cudowną plażą. Na terenie hotelu znajduje się rozległy ogród z przepięknymi palmami, które dają schronienie przed słońcem. Ogromną zaletą tego hotelu są pokoje rodzinne połączone drzwiami. Każdy pokój ma oddzielną łazienkę. Atutem hotelu są sporty wodne, bezpłatne kajaki i rowery wodne, a także 9 kortów tenisowych. Hotel jest dla osób nastawionych na aktywny wypoczynek.

Zakwaterowanie 4,7 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 20 °C temperatura w nocy 16 °C

 • Temperatura wody 22 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 18 °C temperatura w nocy 14 °C

 • Śr 18 °C temperatura w nocy 14 °C

 • Czw 19 °C temperatura w nocy 14 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień