Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2025
Wszystko nam się bardzo podobało, mieliśmy wspaniały tydzień.
Wszystko nam się bardzo podobało, mieliśmy wspaniały tydzień.
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 2 448 zł za os.
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Bardzo Dobry (Na podstawie 87 opinii)
Zablokowane opinie: 1
6. najwyższa ocena z 37 hoteli w Monastir
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2025
Wszystko nam się bardzo podobało, mieliśmy wspaniały tydzień.
Wszystko nam się bardzo podobało, mieliśmy wspaniały tydzień.
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)
Gabriel S.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2025
Piękny, czysty hotel, miła obsługa
Piękny, czysty hotel, miła obsługa
Około 60 m od drzwi hotelu, morze jest trochę mętne, ale to wynik bardzo drobnego piasku, poza tym plaża jest czysta, personel dba o czystość
WyżywienieSzeroki wybór potraw, każdy znajdzie coś dla siebie
ZakwaterowaniePrzytulne zakwaterowanie, czysty hotel
UsługiMiła obsługa, pomocna
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (3) (0)
Filtruj opinie
Milota K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2025
zadowolenie
zadowolenie
Dobry dojazd, tuż przy hotelu, plaża była czysta, woda ciepła, pływała w niej tylko trawa, nie widziałem żadnych krabów ani meduz. Parasole i leżaki były bezpłatne.
Wyżywieniedobry wybór jedzenia, satysfakcja
ZakwaterowanieTrochę żałuję, że dotarliśmy na miejsce o 6:00 rano, a zakwaterowanie otrzymaliśmy dopiero po 15:00. Delegat zapewnił nas, że zakwaterują nas od razu po przyjeździe, ale tak się nie stało. Poza tym jakość zakwaterowania była w porządku, ładny, duży, czysty pokój.
UsługiOK
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (1)
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2025
Wszystko nam się bardzo podobało, mieliśmy wspaniały tydzień.
Wszystko nam się bardzo podobało, mieliśmy wspaniały tydzień.
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)
Gabriel S.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2025
Piękny, czysty hotel, miła obsługa
Piękny, czysty hotel, miła obsługa
Około 60 m od drzwi hotelu, morze jest trochę mętne, ale to wynik bardzo drobnego piasku, poza tym plaża jest czysta, personel dba o czystość
WyżywienieSzeroki wybór potraw, każdy znajdzie coś dla siebie
ZakwaterowaniePrzytulne zakwaterowanie, czysty hotel
UsługiMiła obsługa, pomocna
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (3) (0)
Barbara P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2025
Hotel bardzo duży, względnie czysty, sprzątanie codziennie ale odbywa się 'na raty', jedna pani zabiera ręczniki, drugą sprząta, trzecia dokłada ręczniki, co powoduje że dość długo to trwa. Jedzenie smaczne, obsługa w restauracji i na barach bardzo przyjazna. Ogólnie polecam, ale nie jest to hotel dla bardzo wymagających. Można np. trafić pokój przy agregatach klimatyzacji, które są bardzo głośne.
Hotel bardzo duży, względnie czysty, sprzątanie codziennie ale odbywa się 'na raty', jedna pani zabiera ręczniki, drugą sprząta, trzecia dokłada ręczniki, co powoduje że dość długo to trwa. Jedzenie smaczne, obsługa w restauracji i na barach bardzo przyjazna. Ogólnie polecam, ale nie jest to hotel dla bardzo wymagających. Można np. trafić pokój przy agregatach klimatyzacji, które są bardzo głośne.
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)
Milan B.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2025
Pomijając długi czas oczekiwania na zameldowanie w hotelu, byliśmy bardzo zadowoleni.
Pomijając długi czas oczekiwania na zameldowanie w hotelu, byliśmy bardzo zadowoleni.
maksymalna satysfakcja, blisko hotelu, czysta plaża, wiele atrakcji
Wyżywieniebardzo dobry
ZakwaterowanieMieliśmy możliwość wyboru spośród kilku pokoi w hotelu, co jest super +
UsługiZakwaterowano nas w pokojach 402 i 408, gdzie codziennie przychodzili sprzątać, zmieniać pościel i ręczniki. Obsługa była bardzo miła i uśmiechnięta (o ile wiem, w innych ośrodkach nie przychodzą codziennie lub przychodzą tylko w zależności od wysokości napiwku).
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)
Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!
Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.
Ładowanie położenia hotelu i opisu...