Ramona Włoch
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2024
Hotel tylko dla osób dorosłych, pomimo wielu ludzi cicho i można w nim wypocząć. Obsługa uśmiechnięta i pomocna. Teren hotelu czysty, plaża również.
Hotel tylko dla osób dorosłych, pomimo wielu ludzi cicho i można w nim wypocząć. Obsługa uśmiechnięta i pomocna. Teren hotelu czysty, plaża również.
Plaża znajduje się bardzo blisko, wystarczy zejść z terenu hotelu, są na niej leżaki i parasole, czysta.
WyżywieniePosilki urozmaicone, każdy mógł coś znaleźć dla siebie.
ZakwaterowaniePokój czysty, zadbany, codziennie sprzątany, wraz z wymianą ręczników, na bieżąco dokładane żele pod prysznic oraz szampony i mydełka.
UsługiObsługa uśmiechnięta i życzliwa, hammam bardzo udany, masaże rozluźniają, jest również możliwość skorzystania z pola golfowego, przy basenie animacje. Dostępny bilard, ping pong. Sklep na terenie hotelu - mógłby być lepiej wyposażony.
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)







