Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

 • Przed wylotem wymagany negatywny wynik testu PCR (wykonany maks. 72h przed wylotem)
 • Obowiązek nie dotyczy dzieci poniżej 12 r.ż.
 • Wymagane wypełnienie elektronicznego formularza wjazdowego na stronie app.e7mi.tn/language i posiadanie kodu QR (1 uczestnik = 1 formularz i kod QR)
 • Wymagane wypełnienie, wydrukowanie i zabranie ze sobą na lotnisko deklaracji zdrowiaPOBIERZ TUTAJ
 • Wymagane wypełnienie, wydrukowanie i zabranie ze sobą na lotnisko potwierdzenia polityki COVID-19 POBIERZ TUTAJ
 • Wymagane posiadanie na lotnisku w Polsce wydrukowanych voucherów do hotelu (ważnych przez cały okres pobytu w Tunezji) oraz biletów lotniczych
 • Powrót do Polski
  • Obowiązuje 10-dniowa kwarantanna dla powracających do Polski transportem zorganizowanym. Z obowiązku zwalnia negatywny wynik testu PCR wykonany po 7 dniach od powrotu, zaświadczenie o pełnym szczepieniu (od którego upłynęło min. 14 dni) lub przebyciu izolacji/hospitalizacji spowodowanej COVID-19 nie później niż 6 miesięcy przed przekroczeniem granicy RP. Obowiązek nie dotyczy dzieci poniżej 12 r.ż. będących pod opieką zaszczepionych lub ozdrowieńców.
  • Obowiązek wypełnienia Karty Lokalizacji Podróżnego www.gov.pl/web/gov/wypelnij-klp
  • Warunki te mogą ulec zmianie. Przed podróżą sprawdź aktualne przepisy rządowe na stronie www.gov.pl

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 21 404

POŁOŻENIE

ok. 6 km od centrum MIDOUN, 5 km od sklepów, 18 km od Houmt Souk, obok 27-dołkowego pola golfowego; ok. 25 km od portu lotniczego Djerba-Zarzis.

PLAŻA

Sidi Akkour, hotelowa, piaszczysta, łagodne zejście do morza, ok. 100 m od hotelu, bezpłatne parasole i leżaki, ręczniki za kaucją; bar na plaży (czynny w sezonie letnim).

HOTEL

Hotel ze świetnym standardem usług,  należy do międzynarodowej sieci Iberostar. Obiekt urzeka rozległym i zadbanym ogrodem oraz przepiękną piaszczystą plażą. Dodatkowymi plusami są eleganckie pokoje i mnogość animacji.
Polecamy hotel dla Klientów wymagających, lubiących aktywne wakacje oraz dla rodzin z dziećmi.
Wybudowany w 1992 r., odremontowany w 2009 r., łącznie posiada 300 pokoi, 9 budynków, 1-2 piętra. Hotel odznaczony nagrodą Travellers Choice BEST OF THE BEST 2020 , która  jest formą najwyższego uznania, przyznawaną co roku przedstawicielom najlepszych z najlepszych firm na stronie Tripadvisor: tych, które zbierają wspaniałe recenzje i należą do 1% najwyżej ocenianych obiektów na świecie.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI

przestronne lobby, całodobowa recepcja, restauracja główna Midoun - dania w formie bufetu, restauracja La Guellala - la carte, kuchnia tunezyjska (wymagana wcześniejsza rezerwacja), dostępne foteliki dla dzieci; 3 bary, w tym bar na plaży (czynny: maj-październik), bar przy basenie (otwarty zależnie od warunków pogodowych), bar w lobby, kantor, bankomat; centrum konferencyjne, zadbany ogród; za opłatą: sejf w recepcji (ok. 4 TND/dzień), internet bezprzewodowy w lobby (ok. 4 TND/godz), opiekunka do dziecka; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express. 

SPORT, REKREACJA I ROZRYWKA

basen główny, basen dla dzieci, przy basenie bezpłatne parasole, leżaki i materace, ręczniki za kaucją; basen kryty (podgrzewany w sezonie zimowym); 7 kortów tenisowych (oświetlenie płatne; 1 godz./dzień gratis, wymagana wcześniejsza rezerwacja), fitness (1 godz./dzień gratis, wymagana wcześniejsza rezerwacja), aerobik, koszykówka, tenis stołowy, strzelanie z łuku, rzutki, siatkówka, aqua aerobik; plac zabaw dla dzieci, miniklub (4-12 lat), animacje dla dorosłych i dzieci, muzyka na żywo, pokazy artystyczne; za opłatą: bilard, jazda konna (oferta zewnętrzna), 27-dołkowe pole golfowe (oferta zewnętrzna), gry komputerowe, kręgle;
centrum wellness: bezpłatnie: basen kryty, jacuzzi; płatnie: sauna, zabiegi pielęgnacyjne, masaże. 

ZAKWATEROWANIE

standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 20 m, przestrzenny, komfortowy, klimatyzowany (15.06-15.09), łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), telewizja satelitarna, telefon, sejf, lodówka (płatna: ok.7 TND /dzień); bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon lub taras (stolik i krzesełka); widok na morze za dopłatą.

WYŻYWIENIE

All Inclusive: śniadanie, obiad, kolacja w formie bufetu w restauracji głównej; kolacja w restauracji tematycznej (19.30-22.00), przekąski: kawa, herbata, naleśniki, ciasto przy basenie (15.00-18.00); napoje bezalkoholowe i lokalne napoje alkoholowe w wyznaczonych barach (10.00-24.00); wymagane noszenie opasek all inclusive.

INFORMACJE DODATKOWE

www.iberostar.com

CENA

Cena PLN zawiera bilet lotniczy, transfer lotnisko - hotel - lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, opiekę polskojęzycznego rezydenta, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung NNW, KL, bagaż, OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej. Składka na TFP jest bezzwrotna nawet w przypadku rezygnacji Klienta z imprezy turystycznej), VAT.
Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG), 
oraz od 01.01.2021 analogiczą wyskość składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP): 
15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)
13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę
10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)Cena nie zawiera obowiązkowej opłaty klimatycznej (płatna w hotelu), dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji, chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.) , wycieczek fakultatywnych.
Od sezonu 2019 zgodnie z decyzją rządu tunezyjskiego, będzie pobierany podatek turystyczny. Zapłata za podatek odbywa się podczas zakwaterowania w hotelu. Wysokość podatku  turystycznego zależy od kategorii lokalnej hotelu:
Hotele 2* - 1 TND za noc/os
Hotele 3* -  2 TND za noc/os
Hotele 4* i 5*- 3 TND  za noc/os
Opłata dotyczy tylko pierwszego tygodnia pobytu ( max 7 noclegów). Dzieci do lat 12 zwolnione są z podatku.
W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

Covid-19

Podejmując decyzję o wyjeździe należy liczyć się z możliwymi trudnościami w powrocie do kraju, ograniczeniami w ruchu lotniczym, obowiązkiem poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych.
W związku z powyższym prosimy o bieżące śledzenie warunków wjazdowych do krajów odwiedzanych  https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych , jak również obostrzeń na polskiej granicy przy powrocie z wakacji: https://www.strazgraniczna.pl/ .
Podróżując w  czasie pandemi należy liczyć się z pewnymi obostrzeniami i ograniczeniami.
Część infrastruktury hotelowej (restauracje, oferta rekreacyjno - sportowa),  animacje może być ograniczona, czy też niedostępna ze względu na obostrzenia sanitarne. 
Od 1 lipca br. warunkiem wjazdu na terytorium Tunezji jest okazanie testu PCR z kodem QR, wykonanego nie wcześniej niż 72 godziny przed wyjazdem. Dotyczy to również osób zaszczepionych jak i ozdrowieńców.W ramach  obostrzeń covidowych, pasażerowie w wieku od 12 lat podróżujący charterami, którzy wykupili pakiet imprezy turystycznej  zobowiązani są do okazania podczas odprawy pasażerskiej następujących dokumentów:
- negatywnego wyniku testu PCR wykonanego nie później niż 72 godziny przed wejściem na pokład samolotu (nie dotyczy dzieci poniżej 12 roku życia),
- voucher potwierdzający zakup całego pakietu turystycznego od danego touroperatora (hotel + transfer + przelot),
- wypełnionego i podpisanego dokumentu (QR) wygenerowanego z aplikacji: HTTPS://APP.E7MI.TNJednocześnie informujemy, że w ramach walki z rozprzestrzeniającą się pandemią COVID-19, począwszy od 1 lipca  2021 r.  na terytorium całego kraju obowiązuje godzina policyjna w godzinach 20:00 - 5:00.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
W przypadku wykupu samego przelotu (bez hotelu):
- negatywny wyniki testu PCR wykonany nie później niż 72 godziny przed wejściem na pokład samolotu,
- potwierdzenie zakupu hotelu w celu odbycia kwarantanny po przylocie do Tunezji (hotel musi być z listy: https://www.destinationtunisie.info/hotels-confinement-tunisie-tarifs/
- wydrukowany, wypełniony i podpisany dokument wygenerowany z aplikacji: HTTPS://APP.E7MI.TNTuryści zobowiązani są do przestrzegania zasad Protokołu Sanitarnego dla Sektora Turystycznego Tunezji. 
Wycieczki fakultatywne (muzea, atrakcje turystyczne, obiekty historyczne) są organizowane przez operatorów zgodnie z zasadami ww. Protokołu. Komunikat placówki zawierający informacje dot. zagrożenia koronawirusem oraz przepisów obowiązujących w Tunezji znajduje się pod adresem https://www.gov.pl/web/dyplomacja/tunezja 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Przy podróży lotniczej do Niemiec: wejście na pokład samolotu lecącego do Niemiec jest możliwe tylko z negatywnym wynikiem testu (niezależnie od miejsca wylotu). Szybkie testy antygenowe mogą być wykonane najwcześniej 48h a testy PCR, LAMP, TMA 72h przed planowaną godziną lądowania w Niemczech. Ponad to linie lotnicze realizujące loty do Niemiec mogą mieć dodatkowe, indywidalne wymagania,
z którymi należy się zapoznać (Wizzair np akceptuje tylko testy PCR). Powrót do Polski z zagranicy:
UWAGA! Ze względu na dynamiczną sytuację i częstotliwość zmian dotyczących procedur podróżowania, prosimy o zapoznanie się z komunikatem na temat aktualnych informacji i wymogów dotyczących kwarantanny na stronie STRAŻY GRANICZNEJ.Od 17 lipca każdy, kto przyleci do naszego kraju, musi wypełnić przez internet Kartę Lokalizacji Podróznego.  https://aplikacje.gov.pl/app/klp/#/home

WARUNKI WJAZDOWE

* wymagany paszport ważny 3 m-ce (ważność liczona od daty powrotu)
* obywatele polscy udający się do Tunezji są zwolnieni z obowiązku wizowego na okres do 90 dni
* każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.
KAŻDY Z NASZYCH KLIENTÓW ZOBLIGOWANY JEST DO POTWIERDZENIA GODZIN NA 24h PRZED WYLOTEM (DOTYCZY TO WYLOTÓW Z POLSKI JAK I POWROTÓW DO POLSKI). Odprawa lotnicza rozpo­czyna się na 2 godziny przed planowanym lotem i kończy się na 40 minut przed. Każdy klient zobligowany jest do zgłoszenia się do od­prawy we właściwym czasie przed realizowanym lotem.Uwaga przeczytaj koniecznie! http://msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/profile_krajow/tunezja

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży 0 m
 • Odległość od centrum miasta 6 km
 • Odległość od lotniska 25 km
 • Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny tak
 • Basen wewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie, Leżaki i parasole na plaży tak
 • TV tak
 • Minibar, Bar tak
 • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci tak
 • Tenis, Siatkówka tak
 • Golf tak
 • Surfing tak
 • Centrum nurkowania tak
 • Fitness tak
 • Programy animacyjne tak
 • Hotelowa restauracja tak
 • Kawiarnia tak
 • Wypożyczalnia rowerów tak
 • Wifi tak

Opinie o hotelu

Ocena 4,1/5
Travelplanet

Doskonałe (32 ocena hotelu)

Zakwaterowanie 4,4/5

Wyżywienie 4,5/5

Okolica 3,4/5

Cena 4,3/5

43. najwyższa ocena z 176 hoteli w Djerba

Agnieszka Wrzesień 2014

Data pobytu: 5.4. - 12.4.2014

Ocena 4,4/5
Kameralny, niewielki hotel z bardzo dużą ilością pięknej zieleni,w którym najbardziej spragnieni wypoczynku są w stanie znaleźć dla siebie idealne mie
Całkowita ocena

Kameralny, niewielki hotel z bardzo dużą ilością pięknej zieleni,w którym najbardziej spragnieni wypoczynku są w stanie znaleźć dla siebie idealne miejsce. Tunezyjska zabudowa, świetnie zaprojektowana część ogrodowa i wkomponowane w nią alejki, dają poczucie intymności. Olbrzymim atutem hotelu jest nieziemska plaża, do której prowadzi droga przy której znajdują niewielkie wydmy oraz olbrzymie pole golfowe. Hotel można ocenić dużo wyżej niż 3*, pokoje w obiekcie są całkowicie wyremontowane, restauracja jest bardzo przestronna i czysta, a całość terenu hotelowego była bardzo zadbana i zrobiła na nas zaskakująco dobre wrażenie.

Zakwaterowanie 4,5/5

Okolica 4,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Sylwia Marzec 2014

Data pobytu: 1.3. - 8.3.2014

Ocena 4,0/5
Hotel położony jest w zadbanym ogrodzie. Piękną piaszczystą plażę oddzielna promenada, ale należy ona do hotelu i jest zamknięta więc można bezpieczni
Całkowita ocena

Hotel położony jest w zadbanym ogrodzie. Piękną piaszczystą plażę oddzielna promenada, ale należy ona do hotelu i jest zamknięta więc można bezpiecznie po niej spacerować. Serwis plażowy bezpłatny.W sezonie aż do 24:00 prowadzone są bogate animacje. Późne animacje są organizowane jednak tylko przy beach barze tak, aby nie zakłócać ciszy pozostałym turystom. Hotel w ogólnej ocenie zasługuje na 4*, nie ma ich tylko ze względu na brak windy.

Zakwaterowanie 4,0/5

Okolica 4,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Agnieszka Wrzesień 2014

Data pobytu: 5.4. - 12.4.2014

Ocena 4,4/5
Kameralny, niewielki hotel z bardzo dużą ilością pięknej zieleni,w którym najbardziej spragnieni wypoczynku są w stanie znaleźć dla siebie idealne miejsce. Tunezyjska zabudowa, świetnie zaprojektowana część ogrodowa i wkomponowane w nią alejki, dają poczucie intymności. Olbrzymim atutem hotelu jest nieziemska plaża, do której prowadzi droga przy której znajdują niewielkie wydmy oraz olbrzymie pole
Całkowita ocena

Kameralny, niewielki hotel z bardzo dużą ilością pięknej zieleni,w którym najbardziej spragnieni wypoczynku są w stanie znaleźć dla siebie idealne miejsce. Tunezyjska zabudowa, świetnie zaprojektowana część ogrodowa i wkomponowane w nią alejki, dają poczucie intymności. Olbrzymim atutem hotelu jest nieziemska plaża, do której prowadzi droga przy której znajdują niewielkie wydmy oraz olbrzymie pole golfowe. Hotel można ocenić dużo wyżej niż 3*, pokoje w obiekcie są całkowicie wyremontowane, restauracja jest bardzo przestronna i czysta, a całość terenu hotelowego była bardzo zadbana i zrobiła na nas zaskakująco dobre wrażenie.

Zakwaterowanie 4,5/5

Okolica 4,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Sylwia Marzec 2014

Data pobytu: 1.3. - 8.3.2014

Ocena 4,0/5
Hotel położony jest w zadbanym ogrodzie. Piękną piaszczystą plażę oddzielna promenada, ale należy ona do hotelu i jest zamknięta więc można bezpiecznie po niej spacerować. Serwis plażowy bezpłatny.W sezonie aż do 24:00 prowadzone są bogate animacje. Późne animacje są organizowane jednak tylko przy beach barze tak, aby nie zakłócać ciszy pozostałym turystom. Hotel w ogólnej ocenie zasługuje na 4*,
Całkowita ocena

Hotel położony jest w zadbanym ogrodzie. Piękną piaszczystą plażę oddzielna promenada, ale należy ona do hotelu i jest zamknięta więc można bezpiecznie po niej spacerować. Serwis plażowy bezpłatny.W sezonie aż do 24:00 prowadzone są bogate animacje. Późne animacje są organizowane jednak tylko przy beach barze tak, aby nie zakłócać ciszy pozostałym turystom. Hotel w ogólnej ocenie zasługuje na 4*, nie ma ich tylko ze względu na brak windy.

Zakwaterowanie 4,0/5

Okolica 4,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Petr Blahník Październik 2008

Data pobytu: 14.10. - 24.10.2008

Ocena 0,0/5
Hotel dla klientów, którzy nie szukają usług 5*.
Całkowita ocena

Hotel dla klientów, którzy nie szukają usług 5*.

Zakwaterowanie
Zakwaterowanie w pokojach ze standardowym, ale czystym i względnie nowym wyposażeniem. 2-piętrowe budynki bez windy, codziennie sprzątanie i wymiana ręczników, nie mieliśmy zastrzeżeń. W pokoju TV (nie korzystałem), balkon lub taras, na drugim piętrze mniejsze ciśnienie wody w kranie, podczas brania prysznica ciężko manewrować ciepłą i zimną wodą, ale da się wytrzymać.

Wyżywienie
Wyżywienie w tym hotelu hjest jednym z najlepszych, na jakie trafiałem na Djerbie, jedzenie jest bardzo smaczne a bogate menu jest miłą niespodzianką. Mało jest tylko owoców i słodyczy.

Usługi hoteli
Serwis hotelowy działa bez zarzutów, sprzątanie, czystość, godziny otwarcia restauracji i baru przy basenie, na plaży i głównego baru są w porządku. Wszystko działa jak należy i jest przystosowane do wymagań francuskich i niemieckich gości, którzy są większością w hotelu.

Plaża
Plaża czysta, podczas naszego pobytu nie było żadnych wodorostów, leżakówi materaców było pod dostatkiem. Obok plaży hotelowej była szkoła nurkowania i wypożyczalania katamaranów. Poza tym standard - jazda na bananie, spadochron...

Ogólne wrażenie
Polecam, chętnie pojechałbym tam znowu.

Czy ta recenzja była pomocna? (7) (0)

Jiri Eder Sierpień 2006

Ocena 0,0/5
Na prawdę wspaniałe wczasy, przeczytajcie recenzję pani Ivany Opatovej. Zgadzam się z nią we wszystkim!!!
Całkowita ocena

Na prawdę wspaniałe wczasy, przeczytajcie recenzję pani Ivany Opatovej. Zgadzam się z nią we wszystkim!!!

Zakwaterowanie
Czysto, przytulnie. Nie jest ró?nica mi?dzy narodami. Naturalnie zawkateruj? Czechów w gorszych pokojach, ale tutaj NIE! Barkowa? mi tylko program muzyczny w telewizji.

Wyżywienie
Fantazja! Również restauracja la carte. Stoły szwedzkie mierzyły chyba 20m. Kto nic dla siebie tam nie znajdzie, niech raczej gotuje sobie sam!

Usługi hoteli
Parę razy dałem napiwek kelneron i sprzątaczce. Byli radzi a mnie to nie zabiło. Potem chyba skoczyliby dla mnie nawet do morza. Ale nie jest to potrzebne. Zachowywali się słusznie i byli ciągle uśmiechnięci.

Plaża
Jest chyba 150m od hotelu. Idealne. Przyjemne przechadzka w pięknym ogrodzie. Kto chce być przy basenie, jest tam wszystko, co potrzebujecie. Wzdłuż plaży chodzą tubylcy - sprzedawcy, ale jest tam obecny człowiek z hotelu. Więc nikt się nie narzuca. Morze bardzo ładne i ciepłe.

Ogólne wrażenie
Spokoje powrócę tutaj. Nikt z Czechów, którzy tam byli z nami nie miał problemy brzucha, cca. 20 osób. Inaczej jest tam 80% Francuzów.

Czy ta recenzja była pomocna? (4) (0)

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 36 °C temperatura w nocy 27 °C

 • Temperatura wody 26 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 38 °C temperatura w nocy 25 °C

 • Pon 37 °C temperatura w nocy 26 °C

 • Wt 35 °C temperatura w nocy 28 °C

 • Śr 36 °C temperatura w nocy 28 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień