• Wizę turystyczną (ESTA) należy uzyskać przed wyjazdem, jeśli planujesz pobyt do 90 dni.
 • Paszport musi być ważny co najmniej 6 miesięcy od daty wjazdu.
 • Brak szczególnych wymagań dotyczących szczepień.
[data: 10.04.2024]
Przed wykupieniem wycieczki polecamy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie rządowej.
https://www.gov.pl/web/usa/idp

Hotel Riu Plaza Miami Beach

Ocena: 4/5

Stany Zjednoczone, Miami

od 7 250 za os.

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 141 762

Naszym zdaniem

Hotel apartamentowy będący doskonałym punktem wypadowym do odkrywania atrakcji tętniącego życiem Miami słynący z przyjaznej atmosfery i doskonałej obsługi. 

Położenie

Przy piaszczystej plaży, ok 17 km od lotniska Miami.

Wyposażenie

Całodobowa recepcja, usługa concierge, restauracja bufetowa, bar z przekąskami, lobby bar, przechowalnia bagażu, Wi-Fi, wypożyczalnia samochodów, prywatny parking płatny dodatkowo, depozyt płatny przy zameldowaniu, wypożyczalnia rowerów w pobliżu.

Pokoje

Deluxe City View z łóżkiem typu king size: dwuosobowy klimatyzowany pokój z łazienką (prysznic, suszarka do włosów) z widokiem na miasto, Wi-Fi, telewizor, telefon, ekspres do kawy, deska do prasowania, żelazko.
Deluxe Ocean Front View z łóżkiem typu king bed:  dwuosobowy klimatyzowany pokój z łazienką (prysznic, suszarka do włosów) z widokiem na ocean, Wi-Fi, telewizor, telefon, ekspres do kawy, zestaw do prasowania


Uwaga! Minimalny wiek aby zameldować się w hotelu to 21 lat.

Wyżywienie

BB - śniadanie w formie bufetu
HB - śniadanie i kolacja w formie bufetu, napoje do kolacji płatne

Sport i rozrywka

Odkryty basen, taras słoneczny z leżakami i parasolami, całodobowa siłownia, w pobliżu hotelu kort tenisowy i pole golfowe, możliwość uprawiania sportów wodnych (kajaki, windsurfing, narty wodne).

Dodatkowe informacje i opłaty

Resort Fee: 24 USD za pokój/za noc, które obejmuje: Wi-Fi, 2 butelki wody na pokój, nielimitowany dostęp do komputerów w lobby, dostęp do siłowni, przechowalnia bagażu, leżaki i parasle plazowe, sejf w pokoju.
* Opłaty mogą nie zawierać podatku. Zakres usług i wysokość opłat mogą ulec zmianie w zależności od wewnętrznej polityki hotelu.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, prywatny transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczna obsługa telefoniczna, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT, resort fee (obowiązuje w większości hoteli, ok. 20-40 USD, płatne na recepcji), rejestracji ESTA (21 USD), wizy

Przelot - oferta pakietowana dynamicznie

W przypadku ofert pakietowanych dynamicznie (przeloty liniami rejsowymi i tzw. "low costami") cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

Wizy

Wjazd na podstawie paszportu, brak obowiązku wizowego dla obywateli Polski.
W przypadku planowego pobytu nie przekraczającego 90 dni, wymagana jest jedynie rejestracja ESTA, czyli zgłoszenie w Elektronicznym Systemie Autoryzacji Podróży w ramach programu bezwizowego. Koszt zgłoszenia to 21 dolarów, na zatwierdzenie wniosku oczekuje się do 72 godzin. Płatności dokonamy kartą lub za pośrednictwem Pay Pal. Wymagany będzie paszport biometryczny (z chipem do odczytu komputerowego) ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu oraz dokładny adres hotelu (lub jednego z hoteli), w którym się zatrzymamy. Zezwolenie, które otrzymamy, jest ważne dwa lata, ale w przypadku kolejnej podróży koniecznie trzeba sprawdzić jego status. Więcej informacji i wnioski o ESTA: https://esta.cbp.dhs.gov.
Do wjazdu upoważnia również wiza wydana przez ambasadę USA - posiadacze ważnej wizy nie potrzebują już występować o ESTA.
Podróżujący, którzy po 1 marca 2011 odwiedzili Iran, Irak, Libię, Somalię, Sudan, Jemen, Koreę Północną lub Syrię, albo po 12 stycznia 2021 odwiedzili Kubę, mogą spodziewać się odrzucenia wniosku o ESTA. W takim wypadku należy ubiegać się o wizę w ambasadzie USA.

Podróż z paszportem innym niż polski

Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada polskiego paszportu) powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Wyjazd osoby małoletniej z osobą trzecią

Na podróż dziecka z osobą trzecią, szczególnie poza strefę Schengen, zalecamy wziąć pisemną zgodę rodziców/opiekunów prawnych. Funkcjonariusze służb na granicy czasami proszą o okazanie takiej zgody. Zdarza się także, że hotel prosi o jej okazanie przy zameldowaniu. Zgoda taka jest niezbędna również w przypadku np. decydowania o opiece medycznej lub konieczności wyrobienia dokumentu po utracie paszportu. Zgoda powinna być potwierdzona notarialnie z tłumaczeniem przysięgłym na język angielski. 

Zmiana świadczeń

Informujemy, że w rzadkich przypadkach hotele mogą zmienić warunki wyżywienia oraz oferty sportowo-rekreacyjnej bez wcześniejszej informacji (np. zamknięte bary na świeżym powietrzu, grill, część basenów zewnętrznych). Takie decyzje są uzależnione od obłożenia, pory roku, warunków pogodowych i wewnętrznych decyzji hotelu, na co nie mamy wpływu.

Uwagi

Większość hoteli pobiera przy zameldowaniu zwrotny depozyt od klientów. Przeznaczony jest on na pokrycie ewentualnych szkód lub płatnych usług, np. korzystania z minibaru, i jest zwracany lub rozliczany przy wyjeździe. Zwykle jest to około 100-200 dolarów, blokowanych na karcie w dniu przyjazdu.

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie Leżaki i parasole przy basenie tak
 • TV TV tak
 • Lódowka Lódowka tak
 • Tenis Tenis tak
 • Golf Golf tak
 • Surfing Surfing tak
 • Fitness Fitness tak
 • Bar Bar tak
 • Ułatwienia dla niepełnosprawnych Ułatwienia dla niepełnosprawnych tak
 • Basen dla dzieci Basen dla dzieci tak
 • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
 • Recepcja 24h Recepcja 24h tak

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura wody 29 °C

Więcej hoteli, które mogą Cię zainteresować