Maroš L.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2025
doskonałe jedzenie, miłe otoczenie
doskonałe jedzenie, miłe otoczenie
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 749 zł za os.
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Bardzo Dobry (Na podstawie 23 opinii)
Zablokowane opinie: 1
55. najwyższa ocena z 164 hoteli w Słowenia
Maroš L.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2025
doskonałe jedzenie, miłe otoczenie
doskonałe jedzenie, miłe otoczenie
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Marta N.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2023
Zadowolenie
Zadowolenie
Zadowolenie, z wyjątkiem pełnych koszy na śmieci.
WyżywienieZadowolenie
ZakwaterowanieZadowolenie
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Filtruj opinie
Jenő V.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2026
Niestety, byliśmy bardzo rozczarowani, gdy przybyliśmy do recepcji. Powiedziano nam, że basen i kolacja nie są w hotelu, ale w innym. Do tego jest znacznie dalej i trzeba do niego dojść po 146 schodach. Śniadanie zjedliśmy w hotelu, gdzie musieliśmy wejść na górę, żeby skorzystać z basenu. Było to dla nas bardzo nieprzyjemne. Zgłosiłem to w recepcji, a oni zaoferowali nam inny nocleg za +/- 5 centów. Poza tym nocleg był odpowiedni, był też basen, ale nieczynny.
Niestety, byliśmy bardzo rozczarowani, gdy przybyliśmy do recepcji. Powiedziano nam, że basen i kolacja nie są w hotelu, ale w innym. Do tego jest znacznie dalej i trzeba do niego dojść po 146 schodach. Śniadanie zjedliśmy w hotelu, gdzie musieliśmy wejść na górę, żeby skorzystać z basenu. Było to dla nas bardzo nieprzyjemne. Zgłosiłem to w recepcji, a oni zaoferowali nam inny nocleg za +/- 5 centów. Poza tym nocleg był odpowiedni, był też basen, ale nieczynny.
Plaża była czysta. Jedynym minusem był brak przebieralni i toalet.
Usługibardzo złe z powodów podanych powyżej.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Miroslav Š.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2025
Hotel świetny Po prostu idź do innego hotelu na kolację Źle Mały basen zewnętrzny
Hotel świetny Po prostu idź do innego hotelu na kolację Źle Mały basen zewnętrzny
Szkoda, że leżaki nad morzem kosztują około 10 euro za osobę
WyżywienieStrava super
UsługiWszystko czego potrzebujesz
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Maroš L.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2025
doskonałe jedzenie, miłe otoczenie
doskonałe jedzenie, miłe otoczenie
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Kamila M.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2024
Ogólnie wakacje oceniam bardzo dobrze
Ogólnie wakacje oceniam bardzo dobrze
Plaża jest świetna. Zarówno kamyki, jak i piasek. Leżaków było mnóstwo. Wszystko jest w porządku, jeśli zapłaciliśmy 130 scodów za hotel, ale poza tym dobrze.
WyżywienieJedzenie było dobre i wysokiej jakości. Brakowało nam trochę ryżu i makaronu - gotowanego osobno (jako dodatek) i przynajmniej wody cytrynowej na obiad
ZakwaterowanieŚwietne zakwaterowanie
UsługiUsługi hotelowe były dobre, personel chętny i gościnny
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Jaroslav J.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2023
Dobry hotel, doskonały personel
Dobry hotel, doskonały personel
Plaża była w porządku. Leżaki i parasole płatne, ale można było też znaleźć miejsce na koc
WyżywienieW hotelu mieliśmy niepełne wyżywienie. wybór był wystarczający zarówno rano, jak i wieczorem.
ZakwaterowaniePokoje czyste, codziennie sprzątane.
Usługibyły na bardzo dobrym poziomie. Brakowało tylko suszarki do ubrań. Dla czterech osób po powrocie z plaży i wzięciu prysznica nie było gdzie wysuszyć strojów kąpielowych i ręczników
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!
Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.
Ładowanie położenia hotelu i opisu...