Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2024
Bardzo dobrze oceniam hotel. Super.
Bardzo dobrze oceniam hotel. Super.
Bardzo dobre
ZakwaterowanieWszystko ok
UsługiOk. Minus ze przez trzy dni nikt nie pojawił sie z obslugi w pokoju
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)







